Dodaj do ulubionych

Adwokat - specjalnosc dlugi, poszukiwany...

18.01.19, 17:20
Chcialbym uregulowac moje dlugi.
Ale jak by to smiesznie nie brzmialo, nie jest to takie proste, jesli mieszka sie za granica...

Juz samo to, ze nie mieszkam w Kraju powoduje, ze nie uzyskam zadnej informacji, jezeli chodzi o stan moich zadluzen, w instytucjach, ktore sa do tego powolane. I do tego jeszcze stary i niewazny dowod osobisty...

To moim zdaniem idiotyczne jest...

Dlatego poszukuje Pania / Pana mecenas, ktorzy by mi pomogli w uregulowaniu moich naleznosci.

Prosze Was o typy do dobrych fachowcow
Bardzo dziekuje!
Edytor zaawansowany
  • addek87 11.02.19, 08:50
    Znam dobrego adwokata, który moją sprawę karną w prokuraturze prowadził, kiedy ja byłem za granicą. Był to mecenas Cyrański z Łodzi. I wszystko załatwił, musiałem tylko przyjechać do Polski na krótkie zeznania i nie było obawy, że mnie zgarnia policja. Zadzwoń do niego, pomoże Ci.
  • twardy_t 13.02.19, 07:10
    Ja też potrzebowałem prawnika do swojej sprawy, kiedy byłem zagranicą. Chodziło o sprawę o podział majątku. I też zwróciłem się do mecenasa Cyrańskiego. Mecenas zajął się sprawą, tak jak chciałem, a ja nawet na chwilę nie musiałem wracać do kraju.
  • panitutajniestala 11.03.19, 16:57
    addek87, twardy_t... Panowie, piekne dzieki za pomoc!
    Pozdrawiam :))
  • castile 14.03.19, 15:06
    Kancelaria Adwokacka Maciej Pakowski może przyjść z pomocą.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.