• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

cyrk arlekin ile kosztują bilety Dodaj do ulubionych

• 27.02.08, 17:55
    Zaawansowany formularz
    • 28.02.08, 18:56
      Ile kosztuja bilety?
      To zalezy dla kogo.

Moze tu znajduje sie ODPOWIEDZ
      Mysle ze kazdy ponosi inna cene.........

www.klubgaja.pl/zwierzeta/cyrk/

Oprócz krótkiego czasu, kiedy zwierzęta znajdują się na arenie (najwyżej dwa
      krótkie pokazy dziennie, łącznie ok. 30 minut), więzi się je w specjalnych
      wagonach, często starych, w opłakanym stanie, zardzewiałych. Wagony te nie
      pozwalają zwierzętom na zaspokojenie wrodzonej ciekawości, chęci do zabawy -
      jedyne, co mają do roboty, to wegetowanie.

Niektóre zwierzęta, gdy znajdują się na postoju, są pętane lub zakuwane w
      łańcuchy w dużych namiotach, które w niewielkim tylko stopniu chronią przed
      wiatrem i wilgocią. Słonie są spętane łańcuchami prawie cały czas i chociaż
      łańcuchy przeważnie są pokryte gumą, zwierzęta odnoszą rany na skutek
      długotrwałego przebywania na uwięzi. Większość niedźwiedzi żyje w wagonach dla
      zwierząt, a podczas przedstawienia oraz w drodze na i z areny zakłada się im
      obroże i smycze.
      • Gość: marita IP: *.tomaszow.mm.pl 29.02.08, 22:07
        Byłam właśnie dzisiaj w cyrku Arlekin i ogólnie to trochę porażka, praktycznie
        oprócz pokazania węży i gołębi i malej małpki chwilę nic więcej nie było. Dzieci
        sie po prostu nudziły.Ogólnie pokazy innych rzeczy w miarę ale wszystko bardzo
        krótko. Mam nadzieję, że czasami miewają lepsze przedstawienia, bo tak to szkoda
        kasy. Bilety kosztują 40zł, nie ma żadnych biletów rodzinnych jak w innych
        cyrkach. Za wszystko trzeba później też bardzo drogo płacić. Zrobienie sobie
        zdjęcia z wężem czy tą małpką 20zł z ich aparatu, 10zł ze swojego.Słyszałam że
        cyrk Korona jest dużo lepszy.
        • Gość: damian IP: *.wro.vectranet.pl 16.03.08, 10:28
          ja byłem wczoraj w cyrku arlekin we wrocławiu i nie dość że bilety po 50%
          przecenie kosztowały 40zł to jeszcze na dodatek toalety były płatne a i jescze 2
          pokazy sie do końca nie odbyły a już nie wspomne o ludziach ktuży musieli stać
          ten cyrk to oszuści
          • Gość: kosti IP: *.9-87-r.retail.telecomitalia.it 16.03.08, 10:39
            Na drugi raz uwazaj przy wyborze cyrku.
            Swoja droga z godnych zainteresowania to jedynie Zalewski lub Korona.
            Na inne poprostu nie warto wywalac kasy.Juz lepiej do zoo

Pozdrawiam
            • 16.03.08, 12:39
              Nie ma to, jak w Łodzi.
              • Gość: delicje13 IP: *.Netcominternet.pl 28.02.13, 20:46
                czyli ile
          • Gość: maly IP: 195.117.239.* 31.07.09, 21:04
            bylem dzisiaj w cyrku w Szubinie i muszę powiedzieć że bilety na których jest
            napisane że dzieci z opiekunem mają wstęp wolny to jedno wielkie oszustwo.A sam
            program to jedna wielka kicha,nie polecam nikomu.
        • Gość: julka=] IP: *.intelink.pl 25.08.09, 09:51
          podobno -50% dla dorosłych
      • 21.10.09, 18:57
        byłem w cyrku arlekin który był w Rzepinie i ten cyrk bardzo mi sie podobał były
        w nim zwierzęta czyli wielbłądy,gołębie,strusie,węże,legwan,małpka,akrobacja
        powietrzna,pieski i małpka i ten cyrk polecam--
        Adam Janicki
        • Gość: Marta i Maciej IP: *.icpnet.pl 07.11.10, 21:32
          ludzie, no masakra. Naprawdę chcecie oglądać zwierzęta w cyrku, niedźwiedzia skaczącego na jednej nodze? To poczytajcie trochę, ile takie "atrakcje" kosztują same zwierzęta. Gwarantuję, że nigdy więcej wasza noga nie postanie w cyrku. No, chyba że jesteście max niewrażliwymi, pustymi ludźmi, którrzy podobną postawę chcą przekazać swoim dzieciom. Poczytajcie trochę, ile muszą się nacierpieć te lwy i tygrysy, abyście mogli sobie je pooglądać. Jeśli was to nie rusza, macie masakryczną mentalność rodem ze średniowiecza, współczuję wam
          • Gość: Sandra123 IP: *.toya.net.pl 18.05.15, 14:37
            masz racje popieram a te zabawki do kupienia jakie drogie szkoda kasy. wole sie bawić z moim psem niż oglądać cierpienie tych zwierząt
        • Gość: babka IP: *.dynamic.mm.pl 16.09.12, 14:17
          A ja byłam w tym cyrku w piątek 14.09 w Pruszczu Gd. Niestety nie było zwierząt które dzieci chetnie by obejrzały. Były tylko koniki, kozy lamy. Pani tańczyła z wężami.Dzieci chciały lwy. niedżwiedzie.Najlepiej zaprezentował się AREK ze swym tańcem,no może trochę klaun .To wszystko co było i co nie wymieniłam nie by było warte 60 zł za 1 osobę. Żadnych ulg dla osób niepełnosprawnych,emerytów, a przecież oni także chcieliby sie rozweselić w swym ciężkim schorowanym życiu To nie są ceny dla robotników , a dla rządzących tak, Nie polecam. Pozdrawiam
      • Gość: cyrkowe IP: 109.199.3.* 19.03.10, 18:47
        bilet po 40zl dla doroslych a do lozy 50 i 20 w olesnicy bylem i
        nawet bylo super
      • Gość: lll IP: *.ssp.dialog.net.pl 23.03.11, 16:00
        ile kosztuje bilet dla dorosłych
    • Gość: zdruzgotany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.09, 18:53
      DRAMAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ABSOLUTNIE PRZESTRZEGAM PRZED PÓJŚCIEM DO
      TEGO CYRKU. Żenada na maxa. NIC. Małpka, 3 węże i piesek. Po prostu
      wyrzucone pieniądze i strata czasu. Napweno sa lepsze cyrki ale ten
      KATEGORYCZNIE odradzam.
      Pozdrowienia
      • Gość: mg IP: *.jeleniagora.vectranet.pl 05.04.09, 17:24
        TRAGEDIA i Żenada. jestem wk.... ze dalam sie nabrać na taki cyrk. To banda
        oszustów i pijaczków
        • Gość: Konrad IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.09, 11:58
          Polecam cyrki:Europa,Zalewski,Korona,Arena i Krasnal.Mają one
          międzynarodowe programy w których
          zobaczymy:tygrysy,słonie,wielbłądy,małpy,psy,kozy,krokodyle,owce,byki
          ,kucyki,zebry,koła śmierci,antypody,czyli żonglowanie
          nogami,iluzję,hula-hop,żonglowanie,klownadę i wiele innych
          atrakcji.Na inne cyrki po prostu nie warto wydawać pieniędzy.
        • Gość: Betsi i Grisza IP: *.ustka.vectranet.pl 11.08.11, 22:40
          Żenada to mało powiedziane. Byli w Ustce, w takim kurorcie a tu taka chała - ODRADZAMY, i zgadzamy się z poprzednikami - dziaciak się nudził i chciał iść do domu. Trzy kozy, dwa koniki, jeden klown i trampoline rozkładali pół godziny - OSZUŚCI!!!! NIGDY WIĘCEJ.
      • 29.05.09, 21:48
        BYŁAM NA INNYCH PRZEDSTAWIENIACH CYRKOWYCH I POZA FASADĄ NIE BYŁO
        TAM TAKICH SUPER DUETÓW JAK TURK ORAZ PAWEŁ I WALDEK ! TO NA PEWNO
        ŚWIATOWY POZIOM , ŻENADĄ JEST TAKI KOMENTARZ JAK TWÓJ BO NIE
        DOCENIASZ PRACY INNYCH RZETELNYCH FACHOWCÓW!!!
        • 29.05.09, 22:00
          PRAGNĘ JESZCZE DODAĆ ,ŻE TEN CYRK MOŻE NIE MA JESZCZE TRADYCJI , JAK
          INNE STARSZE CYRKI , JEST WCIĄŻ NA DOROBKU , ALE MOŻE WARTO DAĆ MU
          SZANSĘ BO SĄ TAM NAPRAWDĘ PRZYSZŁE GWIAZDY SZTUKI CYRKOWEJ .OBY
          TYLKO W ZALEWIE KOMERCJALIZMU NIE POGUBIŁY SIĘ PRAWDZIWE PERŁY JAK
          WSPOMNIANY JUŻ DUET TURK , PAWEŁ I WALDEK CZY TRO WIŚNIEWSCY , BO
          BYŁOBY ŻAL ,ŻE MOŻE W DZISIEJSZYCH CZASACH ZAMIAST ARTYZMU CENI SIĘ
          POWIERZCHOWNE I POD PUBLICZKĘ PRZEDSTAWIENIA , A NIE TE NA TROCHĘ
          WYŻSZYM POZIOMIE!DZIĘKUJĘ CYRKOWI ARLEKIN ZA NIEZAPOMNIANE WRAŻENIA
          Z JEGO WYSTĘPÓW , DZIECKO BYŁO ZACHWYCONE , A PRZECIEŻ O TO
          CHODZI !!!CI , KTÓRZY CENIĄ DOBRE WYSTĘPY AKROBATYCZNE NA PEWNO NIE
          BĘDĄ ZAWIEDZENI , A PARĘ RAZY WRĘCZ SALA MILKŁA W ZACHWYCIE I
          SKUPIENIU OCZEKUJĄC NA EKSCYTUJĄCY POKAZ , ZAPIERAJĄCY DECH W
          PIERSIACH !!!
          • Gość: Takse IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.09, 19:15
            No chciałbym jednak powiedzieć że jeżeli jesteś takim zagorzałym fanem cyrku to
            w Arlekinie nie występują takie gwiazdy jak trio Wiśniewscy :P ... i proszę nie
            przekręcać nazwiska tak wspaniałych i cenionych na światowych arenach artystów.
            Trio Woźniewscy :) Pozdrawiam
          • Gość: . IP: *.retsat1.com.pl 29.04.12, 08:39
            Napisz to normalnie wyłączając Caps Locka.
            Tego nie da sie teraz jak czytać
          • Gość: KasiaM IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.06.12, 11:13
            Byłam wczoraj w Katowicach. Ogólnie fajny cyrk dla młodszych dzieci, akrobaci R E W E L A C Y J N I !!!!!!! Ale najgorsza jest NAGŁOŚNIENIE - dyskwalifikuje cyrk na całej linii!! To dlatego najwięcej ludzi wychodzi. Byłam wczoraj a do dziś mam lekki ubytek słuchu. Po prostu ten gość DJ chyba nie słyszy aż takiego hałasu jaki puszcza na widownię. MASAKRA!!!!!
        • Gość: widz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.08.09, 19:39
          Widziałem dziś przedstawienie w Olsztynie i powiem że to zwykłe oszustwo. Na
          biletach napisane było że są tam zwierzęta gęsi, pawie,lamy, orzeł, papugi,lamy,
          tresura pudli. A okazało się że nic takiego nie było. To zwykłą ściema i
          kłamstwo. Poza występem akrobatów i pań z kołami to nic tam nie zobaczycie. Na
          każdym deptaku robią takie sztuczki jak puszczanie balonów żeby chociaż jakiś
          wyjątkowych ale takie sztuczki to ja sam sobie w domu moge robić. Bardziej
          chodzi o reklame żeby wcisnąć dzieciom gadżety a nie o spektakl. Nie polecam
          tego cyrku nikomu, NUDA, ŻENADA i OSZUSTWO. Nie wspominając o sflaczałej i
          syfiastej zjeżdżalni dla dzieci.

• Gość: mona IP: 194.50.110.* 15.03.10, 11:41
            Widzialam wiele cyrkow wiekszosc ktore wystepuja w Polsce ale tez
            mialam okazje zobaczyc produkcje amerkanskie i wiedenskie.W zeszlym
            roku bylam we wroclawiu w cyrku Korona gdzie skasowano mnie 80 zl za
            osobe za wejscie i za 2 godziny strachu o wlasne zycie.Zwierzeta
            byly zbyt blisko publicznosci, "atysci" pijani, cale przedstawienie
            zrobione na odwal sie.A szkoda bo liczylam na europejskie doznania...
            Wczoraj bylam w cyrku Arlekin i bylam mile zaskoczona.Atrysci
            kontaktowi, rzetelni, nawiazujacy kntakt z publicznoscia....dzieci
            byly przeszczesliwe a i ja mialam poczucie bycia w DOBRYM miejscu.
            Nie bylo lwow, tygrysow czy tanczacych koni ale z czystym sumieniem
            moge polecic ten Cyrk i jeszcze raz wielkie brawa za zaangazowanie
            Artystów.
            • Gość: Marta i Maciej IP: *.icpnet.pl 07.11.10, 21:35
              ludzie, no masakra, masakra. Naprawdę chcecie oglądać zwierzęta w cyrku, niedźwiedzia skaczącego na jednej nodze? To poczytajcie trochę, ile takie "atrakcje" kosztują same zwierzęta. Gwarantuję, że nigdy więcej wasza noga nie postanie w cyrku. No, chyba że jesteście max niewrażliwymi, pustymi ludźmi, którrzy podobną postawę chcą przekazać swoim dzieciom. Poczytajcie trochę, ile muszą się nacierpieć te lwy i tygrysy, abyście mogli sobie je pooglądać. Jeśli was to nie rusza, macie masakryczną mentalność rodem ze średniowiecza, współczuję wam
          • Gość: supian IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.05.10, 22:16
            Byłem na występie 01.05.2010 w Dąbrowie Górniczej , bilety ulgowe 40 zł za osobę
            , dzieci do lat 12 za friko , loża 50zł a dzieci w loży po 20 zł. POWIEM KRÓTKO
            - B A D Z I E W I E !!! To czysta kpina nazywając się cyrkiem , żywne nabijanie
            ludzi w butelkę , w tym cyrku jest 6ciu SZEŚCIU artystów ,z czego akrobaci dają
            z siebie tyle ile mogą i za to szacun dla nich. Ten "cyrk" ma tylko jedno
            zadanie - jak najwięcej zedrzeć kasy z rodziców , świecidełka po 20 zł,
            maluteńki popcorn - 5 zł , wata cukrowa 5zł, toaleta 2zł. a cola 0,5L - 4 zł.
            pokazują zwierzaki: węzę, kameleon czy też podróba Shreka o głupawym imieniu
            groszek i w czasie przerwy rają dzieciaki do zrobienia fotek po 20 zł. za sztukę
            - KPINA !!!! do tego cały czas kilku debili lata z pistoletami do robienia
            baniek mydlanych -gdzie również je można kupić w czasie przerwy , na szczęście
            moja mała córka okazała się dość wyrozumiała i dała sobie spokój /chociaż
            pewnie bardzo by chciała to mieć ,jak zresztą inne rzeczy również
            NIE POLECAM TEJ SZOPKI DLA DOROSŁYCH ,ALE DZIECIOM MOŻE SIĘ TO PODOBAĆ I BĘDĄ Z
            WYSTĘPU ZADOWOLONE ,chociaż córka powiedziała że czasami wiało dla niej nudą :((
          • Gość: Marta i Maciej IP: *.icpnet.pl 07.11.10, 21:33
            ludzie, no masakra. Naprawdę chcecie oglądać zwierzęta w cyrku, niedźwiedzia skaczącego na jednej nodze? To poczytajcie trochę, ile takie "atrakcje" kosztują same zwierzęta. Gwarantuję, że nigdy więcej wasza noga nie postanie w cyrku. No, chyba że jesteście max niewrażliwymi, pustymi ludźmi, którzy podobną postawę chcą przekazać swoim dzieciom. Poczytajcie trochę, ile muszą się nacierpieć te lwy i tygrysy, abyście mogli sobie je pooglądać. Jeśli was to nie rusza, macie masakryczną mentalność rodem ze średniowiecza, współczuję wam
      • Gość: Marta i Maciej IP: *.icpnet.pl 07.11.10, 21:31
        ludzie, no masakra. Naprawdę chcecie oglądać zwierzęta w cyrku, niedźwiedzia skaczącego na jednej nodze? To poczytajcie trochę, ile takie "atrakcje" kosztują same zwierzęta. Gwarantuję, że nigdy więcej wasza noga nie postanie w cyrku. No, chyba że jesteście max niewrażliwymi, pustymi ludźmi, którrzy podobną postawę chcą przekazać swoim dzieciom. Poczytajcie trochę, ile muszą się nacierpieć te lwy i tygrysy, abyście mogli sobie je pooglądać. Jeśli was to nie rusza, macie masakryczną mentalność rodem ze średniowiecza, współczuję wam.
    • Gość: Ewka IP: *.tvgawex.pl 25.08.09, 22:03
      Bilety dla dzieci i mlodziez od 12 do 17 lat 10 zl
      Loza 40 zl dorosly loza dzieci 20 a dzieci do lat 10 za darmo ale
      jak ma sie darmowe bilety
      • Gość: cyrk radkowski IP: 109.199.3.* 19.03.10, 18:51
        cyrk jest super bylem 17 marca w olesnicy w tym cyrku bilety drogie
        jak niewiem
        • Gość: AK IP: *.chello.pl 27.03.10, 21:53
          cyrk daremny! dzieci ziewały...brak strusi, lam, pawi, a papuga sztuczna choć na
          biletach reklama, bilet w Katowicach 40 zł
          • Gość: Marta i Maciej IP: *.icpnet.pl 07.11.10, 21:35
            masakra. Naprawdę chcecie oglądać zwierzęta w cyrku, niedźwiedzia skaczącego na jednej nodze? To poczytajcie trochę, ile takie "atrakcje" kosztują same zwierzęta. Gwarantuję, że nigdy więcej wasza noga nie postanie w cyrku. No, chyba że jesteście max niewrażliwymi, pustymi ludźmi, którrzy podobną postawę chcą przekazać swoim dzieciom. Poczytajcie trochę, ile muszą się nacierpieć te lwy i tygrysy, abyście mogli sobie je pooglądać. Jeśli was to nie rusza, macie masakryczną mentalność rodem ze średniowiecza, współczuję wam
            • Gość: piki IP: *.30.12.192.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 24.06.13, 16:51
              zamknij sie zasrańcu.
      • Gość: radek jaszczyszak IP: 109.199.3.* 10.04.10, 10:52
        ja byłem było super bilety drogie 17 marca w olesnicy o godz 17 00
        fantik był taki sobie ale ten cyrk jest super tiry mają czyste
        występy są super chce pracować w tym cyrku bilety dla osoby
        dorosłej 40 zl a doloży 50zl drożyzna
    • Gość: Magdalena Głuszak. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.10, 07:53
      Ile kosztuje bilet dla dorosłego z biletem wstępu dla dziecka.
      • Gość: Mama IP: 82.177.102.* 28.03.11, 14:35
        bilet dla doroslego kosztuje 50zł- byłam wzcoraj w tym cyrku we Wrocławiu. Porażka to mało powiedziane. Szkoda wydawac kasy! czytalam wczesniej te wszytkie opinie i myslalam,, moze rodzice maja jakies specjalne wymagania" ale to nawet minimaliste nie zadowoli! i faktycznie sprzedawanie swiecacych gadzetow w namiocie to tylko skupienie uwagi dzieci. 1 clown, akrobaci ok- naprawde nie mam zastrzezen, koncowka z ich udzialem naprawde dobra, ale poza tym żenada. Naprwade szczerze odradzam
    • Gość: woj IP: *.leon.com.pl 31.03.10, 15:59
      Byłem wczoraj na "spektaklu" w Rybniku - pomijając akrobatów,
      których występy były naprawdę trudne i bardzo dobrze wykonane, to
      numery ze zwierzętami to po prostu tragedia, katastrofa!!! Reklama
      na bilecie ma się nijak do rzeczywistości!!! Jedna małpka chodząca z
      wózkiem i pięć gołębi, które dobrze potrafiły się jedynie na koniec
      schować do koszyka! Do tego legwan przez 5 minut siedzący na
      stojaku, kilka węży (ich pokaz sprowadził się jedynie do ich
      pokazania) i pies od lichego clowna - to oszustwo, nędzne naciąganie
      ludzi. Dodatkowo sprzedaż odpustowych gadżetów (baloniki,
      wiatraczki, bańki, świecące miecze ) w namiocie cyrkowym? Żenada!!!
    • Gość: falszywy papiez IP: *.toya.net.pl 03.05.10, 00:11
      czterysta miliardow dolarow!!!
    • Gość: gala IP: *.ip.netia.com.pl 24.05.10, 10:04
      Uważam że 40 zł. po zniżce 50 % to jest bardzo duzo.Iżeby było coś
      wyjątkowego .Po prostu zdzierstwo.Robią sobie cyrk z cyrku.
      • Gość: zawiedziona IP: *.kwidzyn.mm.pl 29.09.10, 19:43
        cóż za żenada co za syf nie idzcie nigdy do takiego cyrku,nie mają nic ciekawego do pokazania,beznadziejne zwierzęta ,najgorsze było to 20 minut przerwy i zwijali cyrk jak ludzie jeszcze nie powychodzili,JEDNO WIELKIE POŚMIEWISKO ,MASAKRA!!!!!!!!!!!!!
        • Gość: ZAWIEDZIONA II IP: *.kwidzyn.mm.pl 29.09.10, 19:56
          do tego wszystkiego za wszystko trzeba płacić nawet za wc 2 zł ,za zdjęcie ze zwierzakiem po 20 zł ,po prostu wielkie G
    • Gość: dziwnów 05.08.11 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 05.08.11, 22:12
      po przeczytaniu waszych spostrzezeń miałm obawy i zbytnio nie chciało mi się iść na widowisko, ale jak tu odmówic dziecku...bilety masakra niby po 50 %znizce kosztowały 50 zł, w lozy 60zł.No I KUPA NACIAGACZY CZYLI WATA CUKROWA, BALONY, POPCORN, KARUZELA I CO SMIESZNE JEDNA RUNDKA WOKOŁo areny na kucyku 10 zł. Ale pomimo tych duzych pieniązków przedstawienie było sup[er, duzo akrobacji, klaun przeuroczy, mało zwierząt ale akurat to ok, bo strasznie mi ich zal. Było ok
    • 22.09.11, 09:21
      Wczoraj byłam w cyrku Arlekin. Bilety po 50 i 60 zł. Ale nie o tym chcę napisać. Otóż słyszalam różne głosy, czytałam różne opinie. Powiem krótko - do tego cyrku naprawdę warto iść. Wiem, bo muszę zaliczyć każdy cyrk przyjeżdżający do mojego miasta. Z tych wszystkich cyrków ten jest naprawdę najlepszy. Nie tylko pod względem programu. Zwracam uwagę na szczegóły. Mają ładne czyste stroje. Nieporwane, ani łatane. Zwierzęta czyste, zadbane. I występuje tylko jeden Władimir- a nie 10. Ci co chodzą do cyrku to wiedzą o czym mówię. Ceny za dodatkowe rzeczy przystępne, tylko przejażdżka na koniu wokół areny 10 zł. To uważam przegięcie! Aha pogłaskanie węża 2 zł - z tego najbardziej się uśmiałam
      • Gość: Agnieszka IP: *.telpol.net.pl 27.06.12, 10:48
        OSZUŚCI ! Tylko takim słowem mozna podsumować ten cyrk. Jest to najzwyklejsze wyludzanie pieniedzy do nieswiadomych rodzicow. Bilety kosztuja 60i 80zl . W cyrku mozecie obejrzec kozy ich caly wystep polega na bieganiu po arenie. Klauna jego spektakl to rzucanie do publicznosci pilkami oraz robienie bańek przy uzyciu plastikowego pistoletu . Starsza kobiete pokazujaca na rekach weża oraz faceta tanczacego w sukience ! Moje dziecko do konca nie wytrzymalo w polowie drugiej polowy wyszlismy bo po prostu nie dalo sie tego ogladac . Ceny z kosmosu przyklad jesli dziecku chcesz zdjecie zrobic w przerwie z wezem posiadajac SWÓJ aparart placisz 10zl jesli nie masz 20! Oplaty nawet za korzystanie z urzadzenia sanitarnego zwanego toi toi. Jedna wielka kpina ten cyrk to banda zlodzieji nie posiadajacego zadnego talentu , zakupili namiot cyrkowy i wymyslili sobie pomysl na biznes.
    • Gość: gość IP: *.ip.netia.com.pl 29.02.12, 14:54
      50zł dorosły, Loża 60zł
      • Gość: gość IP: 195.117.227.* 02.04.12, 10:24
        Byliśmy w cyrku Arlekin wczoraj w Warszawie na Targówku. Zwierzęta to kozy, owce i konie oraz węże, program beznadziejny, dziecko było wynudzone, część ludzi wyszła jeszcze podczas 1 części. BILETY 60 zł, loża 80 !!! Za co!!!!
        • Gość: Płock IP: *.213.c68.petrotel.pl 25.10.14, 19:49
          Dzisiaj w Płocku był spektakl w cyrku ale cyrkiem jest to że darmowe wejściówki dla dorosłych są płatne naraziłem rodziców na koszt 120zł. bo złodzieje powiedzieli że wejściówka dotyczy tylko dzieci,a ja byłem dziś w kasie pokazałem bilety i uzyskałem informacje że jeden bilet to jedna osoba dorosła a dzieci za darmo.żenada cyrk naciągacze BARDZO PROSZĘ WSZYSTKICH NIE CHODŹCIE TAM!
    • Gość: meggii IP: *.play-internet.pl 23.03.13, 07:53
      60 zł za 1 bilet a przedstawienie kicha na maxa !!! nie polecam w ogole!!
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.