Dodaj do ulubionych

Dobry dentysta w Łodzi?

10.12.17, 16:50
Cześć, jestem przypadkiem w Łodzi i mam problem z bolącym zębem, niestety mój ulubiony łódzki lekarz nie może mnie jutro przyjąć, a długo tak nie wytrzymam, macie może jakieś sprawdzone adresy? Będę wdzięczna za wszelkie polecenia ;/
Edytor zaawansowany
  • wielka_5 11.12.17, 18:02
    A tutaj może ultimed.com.pl/? Kiedyś też trafiłem do nich będąc przejazdem w Łodzi uratowali mi zęba.
  • idatomczak 12.12.17, 19:36
    wielka_5 napisał(a):

> A tutaj może ultimed.com.pl/? Kiedyś też trafiłem do nich będąc przejazdem w Łodzi uratowali mi zęba.

Potwierdzam, najlepszy dentysta w Łodzi, robi szybko, sprawnie i nawet prawie bez bólu.
  • wielka_5 13.12.17, 17:57
    Ultimed znam i każdemu polecam, są naprawdę super, tylko akurat nie mogli mnie przyjąć :) Dlatego pytałam o kogoś innego na już, ale znalazłam, co prawda się nie umywają do obsługi w Ultimedzie, ale potrzebowałam pilnie to nie wydziwiałam...
  • ekoniczyna123123 20.03.18, 19:07
    A ja polecę Panią Małgorzatę Raszewską z e-M-dens. Podsyłam stronę stomatologiaraszewska.pl - sprawdźcie ofertę. Naprawdę warto, jeżdżę do niej regularnie i zawsze jestem zadowolona :)
  • kamste2311 13.08.18, 12:13
    W Łodzi polecić mogę gabinet Fabjańscy. Świetni specjaliści. :)
  • justyna.kolodziejczyk 15.10.18, 17:25
    Polecam Arie Stomatologia w Łodzi. Zawsze mają terminy dla bólowych pacjentów i szybkie terminy przyjęć. Jeszcze się nigdy nie zawiodłam. :)

--
    turystycznemyslenie.blogspot.com - Poradnik Turystycznego Myślenia - blog turystyczny - moje podróże i turystyczne inspiracje (na przykład wspaniałe książki podróżnicze)! Zapraszam do czytania!
  • kwapiszn 19.12.18, 13:04
    polecam stomagologa Piotra Kotlimowskiego ( Oddział Manufaktura, placówka Enel Med). Osoba z obszerną wiedza, z pewnością pomoże

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.