• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

cyrk arlekin ile kosztują bilety Dodaj do ulubionych

• 27.02.08, 17:55
    Zaawansowany formularz
    • 28.02.08, 18:56
      Ile kosztuja bilety?
      To zalezy dla kogo.

Moze tu znajduje sie ODPOWIEDZ
      Mysle ze kazdy ponosi inna cene.........

www.klubgaja.pl/zwierzeta/cyrk/

Oprócz krótkiego czasu, kiedy zwierzęta znajdują się na arenie (najwyżej dwa
      krótkie pokazy dziennie, łącznie ok. 30 minut), więzi się je w specjalnych
      wagonach, często starych, w opłakanym stanie, zardzewiałych. Wagony te nie
      pozwalają zwierzętom na zaspokojenie wrodzonej ciekawości, chęci do zabawy -
      jedyne, co mają do roboty, to wegetowanie.

Niektóre zwierzęta, gdy znajdują się na postoju, są pętane lub zakuwane w
      łańcuchy w dużych namiotach, które w niewielkim tylko stopniu chronią przed
      wiatrem i wilgocią. Słonie są spętane łańcuchami prawie cały czas i chociaż
      łańcuchy przeważnie są pokryte gumą, zwierzęta odnoszą rany na skutek
      długotrwałego przebywania na uwięzi. Większość niedźwiedzi żyje w wagonach dla
      zwierząt, a podczas przedstawienia oraz w drodze na i z areny zakłada się im
      obroże i smycze.
      • Gość: marita IP: *.tomaszow.mm.pl 29.02.08, 22:07
        Byłam właśnie dzisiaj w cyrku Arlekin i ogólnie to trochę porażka, praktycznie
        oprócz pokazania węży i gołębi i malej małpki chwilę nic więcej nie było. Dzieci
        sie po prostu nudziły.Ogólnie pokazy innych rzeczy w miarę ale wszystko bardzo
        krótko. Mam nadzieję, że czasami miewają lepsze przedstawienia, bo tak to szkoda
        kasy. Bilety kosztują 40zł, nie ma żadnych biletów rodzinnych jak w innych
        cyrkach. Za wszystko trzeba później też bardzo drogo płacić. Zrobienie sobie
        zdjęcia z wężem czy tą małpką 20zł z ich aparatu, 10zł ze swojego.Słyszałam że
        cyrk Korona jest dużo lepszy.
        • Gość: damian IP: *.wro.vectranet.pl 16.03.08, 10:28
          ja byłem wczoraj w cyrku arlekin we wrocławiu i nie dość że bilety po 50%
          przecenie kosztowały 40zł to jeszcze na dodatek toalety były płatne a i jescze 2
          pokazy sie do końca nie odbyły a już nie wspomne o ludziach ktuży musieli stać
          ten cyrk to oszuści
          • Gość: kosti IP: *.9-87-r.retail.telecomitalia.it 16.03.08, 10:39
            Na drugi raz uwazaj przy wyborze cyrku.
            Swoja droga z godnych zainteresowania to jedynie Zalewski lub Korona.
            Na inne poprostu nie warto wywalac kasy.Juz lepiej do zoo

Pozdrawiam
            • 16.03.08, 12:39
              Nie ma to, jak w Łodzi.
              • Gość: delicje13 IP: *.Netcominternet.pl 28.02.13, 20:46
                czyli ile
          • Gość: maly IP: 195.117.239.* 31.07.09, 21:04
            bylem dzisiaj w cyrku w Szubinie i muszę powiedzieć że bilety na których jest
            napisane że dzieci z opiekunem mają wstęp wolny to jedno wielkie oszustwo.A sam
            program to jedna wielka kicha,nie polecam nikomu.
        • Gość: julka=] IP: *.intelink.pl 25.08.09, 09:51
          podobno -50% dla dorosłych
      • 21.10.09, 18:57
        byłem w cyrku arlekin który był w Rzepinie i ten cyrk bardzo mi sie podobał były
        w nim zwierzęta czyli wielbłądy,gołębie,strusie,węże,legwan,małpka,akrobacja
        powietrzna,pieski i małpka i ten cyrk polecam--
        Adam Janicki
        • Gość: Marta i Maciej IP: *.icpnet.pl 07.11.10, 21:32
          ludzie, no masakra. Naprawdę chcecie oglądać zwierzęta w cyrku, niedźwiedzia skaczącego na jednej nodze? To poczytajcie trochę, ile takie "atrakcje" kosztują same zwierzęta. Gwarantuję, że nigdy więcej wasza noga nie postanie w cyrku. No, chyba że jesteście max niewrażliwymi, pustymi ludźmi, którrzy podobną postawę chcą przekazać swoim dzieciom. Poczytajcie trochę, ile muszą się nacierpieć te lwy i tygrysy, abyście mogli sobie je pooglądać. Jeśli was to nie rusza, macie masakryczną mentalność rodem ze średniowiecza, współczuję wam
          • Gość: Sandra123 IP: *.toya.net.pl 18.05.15, 14:37
            masz racje popieram a te zabawki do kupienia jakie drogie szkoda kasy. wole sie bawić z moim psem niż oglądać cierpienie tych zwierząt
        • Gość: babka IP: *.dynamic.mm.pl 16.09.12, 14:17
          A ja byłam w tym cyrku w piątek 14.09 w Pruszczu Gd. Niestety nie było zwierząt które dzieci chetnie by obejrzały. Były tylko koniki, kozy lamy. Pani tańczyła z wężami.Dzieci chciały lwy. niedżwiedzie.Najlepiej zaprezentował się AREK ze swym tańcem,no może trochę klaun .To wszystko co było i co nie wymieniłam nie by było warte 60 zł za 1 osobę. Żadnych ulg dla osób niepełnosprawnych,emerytów, a przecież oni także chcieliby sie rozweselić w swym ciężkim schorowanym życiu To nie są ceny dla robotników , a dla rządzących tak, Nie polecam. Pozdrawiam
      • Gość: cyrkowe IP: 109.199.3.* 19.03.10, 18:47
        bilet po 40zl dla doroslych a do lozy 50 i 20 w olesnicy bylem i
        nawet bylo super
      • Gość: lll IP: *.ssp.dialog.net.pl 23.03.11, 16:00
        ile kosztuje bilet dla dorosłych
    • Gość: zdruzgotany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.09, 18:53
      DRAMAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ABSOLUTNIE PRZESTRZEGAM PRZED PÓJŚCIEM DO
      TEGO CYRKU. Żenada na maxa. NIC. Małpka, 3 węże i piesek. Po prostu
      wyrzucone pieniądze i strata czasu. Napweno sa lepsze cyrki ale ten
      KATEGORYCZNIE odradzam.
      Pozdrowienia
      • Gość: mg IP: *.jeleniagora.vectranet.pl 05.04.09, 17:24
        TRAGEDIA i Żenada. jestem wk.... ze dalam sie nabrać na taki cyrk. To banda
        oszustów i pijaczków
        • Gość: Konrad IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.09, 11:58
          Polecam cyrki:Europa,Zalewski,Korona,Arena i Krasnal.Mają one
          międzynarodowe programy w których
          zobaczymy:tygrysy,słonie,wielbłądy,małpy,psy,kozy,krokodyle,owce,byki
          ,kucyki,zebry,koła śmierci,antypody,czyli żonglowanie
          nogami,iluzję,hula-hop,żonglowanie,klownadę i wiele innych
          atrakcji.Na inne cyrki po prostu nie warto wydawać pieniędzy.
        • Gość: Betsi i Grisza IP: *.ustka.vectranet.pl 11.08.11, 22:40
          Żenada to mało powiedziane. Byli w Ustce, w takim kurorcie a tu taka chała - ODRADZAMY, i zgadzamy się z poprzednikami - dziaciak się nudził i chciał iść do domu. Trzy kozy, dwa koniki, jeden klown i trampoline rozkładali pół godziny - OSZUŚCI!!!! NIGDY WIĘCEJ.
      • 29.05.09, 21:48
        BYŁAM NA INNYCH PRZEDSTAWIENIACH CYRKOWYCH I POZA FASADĄ NIE BYŁO
        TAM TAKICH SUPER DUETÓW JAK TURK ORAZ PAWEŁ I WALDEK ! TO NA PEWNO
        ŚWIATOWY POZIOM , ŻENADĄ JEST TAKI KOMENTARZ JAK TWÓJ BO NIE
        DOCENIASZ PRACY INNYCH RZETELNYCH FACHOWCÓW!!!
        • 29.05.09, 22:00
          PRAGNĘ JESZCZE DODAĆ ,ŻE TEN CYRK MOŻE NIE MA JESZCZE TRADYCJI , JAK
          INNE STARSZE CYRKI , JEST WCIĄŻ NA DOROBKU , ALE MOŻE WARTO DAĆ MU
          SZANSĘ BO SĄ TAM NAPRAWDĘ PRZYSZŁE GWIAZDY SZTUKI CYRKOWEJ .OBY
          TYLKO W ZALEWIE KOMERCJALIZMU NIE POGUBIŁY SIĘ PRAWDZIWE PERŁY JAK
          WSPOMNIANY JUŻ DUET TURK , PAWEŁ I WALDEK CZY TRO WIŚNIEWSCY , BO
          BYŁOBY ŻAL ,ŻE MOŻE W DZISIEJSZYCH CZASACH ZAMIAST ARTYZMU CENI SIĘ
          POWIERZCHOWNE I POD PUBLICZKĘ PRZEDSTAWIENIA , A NIE TE NA TROCHĘ
          WYŻSZYM POZIOMIE!DZIĘKUJĘ CYRKOWI ARLEKIN ZA NIEZAPOMNIANE WRAŻENIA
          Z JEGO WYSTĘPÓW , DZIECKO BYŁO ZACHWYCONE , A PRZECIEŻ O TO
          CHODZI !!!CI , KTÓRZY CENIĄ DOBRE WYSTĘPY AKROBATYCZNE NA PEWNO NIE
          BĘDĄ ZAWIEDZENI , A PARĘ RAZY WRĘCZ SALA MILKŁA W ZACHWYCIE I
          SKUPIENIU OCZEKUJĄC NA EKSCYTUJĄCY POKAZ , ZAPIERAJĄCY DECH W
          PIERSIACH !!!
          • Gość: Takse IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.09, 19:15
            No chciałbym jednak powiedzieć że jeżeli jesteś takim zagorzałym fanem cyrku to
            w Arlekinie nie występują takie gwiazdy jak trio Wiśniewscy :P ... i proszę nie
            przekręcać nazwiska tak wspaniałych i cenionych na światowych arenach artystów.
            Trio Woźniewscy :) Pozdrawiam
          • Gość: . IP: *.retsat1.com.pl 29.04.12, 08:39
            Napisz to normalnie wyłączając Caps Locka.
            Tego nie da sie teraz jak czytać
          • Gość: KasiaM IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.06.12, 11:13
            Byłam wczoraj w Katowicach. Ogólnie fajny cyrk dla młodszych dzieci, akrobaci R E W E L A C Y J N I !!!!!!! Ale najgorsza jest NAGŁOŚNIENIE - dyskwalifikuje cyrk na całej linii!! To dlatego najwięcej ludzi wychodzi. Byłam wczoraj a do dziś mam lekki ubytek słuchu. Po prostu ten gość DJ chyba nie słyszy aż takiego hałasu jaki puszcza na widownię. MASAKRA!!!!!
        • Gość: widz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.08.09, 19:39
          Widziałem dziś przedstawienie w Olsztynie i powiem że to zwykłe oszustwo. Na
          biletach napisane było że są tam zwierzęta gęsi, pawie,lamy, orzeł, papugi,lamy,
          tresura pudli. A okazało się że nic takiego nie było. To zwykłą ściema i
          kłamstwo. Poza występem akrobatów i pań z kołami to nic tam nie zobaczycie. Na
          każdym deptaku robią takie sztuczki jak puszczanie balonów żeby chociaż jakiś
          wyjątkowych ale takie sztuczki to ja sam sobie w domu moge robić. Bardziej
          chodzi o reklame żeby wcisnąć dzieciom gadżety a nie o spektakl. Nie polecam
          tego cyrku nikomu, NUDA, ŻENADA i OSZUSTWO. Nie wspominając o sflaczałej i
          syfiastej zjeżdżalni dla dzieci.

• Gość: mona IP: 194.50.110.* 15.03.10, 11:41
            Widzialam wiele cyrkow wiekszosc ktore wystepuja w Polsce ale tez
            mialam okazje zobaczyc produkcje amerkanskie i wiedenskie.W zeszlym
            roku bylam we wroclawiu w cyrku Korona gdzie skasowano mnie 80 zl za
            osobe za wejscie i za 2 godziny strachu o wlasne zycie.Zwierzeta
            byly zbyt blisko publicznosci, "atysci" pijani, cale przedstawienie
            zrobione na odwal sie.A szkoda bo liczylam na europejskie doznania...
            Wczoraj bylam w cyrku Arlekin i bylam mile zaskoczona.Atrysci
            kontaktowi, rzetelni, nawiazujacy kntakt z publicznoscia....dzieci
            byly przeszczesliwe a i ja mialam poczucie bycia w DOBRYM miejscu.
            Nie bylo lwow, tygrysow czy tanczacych koni ale z czystym sumieniem
            moge polecic ten Cyrk i jeszcze raz wielkie brawa za zaangazowanie
            Artystów.
            • Gość: Marta i Maciej IP: *.icpnet.pl 07.11.10, 21:35
              ludzie, no masakra, masakra. Naprawdę chcecie oglądać zwierzęta w cyrku, niedźwiedzia skaczącego na jednej nodze? To poczytajcie trochę, ile takie "atrakcje" kosztują same zwierzęta. Gwarantuję, że nigdy więcej wasza noga nie postanie w cyrku. No, chyba że jesteście max niewrażliwymi, pustymi ludźmi, którrzy podobną postawę chcą przekazać swoim dzieciom. Poczytajcie trochę, ile muszą się nacierpieć te lwy i tygrysy, abyście mogli sobie je pooglądać. Jeśli was to nie rusza, macie masakryczną mentalność rodem ze średniowiecza, współczuję wam
          • Gość: supian IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.05.10, 22:16
            Byłem na występie 01.05.2010 w Dąbrowie Górniczej , bilety ulgowe 40 zł za osobę
            , dzieci do lat 12 za friko , loża 50zł a dzieci w loży po 20 zł. POWIEM KRÓTKO
            - B A D Z I E W I E !!! To czysta kpina nazywając się cyrkiem , żywne nabijanie
            ludzi w butelkę , w tym cyrku jest 6ciu SZEŚCIU artystów ,z czego akrobaci dają
            z siebie tyle ile mogą i za to szacun dla nich. Ten "cyrk" ma tylko jedno
            zadanie - jak najwięcej zedrzeć kasy z rodziców , świecidełka po 20 zł,
            maluteńki popcorn - 5 zł , wata cukrowa 5zł, toaleta 2zł. a cola 0,5L - 4 zł.
            pokazują zwierzaki: węzę, kameleon czy też podróba Shreka o głupawym imieniu
            groszek i w czasie przerwy rają dzieciaki do zrobienia fotek po 20 zł. za sztukę
            - KPINA !!!! do tego cały czas kilku debili lata z pistoletami do robienia
            baniek mydlanych -gdzie również je można kupić w czasie przerwy , na szczęście
            moja mała córka okazała się dość wyrozumiała i dała sobie spokój /chociaż
            pewnie bardzo by chciała to mieć ,jak zresztą inne rzeczy również
            NIE POLECAM TEJ SZOPKI DLA DOROSŁYCH ,ALE DZIECIOM MOŻE SIĘ TO PODOBAĆ I BĘDĄ Z
            WYSTĘPU ZADOWOLONE ,chociaż córka powiedziała że czasami wiało dla niej nudą :((
          • Gość: Marta i Maciej IP: *.icpnet.pl 07.11.10, 21:33
            ludzie, no masakra. Naprawdę chcecie oglądać zwierzęta w cyrku, niedźwiedzia skaczącego na jednej nodze? To poczytajcie trochę, ile takie "atrakcje" kosztują same zwierzęta. Gwarantuję, że nigdy więcej wasza noga nie postanie w cyrku. No, chyba że jesteście max niewrażliwymi, pustymi ludźmi, którzy podobną postawę chcą przekazać swoim dzieciom. Poczytajcie trochę, ile muszą się nacierpieć te lwy i tygrysy, abyście mogli sobie je pooglądać. Jeśli was to nie rusza, macie masakryczną mentalność rodem ze średniowiecza, współczuję wam
      • Gość: Marta i Maciej IP: *.icpnet.pl 07.11.10, 21:31
        ludzie, no masakra. Naprawdę chcecie oglądać zwierzęta w cyrku, niedźwiedzia skaczącego na jednej nodze? To poczytajcie trochę, ile takie "atrakcje" kosztują same zwierzęta. Gwarantuję, że nigdy więcej wasza noga nie postanie w cyrku. No, chyba że jesteście max niewrażliwymi, pustymi ludźmi, którrzy podobną postawę chcą przekazać swoim dzieciom. Poczytajcie trochę, ile muszą się nacierpieć te lwy i tygrysy, abyście mogli sobie je pooglądać. Jeśli was to nie rusza, macie masakryczną mentalność rodem ze średniowiecza, współczuję wam.
    • Gość: Ewka IP: *.tvgawex.pl 25.08.09, 22:03
      Bilety dla dzieci i mlodziez od 12 do 17 lat 10 zl
      Loza 40 zl dorosly loza dzieci 20 a dzieci do lat 10 za darmo ale
      jak ma sie darmowe bilety
      • Gość: cyrk radkowski IP: 109.199.3.* 19.03.10, 18:51
        cyrk jest super bylem 17 marca w olesnicy w tym cyrku bilety drogie
        jak niewiem
        • Gość: AK IP: *.chello.pl 27.03.10, 21:53
          cyrk daremny! dzieci ziewały...brak strusi, lam, pawi, a papuga sztuczna choć na
          biletach reklama, bilet w Katowicach 40 zł
          • Gość: Marta i Maciej IP: *.icpnet.pl 07.11.10, 21:35
            masakra. Naprawdę chcecie oglądać zwierzęta w cyrku, niedźwiedzia skaczącego na jednej nodze? To poczytajcie trochę, ile takie "atrakcje" kosztują same zwierzęta. Gwarantuję, że nigdy więcej wasza noga nie postanie w cyrku. No, chyba że jesteście max niewrażliwymi, pustymi ludźmi, którrzy podobną postawę chcą przekazać swoim dzieciom. Poczytajcie trochę, ile muszą się nacierpieć te lwy i tygrysy, abyście mogli sobie je pooglądać. Jeśli was to nie rusza, macie masakryczną mentalność rodem ze średniowiecza, współczuję wam
            • Gość: piki IP: *.30.12.192.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 24.06.13, 16:51
              zamknij sie zasrańcu.
      • Gość: radek jaszczyszak IP: 109.199.3.* 10.04.10, 10:52
        ja byłem było super bilety drogie 17 marca w olesnicy o godz 17 00
        fantik był taki sobie ale ten cyrk jest super tiry mają czyste
        występy są super chce pracować w tym cyrku bilety dla osoby
        dorosłej 40 zl a doloży 50zl drożyzna
    • Gość: Magdalena Głuszak. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.10, 07:53
      Ile kosztuje bilet dla dorosłego z biletem wstępu dla dziecka.
      • Gość: Mama IP: 82.177.102.* 28.03.11, 14:35
        bilet dla doroslego kosztuje 50zł- byłam wzcoraj w tym cyrku we Wrocławiu. Porażka to mało powiedziane. Szkoda wydawac kasy! czytalam wczesniej te wszytkie opinie i myslalam,, moze rodzice maja jakies specjalne wymagania" ale to nawet minimaliste nie zadowoli! i faktycznie sprzedawanie swiecacych gadzetow w namiocie to tylko skupienie uwagi dzieci. 1 clown, akrobaci ok- naprawde nie mam zastrzezen, koncowka z ich udzialem naprawde dobra, ale poza tym żenada. Naprwade szczerze odradzam
    • Gość: woj IP: *.leon.com.pl 31.03.10, 15:59
      Byłem wczoraj na "spektaklu" w Rybniku - pomijając akrobatów,
      których występy były naprawdę trudne i bardzo dobrze wykonane, to
      numery ze zwierzętami to po prostu tragedia, katastrofa!!! Reklama
      na bilecie ma się nijak do rzeczywistości!!! Jedna małpka chodząca z
      wózkiem i pięć gołębi, które dobrze potrafiły się jedynie na koniec
      schować do koszyka! Do tego legwan przez 5 minut siedzący na
      stojaku, kilka węży (ich pokaz sprowadził się jedynie do ich
      pokazania) i pies od lichego clowna - to oszustwo, nędzne naciąganie
      ludzi. Dodatkowo sprzedaż odpustowych gadżetów (baloniki,
      wiatraczki, bańki, świecące miecze ) w namiocie cyrkowym? Żenada!!!
    • Gość: falszywy papiez IP: *.toya.net.pl 03.05.10, 00:11
      czterysta miliardow dolarow!!!
    • Gość: gala IP: *.ip.netia.com.pl 24.05.10, 10:04
      Uważam że 40 zł. po zniżce 50 % to jest bardzo duzo.Iżeby było coś
      wyjątkowego .Po prostu zdzierstwo.Robią sobie cyrk z cyrku.
      • Gość: zawiedziona IP: *.kwidzyn.mm.pl 29.09.10, 19:43
        cóż za żenada co za syf nie idzcie nigdy do takiego cyrku,nie mają nic ciekawego do pokazania,beznadziejne zwierzęta ,najgorsze było to 20 minut przerwy i zwijali cyrk jak ludzie jeszcze nie powychodzili,JEDNO WIELKIE POŚMIEWISKO ,MASAKRA!!!!!!!!!!!!!
        • Gość: ZAWIEDZIONA II IP: *.kwidzyn.mm.pl 29.09.10, 19:56
          do tego wszystkiego za wszystko trzeba płacić nawet za wc 2 zł ,za zdjęcie ze zwierzakiem po 20 zł ,po prostu wielkie G
    • Gość: dziwnów 05.08.11 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 05.08.11, 22:12
      po przeczytaniu waszych spostrzezeń miałm obawy i zbytnio nie chciało mi się iść na widowisko, ale jak tu odmówic dziecku...bilety masakra niby po 50 %znizce kosztowały 50 zł, w lozy 60zł.No I KUPA NACIAGACZY CZYLI WATA CUKROWA, BALONY, POPCORN, KARUZELA I CO SMIESZNE JEDNA RUNDKA WOKOŁo areny na kucyku 10 zł. Ale pomimo tych duzych pieniązków przedstawienie było sup[er, duzo akrobacji, klaun przeuroczy, mało zwierząt ale akurat to ok, bo strasznie mi ich zal. Było ok
    • 22.09.11, 09:21
      Wczoraj byłam w cyrku Arlekin. Bilety po 50 i 60 zł. Ale nie o tym chcę napisać. Otóż słyszalam różne głosy, czytałam różne opinie. Powiem krótko - do tego cyrku naprawdę warto iść. Wiem, bo muszę zaliczyć każdy cyrk przyjeżdżający do mojego miasta. Z tych wszystkich cyrków ten jest naprawdę najlepszy. Nie tylko pod względem programu. Zwracam uwagę na szczegóły. Mają ładne czyste stroje. Nieporwane, ani łatane. Zwierzęta czyste, zadbane. I występuje tylko jeden Władimir- a nie 10. Ci co chodzą do cyrku to wiedzą o czym mówię. Ceny za dodatkowe rzeczy przystępne, tylko przejażdżka na koniu wokół areny 10 zł. To uważam przegięcie! Aha pogłaskanie węża 2 zł - z tego najbardziej się uśmiałam
      • Gość: Agnieszka IP: *.telpol.net.pl 27.06.12, 10:48
        OSZUŚCI ! Tylko takim słowem mozna podsumować ten cyrk. Jest to najzwyklejsze wyludzanie pieniedzy do nieswiadomych rodzicow. Bilety kosztuja 60i 80zl . W cyrku mozecie obejrzec kozy ich caly wystep polega na bieganiu po arenie. Klauna jego spektakl to rzucanie do publicznosci pilkami oraz robienie bańek przy uzyciu plastikowego pistoletu . Starsza kobiete pokazujaca na rekach weża oraz faceta tanczacego w sukience ! Moje dziecko do konca nie wytrzymalo w polowie drugiej polowy wyszlismy bo po prostu nie dalo sie tego ogladac . Ceny z kosmosu przyklad jesli dziecku chcesz zdjecie zrobic w przerwie z wezem posiadajac SWÓJ aparart placisz 10zl jesli nie masz 20! Oplaty nawet za korzystanie z urzadzenia sanitarnego zwanego toi toi. Jedna wielka kpina ten cyrk to banda zlodzieji nie posiadajacego zadnego talentu , zakupili namiot cyrkowy i wymyslili sobie pomysl na biznes.
    • Gość: gość IP: *.ip.netia.com.pl 29.02.12, 14:54
      50zł dorosły, Loża 60zł
      • Gość: gość IP: 195.117.227.* 02.04.12, 10:24
        Byliśmy w cyrku Arlekin wczoraj w Warszawie na Targówku. Zwierzęta to kozy, owce i konie oraz węże, program beznadziejny, dziecko było wynudzone, część ludzi wyszła jeszcze podczas 1 części. BILETY 60 zł, loża 80 !!! Za co!!!!
        • Gość: Płock IP: *.213.c68.petrotel.pl 25.10.14, 19:49
          Dzisiaj w Płocku był spektakl w cyrku ale cyrkiem jest to że darmowe wejściówki dla dorosłych są płatne naraziłem rodziców na koszt 120zł. bo złodzieje powiedzieli że wejściówka dotyczy tylko dzieci,a ja byłem dziś w kasie pokazałem bilety i uzyskałem informacje że jeden bilet to jedna osoba dorosła a dzieci za darmo.żenada cyrk naciągacze BARDZO PROSZĘ WSZYSTKICH NIE CHODŹCIE TAM!
    • Gość: meggii IP: *.play-internet.pl 23.03.13, 07:53
      60 zł za 1 bilet a przedstawienie kicha na maxa !!! nie polecam w ogole!!
    • 23.03.16, 14:10
      Ja jak ide do cyrku to chce zapłacić, również za pokazy zwierząt, dzieci to lobią i wola chodzić do cyrku ze zwierzętami. Miałam okazje być dwa razy na zapleczu cyrku i zawsze widziałam zadbane i ciekawskie zwierzaki. Namioty w których odpoczywają są ogrzewane.
    • 24.03.16, 16:47
      Nie poszłabym na same tylko pokazy akrobatyczne, dla mnie cyrk zawsze utożsamiał się z pokazami nie tylko ludzi ale przede wszystkim zwierzą i ich opiekunów. uwielbiam cyrk i jego atmosferę, chodzę raz do roku od wielu lat.
    • 25.03.16, 13:06
      Ja bylam ostatnio na ich wystepie, zaplacilismy okolo 50zl, ale sadze, ze to dobra cena za wystep cyrkowy(utrzymanie zwierzat, ogrzanie namiotu, ludzie- to przeciez kosztuje) dziwia mnie wypowiedzi ludzi, o dodatkowych platnych atrakcjach- one zawsze byly, sa czescia cyrku, tradycji, chyba kazdy wie czego moze sie spodziewac po wystepie, wiec skad to zaskoczenie ludzi?:)
    • Gość: jaws IP: *.static.chello.pl 25.03.16, 14:54
      Sorry, ale lepiej jest wydać kasę na cyrk z PRAWDZIWEGO zdarzenia - czyli ZE ZWIERZĘTAMI. A wszystkie te płacze odnośnie złego traktowania ich - czy ktokolwiek ma jakiekolwiek dowody? Wyfotoshopowane zdjęcie smutnej foczki, która płacze NIE jest dowodem.
    • 25.03.16, 16:20
      Ja sobie nie wyobrażam cyrku bez zwierząt! Nawet jak sięgam pamięcią do lat, gdy to mnie rodzice zabierali do cyrku, to właśnie najbardziej pamiętam zwierzaki! Dlaczego teraz mam odmawiać tego swoim dzieciom?
    • 25.03.16, 16:53
      Ja nie wiem, ale cyrk bez zwierząt to dla mnie nie cyrk....
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.