Dodaj do ulubionych

Gimnazjum nr 43

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.06, 18:25
to naprawdę dobre gimnazjum a klasy niemieckojęzyczne to strzał w 10-tkę!
nauczyciele interesują się swoimi uczniami pomagają w trudnych sytuacjach np.
p.B.Gryglas-choć uczy fizyki to rozumie i pomaga tym którzy sobie z nią nie
radzą,podobnie czynią inni pedagodzy.warto zapisać do tej budy swoje dziecko
bo i poziom nauczania tu wysoki i szybko reaguje się na nieprawidłowości-
palenie i narkotyki,a języki obce wykłada się tu na wysokim poziomie-
niemiecki jest super!dyrektor też w porzo...
Obserwuj wątek
    • Gość: anonim Re: Gimnazjum nr 43 IP: *.toya.net.pl 27.02.06, 15:36
      Na początku chce powiedzieć, że ukończyłem tą szkołę.
      Chciałbym przedstawić w paru punktach moje spostrzeżenia nt tego gimnazjum

1)Szkoła ma wielka zaletę - posiada klasy dwujęzyczne z wykładowym niemieckim.
      W ogole poziom języka niemieckiego jest baaardzo wysoki
      2) Jeśli chodzi o nauczycieli to niestety musze przyznać ze jest różnie
      Bardzo wymagający są nauczyciele od niemieckiego, matematyki historii, fizyki,
      chemii. Gorzej jest z geografią, biologią< chociaż są też i wyjątki>
      3) Jeśli chodzi o dyrekcje to mnie sie osobiscie malo podoba system rządzenia
      tą szkołą < na przykład zakaz odwiedzania szkoły przez absolwentów>, ale
      ogólnie - ok.
      Szkołę mając na uwadze wszystkie jej plusy i munusy polecam - dosc dobrze
      przygotowuje do egzaminu i sprawdza po kazdej klasie umiejetnosci uczniów w tak
      zwanych "testach dyrektorskich"

• Gość: Gruby- bóg seksu Gimnazjum nr 43 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.06, 16:15
      Gimnazjum 43 to spoko szkoła. Moze ma wysoki poziom, ale jeśli bedziespoświęcał
      dziennie z 1,5 h na nauke to dasz radę (ja poświęcam 20 min =D). Nauczyciele są
      spoko (nie wszyscy, ale większość). Blok sportowy jest cudowny: duża sala, mała
      (siatkarska), sala z materacami do zapasów, siłownia, dwa boiska sportowe,
      skocznia w dal, prosty odcinedo biegu na 60 m.. Szkoła jest szkołą integracyjną
      gdzie uczym sie jak współżyć i współpracować z osobami niepełnosprawnymi. Szkoła
      jest wyposażona w komputery PC i Mac. Ogólna atmoswerajest w szkole spoko. Co
      miesiąc organizowane są jakieś dyskoteki i odbywa sie wiele imprez cyklicznych.
      W szkole nauczene są dwa języki: angielski i niemiecki (dodatkowo włoski). Lubię
      tą szkołe i nie zamienił bym jej na inną.
      Pzdr dla wszystkich z 43!!!
      www.bogowie.cxa.pl
      www.myclass2b.za.pl
    • Gość: Tina Gimnazjum nr 43 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.06, 16:50
      Szkoła jest fantastyczna. Poziom zasadniczo wysoki, nie każdy daje sobie radę,
      ale jakoś to idzie. Ciężka praca i serce jakie my uczniowie 43 wkładamy w życie
      szkoły daje widoczne efekty:)Nauczyciele może i są wymagający ale widać że
      większość z nich znalazła się we właściwym miejscu. W szkole panuje świetna
      atmosfera i zawsze coś się dzieje. Imprezy, akademie, konkursy... Nie wiadomo w
      co najpierw ręce włożyć!! Podsumowując jest SUPER!!
      P.S. Dyrektor często pyta po co siedzimy w szkole tyle czasu po lekcjach. Po
      prostu nie możemy żyć bez tej budy!
    • Gość: absolwentka Re: Gimnazjum nr 43 IP: *.toya.net.pl 27.02.06, 18:26
      skończyłam to gimnazjum,atmosfera jest bardzo sympatyczna,równiez za sprawą
      nauczycieli którzy naprawde interesuja sie uczniem. poziom jest wysoki i trzeba
      sie uczyc(szczególnie fizyki u pani Rados),co jakis czas organizowane
      sie "testy dyrekytorskie" które przygotowuja do testu na koniec
      gimnazjum.oprócztego ze uczyc trzeba sie w domu to niektóre zajęcia
      organizowane sa w taki sposób ze duzo wymosi sie z lekcji(np. z fizyki-Rados,
      geografii-Dukat,wosu-Kotas i matmy-Gryglas).no i dyro który jest zajebisty!!
      • eufrosyne Re: Gimnazjum nr 43 18.04.06, 11:55
        niee nooo. akurat u pani Rados to się przemęczać nie trzeba za bardzo... no ale
        może jej się charakterek zaostrzył niedawno :P
        --
        "Mężczyznę można "wykastrować" jednym zdaniem: Wolę, abyś był moim przyjacielem
        niż kochankiem" - W.A.
    • Gość: Potato Gimnazjum nr 43 IP: *.pai.net.pl 27.02.06, 20:32
      A do tego te wszystkie wypady do teatrow, kin, na wystawy.. ostatnio mielismy
      wycieczke do Muzeum POwstania Warszawskiego w niedziele.. Nauczyciele
      poswiecaja sie dla nas nawet w weekendy, jesli nas cos zainteresuje. :)
      A do tego ludzie w tej szkole i atmosfera jest super ;) fakt, ze czesto
      zostajemy po lekcjach albo z jakis klasowych wypadow wracamy do szkolki...
      a czemu? bo jest odjechana ;) wiec jesli ktos chce wybrac w Lodzi jakas
      szkolke, polecam mu ta ;)
    • Gość: Cysia Gimnazjum nr 43:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.06, 15:19
      Na wstępie powiem że chodze do tej szkoł:D i niegdy nie zamieniłabym ją na inną
      !! atmoswera jest za.. fajna jest:) jak pomyśle ze nasze kochane 3 klasy teraz
      odchodzą to az chce mi sie płakać:( nauczyciele są nawt fajni np. taka pani od
      histroi jest wymagająca ale za to bardzo dobrze prowadzi lekcje jestem za tą
      szkołą bardzo i mówie wam jest to dobry wybor
    • Gość: Julka Re: Gimnazjum nr 43 IP: *.toya.net.pl 28.02.06, 16:39
      Ta szkoła jest naprawdę dobra :) mieszkam na Dąbrowie, a dojeżdżam tutaj
      codziennie uwierzcie, gdyby nie było warto to z pewnością poszłąbym do innej
      szkoły. Jest wysoki poziom nauczania, nauczyciele oprocz tego, że starają się
      jak najlepiej nas wszystkiego nauczyć interesują się naszymi problemami i
      starają się jakoś nam pomóc. Klasa dwujęzyczna z "naciskiem" na językk niemiecki
      przygotowała wielu uczniów do napisania certyfikatu z tego języka. Oprócz tego
      pan dyrektor i nauczyciele pilnują, aby w szkole zadne używki się nie pojawiały
      oczysiście wyeliminowali ich calkowicie ale napewno zmniejszyli ih ilosc np
      poprzez kontrole policji z wyszkolonymi psami na poszukiwanie narkotyków... 43
      RULEZ:D:D:D
      • Gość: Julka Re: Gimnazjum nr 43 IP: *.toya.net.pl 28.02.06, 16:50
        poprawki do poprzedniego mojego wpisu: *ich *nie weliminowali... a pozatym
        wszystcy są bardzo związani:(( nei wyobrazam sobie życia bez tej szkoly a jak
        wszystko dobrze pojdzie to za 1,5 roku będę zmuszona ją opuścić;( a 3 kl
        odchodzą za o,5 roku TRAGEDIA:((((((
    • Gość: lipa33 Re: Gimnazjum nr 43 IP: *.toya.net.pl 02.03.06, 10:59
      Bardzo dobre gimnazjum o wysokim poziomie nauczania z super nauczuczycielami i
      ciekawie prowadzonymi lekcjami. Szczegolnie mile sa lekcje wosu, historii i
      polskiego. Przedmiotami dosyc interesujacymi w specyficznych tego slowa
      znaczeniu sa sztuka i chemia.
    • Gość: Liselotte Re: Gimnazjum nr 43 IP: *.toya.net.pl 02.03.06, 11:02
      Ta szkoła jest nawet fajna. Panuje tu świetna atmosfera. Jedynym minusem jest
      blok sportowy. Jest nawet dobrze wyposazony, ale z uwagi na to ze dzielimy blok
      sporotowy z postawówką, często mamy zajęcia na korytarzu :/ Ale wszystko ine
      jest w porządku. Naprewdę warto tu przyjść. Nauczyciene są fajni a każdy wyjątek
      potwierdza regułę :) Zaprasza
    • Gość: <M> Re: Gimnazjum nr 43 IP: *.toya.net.pl 02.03.06, 11:05
      szkola jest fajna ale ze wzgledu na towarzystwo a nie na przedmioty bo
      przedmioty sa beznadziejne jak wszedzie. poza tym trzeba sie uczyc ale to tez
      jak wszedzie. w kazdym razie jest fajnie. no i sa dwie sale duza i mala dwie
      pracownie komputerowe i inne pierdoly ktore nikogo nie obchodza i o ktorych
      wypadaloby napisac. przyjdzcie tu to bedziecie wiedzieli ile jest sal. no to
    • Gość: /m/ Re: Gimnazjum nr 43 IP: *.toya.net.pl 02.03.06, 11:07
      Szkoła ogólnie jest fajna, atmosfera całkiem niezła.
      Nauczyciele służą pomocą.Najlepsze są lekcje wychowania fizycznego, choć czasem
      zdarza się, że nie ma wolnej sali...Jak w każdej szkole najlepsze są przerwy,
      szczególnie na łączniku.Co do narkotyków rozprowadzanych w szkole, to jest
      brednia!!!Przychodźcie do nas koniecznie:]Nie będziecie żałować!!!
    • Gość: didos Re: Gimnazjum nr 43 IP: *.toya.net.pl 02.03.06, 11:10
      Na wstępie powiem, iż uczęszczam do owego gimnazjum. Atmosfera jak w szkole,
      może być. Mozna powiedziec, że jest "wysoki poziom", ale nie odnośnie języków
      obcych. Z pewnością nie nauczysz się niemieckiego (szczególnie z pewnym panem.
      Angielski może być, zależy na kogo trawisz. Chemia z pewną panią - bez
      komentarza. Polski wysoki poziom, bardzo, czasami, aż za bardzo. Uwielbiam
      szczególnie moją wychowawczynię, potrafi nas zachęcić do nauki polskiego, ale
      uważajcie na niezapowiedziane kartkówki :-). Matematyka możw być, choć nie
      jestem Pitagorasem. Jednakże moim ulubionym przedmiotem jest historia
      prowadzona przez panią Beatę Makowską - Kotas. Jest super. W szkole nie zawsze
      są przestrzegane prawa ucznia szczególnie na języku niemieckim i chemii.
      Odnośnie WF - nauczyciele wspaniali, dobrze wyposażony blok sportowy (szkoła
      posiada między innymi: dużą salę, salę do siarkówki, siłownię i tzn. salę
      materacową). Odnośnie komputerów i pracowni. Nauczyciele mogą być. Mamy PC i
      Maki. Ogólnie jest fajnie. Dla osób, które "lubią jeść" jest stołówka i można
      wykupić obiady. Sale ładne, pomalowane. Nie życzę nikomu lekcji w podziemiach.
      Istnienią liczne kółka z przedmiotów i zespoły wyrównawcze. Jedynym mankamentem
      jest pisanie sprawdzianów "na swoich karteczkach". Powiadam wam, uczcie się z
      lekcji na lekcję. Jak będziecie chcieli o coś zapytać, śmiało piszcie:
      didos@op.pl/ Nasza klasa posiada stronę internetową, serdecznie zapraszamy:
      www.myclass2b.za.pl . Więcej o mojej szkole na blogu: www.didos.blog.onet.pl
      3mcie się i nie obawiajcie się naszego "wspaniałego" Gimnazjum :-) z poważeniem
      didos
    • Gość: ktosie Re: Gimnazjum nr 43 IP: *.toya.net.pl 02.03.06, 11:12
      mamy super pania od chemii :):):) lekcje sa "bardzo ciekawe i
      urozmaicone" :):):) Pani od biologii i Pani od matematyki sa extra. W zimę mamy
      zajęcia z wf na sankach na dworze :):)w naszej szkole gimnazjalisci nie zawsze
      moga liczyc na leki od pielegniarki. Moznaby zebrac po zlotowce od kazdego
      ucznia i by bylo ok. Mamy identyfikatory... :/ktore niczemu nie sluza jedynie
      obnizeniu oceny ze sprawowania.Pan od niemca jest superchoc ne wszyscy tak
      twierdza(poprostu nie chce im sie uczyc)to tyle o naszej super szkole. Ale i
      tak jest fajnie i ciekawie :):):)
    • Gość: KS Re: Gimnazjum nr 43 IP: *.toya.net.pl 05.03.06, 19:03
      Już po wakacjach idę do tej szkoły i cieszę się że ma ona taką dobrą opinie
      wśród ludzi. Co do pani od historii, która została wymieniona w którymś
      komentarzu to także jej nie lubię (uczy także w podstawówce), gdyż strasznie
      wyróżnia i wogóle jest straszna. Zgadzam się także z tym że mamy dobry blok
      sportowy i jeszcze chcę dodac ze jest stołówka na której można dobrze zjesc. No
      ale ja już więcej nie moge nic powiedziec więc spadam papa=) i życzę powodzenia
      nowym uczniom takim jak ja
    • Gość: wuem Re: Gimnazjum nr 43 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.06, 14:35
      Piszę jako rodzic dziecka uczęszczająacego do tego gimnazium. Szkoła dobra z
      dosyć dużymi wymogami , jednak sprawiedliwa i nie uciążliwa dla uczniów.Hitem
      napewo są klasy o rozszerzonym programie j. nimieckiego.Tym wszystkim którzy
      chca uczyć się j. nimieckiego a mieszkają na Górnej polecam.
    • Gość: abc Re: Gimnazjum nr 43 IP: *.toya.net.pl 06.03.06, 19:42
      Co do tej bardzo wymagającej pani od Historii - Pani Sudry - to jest to świetny
      pedagog, którego się nie zapomina. Miałem z nią lekcje w gimnazjum , teraz
      jestem w liceum i musze powiedzieć że nauczyłem się o wiele więcej w gimnazjum.
    • Gość: matka Re: Gimnazjum nr 43 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.06, 10:15
      Kiedy tak czytam o tych tzw. dodatkowych zajęciach to ręce mi opadają. Moje
      dziecko, ma takie możliwości korzystania z owych zajęć, że aby nie nastąpił u
      niego regres intelektualny musi jeździć na kółka matematyczne i fizyczne do
      Pałacu Młodzieży na Retkini, na dojazdach traci 2,5 godz. tygodniowo. Jakoś nie
      po drodze dyrekcji skoordynować plan lekcji z dodatkowymi zajęciami. Może tak
      po macoszemu traktowane są tylko pierwsze klasy.
      • r114 Re: Gimnazjum nr 43 16.03.06, 23:06
        Gość portalu: matka napisał(a):

> Kiedy tak czytam o tych tzw. dodatkowych zajęciach to ręce mi opadają. Moje
        > dziecko, ma takie możliwości korzystania z owych zajęć, że aby nie nastąpił u
        > niego regres intelektualny musi jeździć na kółka matematyczne i fizyczne do
        > Pałacu Młodzieży na Retkini, na dojazdach traci 2,5 godz. tygodniowo. Jakoś
        nie
        >
        > po drodze dyrekcji skoordynować plan lekcji z dodatkowymi zajęciami. Może
        tak
        > po macoszemu traktowane są tylko pierwsze klasy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka