Dodaj do ulubionych

fajne dzielnice Łodzi

IP: *.dynamic.mm.pl 04.04.13, 12:06
w jakiej dzielnicy kupić najlepiej nowe mieszkanie? Żeby było w miarę bezpiecznie i blisko do centrum
Edytor zaawansowany
  • Gość: sikawiak IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.04.13, 07:22
    W Łodzi?
  • Gość: stanislaw_ws IP: *.dynamic.mm.pl 05.04.13, 18:24
    tak, w Łodzi :D, co nie ma tu fajnych dzielnic?? Najfajniej by było gdzieś blisko Piotrkowskiej
  • Gość: zdzich IP: *.146.87.146.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 20.04.13, 20:04
    Ostatnio wiele sie mowi ze blisko centrum inwestuje znany deweloper JWC zapewne bedzie to fajne osiedle.Mieszkania budowane przez tego dewelopera sa budowane w terminie i staranne nie ma problemow z odbiorem.
  • Gość: stanislaw_ws IP: *.dynamic.mm.pl 21.04.13, 10:43
    właśnie przyglądałem się temu deweloperowi, widziałem, że na tvnie sponsoruje program bitwa o dom bodajże, będzie można zobaczyć mieszkania z bliska. Chyba się wybiorę do ich biura
  • Gość: boga IP: *.30.99.1.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 23.04.13, 08:19
    napewno najlepiej zapoznac sie z oferta w ich siedzibie wowczas mozna co wynegocjowac i uzgodnic warunki kupna.Ten deweloper ma zapewne szeroka oferte odnosnie metrazu a mnie najbardziej interesuje wykonczenie stolarki oraz naslonecznienia mieszkan.
  • Gość: stanislaw_ws IP: *.dynamic.mm.pl 24.04.13, 16:00
    chyba najbardziej odpowiada mi centrum Łodzi, Piotrkowska i okolice, jak na razie znalazłem jedno osiedle właśnie w tej lokalizacji nazywa się osiedle centrum, szkoda że jest o nim mało informacji w necie, trzeba będzie się osobiście tam wybrać.
  • agent.ds.nieruchomosci 28.04.13, 18:37
    Szczegóły dotyczące inwestycji Osiedle Centrum poniżej w linku. www.osiedlecentrum2.pl
    --
    Pozdrawiam
    Agent ds. Nieruchomości
  • Gość: stanislaw_ws IP: *.dynamic.mm.pl 04.05.13, 17:29
    osiedle wygląda bardzo fajnie, widzę, że dzisiaj był dzień otwarty na tymienieckiego? Szkoda, że wcześniej tu nie zajrzałem to bym się wybrał. Czy to mieszkanie jest do wygrania w tym programie bitwa o dom?
  • agent.ds.nieruchomosci 09.05.13, 14:34
    Wszystkie szczegóły tego programu poniżej www.facebook.com/BitwaoDomTVN
    --
    Pozdrawiam
    Agent ds. Nieruchomości
  • Gość: zosia m IP: *.204.35.40.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 27.05.13, 15:44
    wlasnie bardzo ciekawy program "bitwa o dom" nie ogladalam wszystkich odcinkow ale zapewne takie sponsorowanie dewelopera JWC godne jest nasladowania przez innych iwestorow.Mam nadzieje ze znajda sie chetni zeby takich programow bylo wiecej bede bacznie obserwowala .
  • Gość: iwan IP: *.30.47.218.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 09.06.13, 19:30
    Wiem ze powstajace osiedle przy Piotrkowskiej to bardzo dobrze zaplanowana inwestycja i sam inwestor tez ma swoja renome wiec z zbytem tych mieszkan nie powinno byc problemow.Mieszkania budowane sa nie wyskiej kubaturze wiec beda wygodne dla przyszlych mieszkancow
  • Gość: tolek IP: *.30.51.12.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 16.06.13, 13:20
    Mnie takie osiedle by tez odpowiadalo tylko nie wiem czy przyjmuja przedplaty ale zapewne bedzie dobrze sie mieszkalo przyszlym nabywcom.
  • Gość: karol IP: *.31.254.131.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 17.06.13, 20:31
    Ostatnio duzo czytalem na temat tego osiedla centrumII iwszyscy pozytywnie sie odnosza do tej inewestycji a odnosnie wolnych mieszkan to tylko kontakt z deweloperem.
  • agent.ds.nieruchomosci 09.07.13, 22:34
    Jeśli mówimy o inwestycji Osiedle Centrum II w Łodzi, to ciągle można skorzystać z oferty promocyjnej "Bez Wad i VAT".
    --
    Pozdrawiam
    Agent ds. Nieruchomości
  • Gość: karol IP: *.147.111.111.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 17.09.13, 07:11
    Wlasnie czekalem na wpis o tej inwestycji bo jestem zainteresowany tym osiedlem Centrum II bo nie bylem od pewnego czasu w kraju a teraz to bede w kontakcie z deweloperem moze otrzymam ciekawa ofertę.
  • winko_tom 17.09.13, 11:03
    z tego co wiem to inwestycja jest już ukończona więc można się wprowadzać,ciekawe czy ceny pójdą w górę w przyszłym roku skoro ma wejść mieszkanie dla młodych? Słyszałem, że sporo ludzi czeka na ten program
  • Gość: waldi IP: *.182.183.0.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 19.09.13, 20:45
    nie wiem jak bedzie wygladala ta pomoc mlodym ale moze ja tez bym skorzystal tylko wlasnie te ceny to jest wielka niewiadoma ,zapewne wzrosna tylko o ile i czy mlodych bedzie na taki wydatek stac
  • winko_tom 20.09.13, 16:28
    ceny to wielka niewiadoma, myślę, że banki też będą chciały sobie odbić, a w przyszłym roku już nie będzie można sobie vatu za budowlane odliczyć
  • Gość: karol IP: *.30.93.252.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 20.09.13, 21:35
    wlasnie to jest taka polityka ze nic nie mozna przewidziec i jaka to bedzie ta pomoc mlodym a jak maja kupowac te mieszkania skoro t banki sa w obcych rekach .Wielu moich znajomych mysli o swoim lokum bo sa deweloperzy godni zaufania tylko brakuje pomocy solidnej panstwa
  • winko_tom 22.09.13, 20:58
    na pomoc państwa to bym nie liczył, trzeba liczyć na siebie, przekalkulować co się nam bardziej opłaca i chodzi tu o koszty nie tylko finansowe ale też psychiczne. Dla mnie wynajem przez całe życie odpada, nie mógłbym siedzieć i nawet nie móc gwoździa wbić w ścianę bez pytania właściciela o zgodę, dlatego kupiłem i wolę spłacać kredyt ale mieć swoje mieszkanko
  • Gość: wojto IP: *.147.94.103.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 23.09.13, 20:59
    bardzo rozsadne podejcie do sprawy mieszkania bo dewelopera tez mozna znalezc tylko jeszcze kwestia finansowa to najbardziej problematyczna sprawa
  • Gość: wojto IP: *.147.94.103.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 23.09.13, 21:00
    bardzo rozsadne podejcie do sprawy mieszkania bo dewelopera tez mozna znalezc tylko jeszcze kwestia finansowa to najbardziej problematyczna sprawaforum.gazeta.pl/forum/w,443,143662334,147065758,Re_fajne_dzielnice_Lodzi.html
  • koglemogle 03.10.13, 00:42

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka