Dodaj do ulubionych

Gimnazjum nr 5

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.06, 14:33
trzy starcone lata...
Obserwuj wątek
    • Gość: ewa Re: Gimnazjum nr 5 IP: *.easycomm.pl / *.easy.com.pl 03.03.06, 15:32
      Ja skończyłam Gimnazjum Nr5 i teraz moja siostra chodzi do tej szkoły.I ja i
      ona jesteśmy zadowolone ze szkoły. Bardzo lubiłam j. polski,geografię i sztukę.
      Jestem teraz w I klasie 21 LO. Siostra lubi bardzo niemiecki,lubi matematykę i
      lekcje WF gdzie graja w siatkówkę. Obydwie skończyłyśmy podstawówkę nr 14 i tam
      nam obrzydzano Gimnazjum 5. Ale tylko dzięki mądrości naszej mamy, która
      powiedziała nam, że w każdej szkole trzeba się uczyć znalazłyśmy się w tej
      szkole. pozdrawiam Ewa
      • Gość: opiniotwórczy Re: Gimnazjum nr 5 IP: *.toya.net.pl 10.03.06, 17:55
        Nie tylko w czternastce piątka jest obrzydzana. Twój komentarz wcale mi nie wygląda na poziom przynajmniej liceum. Co najwyżej pierwsza klasa gimnazjum.Widać ile wyniosłaś z "kochanej" piątki. To ogromna racja że wszędzie trzeba się uczyć, ale w różnych szkołach różnie Cię nauczą.
    • Gość: Opiniotwórczy Re: Gimnazjum nr 5 IP: *.toya.net.pl 05.03.06, 08:22
      Jeśli masz choć minimalne ambicje omijaj tą szkołe szerokim łukiem. Uczyłem się tam przez rok i uważam że był to rok stracony. Fatalna atmosfera do nauki. Jedynie J.Angielski stał na wysokim poziomie, ale mojej byłej nauczycielki już nie ma i j.angielski stał się kolejnym beznadziejnym przedmiotem nauczanym w tej szkole. No może jeszcze fiza jest dobra(p.Becker rulez). Po za tym wszystko jest do bani. Historyczka powiedziałami do mnie kiedyś ,że rzygać jej się chce jak na mnie patrzy. Fizyk do mojego kolegi też powiedział coś w tym stylu. To wszystko mówi o poziomie kulturalnym kadry nauczycielskiej. Uczniowie też nie są lepsi. Pierwszaki mają prz*****ne. Po szkole podstawowej miałem średnią 5.25. Z tego powodu ,że przez rok w tej szkole prawie niczego się nie nauczyłem po zmianie szkoły ,w tej nowej, po drugiej klasie miałem 3,5. Naprawdę ta szkoła to fatalny wybór.
      • Gość: mysia Re: Gimnazjum nr 5 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.06, 15:23
        co ty kolo gadasz?? Historyczki w szkole są świetne, szczególnie jedna ale może
        bez nazwisk, bo druga sie obrazi:P Ona jest zajefajną nauczycielką!!!Nie można
        lepiej trafić. Szkoła ogólnie też jest super!! miło wspominam lata w piątce.Bez
        problemu ja i moi koledzy podostawaliśmy sie do świetnych liceów.A I JAK SIE
        NIE CHCE UCZYĆ TO ZAWSZE SIĘ ZNAJDZIE JAKIŚ POWÓD!!Wiadomo, że w podstawówce ma
        się wysoką średnią- dopiero później wychodzi prawdziwa inteligencja.W szkole
        jest wysoki poziom i wiele wiele zajęć pozalekcyjnych. Na prawdę miła
        atmosfera. Wszystkim szóstoklasistom bardzo polecam tę szkołę, na prawde warto
        do niej przyjść.
        • Gość: opiniotwórczy Re: Gimnazjum nr 5 IP: *.toya.net.pl 09.03.06, 19:03
          ta historyczka to uczyła tylko przez pół roku. Nie wciskaj kitu szóstoklasistom. W piątce nie da sie poprostu uczyć. Ja nigdy nie byłem leniem. Teraz poprostu porównałem poziom piątki i mojej obecnej szkoły. Powiem Ci, że to jest przepaść. Miałaś okazję uczyć się przez 3 lata tylko w piątce i nie wiesz prawiee nic o innych gimnazjach. Największy chłam to chemia. Na pierwszej lekcji po zmianie szkoły miałem krótkie przypomnienie wiadomości z I klasy. Wszyscy odpowiadali chórem tylko ja siedziałem jak na tureckim kazaniu. Ale jeśli argumentujesz się tylko tym jakie to miałaś wspaniałe koleżaneczki w piątce to już nie moja sprawa...
        • Gość: absolwent Re: Gimnazjum nr 5 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.06, 14:07
          Piątkę skończyłem 3 lata temu i chyba tylko największemy wrogowi życzyłbym pójścia do tej szkoły. Piszecie, że jak ktoś nie chce się uczyć, to zawsze znajdzie się jakiś powód, żeby się nie uczyć. Racja. Powody raz znajdowałem, raz nie, mimo wszystko, miałem średnią mocno powyżej 5. Pierwsza klasa liceum (III LO) pokazała, że wiedza wyniesiona (czyt. wyszarpnięta) z G5 jest szczątkowa, miałem wrażenie, jakbym po 3 latach (gimnazjalnych) wrócił do prawdziwej szkoły. Początek nauki, to było nadrabianie zalegości, czy wręcz poznawanie podstaw niektórych przedmiotów.
          Co prawda nie da się ukryć, że w piątce spotkałem kilku nauczycieli, którzy naprawdę potrafili uczyć. Na wiadomościach z fizyki z Panem B. "jadę" do dzisiaj, a zdaję maturę z tego przedmiotu, moja polonistka (Pani P.) bardzo starała się nas jakoś zainteresować lekcją (z mniejszym, lub większym skutkiem, ale zawsze), to samo można powiedzieć o nauczycielce geografii, niestety reszta nauczycieli nie miała jakiegokolwiek talentu, a czasami nawet wiedzy potrzebnej do nauczania.
          Inna sprawa, to uczniowie i atmosfera. Pod koniec trzeciej klasy wszyscy ludzie, z którymi chodziłem do tejże (trudno nazwać ich "kolegami") serdecznie sie nienawidzili. Ta nienawiść, ciągle podbudowywana całkowietym brakiem zgrania klasy narastała przez trzy lata. Nie można też powiedzieć, że w G5 panowała jakakolwiek atmosfera sprzyjajaca nauce. Powszechny hałas i wszechobecne chamstwo nie mogły temu pomóc.
          Wielu uczniów nie chciałbym spotkać nawet za dnia w odludnej ulicy. Nie raz i nie dwa widziałem przypadki zastraszania młodszych, czy słabszych, nigdy nie chodziłem do tej szkoły z przyjemnością, częsciej ze strachem.
          Mottem szkoły powinny byc słowa "równaj w dół" - nie warto uczyć dobrze, bo wtedy trudniej przepchnać słabych uczniów, wszystko trzeba dostosować do równego - żałośnie niskiego poziomu.
    • Gość: absolwent Gimnazjum nr 5 IP: *.toya.net.pl 12.03.06, 22:26
      Kiedyś chodziłem do tej szkoły i bardzo dobrze ją wspominam. Szczególnie
      historię i język polski. Obecnie chodzę do XXI LO i nie mam problemów z nauką -
      w ubiegłym roku moja średnia wyniosła 4.96. "Piątka" to szkoła, w której można
      liczyć na życzliwość wszystkich nauczycieli - oni naprawdę interesują się
      uczniem. Gorąco polecam tę szkołę.
    • Gość: Julita Re: Gimnazjum nr 5 IP: *.toya.net.pl 12.03.06, 22:53
      skończyłam"5" rok temu,obecnie chodzę do XXXI LO. Całkiem dobrze sobie radzę.
      Moim zdaniem, to przede wszystkim od każdego indywidualnie zależy, jakie będzie
      osiągał wyniki w nauce. Szkoła i nauczyciele mogą tylko człowiekowi pomóc. A to
      z pewnością można powiedzieć o "5". Wspominam tę szkołę bardzo dobrze:
      nauczyciele kompetentni, lekcje ciekawie prowadzone, dużo projektów, szkolnych
      imprez; bagata oferta zajęć pozalekcyjnych (koła zainteresowań, ale i zajęcia
      wyrównawcze z matmy, fizy i polskiego). Nauczycielom w tej szkole po prostu
      chce się nauczać - organizują zajęcia łączące różne przedmioty, np. polski i
      informatykę - super.No i przezde wszystkim miła atmosfera!
    • Gość: Sie tam ucze Pierwsze wrarzenie pierwszoklasisty z "5" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.03.06, 15:49
      Powiem wam tak, może jestem pierwszoklasistą i sie nie znam ale przyznam że
      szkoła mi sie podoba choć reklamowana siłownia to 6 przyżądów w tym 2 zepsute
      :/, a żeby wejść do szatni i powiesić swoje rzeczy trzeba sie przepchnąć przez
      chmare innych uczniów którze też chcą sie do niej dostać.
      Co do nauczycieli to powiem tak: Każdy ma swojego nie ulubionego i ulubionego
      nauczyciela, to przecierz normalne, ale czemu wszyscy mówią że wszyscy są
      nieprzyjemni??? Ja mam trójkę nauczycieli na których lekcje chodze z przyjemnością.

- Pan Beker, uczy fizyki (jest niezwykle dowcipny i sympatyczny ja na jego
      lekcjach jak i cała klasa śmiejemy się z jego żartów, jednak wiadomo kiedy
      trzeba sie śmiać a kiedy uczyć i uważam że jego sposób tłumaczenia jest bardzo
      zrozumiały i obrazowy, naprawde jak idziesz do piątki i nie lubisz fizyki to
      módl sie o tego nauczyciela)

- Pan Włodek , W-F (Z tą decyzją może nie wszyscy sie zgodzą, ale nic dziwnego u
      mnie w klasie nie wszyscy go lubią, ale lepszy on z poczuciem humoru niż inny
      WFista bez :/)

- Pani od Biologi (nazwiska nie pamiętam, ale to pryszcz, ta pami też potrafi
      tłumaczyć pozatym uczy ćwiczeń na mózg aby mógł więcej zapamiętywać, a skutki są
      powszechnie znane, w końcu ta pani skończyła 5 fakultetów O.O)

Bójki to w tej szkole jeszcze nie widziałem (no może u mnie w klasie, ale to
      same porobańce :/). W szkole walczą przeciwko "koceniu", łazienki są podzielone
      na klasy (1,2,3) i woźne pilnują jednak na początku roku można zobaczyć naprawdę
      sporo zapałek i wielu pierwszaków mierzących parapety.Wypracowanie przez ten
      czas nie miałem jeszcze żadnego (dla mnie to dobrze :)) a poziom jest naprawde
      wysoki, ja 4,5,6 klase zdałem z czerwonym paskiem a tu mam średniom na semestr
      3,5 :/, ale to zależy od starań. A cpunów nie widziałem :),ale słyszałem że w
      tej szkole było pełno strzykawek.
      • Gość: wkurzony Re: Pierwsze wrarzenie pierwszoklasisty z "5" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.03.06, 16:24
        a wedlug ciebie na lekcjach jest atmosfera do nauki?
        tak naprawde we wszystkich gimnazjach jest ten sam material (oczywiscie moze byc
        przerabiany w roznej kolejnosci), ale kwestia jest jak ucza
        jak mozna sie czegos nauczyc jezeli nie slyszy sie nauczycieli?
        ja trafilem do 1d (lol?) mimo ze mialem srednia 4.8
        i jeszcze co do nauczycieli,
        pan Becker mi sie najbardziej podoba ;] panie od biologii, chemii i matematyki
        tez szanuje. za reszta nie zbyt przepadam
        jak moze nauczyciel prowadzic lekcje , jak takie debile co nic nie umieja i nie
        chca umiec rozmawiaja i rozmawiaja.....
        • Gość: xxx Re: Pierwsze wrarzenie pierwszoklasisty z "5" IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.03.06, 17:27
          wkurzony co ty sie tak doczepiłeś do 5 ? Jestem obecnie w 3 klasie tego
          gimnazjum i jest mi tu dobrze, kumple są ok, nauczyciele też, a że sie
          opuściłeś w nauce to nie wina nauczycieli tylko twoja gnojku,lepiej dla Ciebe
          żebyś sie wybierał sie do tego twojego upragnionego gim. 28 albo znał kogoś ze
          starszych bo za pisanie o nas jako hołocie napewno spędzisz "miło" czas, przed
          lekcjami, w czasie przerwy jak i po lekcjach. To Ci gwarantuje

Pozatym gorąco polecam szkołe, nauczyciele ok, jeśli nie będziesz kozaczył
          kumpli też sobie znajdziesz, ogólnie jak dla mnie szkoła na +
        • Gość: Realka O gimnazjum nr 5 IP: *.toya.net.pl 16.03.06, 15:30
          Wkurzony zgadzam się z Tobą. Ja też jestem "pierwszoklasistką" ale nie podam ani
          klasy, ani wieku i nic nie podam!!! W tej szkole nie dadzą Ci te głomby żyć. Ja
          na koniec podstawówki miałam 4.9 średnią, a tu mam 3.7. To nie jest tylko wina
          nauczycieli, ale i rowniez uczniow. Policzmy ile jest matołów w tej szkole co
          niezdało?? Aczkolwiek nie chcę się przepisać, ponieważ tu już mam swych ziomów.
          Lepiej nie zaczynać, ale również żebysmy sie nie poddawali. Tzn miejmy swoje
          zdanie. A co do atmosferki na lekcjach... bez komenty. najgorzej jest na Reli.
          Biedna ta babka... nie lubie jej no ale... 3m się i uważnie obserwuj tych
          "uczniów". Skoro podałeś klasę to mogą się domyślić :/
          • Gość: Realka O gimnazjum nr 5 IP: *.toya.net.pl 17.03.06, 14:57
            Teraz się tak zastanawiam czy dobrze zrobiłam obrażając tych uczniów co nie
            zdali... Popelnilam blad, bo sama mam mnóstwo zajebistych znajomych którzy
            "przez pomyłke" nie zdali... No, ale to nic sama nie jestem lepsza:):) Pozdrówka
            dla wszystkich co chodzą do 5 a wszczególności dla starszaków:):):):):):)
            • Gość: wkurzony Re: O gimnazjum nr 5 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.06, 13:10
              ja tez moze przesadzilem z tym "holota"
              jest wiele spoko gosci z 3 klas, zwlaszcza 3a i paru innych co nie dokuczaja
              pierwszoklasista, sorry ze obrazilem calasc, z gruntu mialem na mysli paru,
              nazywajac to holota
              to nie znaczy ze tylko z 3 klas tacy sa
              jest kilku z 1 klas
              znam paru i wiem ze lepiej czasami nie odchodzic z pod klasy

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka