Dodaj do ulubionych

Gimnazjum nr 16

IP: *.smrw.lodz.pl 22.02.06, 12:58
Jesli chodzi o 16-tke, mam o niej najlepsze zdanie. Doskonale przygotowuje do
egzaminow( jedna z wyzszych srednich w wojewodztwie), "produkuje" finalistow
i laureatow olimpiad wojewodzkich, ktorzy dostaja sie tam, gdzie chca isc
dalej. Powszechnie szanowani, zdobywaja uznanie w liceach nr. 1, 3, 4, 12,
13, 21, 24- a wiec w elicie łódzkich szkoł. Wspaniała kadra, z niebanalnym i
ponadzprezciętnym dyrektorem- Wojciechem Stregielem- pozdrawiam:).
Jednym słowem- czołówka wojewódzka. Wg mnie, najlepsze gimnazjum w Łodzi.
Obserwuj wątek
    • drukarka11 Re: Gimnazjum nr 16 22.02.06, 15:08
      Bardzo wysoki poziom nauczania języków obcych - klasa z rozszerzonym programem
      nauczania jęz. angielskiego; indywidualne podejście do każdego ucznia, o czym
      świadczą liczni laureaci i finaliści olimpiad. Dobre zaplecze techniczne.
      Naprawdę warto!
      • Gość: bylagimnazjalistka Re: Gimnazjum nr 16 IP: *.lodz.msk.pl 22.02.06, 20:30
        jako absolwentka tej szkoly moge ja goraco polecic.Wspaniala kadra nauczycielska
        majaca podejscie do ucznia (o czym swiadczy ilosc laureatow) z ktora nie mozna
        sie nudzic np wspomniany juz Wojciech Stregiel czy Dorota Kwasniewska:)Poziom
        wysoki,w liceum daje sobie rade bez namniejszych problemow.Sam budynek tez jest
        pokaznych rozmiarow.SAla gimnastyczna to marzenie:)napewno ta szkola powinna
        znalezc sie w czolowce
      • Gość: Absolwentka Re: Gimnazjum nr 16 IP: *.smrw.lodz.pl / *.smrw.lodz.pl 01.03.06, 22:33
        Hmm owszem jest sporo laureatów i finalistów, ale zdecydowaną większość
        stanowi "szara" masa. W mojej klasie rpzynajmniej tak było.. do 10 naprawde
        dobrych uczniów, a reszta... szkoda słów.
        Ale ogólnie fajna atmosfera, ja do egzaminów zostałam przygotowana dobrze (i
        dostałąm sie do jednego z lepszych LO) , dużo sie dzieje, nauczyciele
        przyjemni, hmm przestronny budynek:P Raczej pozytywne wspomnienia mam związane
        z tą szkołą:) A i Radogoszcz Wschód to świetne osiedle:)
      • Gość: yeahhh :D:D:D Re: Gimnazjum nr 16 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.06, 14:10
        16 boziee wspaniale gimnazjum!!! Na lepsze wtrafic nie mozna... Wydaje wam sie
        ze kazde gimnazjum musi byc smetne i tylko ma sie w nim liczyc nauka.. Dzieki
        tej wspaniales szkole co dzien jestem usmiechnieta, wszyscy sa zyczliwi i
        mili... Poziom nauczania jest bardzo wyskoki, nauke stawiamy tu na 1 miejscu
        lecz.. Dba sie tu rowniez o nasz nieskazitelny humorek =))).. yeahh szkola
        zajefajnaa =)))) Kocham ja!! i polecam kazdemu!!!
    • Gość: Olcia Re: Gimnazjum nr 16 IP: *.toya.net.pl 23.02.06, 21:26
      hmm jestem w tej szkole dopiero pol roku a czuje sie jakbym sie w niej uczyla cale zycie ;)) Jest fantastyczna super nauczyciele, fajna atmosfera i zajefajni ludzie oczywiscie z paroma wyjatkami jak wszedzie ;P.. Na prawde polecam kazdem ta szkole, ona poszeza nasze horyzonty=))... Wiem ze z Nia sie nie zgubie...
    • Gość: t-n Re: Gimnazjum nr 16 IP: *.devs.futuro.pl 24.02.06, 18:22
      Jestem absolwentką 16 gimnazjum i uważam, że nie ma lepszej szkoły, niż ta. Na samym początku trochę się bałam - WIELKI budynek, w którym przez 1 miesiąc się gubiłam - pawilon 300 A, 300 B, 200 A, 200 B i E, ale to wszystko kwestia przyzwyczajenia - pod koniec 3 klasy szkoła wydawała się już taka malutka, bo znałam jej wszystkie zakamarki :) Niesamowity Pan Dyrektor, wspaniali Nauczyciele i przemiłe Panie Woźne :) Spotkałam tam świetnych ludzi - prawdziwych przyjaciół, z którymi utrzymuje stały kontakt, często spotykamy się i wspominamy stare, dobre czasy gimnazjalne... Pozdrawiam :)
    • Gość: panna Nihil Re: Gimnazjum nr 16 IP: *.devs.futuro.pl 24.02.06, 20:31
      16? Wy jeszcze szukacie innych szkół na pierwsze miejsce? :) Tojest cudowna
      szkoła! Rozwija zainteresowania poszerza horyzonty, pozwala na swobodny rozwoj
      człowieka, uczy organizacji - ogólnie ideał! Fantastyczna kadra nauczycielska,
      świetny samorzad uczniowski i niesamowite przygotowanie do liceum. na prawde
      polecam! świetna szkoła, wg mnie najlepsza w Łodzi. serdecznie pozdrawiam
      nauczycieli, absolwentów, uczniów 16 :)
    • Gość: rMateusz Re: Gimnazjum nr 16 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.06, 11:08
      Szkoła jesy godna polecenia. Nauczyciele dażą szacunkiem każdego. Są przyjaźni
      i mili. Szczególnie pani Ela Wasilewska, Dorota Rumas oraz Katarzyna Muszyńska -
      Rećko.
      P.S.
      Dziewczyny jeśli tam pójdziecie to nie oprzecie się urokowi p. Mroza oraz p.
      Perlińskiego.

Z SZESNASTKĄ DO LICEUM WEJDZIESZ GŁADKO !!
      • Gość: germanistka Re: Gimnazjum nr 16 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.06, 20:39
        przez 3 jakos sie opieram urokom panów Mroza i Perlińskiego...:) za to
        szesnastkowym chłopcom nie opierają się tylko najtwardsze zawodniczki, do
        których osobiście nie należę:P
        świetna szkoła, sympatyczna atmosfera i nauczyciele, z którymi uwielbiamy
        dyskutować:) godni wyróżnienia są p. Zasadziński i p. Kwaśniewska ze swoimi
        nieśmiertelnymi tekstami:) wierzcie mi, że można lubić szkołę, wcale nie będąc
        kujonem;)
    • Gość: Kuba Re: Gimnazjum nr 16 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.06, 08:44
      Mysle ,ze Gimnazjum 16 jest bardzo dobra szkola.Ma wzsystko czego potrzebuje
      nowoczesna i dobrze funkcjonujaca placowka szkolna.Glowa tej szkoly jest pan
      dyrektor.jest to osaba bardzo mila i dorze rozumiejaca mlodziez.Karda sprawe
      mozna z nim zalatwic bez problemu.Mysle ze przy wyborze gimnazjum warto sie
      zastanowic na ta szkola!!
    • Gość: ... Re: Gimnazjum nr 16 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.06, 13:23
      Gimnazjum może być, fajnie że mamy basen i dużą sale gimnastyczną.Niektórzy
      nauczyciele są bardzo wymagający, ale może dzięki temu będziemy dobrze
      przygotowani do egzaminów. Niestety niektórzy nauczyciele mają chorobę
      psychiczną i mam pewną przestrogę dla nowych uczniów...uważajcie na
      nauczycielke JJ :D a tak w ogóle to jest dużo nauki i w ostatnim tygodniu
      szkoly przed wystawieniem ocen to jest masakra :/ dla kujonów i ziomów
    • Gość: :) Re: Gimnazjum nr 16 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.06, 13:24
      Nasze Gimnazjum na pewno nie należy do najgorszych;) najlepsze w tej szkole
      jest to, że mamy basen i dużą salę gimnastyczną:)co do lekcji to niestety jest
      strasznie dużo nauki:P jeżeli nie lubicie się uczyć to nie idźcie do tej
      szkoły:P uprzedzam z góry;D ale chyba i tak nie jest najgorzej;)
    • Gość: kRASNALE OGRODOWE Re: Gimnazjum nr 16 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.06, 13:26
      Kiedyś trzeba zdecydować do jakiego gimnazjum chce się uczęszczać.16-stka jest
      w sam raz.Każdy się tu znajdzie,kujon i bezmózgowy
      krasnal.Nauczyciele..eh..czasem jest śmiechowo gdy Pan Głowacki błyska
      humorem,lub Pani Rećko puści żarcik ;>
      Ogólnie panują luzy.Nasze ulubione zajęcie to rzucanie się skórką od mandarynki
      na matematyce z Panem Pawłowskim.
      Mamy fajny basen,a inne szkoły muszą do nas przyjeżdżać;)

