Dodaj do ulubionych

adwokat / prawnik w Rawie - którego polecacie

13.04.13, 16:58
Rynek adwokatów i radców prawnych jest w Rawie dość mały. Napiszcie czy macie jakieś doświadczenia z adwokatami oraz swoje opinie.
Ja polecam kancelarię na przeciwko Sądu (przy Głosie Rawskim) adw. Katarzyna Gałecka - Nerek tu jest do niej kontakt gdyby ktoś chciał adwokatgalecka.pl/kontakt.php
Edytor zaawansowany
 • nastolatkainaczej1 04.10.13, 09:20
  Zdecydowanie Adwokat Marcin Synak, wiem, że prowadzi też sprawy na terenie Rawy. Pomógł mi w bardzo trudnej sprawie rodzinnej gdy niestety inny adwokat kompletnie zawiódł.
 • gorzkazoladkowa 04.10.13, 10:09
  Poznałem prawie wszystkich adwokatów w Rawie - żaden nie jest godny polecenia, szczególnie odradzam mec. Gałecką i mec. Justynę Walas-Ryba (masakra !)
 • kolesss0 20.02.15, 08:02
  Gałecka-Nerek ma opinię najlepszego adwokata w Rawie Mazowieckiej z tego co słyszałem
 • 49mariusz 12.10.13, 19:07
  Ja korzystałem tylko z usług adw. Gałeckiej i mogę ją spokojnie polecić do spraw cywilnych. Innych adwokatów w Rawie nie znam.
 • ag.giszczak 14.11.13, 08:18
  a ja jak poprzednicy mogę potwierdzić świetne wrażenie i co ważniejsze skuteczność adwokata Marcina Synak
 • klient88 14.11.14, 11:34
  Z czystym sumieniem polecam Adwokata Pawła Kubiaka. Sprawa wydawała się beznadziejna, jednak Pan Mecenas bez problemu sobie z nią poradził, a skutek był jeszcze lepszy niż się spodziewałem. Fachowa porada i jasne wyjaśnienie sprawy. Kancelaria w budynku Starostwa na wprost poczty, parter.
 • wielkie_e 10.04.15, 17:04
  Pełen profesjonalizm! Podziwiam wyrachowanie pani mecenas! Pani Justyna Walas-Ryba to naprawdę konkretna i przydatna osoba, ale nie w dziedzinie prawa. Pani adwokat jest po prostu nie uczciwa, podejmuje się prowadzenia spraw, sporządzania dokumentów sądowych oraz udzielanie porad prawnych. Wszystkie te usługi odpłatne, przy czym zapomina informować o tym, że jest od LISTOPADA ZAWIESZONA W WYKONYWANIU ZAWODU. Zwykła naciągaczka, prowadząca cichą działalność późnymi popołudniami w swojej kancelarii na ul. Zwolińskiego. Uważajcie na nią! Ja zapomniałam sprawdzić jej w rejestrze, wy nie bądźcie tak głupi. Pani Justyna Walas-Ryba to zwykła oszustka!!
 • cronat.gold 16.04.15, 13:06
  Bajka !
  mam te same doświadczenia z tym Babsztylem. Starałem się przejąć opiekę nad moim synem bo dorasta w patologicznej rodzinie a ta pisała donosy do sądu i pełnomocniczki uczestniczki pisząc o mnie oszczerstwa.
  --
 • samotnamatka42 05.06.16, 17:03
  matka samotna....
  Ja również stwierdzam to co poprzednia autorka ze w rawie nie ma porzadnego adwokata a także chce wszystkich ostrżec przed p. adwokat Agnieszką Bienias która podlega pod okregowa rade Adwokacką w Warszawie to kolejna pani adwokat naciągaczka i nieuczciwa osoba pracowała w centrum przemocy w rodzinie ja tam przychodziłam spowiadałam się a teraz ona reprezentuje mojego byłego męża pani adwokat nie wie co to etyka adwokacka
  Na dodatek poinformowałam ja o skardze którą zgłosiłam na nią to beszczelnie smiejac sie straszyła mnie swoim mężem.....
 • kapewu32 18.07.16, 16:24
  Ja mam dobre doświadczenia z adwokatem Mariuszem Kubiakiem. Z wyglądu młodo wygląda Pan mecenas, ale sprawę mi załatwił fachowo. Można go znaleźć tutaj: www.adwokatkubiak.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka