Dodaj do ulubionych

Dobry dietetyk z Łodzi

13.04.13, 11:23
Witam

Poszukuję dobrego, sprawdzonego dietetyka z Łodzi.
Nie chodzi mi o jakiegoś cudotwórcę z magicznymi tabletkami, ziółkami itp tylko takiego, który powie mi jak zdrowo się odżywiać, ułoży jakiś plan żywieniowy, jadłospis itp.
Czy macie kogoś takiego godnego polecenia? Z góry dziękuję za pomoc.
Obserwuj wątek
    • kos.ka Re: Dobry dietetyk z Łodzi 27.04.13, 10:40
      Ja dwa tygodnie temu rozpoczęłam dietę u Pani Dagmary Wysłockiej z Naturhouse. Przemiła osoba, która potrafi przytrzymać w ryzach:) Nie uwięziła mnie w diecie! Oczywiście mam dietę i ja stosuje, ale jest na tyle elastyczna i dowolna, że mogę wybierać co zjechać i na co mam akurat ochotę - do tego efekty są podbudowujące. Oprócz diety dostaję suplementację, ale akurat z tego jestem zadowolona bo czuje po sobie, że służy mi.
    • Gość: megi Re: Dobry dietetyk z Łodzi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.05.13, 15:12
      mi pomogla dietetyczka online
      jak chcesz to napisz do niej
      megilen9@gmail.com
      Nauczyla mnei zdrowo sie odzywaic
      zawsze w mojej glowie bylo ze dieta = nie smaczne papki a to jednak nie prawda
      Bronilam sie rekoma i nogami i zarlam jak prosie
      a teraz jem smacznie niedrogo i jestem szczupla
      a jem to co lubie
      aa..i tanio bylo:) a lda mnie to byl wazny element
      Poza tym nie lubie jak ktos mi daje gotowy jadlospis na caly tydzien
      jak ja nie lubie krewetek to przeciez nie zjem ich 3 razy w tyg?
      • Gość: ktos Re: Dobry dietetyk z Łodzi IP: *.toya.net.pl 21.05.13, 01:03
        W szpitalu barlickim na narutowicza jest swietny dietetyk, za darmo bez żadnych ziólek itp, taka babeczka która nie jest jakimś żywieniowym potworem,tego nie wolno tego nie wolno, tylko zakładasz zeszyt i na podstawie zeszytu mówi ci co mozsz jesc a co nie koniecznie, tylko musisz miec chyba skierowanie,ja dostałam skierowaie od diabetologa. Ale szczerze mohe polecic, nie układa żadnych diet tygodniowych bo to bez sensu jest całe życie przeciez nie będzie ci układał dietetyk posiłków poza tym to jest zmiana żywienia na całe życie, i a ten natur... tez był uważała już tyle diet i pomysłow miałam włącznie z herbliffem ,że a to gra nie warta świeczki
    • robert0t Re: Dobry dietetyk z Łodzi 24.05.13, 14:47
      Leczenie otyłości Łódź - polecam dr Kusowską - www.kusowska.pl/oferta-leczenie-nadwagi.php
      Bez szamańskiej ściemy, ziółek i wahadełek - kompleksowe badania, dobry plan żywieniowy, a co najważniejsze z produktów dostępnych w każdym domu, a nie jakichś wymyślnych owoców i dodatków, których nazwy można usłyszeć po raz pierwszy.
        • dzidka70 Re: Dobry dietetyk z Łodzi 06.06.13, 21:19
          Ja osobiście polecam porady online, sama z takich korzystam od kilku miesięcy u dr Katarzyny Kowalcze.Poleciła mi ją znajoma z Wrocławia, tez odchudzała się z nią przez internet, bo dr Kowalcze przyjmuje w Warszawie, ale tam podobno ma renomę.Specjalizuje się w odchudzaniu cięzkiego kalibru i w cukrzycy. Jęsli miałam na to ochotę to zamawiaąłm u niej jadłospisy i każdorazowo ustalała je indywidualnie (po paru miesiącach mam na to żywy dowód), co ważne, zapytała mnie o zakres cenowy diety, jaką ma mniej więcej planować! Zaskoczyło mnie to, bo nikt wczesniej nie zwracał na to zupełnie uwagi. Wytłumaczyła mi dlaczego mam chudnąc wolniej, a nie tak jak chciałam 20 kg w 3 miesiące. Ma swoją stronę internetową, przez która się kontaktujemy: www.dietoterapia.waw.pl oraz swój fanpage na facebooku www.facebook.com/DietoterapiaKatarzynaKowalcze, lubię tam zaglądać, bo i wiedzy można łyknąć i wygrać coś w konkursach:)
      • Gość: białystok 5 Re: Dobry dietetyk z Łodzi IP: *.ldinet.pl 08.06.17, 16:43
        Nie polecam pani doktor, kuracja płatna z góry 2500 zł, w tym 10 wizyt kontrolnych (ważenie+ciśnienie) tylko w części w obecności pani doktor- częściej pojawia się młoda asystentka(?). Dieta 1200 kalorii dziennie sprawia, że chudnie się bardzo szybko kilkanaście kilogramów- a pani doktor nie zwraca uwagi na fatalne wyniki i pojawiające się komplikacje zdrowotne jako efekt zbilansowanej " błyskawicznej diety-cud". Liczy się czas ( jak najkrótszy) i pieniądze ( maksimum ile da się wycisnąć z pacjenta)
    • Gość: gość Re: Dobry dietetyk z Łodzi IP: *.free.aero2.net.pl 29.07.13, 15:17
      Ja bym Ci polecił Navitę na Gdańskiej 129. Wczesniej bylem w naturhausie ale tam kazali mi kupowac jakies niby to odchudzajace preparaty i odpuscilem, a pani kasia tworzy jadłospisy razem z pacjentami. Nie bardzo umiem gotowac ale daje rade. Po miesięcznej kuracji schudlem 6 kilo, moze i malo ale przede mna jeszce 15 wiec byle do przodu..
    • fotostycznie Re: Dobry dietetyk z Łodzi 06.08.13, 11:08
      Hej dziewczyny :)
      A może zamiast się odchudzać wybierzecie się na zdjęcia ze mną :)
      Tworzę właśnie portfolio na stronkę i chętnie zrobię
      fajne zdjęcia zupełnie free za fajne pozowanie i możliwość
      pochwalenia się nimi :)
      i pokazanie że wcale nie trzeba być wieszakiem by być piękną i sexi :)
      Pisz na priv mówię poważnie to może być fajna zabawa
      i nowe doświadczenie a na pamiątkę super fotki
      • Gość: Klaudia Re: Dobry dietetyk z Łodzi IP: 176.105.128.* 09.09.13, 13:36
        Witam:) Trafiłam na Pani wpis - nie jestem Pewna czy to nadal aktualne, ale może coś więcej Pani mi napisze?:) będę ogromnie wdzięczna:) chce cos zmienic w sobie od zawsze mam problemy z waga. Co jakis czas schudne i pozniej tyje i tak w kolko. teraz po schudnieciu zaczynam tyc i chce zmienic swje zycie:) proszę o odp.na .Pozdrawiam:)
        • katium Re: Dobry dietetyk z Łodzi 23.09.13, 23:44
          Witam P.Klaudio
          Prowadzę Gabinet Dietetyki Navita na ul.Gdańskiej 129 . Bardzo często przychodzą do mnie osoby po testowaniu różnych diet, którym się nie udaje doprowadzić swojego ciała do równowagi. Zapraszam. Proponuję zawsze powolne, spokojne odchudzanie..i to działa najlepiej.
          www.navita.pl
    • Gość: m280 Re: Dobry dietetyk z Łodzi IP: 91.218.158.* 07.10.13, 15:35
      Tak, mam. Polecam sprawdzona przeze mnie firme Odchudzanie z Glowa www.odchudzaniezglowa.com.pl - oferuja polaczenie dietetyki i terapii. U mnie to polaczenie sie sprawdzilo. Schudlam 15 kg, a co najwazniejsze efekty sie utrzymuja. Poza tym polepszyly mi sie wyniki. Teraz zapisalam sie do nich do Klubu Puszystych. Za niewielka cene mam i dietetyka i grupy wsparcia i cwiczenia. Fajni ludzie.
    • mojosobistydietetyk Re: Dobry dietetyk z Łodzi 25.10.13, 13:34
      Zapraszam do porad dietetycznych zarowno osoby pragnace schudnac jak i osoby chorujace m.in. na celiakie, cukrzyce, nadcisnienie, potrzebujace pomocy w ulozeniu jadlospisu. Kontakt do nie to mojosobistydietetyk@gmail.com. Pozdrawiam serdecznie - Maria Nowicka
    • jaka2013 Re: Dobry dietetyk z Łodzi 04.11.13, 23:38
      Witam,
      Ja też nie jestem zwolennikiem tzw. magicznych diet,wyszukanych potraw. Walczę z otyłością od wielu lat,stosowałam mnóstwo przeróżnych diet i niestety zawsze kończyło się tak samo...pewnie sami wiecie jak. Znajomy namówił mnie na jeszcze jedną próbę,tylko tym razem pod czujnym okiem naprawdę dobrego dietetyka,który przeprowadził ze mną dokładny wywiad i porozmawiał ze mną jak z człowiekiem,a nie jak z kolejnym przypadkiem.Wiem,że Pan doktor przyjmuje w prywatnej przychodni,ale również można umówić się na wizytę domową. Nie chcę uprawiać kryptoreklamy,więc podam tylko numer: 783 917 938
      Naprawdę polecam i życzę powodzenia Wam i sobie :)
      Pozdrawiam

