Dodaj do ulubionych

pif-paW, dziki zachód!

02.10.06, 16:48
wchodzę na forum Łódź, a tu sama polityka znowu. Polityka..? Nie - jakieś
darcie pierza! I paw. No a pawia to ja niebawem puszczę jak dalej mnie bedą
straszyc zomo i szarą siecią czy czerwoną pajeczyną.. czy już naprawdę zeszli
nasi wybrańcy na takie dno, że nie ma merytorycznej dyskusji tylko same
epitety?
no wiec(więc!!!!, nie: wiec) postanowilam, że koniec. koniec emocji. kiedys
wszystko, co sie wiązało z "polityką" po mnie spływało, a teraz jakaś
rozdrażniona chodzę. jak ten paw. wiec koniec. puszczam pawia. i od razu
lżej. nawet lekarze zalecają, jak co zaszkodzi.
Edytor zaawansowany
  • dziad_borowy 02.10.06, 16:54
    Przychodzi Renata Beger do siedziby PiS i spotyka Lipińskiego.
    -O to Renata Beger. Co Pani tu robi?
    -Przyszłam reklamować wasz nowy rząd.
    -A powie Pani że załatwiamy stołki?
    -A załatwiacie?
    -No tak.
    -Załatwiają!
    -I miejsca na listach wyborczych dla rodziny.
    -A załatwiacie?
    -Załatwiamy.
    -Załatwiają!
    -I weksle spłacamy.
    -I weksle spłacają!
    Prawo i Sprawiedliwość. Jak mówią tak robią!
    Dzierżżż!!!
    ps. za Forum Telewizja
  • big_news 02.10.06, 16:55
    Gdybyś wplotła _trochę_ wyrazów w ten tekst, to poleciałabyś Masłowską. A tak to
    jest Ci on anachroniczny i na nagrodę jedynej słusznej redakcji nie masz co liczyć.
  • evonka 02.10.06, 17:03
    nie piszę dla nagród! gdzież mi tam rywalizować z pawiami i innym ptactwem!
  • miejskie_narty 02.10.06, 17:22
    No pacz pan, a np. Joanna Olczak-Roniker Masłowskią nigdy nie leciała i dostała. Cuda. Ale rozumiem, żadna decyzja "jedynie słusznej redakcji" nie ma prawa być słuszna, więc i ona w czymś pewnie zawiniła. Swoją drogą, przeraża mnie, jak wiele osób feruje wyroki nt. np. nagród i wyróżnień na podstawie swych, i sponsorów owych nagród, poglądów politycznych, nie zauważając (przez przypadek oczywiście), że oprócz sponsorów istnieją również jurorzy (ach tak, zapomniałem - jurorzy są w układzie:)). Inna sprawa, że obsesja na punkcie Masłowskiej czasami wręcz przypomina obsesję na punkcie Michnika, więc być może zestawienie tych osób w jednym miejscu w jednym czasie, oraz połączenie finansowe (100 tyś.) tę obsesję potęguje;)
  • big_news 02.10.06, 17:45
    Jaka tam obsesja. Mam gdzieś panią Masłowską oraz jej i GW nagrody. Rozumiem, że
    koniecznie chciałaś mi przywalić, tyle że Ci się nie udało. Bo tak się składa,
    że nie każdy musi być fanem tego czy tamtego wokalisty, entuzjastą tego lub
    innego autora albo wielbicielem talentu określonego malarza. To samo ze zgodą
    jakiegoś gremium. Tobie może ten werdykt odpowiadać, a mnie już niekoniecznie.
    Co do nagrody Nike dla pani Roniker, to może miała ona osłodzić pewną traumę
    pisarki? To pewnie tylko kolejny z elementów spiskowej teorii dziejów, ale jak
    się przeczyta taką wiadomość:
    fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/donosil-na-piwnice-pod-baranami,797204,2943
    to już człowiekowi zaczynają chodzić po głowie różne głupie przypuszczenia.
    Pozdrawiam.
  • miejskie_narty 02.10.06, 18:20
    Spiskowe teorie dziejów są propagowane przez najwyższe urzędy państwowe, więc mają się dosyć dobrze. Niemniej jednak źle mnie rozumiesz: nie chciałem Ci przywalić, jedynie zwrócić uwagę na nieuprawnione - jak mi się wydaje - a nader często pojawiające się w odniesienu do Nike, skróty myślowe. Czyli sugestie, że jak się jest pupilką (Masłowska) pewnych mediów (GW i Polityka z mainstreamowych), to wystraczy porymować trochę bełkot i już nagroda jest. Jeśli niesłusze Ci te sugestie przypisałem, to przepraszam, może mam obsesję:)
    A Roniker posłużyła mi jedynie za przykład autorki literatury odmiennej od wypominanej Masłowskiej, rewelacji nt jej rodziny nie znam żadnych i jakoś mnie nie interesują.
  • longeta 02.10.06, 17:06
    evonka napisała:

> wchodzę na forum Łódź, a tu sama polityka znowu. Polityka..? Nie - jakieś
    > darcie pierza! I paw. No a pawia to ja niebawem puszczę jak dalej mnie bedą
    > straszyc zomo i szarą siecią czy czerwoną pajeczyną.. czy już naprawdę zeszli
    > nasi wybrańcy na takie dno, że nie ma merytorycznej dyskusji tylko same
    > epitety?
    > no wiec(więc!!!!, nie: wiec) postanowilam, że koniec. koniec emocji. kiedys
    > wszystko, co sie wiązało z "polityką" po mnie spływało, a teraz jakaś
    > rozdrażniona chodzę. jak ten paw. wiec koniec. puszczam pawia. i od razu
    > lżej. nawet lekarze zalecają, jak co zaszkodzi.

Tylko rób to w bezpiecznej pozycji!
    Taki Bon Scoot np.paw mu zaszkodził i wielu innym tez!
    ps.bardzo go cenie jako wokaliste,szkoda że tak głupio skończył.
    --
    Co to? Gdy usta milczą śpiewa i wzrusza.....

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka