Dodaj do ulubionych

Kiedy MPK zrobi jak w Szczecinie?

01.01.03, 19:50
Mam nadzieję, że wiecie jak w Szczecinie tamtejszy odpowiednik MPK
zorganizował ruch w Sylwestra i Nowy Rok?
Nie dość, że od godz. 20 w Sylwestra do 12 w Nowy Rok jazda środkami
komunikacji zbiorowej była za darmo, to jeszcze podstawiono spycjalne tabory
aby rozwieźć do domów szczecinian po północy!

Kiedy to nasze "kochane" MPK wpadnie na taki pomysł? Myślenie ma przyszłość!
--
HuBar pozdrowy
Obserwuj wątek
    • geograf Re: Kiedy MPK zrobi jak w Szczecinie? 01.01.03, 20:21
      Niestety w UMŁ nikt nie widzi potrzeby zmian, a w MPK jakoś nikogo nie przejmuje potrzeba myślenia i proponowania zwiększenia efektywności połączeń...bo najłatwiej jest ciąć...:(

W łódzkim MPK trzeba zmienić rozkłąd wigilijny, jak i sylwestrowy...tutaj jest praca...
      ech...
      :(

--
      "Wigilia jest zawsze wtedy,
      kiedy my tego chcemy"

Edi,Jureczek; film "Edi"
      • geograf Re: A w Paryżu... 03.01.03, 17:31
        jednak było to spowodowane zjazdem Teize, czy tak jest co rok w sylwestra??
        --
        "Wigilia jest zawsze wtedy,
        kiedy my tego chcemy"

Edi,Jureczek; film "Edi"
        • kiefer Re: A w Paryżu... 07.01.03, 17:23

> jednak było to spowodowane zjazdem Teize, czy tak jest co rok w sylwestra??

Nie wydaje mi sie,zeby to bylo spowodowane Taize, nic o tym nie pisalo na
          afiszach. Natomiast poprawie - komunikacja byla bezplatna juz od 17ej w
          Sylwestra i az do 12ej w Nowy Rok. Dotyczylo to zarowno metra jak i tramwajow
          oraz autobusow, i to niekoniecznie w samym Paryzu. Ja dojezdzalem z wioski
          polozonej jakies 20km od centrum Paryza, najpierw autobusem do St.Denis
          [powiedzmy, ze to taki Zgierz, jesli Paryz mialby byc Lodzia] a potem innym
          przewoznikiem do Paryza. WSZYSTKO bylo bezplatne, niezaleznie od przewoznika.
          Aha, RER tez byl bezplatny, dodatkowo uruchomiono duzo dodatkowych pociagow
          odwozacych ludzkosc po Sylwestrze w rozne rejony Francji [ale te ostatnie byly
          jednak platne 8-) ].
          A czy wspomnialem, ze niektore linie metra kursowaly all night long?

Pozdrowienia
          Kiefer

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka