Dodaj do ulubionych

Szukam zarządcy nieruchomości

13.12.07, 12:40
Najlepiej prężnego, koniecznie uczciwego, raczej prywatnego i oczywiście solidnego. Możecie kogoś polecić?

Poza tym szukam firmy, ktora zrobiłaby drzwi pod wymiar,
firmy sprzątającej i firmy serwisującej piece grzewcze olejowe. I nie mogę znaleźć. Chodzi mi o solidnych i słownych (tu ostatnio jakiś gignatyczny deficyt panuje) wykonawców - takich, którzy wykonają, to co obiecają, odbierają komórki, nie kręcą i nie zmieniają warunków umowy w trakcie jej obowiązywania. Znacie kogoś?
Edytor zaawansowany
  • aaa202 13.12.07, 21:16
  • miejskie_narty 14.12.07, 15:41
    www.skrzydlewska.pl

Może tam? :-)
  • big_news 13.12.07, 22:37
    Przypadkiem nie powinno się to ogłoszenie znaleźć na Forum Humorum?
    ;)
    --
    Mam wciąż satysfakcję iż pokazaliśmy bydłu środkowego palca.
    (Autor: Cassani, czołowy przedstawiciel Oświeconych)
  • miejskie_narty 14.12.07, 15:43
    Że nierealnie śmieszne jest czy po prostu śmieszne? :)
  • big_news 14.12.07, 15:56
    Dwa w jednym;)
    --
    Mam wciąż satysfakcję iż pokazaliśmy bydłu środkowego palca.
    (Autor: Cassani, czołowy przedstawiciel Oświeconych)
  • miejskie_narty 14.12.07, 15:46
    Kiedyś mieszkałem w bloku zarządzanym przez Gestora - tyle że bezpośrednim łącznikiem między lokatorami a firmą była klasyczna "administracja", czyli imposybilizm stosowany...

Polecasz ich ze względu na własne doświadczenia?
  • krzysztof_wandelt 14.12.07, 18:16
    oczywiscie jest sporo mniejszy, obiecujacych wszystko - to typowe!
    - ale pies jest pogrzebany (Skrzydleskiej:) w Zarządzie
    To Zarząd zarządza a administrator tylko powinien dobrze wykonywac
    uchwały i administrować
    jak Zarząd słaby i się żre miedzy sobą, a choć jeden właściciel lub
    lokator podkłada świnię i maci to lepiej zmienic dom
    Gestro ma siłę porzebicia i jest stabilny oraz co najważniejsze
    PRZEWIDYWALNY
    --
    moje :) przy sm@ki bis
    rodzynek
  • miejskie_narty 14.12.07, 19:45
    Zarząd być może jest i nie najsilniejszy, lecz problem jest w tym, że administracja nie jest w stanie zaproponować satysfakcjonujących mieszkańców rozwiązań: czyli np. korzysta z usług tylko określonych firm, które z kolei nie spełniają naszych wymagań. Słowem, jest całkowicie nieelastyczna, działa według własnych, latami docieranych (na krzesłach) schematów i nie wykazuje najmniejszych chęci dostoswania się do nas.

Potrzebujemy kogoś, kto nie tylko wykonuje uchwały, lecz jest w stanie zaproponować coś, podpowiedzieć rozsądne rozwiazania. Kogoś kto będzie mówił ludzkim, nie urzędniczym głosem, i z kim nie będzie trzeba się wykłócać o wymianę okienka na klatce schodowej.

Ok, starczy chyba, bo jak będę mnożył warunki, to nikogo nie znajdę:)

Dzięki za pomoc.
  • krzysztof_wandelt 14.12.07, 21:20
    lecz wpierw zarząd musi przeprowadzic uchwałem o adekwatnej
    wysokosci wpłacanego funduszu remontowego, zeby nawet wziac kredyt
    np. na ocieplenie budynku to trzeba miec czesc swoich pieniedzy
    --
    to nie jest socjalistyczny system nic za nic - kiedys lokator, teraz
    czesciej wlasciciel ;) telefonuje do "administracji" z mordą, a
    administracja z "mordą" odpowiada
    teraz taka "administracja" jest w tym samym szeregu z wlascicielami
    i musza skladac sie na remonty zgodnie z uchwalami, o ile wiekszosc
    jest wlascicielami.
    stara administracja ciaga po sądach, ale w koncu musi placic.
    Jak zarzadca ma za co to i mozesz wszystko - no prawie... a zarzad
    go z tego rozlicza bo pracuje za pieniadze od zarzadu - placi sie na
    konto wspolnoty mieszkaniowe i tymi pieniedzmi dysponuje zarzad
    czyli jest kapitalizm
    jest to zwiazek wlascicieli mieszkan, suwerenny i samofinansujacy
    sie, fajne i nie fajne...
    --
    moje :) przy sm@ki bis
    rodzynek
  • Gość: Ryszad IP: *.icpnet.pl 12.11.14, 15:45
    Gestor zarządzał naszymi nieruchomościami przez rok czasu i w tym czasie nie zrobił kompletnie nic także odradzam. Od marca współpracujemy z Progresline i jest o niebo lepiej. W końcu doczekaliśmy się remontu klatek schodowych. W przyszłym roku planowany jest remont placu zabaw dla dzieci. Widać wyraźny postęp.
  • Gość: ola_W IP: 194.153.107.* 26.03.15, 16:17
    Technoconsult www.technoconsult.pl - są mega uczciwi i mega solidni. Poza tym ceny są też dobre.
  • Gość: elDOrado IP: *.toya.net.pl 19.12.07, 10:13
    mam firmę do polecenia
    Zakład Usług Porządkowych(wbrew nazwie firma jest prywatna).

Numer do osoby kontaktowej - 501-135-329 lub 328.
    Sprzątaja mi w bloku na Julianowskiej.
  • Gość: Przemek IP: *.p.lodz.pl 23.06.14, 15:34
    Witam,
    a ile sobie liczą za sprzątanie ? to blok czy wieżowiec ? windy też sprzątają ? zamiatają w koło budynku ?
  • Gość: zarządca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.07, 15:55
    Spełniam warunki. Tylko jeden warunek: wysokie wymagania = wysokie
    wynagrodzenie. Rozmowy możemy rozpocząć od 5.000 zł za podstawową
    obsługę. Wszystko co ponad standard płatne osobno.
    Dobry fachowiec i profesjonalista ceni swoje usługi.
  • miejskie_narty 20.12.07, 13:13
    > Spełniam warunki. Tylko jeden warunek: wysokie wymagania = wysokie
    > wynagrodzenie. Rozmowy możemy rozpocząć od 5.000 zł za podstawową
    > obsługę. Wszystko co ponad standard płatne osobno.
    > Dobry fachowiec i profesjonalista ceni swoje usługi.

No niestety nie jestem zainteresowany kimś, kto uważa uczciwość, solidność i dotrzymywanie słowa ze wysokie wymagania. Ale dzięki za zainteresowanie.
  • Gość: ITER IP: *.subscribers.sferia.net 20.12.07, 01:08
    ja znam i polecam. proszę o szczegóły na adres biuro@megamix.pl,
    bądź iterpolska@gmail.com - przygotuję atrakcyjną ofertę.
    Pozdrawiam,
    Ola
  • zarzad.bp4 18.05.14, 10:11
    Polecam Imago Piotrkowska 209 lokal 24. Młode dziewczyny ale z doświadczeniem. Jest kontakt, szybka reakcja . Moja wspólnota zadowolona od dwóch lat.

Mam ich e-maila imago@op.pl
  • Gość: Zarząd IP: *.147.158.254.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 18.05.14, 10:16
    Polecam Imago Piotrkowska 209 lokal 24. Młode dziewczyny ale z doświadczeniem. Jest kontakt, szybka reakcja . Moja wspólnota zadowolona od dwóch lat.

Mam ich e-maila imago@op.pl
  • Gość: katarzyna IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 23.04.15, 11:46
    Nie polecam szczerze, utrudniają wszystko co się da. Pretensje i brak profesjonalizmu. Proste głosowania ciągną się miesiącami.
  • Gość: karollina IP: *.toya.net.pl 24.04.15, 20:15
    Nie polecam, to kobiety, które nie znają się na swojej branży. Licencję, jeśli w ogóle mają, dostały chyba po znajomości. Jak nie ma kłopotów to jest ok, ale jak zaczynają się problemy to nie potrafią ich rozwiązywać. Z całym szacunkiem - nie na tym polega ich zadanie. Zamiast pomagać mieszkańcom, to im szkodzą!
  • Gość: ola_W IP: 194.153.107.* 26.03.15, 16:23
    Technoconsult - zarządzają u nas i nie możemy powiedzieć złego słowa
  • aster159 15.09.15, 13:03
    Sprawdź firmę Progresline. Zarządzają osiedlem na którym mieszka mój brat i jak dotąd nie słyszałam na nich żadnych skarg. Sama z mężem przy temacie zmiany zarządcy we wspólnocie będę proponować właśnie ich. Ale to niestety dopiero za pół roku, jak skończy się nam umowa z obecną firmą.
  • shine_danusia 15.02.16, 08:16
    Witam.
    Na terenie Łodzi polecam swoją firmę sprzątającą "SHINE",Ul.Gdańska 91/93 ,tel 501 836 042
    Jesteśmy prężnie działającą firmą.
    www.shine.info.pl
    Warto sprawdzić to nic nie kosztuje.
  • nikola.2 20.09.16, 10:52
    Polecam EVAL jako firmę zarządzającą tel. 42 942-21-20, 662-871-105
  • Gość: Piotre2kkk282 IP: *.dynamic-ww-05.vectranet.pl 09.11.16, 12:46
    Zobacz sobie ich www.integrummanagement.pl - od nich w moim bloku pracuje zarządca nieruchomości i jest dobry. Z tego co wiem to działają w wielu miastach, nie tylko łódź
  • Gość: Paweł IP: *.play-internet.pl 12.12.16, 13:22
    Jeśli chodzi o zarządcę nieruchomości - tutaj uważam panuje deficyt. Wszyscy kręcą. :) Firma sprzątająca, którą mogę polecić to PERŁA - niestety nie mam już do niej kontaktu, dlatego proponuję skorzystać z wujka google. Jeśli chodzi o firmę wykonawczą godną polecenia w Warszawie i ogólnie w woj. mazowieckim to stawiałbym na Magnificent. Kliknij link to cię przekieruje bezpośrednio na stronę tej firmy.
  • annaperz 19.12.16, 11:22
    Do wszystkich, którzy płacą rachunki za gaz i odpowiadają za rachunki w czyimś imieniu.

Może uznacie Państwo, że to głupie podpisywać się nickiem: Doradca Klienta ale chcę być w stosunku do Państwa uczciwa i nie pozostawiać wątpliwości kim jestem.
    Jestem Doradcą Klienta w firmie HEG GAZ i sprzedajemy gaz ziemny do ogrzewania domów / mieszkań, podgrzewania wody czy gotowania posiłków. Jesteśmy na terenie całej Polski w Firmach i u osób prywatnych w domach i mieszkaniach.

Rozumiem, że można zapłacić więcej za telefon (więcej funkcji, większy wyświetlacz, lepszy aparat) ale przepłacać za gaz nie warto!!! Gaz dalej będzie do Państwa płynął. Zmienia się to, kto wystawia Państwu FV i na jaką kwotę (a gwarantujemy najniższe ceny gazu).
    Jeśli chcesz się DOWIEDZIEĆ ile możesz zaoszczędzić to zapraszam do kontaktu. Obiecuję do niczego nie namawiać. To będzie Twoja decyzja. Jeśli uznasz, że warto z nami współpracować to podpiszemy umowę a jeśli podejmiesz inną decyzję to będziesz miał większą wiedzę na temat rynku gazu w Polsce.
    Ogrzewanie na pewno już włączone i rachunki będą znacznie wyższe niż w sierpniu więc warto rozmawiać o oszczędnościach
    Jeśli powyższy temat nie dotyczy akurat Ciebie to proszę o udostępnienie żeby jak najwięcej osób mogło się dowiedzieć że jest możliwość zmiany sprzedawcy gazu. Z góry dziękuję.
    Moje dane kontaktowe:
    Anna Perzanowska
    Mail: a.perzanowska@heg.com.pl
    Tel. 572 721 409
    Pozdrawiam
  • dorawernic 28.01.18, 02:10
    Na pewno nie uzyskasz takich usług od amatorów, których trochę jest na rynku zarządzania nieruchomościami. Różnych takich w Łodzi widziałam, bo jakiś czas brałam udział w zarządzaniu nieruchomością w której mieszkałam. Mogę Ci polecić tylko specjalistów z doświadczeniem i sporym zasobem różnych podwykonawców z www.pfm.nieruchomosci.pl/ Kompleksowo zajmują się nowo powstałymi obiektami, wspólnotami mieszkaniowymi, prywatnymi kamienicami, obiektami komercyjnymi, oraz budynkami gminnymi na terenie Łodzi i okolic.
  • evres 10.07.18, 13:17
    Witam,
    Jestem Licencjonowanym Zarządcą Nieruchomości. Dodatkowo jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji UŁ. Posiadam również uprawnienia do prowadzenia mediacji w sprawach cywilnych i karnych, co w co w przypadku toczących się konfliktów pomiędzy właścicielami okazuje się niezmiernie przydatne. Zarządzaniem nieruchomościami zajmuje się nieustannie od kilkunastu lat. Osoby chętne do współparcy zapraszam do kontaktu pod nr 601 36 46 03.
    www.pfm.nieruchomosci.pl/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.