Jaka
    • dietaspecjalna Re: Dobry dietetyk z Łodzi 03.04.14, 12:22
      Profesjonalne doradztwo dietetyczne

Masz dosyć złego samopoczucia? Czujesz się ciągle wyczerpana/y, zmęczona/y i nie masz na nic ochoty? To może być wina Twojej diety! Gdy organizm ma braki podstawowych witamin i minerałów, jest osłabiony, co wpływa na Ciebie. Przyjmowanie witamin w tabletkach i napojach powoduje, że organizm sam nie pobiera witamin z pożywienia! Czas to zmienić. Oferuję dietę napisaną specjalnie dla Ciebie! Nieważne czy jesteś karmiącą mamą, seniorem czy osobą przewlekle chorą. Zapewniam, że poczujesz się pełna/en energii i szczęśliwsza/y. W zależności od tego co chcesz osiągnąć, układam dietę. Współpracuję również z trenerem, gdybyś potrzebował/a planu treningowego.
      Dieta układana jest indywidualnie. Najpierw zapoznaję się z Twoim trybem życia, i dopiero później po osobistych uzgodnieniach układam dla Ciebie jadłospis, biorąc pod uwagę wszystkie czynniki.
      Szybkie wykonanie i skupienie się bezpośrednio na Tobie. Współpracę nawiązujemy na dłuższy okres czasu, dzięki czemu masz pewność, że zmiany będą wprowadzane na bieżąco aby jak najbardziej dostosować się do Ciebie. Wszystko konsultuje z Tobą, więc masz pewność że otrzymasz jadłospis i porady przygotowane tylko i wyłącznie dla Ciebie.
      Zapraszam do kontaktu mailowego,otrzymasz ode mnie kilka pytań, i niezbędne informacje na temat naszej relacji. Wszystkie dane otrzymane od Ciebie zbadam dokładnie, i przeanalizuję. W odpowiedzi ode mnie dostaniesz całą analizę Twojego stanu zdrowia i odżywiania. Wskaźnik BMI i WHR, plan zmian jakie wprowadzimy gdy się zdecydujesz i przykładowy jadłospis dla Ciebie na kilka następnych dni.

Układanie diet i jadłospisów długoterminowych dla :
      Sportowców (zależnie od ćwiczeń)
      Młodzieży w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym
      Młodzieży w okresie dojrzewania
      Dorosłych kobiet i mężczyzn pracujących fizycznie
      Kobiet i mężczyzn pracujących psychicznie
      Kobiet w ciąży i karmiących
      Seniorów
      Diabetyków
      Osób przewlekle chorych

Cena do uzgodnienia indywidualnie.
      dietaspecjalna@gmail.com
    • vx193 Re: Dobry dietetyk z Łodzi 27.04.14, 14:44
      Witam serdecznie jestem Technologiem Żywności -Dietetyk ;bardzo zainteresowało mnie stwierdzenie o tabletkach. Suplementy diety potrafią wyżądzić o wiele więcej szkody w organiżmie niż złe nawyki żywieniowe w stanie obecnym organizmu. Zajmuję się odpowiednim odżywianiem jak również doborem surowców.Wiadomą sprawą jest to że, żywność ma również działanie lecznicze,i tego nalezy sie trzymać.Wiekszości tak zwanych dietetyków kieruja się super dietami lub suplementami diet gdzie składnikami są zioła. To totalna bzdura. Pozdrawiam i służę pomocą. Mój numer telefonu 510-957-154.
    • Gość: cukrzyk Re: Dobry dietetyk z Łodzi IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 03.11.14, 20:07
      Witajcie,
      Jestem chora na cukrzycę i otyłość i niedawno zetknęłam się z Centrum Diagnostyczno- Leczniczym HEPAVITA w Łodzi (mieści się w szpitalu Biegańskiego). Poza opieką dietetyka dostałam w pakiecie spotkania z internistą i psychologiem. Byłam pod ogromnym wrażeniem, że w tak holistyczny sposób można zająć się pacjentem w Łodzi... Co najciekawsze otrzymałam bardzo urozmaicony jadłospis, a Pani Dietetyk powiedziała, że muszę jeść, aby być zdrową, z tym że wiadomo nie wszystko i nie w takiej ilości jak wcześniej. Waga spada, ja chodzę wreszcie szczęśliwa i o dziwo najedzona :D Internista kontroluje, czy moje narządy nie ucierpiały na diecie, a psycholog wspiera i pomaga ile może! POLECAM SERDECZNIE!
    • Gość: gosc Re: Dobry dietetyk z Łodzi IP: *.astral.lodz.pl 26.04.15, 13:43
      Przy okazji depilacji laserowej skorzystałam z konsultacji dietetycznej Pani Ani Jagieły dietetyk Łódź. Dokonała analizy składu ciała, dała kilka cennych rad na temat odżywiania, wspomogła przykładowym jadłospisem. Beż wciskania żadnych suplemenów, ziółek, bez uzależniania ceny wizyt od zakupu magicznych środków z czym przyszło mi sie niegdyś spotkać, więc śmiało polecam.
    • joannatymieniecka Re: Dobry dietetyk z Łodzi 08.05.15, 16:09
      ODRADZAM panią Jagiełło z przychodni zdrowia Chojny i to przez bardzo duże O ! zapłaciłam 70 zł za ułożenie diety odchudzającej bezglutenowej , ponieważ mam uczulenie na gluten co oznacza że nie wolno mi jeść żadnych produktów z pszenicy , żyta i owsa! wysłałam formularz z tym co lubie i nie lubie jeść ! pani po 2 dniach przysłała mi diete na meila! ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu zaproponowała pieczywo żytnie i płatki owsiane ! kiedy złożyłam reklamacje i poprosiłam o ponowne ułożenie diety odmówiła sugerując że mogę sama zamienić produkty zbożowe na inne bezglutenowe! albo jest to osoba która nie zna się na diecie bezglutenowej lub skopiowała wcześniej już dla kogoś ułożoną diete zapominając pozmieniać produkty uczuleniowe! jednym słowem ODRADZAM!
      • Gość: maria Re: Dobry dietetyk z Łodzi IP: *.centertel.pl 26.09.16, 09:19
        nieuczciwy wpis, nieuczciwa osoba. joanna tymieniecka nie potrzebowała usług dietetyka, bo sama wszystko wie najlepiej. trafiła do mnie, jak sama mi napisała zamawiając usługę on-line, bo zachwalały mnie jej klientki. wykonałam swoją pracę zgodnie ze swoją wiedzą i doświadczeniem: celowo w diecie użyłam produkty z żyta i owsa, aby urozmaicić jadłospis i pokazać, że gluten pochodzący z tych roślin jest dla pacjentki nie groźny, bo nie choruje na celiakię, a ma "tylko" alergię na gluten pszenny. dietę indywidualną wysłałam mailem!, ponieważ pacjentka zamówiła usługę on-line mimo, że pracuje niedaleko mojej poradni. niezadowolona pacjentka w ramach reklamacji oczekiwała nowego jadłospisu lub zwrotu pieniędzy. niestety nagle okazało się, że jestem niekompetentna, pazerna i moja bardzo dobra opinia w łodzi to manipulacja. no i oczywiście najważniejszy był odwet, którym grożono mi od samego początku: "będę wszystkim moim klientkom odradzała wizytę u pani". zasugerowałam, że skoro nie chce nawet spróbować, jak się będzie czuła po płatkach owsianych i pieczywie chrupkim żytnim, to może te produkty użyte 2 x w jadłospisie zamienić na bezglutenowe. okazało się, że pacjentka nie chciała skorzystać z zaleceń dietetyka, tylko go przeciągnąć. na szczęście to nie joanna tymieniecka decyduje o zadowoleniu moich wszystkich pacjentów, tylko moja uczciwa praca, kompetencje i doświadczenie. POZDRAWIAM!
    • wiolkaklaman Re: Dobry dietetyk z Łodzi 18.02.16, 07:44
      Ja chodziłam do pani B. Śpiewak z Łodzi. Od niedawna można się do niej umówić przez internet, więc jak dla mnie bomba. Pani Beata zawsze jest dostępna dla swoich pacjentów, dieta dopasowana jest idealnie i w końcu widzę efekty :)
    • Gość: kosmaty Re: Dobry dietetyk z Łodzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.04.16, 08:24
      Na pewno nie polecam Pani Ewelina Wodzyńska pracującej jako dietetyk w firmie dobrydietetyk.pl na Piłsudskiego w Łodzi. Niby słuchała i rozmawiała ze mną ale dietę (i to kilkakrotnie) ułożyła z produktów których nie wolno mi jeść ze względów zdrowotnych !!! Nie wspomnę już o bzdurkach opowiadanych przy analizie wagi. Zmarnowanych kilkaset złotych i mnóstwo nerwów! Maksimum zawodowej niekompetencji :(
    • piotrlodz86 Re: Dobry dietetyk z Łodzi 07.06.16, 10:14
      Witam
      Osobiście mogę w pełni polecić dietetyka, który od niedawna mieści się w Łodzi przy ul. Politechniki 27. Nie jest to jakiś szaman, który naczytał się mądrych książek ale gabinet z profesjonalnym sprzętem (analizator kwantowy) oraz z kompetentnym dietetykiem. Tel. kontakt. 606621224 i znalazłem jeszcze email - gabinety.familia@onet.pl
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka