Dodaj do ulubionych

dobry adwokat-spadek-poszukuję

24.10.13, 10:35
Witam, jak w temacie: poszukuję dobrego w miarę taniego i sprzed wszystkim skutecznego adwokata z Łodzi, który poprowadzi dla mnie sprawę spadkową. Za wszelkie namiary z góry bardzo dziękuję
Edytor zaawansowany
  • Gość: D.W. IP: *.adsl.inetia.pl 26.11.13, 16:54
    Szanowny Panie,

proszę o krótki opis Pana sprawy.
    Po zapoznaniu się ze stanem faktycznym przedstawię Panu ofertę.

Z poważaniem
    adw. Dariusz Wasser
  • Gość: hehehehe IP: *.devs.futuro.pl 27.11.13, 10:09
    Panie mecenasie, to forum łódzkie, a nie warszawskie...
  • Gość: tttt IP: *.lodz.mm.pl 20.02.14, 17:01
    wszyscy - tylko nie Acta Vera
  • clio_1 20.02.14, 18:17
    napisz coś więcej - dlaczego nie? na forach acta vera i właściciel są bardzo chwaleni (chyba że sami o sobie piszą ;-))
  • Gość: tttt IP: *.lodz.mm.pl 01.03.14, 22:34
    Acta Vera interesuje się sprawą dokąd nie otrzyma z góry pieniędzy,potem brak zainteresowania,w sądzie występują młode aplikantki. Pan Komorowski jest potem nieuchwytny.Przez dwa lata już go nie spotkałem.Umówić się z nim nie możliwe,zastępują go aplikantki.A pozytywne opinie piszą chyba właśnie te aplikantki, przez dwa lata było ich chyba ze dwadzieścia.
  • baluty_city 29.05.14, 23:27
    I tu się mylisz gościu tttt kimkolwiek jesteś, nie lubię jak głupoty ludzie piszą w internecie. Pisałem w innym wątku w lutym: forum.gazeta.pl/forum/w,584,148839449,149768218,Re_dobry_adwokat_z_Lodzi.html co o myślę o tej kancelarii - póki nie dam o nich złego słowa powiedzieć. Ja się z nim widziałem dwa razy, zresztą adwokat nie jest od spotykania tylko od rozwiązania problemu. U mnie temat jeszcze się ciągnie - jak to przy rozwaodach. W moim przypadku kasa zupełnie inaczej wyglądała - zaliczka na starcie i tyle. Jak wygramy sprawę to wtedy reszta. Na razie sprawa w toku.
  • Gość: gosc IP: *.toya.net.pl 06.08.14, 07:56
    Również byłem klientem tej kancelarii i miałem podobną sytuacje, mieli mnie reprezentować a napisali tylko 5 pism i byli na dwóch sprawach i zwieli 4,5 tys, do tego jeszcze popadłem w długi finansowe. nie polecam tej firmy bo tylko mydlą oczy i ze spokojem zawsze odpowiadają ze zajmą się tym , jak dokupi się po 5 h pracy czyli około 1000 zł, i tak bez przerwy. pozdrawiam
  • emilia127 19.08.15, 11:55
    W sprawie
  • Gość: Marzena IP: *.78.rev.vline.pl 26.02.14, 20:49
    prowadzę działalność gospodarczą ale jak każdy człowiek tez mam inne sprawy do załatwiania.
    Moje dobra prowadzi mecenas Paweł Miłkowski kancelaria IUSTITIA w Łodzi.
    Dlaczego on?Po pierwsze zna świetnie prawo,nie jest Jaśnie Panem Mecenasem-świetny w kontaktach,uprzejmy,zawsze do dyspozycji i nie jest tzw.bufonem sztucznie nadmuchanym.
    Warto umówić się choćby na wstępną wizytę,zeby samemu się przekonać.Wiedza w Jego przypadku jest połączona z życzliwym człowiekiem.
    Gorąco polecam.
  • Gość: :) IP: *.adsl.inetia.pl 27.02.14, 11:18
    Nie ma to jak dobra autoreklama Panie Mecenasie :)
  • Gość: Damian IP: *.nationalcablenetworks.ru 16.04.14, 13:09
    Witam,
    W pomocy w znalezieniu adwokata polecam nasz-prawnik.pl
    Sprawnie można tam znaleźć prawnika z odpowiednimi kwalifikacjami ale również zamieścić opis sprawy którą chcemy zlecić prawnikowi, i poczekać aż zgłosi się do nas sam.
    Pozdrawiam
  • Gość: Agata IP: *.teoc.pl 23.03.16, 09:13
    Jeśli mogę polecić speca w tych sprawach , to polecam adwokata Adriana Króla ( Wigury 1C, lok.4 ). To bardzo konkretny i stanowczy człowiek. Jestem bardzo zadowolona z poprowadzenia mojej sprawy. Warto zaufać mecenasowi Królowi.
  • Gość: ela IP: *.ip.netia.com.pl 28.04.14, 15:16
    Ja polecam kancelaria Rafala Kufiety z wroclawia, warto ceny sa dostępne, obsluga na wysokim poziomie, pelen profesjonal
  • Gość: eva IP: *.centertel.pl 25.07.14, 22:19
    Spadkami zajmuje się Wawrzyniec Chróścielewski. Facet zna się na rzeczy. Jeśli sprawa jest skomplikowana to lepiej mieć pełnomocnika, bo w przeciwnym razie może dostać spadek z długami...
  • gmark32 07.11.14, 17:37
    Sprawy spadkowe dobrze prowadzi adwokat z Warszawy, Marek Bednarczyk. Mój dobry przyjaciel właśnie niedawno korzystał z jego usług i mówił, że profesjonalnie i szybko przeprowadził taką sprawę.
  • tarabasia 19.01.15, 14:44
    Jeśli zależy Wam na sprawnym załatwieniu sprawy spadkowej, to polecam pana Macieja Krakowińskiego. Korzystaliśmy z jego usług i jestem zadowolona. Mieliśmy problem z drugą żoną teścia, która uważała, że należy jej się nasz dom? Ogólnie sprawa była skomplikowana. Na szczęście Pan mecenas pomógł nam ją pozytywnie rozwiązać.
  • Gość: slawek IP: *.adsl.inetia.pl 21.01.15, 15:05
    Ja osobiście polecam Radcę Prawnego Patrycja Kimla
    Duża wiedza, www.kancelariakimla.pl

• mira77aa 04.03.15, 17:18
    A ja miałam problem z uregulowaniem spadku po moich rodzicach i udało mi się wszystko załatwić dzięki pomocy Kancelarii Mecenasa Chróścielewskiego z Łodzi. Sprawa wyglądała na beznadziejną (moja siostra miała jakieś dziwne roszczenia), ale dzięki działaniu mecenasa w miarę szybko i bezboleśnie uporaliśmy się z tematem
  • Gość: Andreaa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.15, 13:30
    Skoro szukasz kogoś dobrego od praw spadkowych to chyba jedynym rozsądnym rozwiązaniem, będzie skorzystanie z pomocy Pani Mecenas Magdaleny Chróścielewskiej - 42 678 00 78 jej nr telefon. Zadzwoń i zapytaj czy Ci pomoże.
  • caterina5 30.10.17, 18:51
    Taaak, tanio i szybko nie będzie, ale może coś w końcu załatwi ;) Bardzo droga kancelaria.
  • antonimacak 17.03.15, 17:03
    Nam sprawę prowadził Pan Mecenas Wiesław Dembowski z Warszawy. Choć rodzina była bardzo skłócona, nikt nie chciał ustąpić i myśleliśmy, że będziemy się sądzić jeszcze przez wiele lat dzięki pomocy i negocjacjom Pana Mecenasa w miarę ugodowo i szybko zakończyliśmy sprawę za co niezmiernie dziękujemy. Pan Mecenas jest bardzo kompetentnym człowiekiem i cechuje się niezwykłą wyrozumiałością i cierpliwością do starszych ludzi. Bardzo kompetentnie odpowiadał na wszystkie nasze pytania i wyjaśnił nam wszystkie nurtujące nas kwestie. Z szacunkiem polecamy Pana Mecenasa. Chcielibyśmy, aby na świecie było więcej takich ludzi. Telefon do niego to 792-180-679.
  • Gość: lulu IP: *.243.stormmedia.pl 17.03.15, 21:20
    Z tego co wiem, to bardzo solidna jest pani mec. Marta Kosińska
  • Gość: RyszardF IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.15, 16:34
    Skoro potrzebujesz kogoś dobrego od spadków to słyszałem ze mecenas Magdalena Chróścielewska zajmuje sie takimi rzeczami. Pomagała moim znajomym podczas przyjmowania spadku po rodzicach. Mieli sporo rodzeństwa a nie mogli się dogadać. Wydaje mi się że na początek może zadzwoń, masz tu jej nr 42 678 00 78 . Zapytaj czy nie moze Ci pomóc albo umów się na spotkanie.
  • sylwesterbb 20.10.15, 14:48
    Wiem, ze sprawy spadkowe nie sa łatwe. Chyba że Twoja rodzina jest ugodowa a taka sprawa to tylko formalność. Jeżeli jednak jest inaczej to proponowałbym Ci skontaktować sie z mecenas Chróścielewska, masz tu jej nr tel 666 609 065 ona zna sie na tego typu sprawach i powinna Ci pomóc.
  • Gość: Asiulka IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 22.11.15, 11:29
    Polecam adwokata Annę Grędę. Kompleksowa obsługa. Siostra myślała, że zabierze mi wszystko a my myk o nabycie spadku sprawe, o podział spadku i zachowek a siostra zapłaci jeszcze pieniądze, że od trzech lat nie wpuszcza mnie do domu po Mamie. Polecam - 601 358 469
  • Gość: Monika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.15, 16:28
    ja mam mogę dać namiar na mec Jarosława Szkudlarka bardzo dobrego adwokata z Łodzi mi prowadził sprawę o zachowek i wygrał, przyjmuje na Wólczańskiej 124 lok. 7 tel: 604 296 388 zajmuje się prawem spadkowym, rodzinnym, handlowym, gospodarczym prowadzi sprawy odszkodowawcze zajmuje się doradztwem prawnym w bardzo szerokim zakresie także obrona w procesach karnych, bardzo skuteczny.
  • Gość: Omnibus IP: *.teoc.pl 14.04.16, 15:21
    A ja golę, Pier..lę ,krawaty wiążę i usuwam ciążę. Omnibus
  • Gość: Dobry Adwokat IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.16, 17:43
    Polecam stronę na której można znaleźć opinie o dobrych kancelariach www.prawos.pl
  • Gość: mimi IP: *.galatea.pl 30.01.16, 21:57
    Jeżeli chcesz mieć skutecznie poprowadzoną sprawę spadkową to polecam adwokata Adriana Króla z Łodzi (www.kroladwokat.pl). Prowadził moja trudna sprawę o dział spadku i uzyskałam z podziału więcej niż chciałam. Wiem, że Mecenas jest świetny w sprawach cywilnych (zresztą nie tylko w cywilnych).
  • Gość: Moni_K IP: *.dynamic.chello.pl 08.02.16, 09:31
    W kwestii spadku najlepiej zwrócić się do kancelarii Meritum. Mają niższe kwoty, niż inni, a sprawy prowadzą profesjonalni pełnomocnicy. No i wystarczy napisać im maila na biuro@poradyprawne-kancelaria.pl i wszystkim się zajmą.
  • Gość: Anka IP: *.teoc.pl 23.03.16, 09:08
    W tych sprawach polecam mecenasa Adriana Króla. Mnie poprowadził sprawę szybko i skutecznie. Anna
  • Gość: Janina IP: *.68.88.94.ustrzyki88.tnp.pl 04.09.16, 20:14
    Też z czystym sumieniem mogę polecić adwokata Adriana Króla z Łodzi. To naprawdę bardzo dobry i skuteczny prawnik a przy tym uczciwy i bardzo kulturalny człowiek
  • mokenkre 28.03.16, 18:21
    Korzystałem pół roku temu z Kancelari Adwokackiej Anna Marcinkowska - adwokat-marcinkowska.pl . Wszystko na bardzo wysokim poziomie merytorycznym , wysokie zadowolenie z wykonanej usługi. Dlatego jak najbardziej mogę polecić tą kancelarie , wcześniej polecił Mi Ją znajomy. Jeżeli komuś zależy na jakości to jak najbardziej warto skorzystać.
  • Gość: monika IP: *.teoc.pl 02.04.16, 08:47
    W tych sprawach polecam adwokata Adriana Króla ( tel. 604-802-169 ).To doświadczony adwokat . Moją sprawę spadkową przeprowadził bardzo szybko i bez wielkich kosztów. To wspaniały człowiek
  • Gość: Sylwia IP: *.teoc.pl 14.04.16, 15:25
    Zgadzam się z tymi opiniami o mecenasie Adrianie Królu. To naprawdę bardzo sympatyczny i kulturalny człowiek jak i wspaniały adwokat. Sylwia
  • Gość: marianna IP: *.68.88.94.ustrzyki88.tnp.pl 04.09.16, 19:59
    Ja korzystałam z pomocy prawnej adwokata Adriana Króla z Łodzi i muszę w pełni zgodzić się z opiniami , że jest to bardzo dobry adwokat. Moją sprawę rozwodową i drugą o podział majątku przeprowadził w sądzie wyjątkowo sprawnie i skutecznie ,zaoszczędzając mi przy tym nerwów i zdrowia. Adwokata Adriana Króla mogę polecić z czystym sumieniem innym osobom
  • Gość: Samoreklama IP: *.teoc.pl 14.04.16, 15:27
    Polecam wszystkich , oprócz tych , którzy się sami reklamują.
  • zos.ka9 20.04.16, 18:00
    Mogę polecić Tobie Kancelarię Mecenas Chróścielewskiej. Pracuje tam zespół doświadczonych prawników z ogromną wiedzą. Mi osobiście pomagali w sprawie rozwodowej, którą udało nam się wygrać z orzeczeniem winy męża, ale znajoma mi kiedyś opowiadała, że miała problem ze spadkami i właśnie oni jej pomogli w tej sprawie. Z tego, co mi wiadomo, ta kancelaria jest dość znana w Łodzi :)
  • 61martyna 24.04.16, 14:20
    Podobnie jak zos.ka9 też mam dobre wspomnienia z prawnikami, którzy pracują pod kierunkiem p. mecenas Magdaleny Chróścielewskiej. Jak akurat walczyłam ze spadkiem po dziadkach, z czym nie chciała zgodzić się część mojej rodziny. Podważali decyzję dziadków zapisaną w testamencie, tylko dlatego, że zależało im na tym, aby zwiększyć swój majątek. Nie odpuściłam i z pomocą kancelarii sprawa potoczyła się zgodnie z wolą dziadków. Świetna obsługa prawna.
  • wieblonka 02.05.16, 16:44
    Kancelaria Mecenas Chróścielewskiej co prawda zajmowała się moim rozwodem ale wiele osób z otoczenia mówiło o niej w samych superlatywach również odnośnie innych dziedzin prawa, w tym właśnie prawa spadkowego. Jeśli chodzi o ceny to najlepiej zadzwoń sam i zapytaj o wszystko: 42 678 00 78. Personel jest bardzo miły, na pewno udzielą Ci niezbędnych informacji.
  • Gość: xavier IP: *.icpnet.pl 03.05.16, 15:23
    Również polecam kancelarię mecenas Chróścielewskiej. Słyszałem, że w sprawach rodzinnych i spadkowych bardzo dobrze sobie radzi. Ja co prawda korzystałem tylko z porad prawnych w trakcie rozwodu z byłą żoną, ale wielu znajomych bardzo chwaliło sobie współpracę z prawnikami z kancelarii Pani mecenas. Ja również byłem zadowolony z ich wiedzy i doświadczenia.
  • boginiwiedzy 14.07.16, 10:33
    Na Twoim miejscu pojechałabym do Wrocka się skonsultować ;-)
    U nas w rodzinie był podział majątku, raz daleka kuzynka brała rozwód, ktoś tam jeszcze potrzebowal jakiegos doradztwa i wszyscy ladowalismy w jednej kancelarii.
    Polecam Kancelarie Poszytek kancelariaposzytek.pl
    Naprawdę za każdym razem tam wracamy
    Super kancelaria!
  • lionna1 18.07.16, 14:47
    Ja nigdzie bym nie jeździła bo skomplikowane sprawy potrafią trwać naprawdę długo więc niepotrzebne Ci jeszcze wydawanie pieniędzy na dojazdy do Wrocławia-takie moje zdanie. Ja z własnego doświadczenia mogę polecić: actavera.eu/prawo-spadkowe/ sprawa przebiegła pomyślnie i bez nieoczekiwanych zwrotów akcji:) Tak czy inaczej sprawy w sądach przyjemne nie są dlatego warto mieć dobrego adwokata aby nie trwały zbyt długo:)
  • Gość: agnieszka IP: *.68.88.94.ustrzyki88.tnp.pl 04.09.16, 20:05
    W tych sprawach moim zdaniem bardzo dobrym i skutecznym jest adwokat Adrian Król z Łodzi. Moją sprawę spadkowa przeprowadził wyjątkowo szybko i sprawnie.
  • Gość: DarekWu IP: *.146.170.8.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 08.02.17, 22:42
    Mec. Monika Ostrowska-Kostrzewa z kancelarii adwokackiej w Lodzi, okolice Rewolucji 1905 roku. Prowadzila mojej mamie sprawe o dzial spadku, z tego co wiem stawka nie byla wygorowana. Napewno oplaca sie wziac pod uwage,

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.