strzeżcie się dżej dżeja!

pozdro;)
    • martyna_ruda Re: Gimnazjum nr 16 02.03.06, 13:27
      Cześć nazywam się Martyna Marciniak z 2e i chodzę właśnie do tego gimnazjum,
      uważam że szkoła jest całkiem dobra, choć niektórzy nauczyciele nie są tacy jak
      bym chciała. Szkoła ogólnie jest normalna jak każda inna, mamy całkiem fajnego
      dyrektora, poziom nauczania jest tu również duży gdyż nasze gimnazjum jest w
      rankingu szkół jednym z lepszych.
    • ania_aw Re: Gimnazjum nr 16 02.03.06, 13:31
      Hej mam na imię Ania Walczak(z 2e) i chodzę do gimnazjum numer 16 w Łodzi. Moim
      zdaniem ta szkoła jest nawet fajna;) Jeżeli chodzi o nauczycieli to czasami są
      sympatyczni, a czasami nie. Napewno poziom nauczania jest duży. Dyrektor jest
      bardzo sympatyczny. Mażna uczęszczać na różnego rodzaju kółka oraz brać udział
      w rozmaitych konkursach. Moim zdaniem warto chodzić do tej szkoły;) Polecam i
      zapraszam. Pa
    • donia1991_91 Re: Gimnazjum nr 16 02.03.06, 13:36
      Jestem uczennicą tego gimnazjum. Jest tam bardzo miła atmosfera. Zwłaszcza na
      lekcji muzyki(p.Muszyńska-Rećko)i geografi(p.Mróz). Zapraszam wszystkich
      drętwiaków, żeby poczuli co to jest szkoła z luzem! Pozdrawiam całą klasę 2e!
      Donia
    • kwapciu Re: Gimnazjum nr 16 02.03.06, 13:38
      Cześć nazywam się Klaudia Kwapisiewicz i chodzę to tego gim do klasy 2E.
      Ogólnie to gimnazjum jest fajne lecz czasami mam go dość!!! Nauczyciele są
      dosyć wymagający wiele nauczycieli jest miłych lecz zdarzają się wyjątki.
      Poziom nauczania jest dość wysoki. Mamy bardzo fajnego dyrektor który naucza w
      naszym gim, jego lekcje są super.
    • sylwik_15 Re: Gimnazjum nr 16 02.03.06, 13:39
      16-tka to spoko gim. Mamy tu basenik, 3 sale gimnastyczne, siłownie, sale
      komputerową i sale lekcyjne:) (normalka:)) Nauczyciele są wymagający ale mają
      świetny humorek i puszczają niezłe teksty np. P.Rećko, P.Sprzączkowski...
      KOrytarze są duże więc można sie wybiegać:) lecz na początku można pogubić sie
      w tych wszystkich pawilonach...kwestia przyzwyczajenia. Mamy tu naprawde spore
      loooozy i wypasik atmosferke więc serdecznie wszystkich zapraszam. A i jeszcze
      najważniejsza kwestia, mianowicie IMPREZKI!!!:) Są tu świetne!!! Zapraszam:):*

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka