Dodaj do ulubionych

Amcor zainwestuje u nas 40 mln euro

IP: *.adsl.inetia.pl 20.03.08, 17:34
Pracowalem w tej firmie i nikomu nie polecam tam sie znalesc jeden z
wielu łodzkich kolchozow takich jak gillette , indesit itp. Warunki
pracy bardzo kiepskie do tego wynagrodzenia nie pozwalajace na
normalne funkcjonowanie . Odradzam szukanaia tam pracy !!!
Edytor zaawansowany
  • Gość: sadman IP: *.smrw.lodz.pl 20.03.08, 18:17
    uwazam ze troche przesadzasz kolego.z tego co wiem to daja 3000 brutto dla
    operatora a to duzo wiecej niz np. w gillette.do tego maja tez o wiele lepsze
    premie motywacyjne siegajace nawet 15 %wynagrodzenia.system pracy jest tam co
    prawda 4brygadowy ale lepiej pomyslany bo po 4 dniach pracy jest 4 dni
    wolnego.wiecej weekendow mozna zalapac.w regionie łódzkim jest wiec to jeden z
    lepszych pracodawcow.byc moze jestes rozczarowany bo nie awansowali cie ale to
    chyba nie powod by ich oczerniac.
  • Gość: ANIK IP: *.skomur.pl 21.11.10, 08:10
    Nie wiem kolego skąd masz takie informacje o zarobkach i o systemie pracy, ale jeśli bardzo chcesz się przekonać jak tam jest, to zapraszam, pracuje tam już...7-8 lat i jeszcze nie doszedłem do 3000 brutto, a operatorem możesz zostać tylko jak jesteś pociotkiem kogoś ważnego w tej firmie, a z braku obsady na maszynach to masz duże szanse pracować nawet 6 dni w tygodniu, 4 dni pracy, skąd Ty się zerwałeś.... Oni bardzo ładnie piszą i opowiadają o firmie a mogą Ci obiecać wszystko by Cię wydoić, byłem świadkiem wielu takich sytuacji, wyżują Cie jak gumę i wyplują. Wypadki się tuszuje a jeśli chcesz stracić zdrowie przy rozpuszczalnikach to zapraszam, z chęcią Cię tam oprowadzę, wystarczy stanąć przy BP a zapach izopropylu Cię przytuli...:)
    Mógłbym jeszcze wiele napisać o tej firmie ale szkoda słów
    Wspomnę jeszcze tylko o typowym dla tej firmy zastraszaniu pracowników, jak chcesz zobaczyć jak wygląda mobing to jesteś na najlepszej drodze
    Jeśli Ci taka firma odpowiada to będzie to Twoja ulubiona ...:)
    Życzę szczęścia
  • przekorny_lodzianin 13.02.11, 21:14
    Nie wiem, jak jest w Amcorze, ale skoro jesteś tam 7-8 lat, to chyba nie jest najgorzej, inaczej już dawno odszedłbyś z takiej firmy.
  • Gość: ŁÓDŹ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.08, 18:30
    to chyba dopiero teraz staje się robotniczym miastem.
  • Gość: da IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.08, 23:31
    Da 150 miejsc pracy.

Co to znaczy 'da'. Potrzbuje rąk do pracy to zatrudni te ręce. Łaski nie robi.
  • Gość: Marcin IP: 62.87.193.* 21.03.08, 09:43
    A ja tu pracuje i jestem zadowolony. Firma dba o swoich pracowników, płaci
    regularnie, zasady przyznawania premii bardzo jasne i czytelne (niezależne od
    czyjegoś widzimisię) ; podstawowa opieka w Medicover za darmo.Nie bez znaczenia
    jest też, 13 pensja. To bardzo fajnie dostać trochę grosza w styczniu:)Pensje są
    też nie najgorsze dla tych pracujących trochę dłużej.Oczywiście zawsze mogły by
    być wyższe :)Ogólnie na rynku Łódzkim bardzo wysoko oceniam Amcora jako pracodawcę.
  • Gość: Kaczor IP: *.adsl.inetia.pl 27.03.08, 13:38
    Ubiegam się o pracę w Amcorze na stanowisku Pracownik Produkcji
    (pewnie-pomocnik operatora) i czy mógłbyć napisać coś na temat tego
    stanowiska jak i o zarobkach.Będe wdzieczny za informacje.
  • Gość: Kaczor IP: *.adsl.inetia.pl 29.03.08, 14:20
    Halo!Pracownicy Amcora( Marcin, Sadman) podzielcie sie informacjami?
  • Gość: sadman IP: *.smrw.lodz.pl 30.03.08, 10:40
    ja nie jestem pracownikiem amcora ale gillette.ale u nas jeden koles sie
    zwalnial i poszedl wlasnie do amcora.i nam opowiadal co mu zaproponowali.stad to
    co pisalem wczesniej to jego wersja tego co mu zaproponowali na poczatek.mysle
    ze nie jest tam zle.ale chodza sluchy ze trzeba przed przystapieniem tam do
    pracy zrobic badania na zdrowa wątrobe bo tam duzo chemi jest.
  • Gość: kaczor IP: *.adsl.inetia.pl 31.03.08, 08:36
    Dzięki za odpowiedź,
    Muszę sie grubo zastanowić nad tym i dokladnie dopytac w Amcorze na
    temat warunow pracy.Kasa kasą a zdrowie jest tylko jedno.
  • Gość: kasia IP: *.toya.net.pl 03.12.11, 18:15
    Ale masz na mysli prace w jakim dziale??? bo ja rozważam prace w ksiegowosci
  • Gość: agdhbahb IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 19.08.13, 14:16
    to prawda trzeba zrobic badania na watrabe krew itp
  • Gość: bolek IP: *.toop.pl.227.2.83.in-addr.arpa 08.04.11, 06:35
    tylko nie do amcor złotów bo M. Król Cię wykończy!!
  • Gość: wuja nic nie rusza IP: *.toya.net.pl 11.12.13, 01:45
    tylko frajery nie pracują w amcor, my pie...my i robimy, wszyscy się znamy, jak na stołówce ktoś powie że wujek lub ciocia przyjechał to cały personel przed zakład wychodzi i się wita. ma ktoś jakieś pytania heee ???????????????
  • Gość: truskawa IP: *.xdsl.centertel.pl 10.06.12, 12:13
    Z pozdrowieniami dla bylego kierownika druku M M zakladu B
    www.youtube.com/watch?v=hYFWrMTJisY
  • Gość: kielba IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 01.08.12, 16:20
    zobaczymy jak dlugo. haha
  • Gość: ciaho IP: *.galatea.pl 03.08.12, 12:24
    znasz to ze swojego doświadczenia pało
  • Gość: pietias IP: *.gprs.plus.pl 26.03.08, 21:51
    A ja uważam że każda nowa inwestycja to tylko i wyłącznie powód do
    zadowolenia, bo tylko kolejne inwestycje spowodują walkę o
    pracownika a co za tym idzie wzrost wynagrodzeń. Więc dziękujmy
    Amcorowi że inwestuje u nas, bo już widzę te komentarze gdyby się
    okazało że swoją czwartą fabrykę wybuduje w Rumunii a nie u nas.
  • Gość: barnaba IP: *.lodz.msk.pl 29.03.08, 14:52
    Racja.

Zwróćcie uwagę, że od kilku miesięcy nie słychać pracodawców mówiących "mam 10
    osób na pana miejsce, więc morda w kubeł".
  • Gość: adi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.08, 14:26
    witam jestem studentem i wlasnie wyslalem cv do amcoru. do obecnych pracownikow
    mam pytanie, czy w amcorze pracuja studenci czy raczej sa oni pomij ani przy
    rekrutacji. aha i czy caly dzial produkcji pracuje w systemie 4 brygadowym?
    dziekuje za odpowiedzi.
  • Gość: truskawa IP: *.xdsl.centertel.pl 10.06.12, 12:15
    Z pozdrowieniami dla bylego kierownika druku M M z zakladu B
    www.youtube.com/watch?v=hYFWrMTJisY
  • Gość: pracownik zm IP: *.toya.net.pl 10.06.12, 17:04
    beznadzieja, jak masz zamiar coś napisać lub wstawić to zrób to z klasą
  • Gość: dumny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.08, 14:13
    Jeśli ktoś nie ma godności i lubi byc gnojony to polecam pracę jako
    pomocnik w Amcorze.
  • Gość: man IP: *.gprs.plus.pl 05.11.08, 12:57
    A mógłbyś rozwinąć wątek? Wysłałem cv na stanowisko pracownika
    produkcji i wczoraj zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną.
  • Gość: Leo IP: *.mobile.playmobile.pl 10.11.08, 15:11
    powiedzcie cos wiecej o pracy tam, jaki jest tryb pracy i jak wyglada rozmowa
    kwalifikacyjna?
  • Gość: *Gudi IP: *.gprs.plus.pl 14.11.08, 15:01
    Właśnie zastanawiam się nad wysłaniem CV do tego zakładu i też jestem ciekawa wrażeń innych osób tz.aktualnych pracowników lub tych,którzy już tam nie pracują.
  • Gość: Olo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.09, 15:52
    Pracowałem kilka miesięcy temu jako pomocnik operatora (SLITTERY) i mogę
    powiedzieć że gdyby nie nienormalny Operator (Konrad Poliński) to było w
    porządku. Brygadziści normalni, pomocnicy pomagają w każdej sytuacji.
    A co do warunków pracy to czasem śmierdzi rozpuszczalnikami i innymi farbami.
    Latem zajebiście gorąco ale można się przyzwyczaić. Bezpieczeństwo przede
    wszystkim, nie wolno biegać. Aha i duża rotacja nowych pracowników.
  • Gość: turtle IP: *.zdnet.com.pl 24.07.09, 17:02
    Popieram zdanie Olo, niejaki Konrad Poliński jest dość ordynarnym
    typem, któremu wydaje się, że jak jest operatorem, to może wszystko.
    Niełatwe życie mają z nim ludzie, którzy uczą się pod jego bokiem na
    pomocnika bobiniarek. W przypadku stanowczego sprzeciwu Poliński
    staje się jednak potulny jak baranek i najzwyczajniej w świecie
    okazuje się tchórzem. W Amcorze wśród innych pracowników ma opinię
    dwulicowego, fałszywego człowieka, który kiedyś dostał w kość i
    teraz mści się na innych. Takich baranów nie należy się bać, tylko
    zdecydowanie cisnąć i gardzić nimi na każdym kroku.
  • Gość: turtle IP: *.zdnet.com.pl 24.07.09, 17:08
    Zapomniałbym dodać, że Konradek lubi strzelić z uszka kierownictwu
    lub najzwyczajniej w swiecie donieść na innych pracowników - stąd
    najprawdopodobniej pracuje jeszcze w Amcorze. Dziwie się tylko, że
    nikt jeszcze mu nie wpie...ł za przeproszeniem, bo ewidentnie
    zasłużył na małego pstryczka w nos.
  • Gość: reds IP: 46.112.12.* 08.01.11, 17:11
    Właśnie zasiadłem by wysłać CV do Amcora.Ale nim !?..... trafiłem na to forum... i lekko mnie zatkało.
    To co tu piszecie znacznie odbiega od informacji jakie krążą na mieście o firmie Amcor.Okazuje sie iż zarobki takie sobie a presja i wszech obecny mobing jak i podp........nie to norma. Chciałem złożyć papiery na mechanika. Ale z tego co tu czytam to moja obecna praca z zarobkami rzędu 2200-24000 to nie tak źle. Wolałbym zakotwiczyć gdzieś na stałe lub na dłuższy okres a tu ( Amcor ) może być różnie z takim zapatrywaniem mym.
    Pozdrawiam wszystkich znajomych którzy przenieśli się z centrum do amcora ( jeśli jeszcze tacy tam są )
  • Gość: Olo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.09, 16:06
    Warunki płacowe bardzo dobre od 1600 netto + premia zarabiają pomocnicy a
    operatorzy od 2000 netto + premia. Kasa wypłacana jest do 10 tego każdego
    miesiąca. (W Amcor nie wolno rozmawiać o pieniądzach - taka polityka firmy)
  • Gość: mag IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.10.10, 13:47
    Witam serdecznie,

mam kilka pytań do Pracowników Amcora - będę wdzięczna za pomoc.

Kto prowadzi rekrutacje - Amcor , czy jakas agencja pracy?
    Jak czesto sa przyjecia?
    Czy zatrudniają tez kobiety i w jakim wieku?
    Jakie sa stanowiska, mam na mysli magazyn, produkcję

pozdrawiam Forumowiczów
  • Gość: gosc IP: *.toya.net.pl 08.11.10, 07:28
    witam jezeli chodzi o nowy jozefow to o prace na produkcji ja bym nie liczyl raczej nie zatrudniaja chyba ze na aleksandrowskiej tam moglabys miec wieksze szanse
    powodzenia
  • Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.11, 11:56
    Przyjmują ale przez biuro pośrednictwa pracy (Start People- czy coś takiego ) ale też trzeba trafić jak akurat potrzebują !
    Pozdrawiam
  • Gość: gosc IP: *.fsp.oleane.fr 02.02.17, 15:28
    W Amcor Flexibles na Nowym Józefowie nie zatrudniają kobiet na produkcji.
    Kobiety pracują na stanowiskach biurowych lub w dziale konroli jakości.

• Gość: S. Stark IP: *.ssp.dialog.net.pl 12.11.10, 19:18
    Do potencjalnych kandydatów starających się o pracę w Firmie Amcor-Flexibles.
    Przestrzegam przed tym zakładem.
    Praca to istny kołchoz, jak dało się wytrzymać tak teraz już brakuje sił odkąd pojawił się Andrzej Kożba.
    Na halach hałas nie do wytrzymania, smród farb, rozpuszczalników jest nie do zniesienia. (wątroba siada)
    Wszędzie gdzie się da zamontowane są kamery przemysłowe głównym powodem zamontowania tych kamer
    była podobno "kradzież" Laptopa pana kierownika slitterów Andrzeja Koźby.
    Pan Andrzej Koźba (sprawdźcie sobie na nk.pl) kierownik przyjęty po znajomości, (jak i głównie większość personelu)
    nie ma kwalifikacji do tego stanowiska.
    Bluźni, wmawia jakieś dziwne historie pracownikom, non stop do każdego się "dowala"
    za byle co, po prostu szuka zaczepki do zwolnienia, więc trzeba się z Nim zgadzać bo grozi
    że będzie zwalniał - zastrasza - stosuje mobbing. Rzadko bywa w pracy bo co chwila jest na urlopie, a pracownikom
    odmawiam pójścia na zasłużony urlop bo zawsze coś wymyśli żeby jak to mówi maszyny nie stały
    bo produkcja będzie stała. Jak zwalnia pracownika lub pracowników to nie ma go w pracy - urlopuje lub choruje - stała reguła.
    Jeżeli chodzi o zwalnianie to nie ważne czy ktoś pracuje kilka czy kilkanaście lat bo na każdego coś "wymyśli" w wypowiedzeniu.
    Nie będę pisał, że nie wie podstawowych rzeczy jak się mierzy gilzy,
    a co z uruchomieniem maszyn to już inna sprawa.
    Znajomość języka angielskiego ma na poziomie przedszkolaka, wstyd bo co chwila przyjmuje gości z zagranicy - żałosny człowiek.
    Obowiązki kierownicze załatwiają za niego jego "podwładni" tzn. brygadziści z
    Tomaszem Stasiakiem na którego trzeba uważać bo lubi donosić na swoich jak i podległych mu osobach.
    Jest jeszcze trzech brygadzistów do których praktycznie nie ma zastrzeżeń no może Piotr Wojciechowski bo też jest możliwość donosicielstwa.
    Wypadki są praktycznie w ogóle nie zgłaszane bo można wylecieć z pracy, a zdarzają się często to wtedy jest wszytko tak tuszowane jak by się nigdy nic nie stało.
    Za wysoki odpad produkcyjny pracownicy dostają mniejsze premie.
    Podwyżki pensji to widzimisie Andzrzeja Koźby i Tomasza Stasiaka.
    Zachowanie operatorów się unormowało, nawet K. Poliński się zmienił na lepsze ale i tak trzeba się pilnować.
    Tylko uwaga na operatora Tomasza Malinowskiego bo w żywe oczy strzela z uszka i nie tylko na swoim dziale.
    Kiedyś ktoś go porządnie "po smyra" po główce.
  • Gość: Tomasz Malinowski IP: *.centertel.pl 26.11.10, 23:12
    Sylwester tobie się trochę poprzewracało w głowie na temat tego co piszesz o mnie, ale skoro jesteś pewny,że donoszę to udowodnij to!!! To co napisałeś to zwykłe oczernianie mojej osoby na forum publicznym. Poznałeś mnie na tyle,że powinieneś wiedzieć,że brzydzę się osobami,które donoszą więc sam sobie odpowiedz jak mogłem to robić.Liczę na to, że jednak ochłoniesz i zweryfikujesz to co napisałeś na mój temat
  • Gość: AGENT TOMEK IP: *.toya.net.pl 18.07.13, 00:48
    ROBIE W TYM ZAŁKADZIE TROCHE CZASU, 95% TO WAZELINIARZE I LODZIARZE, STYROPIANOWCY TO STANDART, PRACA - ZAROBKI NIE ADEKWATNE DO TEOGO CO SIE ROBI. BRYGADZISCI ZAMIAST PRACOWAC PRZEGLADAJA INTERNET, GRAJA W GRY NA KOMPUTERACH, KIEROWCY WOZKOW Z BRAKU ZAJECIA PRZEZ WIEKSZA CZESC ZMIANY KAWKA I PALARNIA, OPERATORZY I POMOCNICY SMARTFONIKI W DLONIACH I Z ELEKTORNICZNYMI FAJKAMI PO HALI ZASOWAJA I PIERDOLA ROBOTE. LUDZIE KTORZY TAM PRACUJA NIE WIEDZA CO TO PRACA, TYLKO PALARNIA I DO AUTOMATU PO BULECZKI I KAWKE PORAZKA. SZUKA SIE CHAKOW NA STALYCH PRACOWNIKOW I TYCH Z (AGENCJI PO ZNAJOMOSCI) ZEBY TYLKO WYWALIC, JAK KTOS MA SLABE PLECY LUB NIE MA ICH WCALE TO DLUGO NIE ROBI, PARE OSOB W CIAGU OSTATNIEGO CZASU POLECIALO, NOWI KOLESIE PRZYJMOWANI, ZNAJOMI BRYGADZISTOW I KIEROWNIKOW MAGA NIC NIE ROBIC DOSLOWANIE A I TAK MAJA PEWNOSC KTORA SIE OBJAWIA W ICH ZACHOWANIU I POSTEPOWANIU ZE ZOSTANA PRZYJECI PO OKRESIE PROBNYM WYNOSZACYM TRZY MIESIACE. BRYGADZISCI TO PORAZKA OSOBY NIE KOMPETENTNE NIE DAJACE SWOIM POSTEPOWANIEM PRZYKŁADU DLA PRACOWNIKOW - NAJWIEKSZE PLOTUCHY I SWINIE. PALARNIA TO CENTRUM INFORMACJI I PODPIEPRZANIA JEDEN DRUGIEGO DO PSEUDO BRYGADZISTOW. OSOBY KTORE SIE STARAJA O PRACE W TYM ZAKLADZIE NIECH SOBIE DADZA SPOKOJ ZAKLAD POMIMO SWOICH PLUSOW - SOCJAL TO DNO NIE ROZNIACE SIE OD WIEKSZOSCI ZAKLADOW NA TERENIE LODZI. LUDZIE TU PRACUJACY UWAZAJA SIE ZALEPSZYCH WYBRANYCH OD CALEJ RESZTY SPOLECZENSTWA ZE WZGLEDU NA ZAROBKI KTORE SIE WACHAJA OD 2,5 TYS MOCNO W ZWYZ. ZAKŁAD I LUDZIE TU PRACUJACY SA BARDZO TOKSYCZNI W WIEKSZOSCI. ZAL SLUCHAC I OGLADAC NIEKTORE GEBY CO DZIEN ALE NIE STETY TRZEBA GDZIES ROBIC. ODRADZAM CHETNYM TEN ZAKLAD SZKODA CZASU POSZUKAJCIE CZEGOS LEPSZEGO BO AMCOR TO STRATA WASZEGO CENNNEGO CZASU, NERWOW I ZDROWIA. POZDRAWIAM
  • Gość: Antek IP: *.lodz.msk.pl 25.11.13, 13:48
    DAJCIE mi jego namiary to mu wpier..limy z kolegami i facet pójdzie na zwolnienie na bardzo długi czasss :DD
  • Gość: Piotr Maślanko IP: 217.153.156.* 24.11.10, 19:29
    Witam potencjalnych chętnych do pracy w Amcor Flexibles.

Chciałem opisać karygodną sytuację z jaką się spotkałem w/w firmie.
    Byłem świadkiem wypadku do jakiego doszło na dziale Sllitery.
    Chłopak stracił trzy palce z powodu braku nadzoru i braku zabezpieczeń na maszynie
    (na drugi dzień zabezpieczenia już się pojawiły).
    Osoba, która uczyła tego chłopaka na operatora nie nadzorowała i nie pilnowała tegoż
    pracownika, a oczywiście powinna. Był nim Tomasz Stasiak, który po tym zdarzeniu został
    brygadzistą - czegoś tu nie rozumiem. To wielki skandal. Z tego wynika że nie ma
    sprawiedliwości w tej firmie. A gdy chłopak po powrocie ze zwolnienia został zwolniony.
    Po roku sam uległem wypadkowi tzn. urazu głowy. Oczywiście nie wolno mi było zgłosić tego faktu.
    Po tygodniowym powrocie do pracy nikt z kadry nawet się nie spytał jak się czuję.
    Pan Dyrektor Robert Gonta gdy się dowiedział że rozmawiałem z działem BHP zagroził,
    że jakbym zgłosił ten wypadek to by musiał mnie zwolnić.
    Po paru dniach cynicznie się śmiał i powiedział żebym na drugi raz nie czołgał się
    pod maszyną. To wstyd, że taka osoba kieruje produkcją. Oczywiście i tak mnie zwolnili,
    grozili mi dyscyplinarką.
    A wszystkiemu winny jest Pan Andrzej Koźba dzisiejszy kierownik Slitterów,
    chciał mi w świadectwie wypisać stek bzdur, nie mających pokrycia z prawdą.
    Jest to osoba, która nie ma pojęcia o tej pracy np. jak się mierzy gilz, bylem tego świadkiem.
    Bluźni i strasznie kłamie - brak kultury i obycie w społeczeństwie.
    Ogólnie zakład Flexibles ok tylko nie dział Slitterów z powodu kierownictwa.

Piotr "Maślana" Maślanko
  • Gość: Adam IP: 62.87.193.* 26.11.10, 14:59
    Maslana,
    Ja tu pracuję już kilka lat. Wyrzucili cię bo bali się , żebyś sobie krzywdy nie zrobił i nie nadawałeś się do tej pracy.Ciągle pretensje o wszystko.To nie jest przedszkole , gdzie pani cie pochwali bo obiadek zjadłeś.
    Masz ochotę pracować to pracuj. Skoro jest tak źle to poco tyle czasu siedziałeś?
    Trzeba było rzucić te robotę w cholerę. Jak by cie nie zwolnili to pewnie byś siedział dalej w Amcorze.
  • pracus102 27.11.10, 18:51
    Maślany przecież ty nawet zamiatać nie umiałeś. Nic nie robileś to cie wywalili. Zrobiłbyś krzywde komuś albo sobie. Ja swoje robie i dwa razy dostałem niezłą kasę przy podwyżce. Koźba jest ostry i uperdliwy ale nie widziałem żeby odmówił komuś urlopu albo wcześniejszego wyjścia z roboty. Piszesz bzduety. A brygadzisą mogłeś sam zostać ciekawe co byś pokazał. A wogle to pod Starka pewnie ktoś sie podszył co wyleciał z roboty - nie pisał by bzdetów o firmie jak sam wyleciał za spanie w robocie. Może za Maślanego też - on pisać nie potrafił !
  • Gość: dziadzia IP: *.poleczki.dialup.inetia.pl 27.11.10, 21:33
    Mysle że ta osoba która pisała jako Sylwek i Maslana to ktoś kto pracuje w dalszym ciągu w firmie i podszywa sie pod tych chlopaków oni zostali zwolnieni kazdy z nich prawdopodobnie nazbierał sobie sporo punktów ujemnych i w końcu miarka sie przebrała ale to nie oni pisali To jakiś "bohater" który boi sie ujawnić.A co do Maliny to znam go 1,5 roku i mysle że nie dziobie owszem jest nerwus jak każdy z nas w tych czasach ale nie wierze ze kabluje pozdro.
  • Gość: bnq007 IP: 46.113.202.* 28.11.10, 19:57
    popieram dziadzie
    moze i nie oni osobiście pisali tylko ktoś z firmy. ma za duzo swiezych informacji. aczkolwiek poruszenie tego tematu była dobra. z tym ze tekst o malinie Tomku Malinowskim nie jest na miejscu bo chłopak nie jest 'kablem' a znam go dwa lata więc coś wiem o nim.
    pozdrawiam wszystkich byłych i obecnych pracowników amcor'u
  • pracus102 28.11.10, 20:01
    może ktoś kto ostatnio coś odwalił i i miał pogadankę z kierownictwem lub upomnienie lub naganę i teraz sie mści ? Dziadzia ma racje - może to jakiś "bohater" z firmy chce narobić Goncie Koźbie Stasiakowi i Wojciechowskiemu smrodu. Ale dlaczego Malinowskiemu ?
  • Gość: bnq007 IP: 46.112.22.* 29.11.10, 10:06
    moze mial lub ma nadal zatarg z maliną i dlatego po nim pojechał. co to Gonty, Koźby i Wojciechowskiego mógłbyć troszkę bardziej delikatny. no chyba że tak mu zaszli za skórę ale co do Stasiaka to dobrze pojechał a mógłby jeszcze gorzej. Stasiak to człowiek dwulicowy i tylko czeka żeby donieść na człowieka. Pracowałem z nim kilka dobrych lat i wiem co potrafi. i chyba się reszta ze mna zgodzi
  • Gość: monster IP: *.adsl.inetia.pl 29.11.10, 22:19
    witam .
    widzę że powoli się rozkręca i dobrze ........ wiem co piszę więc nie zarzucać mi kitu i tego że piszę nieprawdę ...... Co do działu bobiniarek to oczywiście Andrzej K - mistrz haosu i sztucznego tłoku przeszedł z z fabryki tabacco ( wiemy o co chodzi ) . Przeszedł to malo powiedziane poprostu Go wyj............ bo byl nie wygodny . Tak więc na farby i co odeszło paru dobrych operatorów bo mistrz haosu ..... robił swoje i co nagle okazało się że jest zbędny na tym własnie dziale no to myk na slitery ( oczywiście drogą wszystkim znaną donoszenie , protekcja , lizanie d ............. ) innego dawno by już zwolniono . A TERAZ UWAGA !!!! BO PIC JEST W TYM JAK MAWIA GLOWNY BOHATER SMYRAJĄC SIĘ PO KOZIEJ BRODZIE .... został tym kirerasem i ma tych swoich przydupasów jak ktoś wcześniej wspomniał , którzy za jego plecami jada po Nim aż miło a jak jest Andrzejek to by mu swoją premie oddali ........ ( oczywiście przenośnia ) . Tylko stary poczciwy Puchaty i Mike trzyma fason reszta ( widomo ) P.W świnia na maxa P.S jeszcze gorzej ........ . podsumowując zaklad może i ładny ale powoli schodzi na ...................
  • Gość: Obserwator IP: *.ssp.dialog.net.pl 30.11.10, 00:51
    Panie Monster :)
    Cieszę się że sprawa tego zakładu tak się rozwinęła na tym forum
    dzięki takim osobom jak Pan, Maslana, Stark (pewnie znalazłoby się jeszcze
    kilku chętnych mających coś do powiedzenia) piszących prawdę.
    Może "ktoś" coś wreszcie zrobi z Andrzejem Koźbą "Krzywoustym" siejącym zamęt ?
    W tym zakładzie powinno pozostać dwóch Brygadzistów tj.: Puchaty i Mike.
    Puchaty czyli Jarosław Frątczak jest osobą moim zdaniem najbardziej kompetentną w tym chorym zakładzie (jest surowy ale ma duże poważanie wśród całej załogi i nie boi się rozmawiać ze swoim przełożonym Andrzejkiem Koźbą :D) Mike czyli Tomasz Białecki jest osobą, która nie ma parcia na szkło, niczym się nie przejmuje, wykonuje swoją pracę należycie. A reszta załogi to ludzie idący po trupach do swojego celu :@.
    Tym razem przestrzegam przed osobnikiem Marcinem "Jastrzębiem" Jastrzębskim. Jest to operator slitterów pracującym już długo, który bardzo lubi "smarować" Krzywoustemu na innych swoich kolegów - UWAGA na tego osobnika.
    Opisałbym jeszcze paru innych operatorów, mających klapki na oczach którym tylko metry i metry, ale zostawiam to innym życzliwym osobom.

Pozdrawiam Was.
    Obserwator (pracuję na słynnym dziale slitterów :D)
    Mam nadzieję, że ktoś coś jeszcze napisze o tym dziale.
  • Gość: AGENT TOMEK IP: *.toya.net.pl 18.07.13, 01:23
    W TYM ZAKŁADZIE NIE MA LUDZI ŚWIĘTYCH, MIKE SIE NIE NADAJE NA BRYGADZISTE JEST ZA MIEKI, PUCHATY TO PODPIERDALACZ I OBGADYWACZ JAK CALA RESZTA, KOZBA NA POZIOMIE CHOCIAZ MA ODCHYLY OD NORMY CZASAMI, JASTRZAB TO ZAMKNIETY GOSC W SOBIE FACHOWIEC ZNA SIE NA PRACY, KOLES Z KTORYM ROBI SIE 8 GODZIN I ANI BE ANI ME SLOWEM SIE NIE ODEZWIE PORAZKA. CO DO WYPADKOW TO FARSA JAKICH MALO BEZ WYPADKOWE OKRESY KONKURS MIEDZY ZAKŁADAMI BUHAHA SAM MIALEM 3 TRZY, A W OKRESIE KTORYM ROBIE TYCH WYPADKOW NA MOJEJ ZMIANIE BYLO KILKANASCIE NIE ZGLOSZONYCH ALBO UTAJONYCH WIDOMO JAK TO SIE KONCZY BRAKIEM PREMI DLA WSZYSTKICH I ZWOLNIENIEM Z PRACY
  • Gość: Tomasz Malinowski IP: *.centertel.pl 30.11.10, 00:58
    Dziękóweczka Tym co się za mną wstawili, jak widać to jakiś śmieć podszywający się pod Starka próbóje mnie oczernić.Pokazał tym samym jak bardzo się mnie boi.Nie wiem co tym chciał osiągnąć,ale mu się nie udało.
  • Gość: wk42 IP: 91.184.217.* 30.11.10, 01:40
    Panowie, dzięki za interesujące informacje. Własnie rozważam zatrudnienie w Amcor. Co sądzicie o kierownictwie - AK możecie pominąć, już rozumiem że lepiej omijać dzial sliterow?
    Chciałbym zrozumieć jakie szanse ma człowiek na "przeżycie" i jak Bóg pozwoli na jakis postęp?
  • Gość: Piotr IP: 62.87.193.* 30.11.10, 15:15
    Ogólnie nie jest źle.
    To moja 3 praca i w Amcorze pracuje mi się najlepiej.
    Na druku jest OK.Kierownika sliterów nie znam.
    Kierownik druku i mistrzowie raz lepiej, raz gorzej. Normalnie mają lepsze i gorsze dni.
    Wymagają jak w każdej pracy, ale też się nie czepiają za byle co.Jak ktoś coś zrobi źle to normalnie dostaje ochrzan, za większe wpadki kierownik daje upomnienie.
    Dyrektor produkcji i jego zastępca tez są wporządku, ja tam problemów z nimi nie mam.
  • Gość: Piotr IP: 46.113.205.* 30.11.10, 18:42
    A co do Tomasza Malinowskiego to kilku osobom na druku zalazł za skórę.
  • Gość: Tomasz Malinowski IP: *.centertel.pl 01.12.10, 00:34
    Piotrze w stosunku do mojej osoby nie chodziło czy komuś zaszedłem za skórę czy nie bo myślę,że kilku osobą na pewno to zrobiłem,ale o fakt donoszenia. Myślę,że nie tylko do mnie jedynego drukarze mają żale,ale nie o to tu chodzi!
  • Gość: Tomasz Malinowski IP: *.centertel.pl 01.12.10, 00:58
    Wiesz co Piotrze jeśli masz do mnie jakiś problem to podpisz się swoim imieniem i nazwiskiem bo z tego co widzę to ja jestem jedną z niewielu osób,które to robią,albo podejdź do mnie w firmie i powiedz co cię boli w stosunku do mojej osoby,a nie wypisujesz jakieś bzdury
  • Gość: zwierzchnik IP: 46.112.149.* 01.12.10, 11:40
    Koźba jest Gejem utykającym kozy. żona mu nie daje i dlatego jest takim chamem i mendą.
    bo kto mądry kopałby dołki pod własną załogą??
    jak w tym kawale. Jasio budzi się rano z krzykiem, biegnie do ojca i mówi: tato tato śniło mi się w nocy że ruchał mnie Kozioł!!! A ojciec na to smyrając się po brodzie 'Kozioł powiadasz??'
    wiecie o co mi chodzi Andrew ma coś z koziołka(matołka) :D
    tylko dział slitterów ma taką czarną owcę w śród dowodzących. ten gość jest masońskim wizerunkiem w firmie. ma też swojego pieska stasia mimo że bez zębów to barrrdzo groźnego taki z metra cięty baran za 2,5zł w castoramie. ten gość dla kasy sprzedałby nawet własną rodzinę
  • Gość: AGENT TOMEK IP: *.toya.net.pl 18.07.13, 01:09
    Malina fakt że dobrze pracujesz na maszynie i względnie dbasz o to co robisz, ale twoje zachowanie w stosunku do innych ludzi i reakcje wybacz ale jesteś idiotą jakich mało. Co do tematu że ktoś ci zarzucił donosicielstwo to powiem to jak to widzę, nie różnisz się od większej części tego toksycznego towarzystwa które tu robi za dużo pitolisz za uszami jak reszta na palarni i na stołówce, jak coś widzisz i usłyszysz to zachowaj to dla siebie a nie reagujesz na wszystko w wiadomy sposób. Poza tym to mi zwisasz i powiewasz twoje życie, tylko patrz jak jesteś postrzegany przez innych, to że ktoś ci z uprzejmości podaje rękę i pogada bo jest zmuszony z tobą robić w jednym zakładzie, generalnie jesteś gościu mocno nie lubiany i ludzie będą w taki czy inny sposób robić ci na złość. Dopóki się nie zmienisz nie dziw się co cię będzie spotykało. Pozdrawiam
  • Gość: Vinci IP: *.adsl.inetia.pl 03.12.10, 13:12
    Witam .Pracowałem tam jakiś czas jesli chodzi o warunki to jest Ok , kasa może nie jest zła ale tylko dla tych co pracują więcej niż 5 lat i się dochrapali ( większość włażeniem w dupę i wazeliną , za zaslugi to doslownie kilka osób - chyba tylko na druku ) . jedno co mnie irytuje to kilka sztucznych stanowisk ( firma szuka oszczędności , a darmozjady np : brygadzista myjki nr 1 ) leserują jak się da udając zaangażowanych , no i liczba sztucznych stanowiski pt dyrektor , przerobilem juz kilka zakladów i tylu dyrektorów co w Amcor to jeszcze nie widzialem . A obecny dr produkcji totalna porażka gość nienormalny , wygaduje jakieś głupoty , skacze , macha rękami , raz nawet słyszałem jak szkolił zalogę z trzymania fujary żeby nie oblewać deski w kiblu .......... facet wogóle nie pasuje do klimatu tego zakładu dosłownie PAJAC , jak on reprezentuje Amcor w innych krajach to niemam pojęcia .

POZDRAWIAM ZAŁOGĘ !!!!
  • Gość: znajomy IP: *.toya.net.pl 05.12.10, 05:19
    z tymi dyrektorami to trafiles i kazdy samochod sluzbowy pewnie kolo 15000 zarobki a my musimy na nich robic
  • Gość: Paweł IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.10, 07:19
    Nikt cę nie zmusza - nie musisz na nich robić - zwolnij się.
    Albo lepiej. Zacznij mówić kilkoma językami, skończ studia - najlepiej kilka kierunków.
    Bądź dobry w tym co robisz. ZOSTAŃ DYREKTOREM.
  • Gość: gosc IP: *.ssp.dialog.net.pl 16.12.10, 21:07
    no no widze ze jakis obronca dyrektorow sie znalazl - to iloma jezykami wszyscy amcorowi dyrektorzy wladaja? i kim jestes Pawle - moze zastepca ktoregos z nich np. Gonty!!!!
  • Gość: Adam IP: 62.87.193.* 06.12.10, 10:37
    No chyba cię koleś pogięło.
    Nie robił szkolenia tylko się wściekł jak wszedł do kibla i w nowej firmie zobaczył obszczana deskę.W starej był syf i nie chciał żeby tu też tak było! Ja też nie chcę brudu w kiblach i pod prysznicami. Nareszcie można się normalnie wykąpać po pracy i usiąść tyłkiem na desce.
    Ja pracuje na druku i mi dyrektor produkcji pasuje.Chyba nie znałeś poprzedniego.
    Ten jest przynajmniej sprawiedliwy, choć upierdliwy.
    A ty sam odszedłeś czy cie Gonta wyrzucił?
  • Gość: Rafał IP: 62.87.193.* 06.12.10, 19:50
    A dlaczego przerobiłeś kilka zakładów???
    Nigdzie cie nie chcieli???
    Dlaczego pracowałeś tylko jakiś czas????
    Nie udało się , czy też się obijałeś i cię zwolnili ????
    A może ty za głupi jesteś żeby zrozumieć co dyrektor mówi?
    A może to ty nie umiałeś trzymać fujary i obszczywałeś deskę????
    Szkolenie pomogło????
    A jaki facet pasuje do klimatu amcora????
    Taki co pozwala szcz... na deskę????
    Kolejny nieudacznik wywalony z roboty i pisze tu głupoty.............
  • romeo14 15.01.11, 22:02
    Gość portalu: Vinci napisał(a):

> Witam .Pracowałem tam jakiś czas jesli chodzi o warunki to jest Ok , kasa może
    > nie jest zła ale tylko dla tych co pracują więcej niż 5 lat i się dochrapali (
    > większość włażeniem w dupę i wazeliną , za zaslugi to doslownie kilka osób - ch
    > yba tylko na druku ) . jedno co mnie irytuje to kilka sztucznych stanowisk ( fi
    > rma szuka oszczędności , a darmozjady np : brygadzista myjki nr 1 ) leserują ja
    > k się da udając zaangażowanych , no i liczba sztucznych stanowiski pt dyrektor
    > , przerobilem juz kilka zakladów i tylu dyrektorów co w Amcor to jeszcze nie wi
    > dzialem . A obecny dr produkcji totalna porażka gość nienormalny , wygaduje jak
    > ieś głupoty , skacze , macha rękami , raz nawet słyszałem jak szkolił zalogę z
    > trzymania fujary żeby nie oblewać deski w kiblu .......... facet wogóle nie pas
    > uje do klimatu tego zakładu dosłownie PAJAC , jak on reprezentuje Amcor w innyc
    > h krajach to niemam pojęcia .
    >
    > POZDRAWIAM ZAŁOGĘ !!!!

Robert Gonta - nie jest już dyrektorem produkcji w Amcorze.Odszedł z firmy za porozumieniem stron, taka przynajmniej krąży oficjalna wersja czy prawdziwa?
    Zastanawiamy się - kto zajmie jego miejsce??
  • Gość: Obser IP: *.ssp.dialog.net.pl 16.01.11, 23:25
    To teraz czas na Andrzeja Koźbę, żeby odszedł z tej firmy. :))

Pozdrawiam
  • Gość: cichy IP: *.ssp.dialog.net.pl 05.12.10, 15:04
    Andrzeju Koźba -Nie krzywdź a nie będziesz krzywdzony-
  • Gość: mk42 IP: *.subscribers.sferia.net 14.12.10, 21:08
    Dzieki za pomoc. A co w takim wypadku robi personalna z tymi probemami?
  • Gość: ps IP: *.128.46.130.static.crowley.pl 16.12.10, 17:42
    Witam,
    Wiele ciekawych rzeczy można poznać na tym forum - dlaczego jednak nie piszecie o takich problemach pod specjalny adres - za moich czasów był taki "niebieska linia czy jakoś tak??) Obsługiwany w Australii lecz można pisać w każdym języku.

Pozdrawiam wszystkich byłych i aktualnych pracowników
  • Gość: monster IP: *.adsl.inetia.pl 16.12.10, 21:31
    witam kolego .
    Już tłumaczę dlaczego ludzie nie piszą na błekitną linię , bo to jest lipa jakich mało wszystko najpierw przechodzi przez sito Pana Cyganka i jak się nadaje to można puścić dalej w świat a jak nie to zostaje zamiecione pod dywan . A propo szefa działu HR to następny laluś co próbóje się jednać z ludźmi , piękną gatką , słodkim pierdzeniem a tak naprawdę sterowany jest na maxa przez innych włodarzy tego zakładu i w sprawie pracowników to gó... wielkie może załatwić .

Pozdrawiam .
  • Gość: malek IP: 192.109.140.* 21.12.10, 13:05
    a wiecie moze jak pracuje sie w utrzymaniu ruchu?? duze ciśnienie maja??
  • Gość: znajomy IP: *.toya.net.pl 22.12.10, 07:53
    wesolych swiat pracownikom amcor,
    a praca to tylko praca

• Gość: Obserwator IP: *.ssp.dialog.net.pl 23.12.10, 11:46
    Witam

Serdecznie życzę Andrzejowi Koźbie straty pracy, rozwodu, wypadku samochodowego i żeby miał nieudane Święta i Nowy 2011 rok. R. Goncie życzę rychłego zwolnienia z pracy. Tomaszowi Stasiakowi życzę porządnego smyrnięcia po główce. A reszcie załogi slitterow więcej odwagi.

Pozdrawiam
  • Gość: znajomy IP: *.toya.net.pl 25.12.10, 13:28
    obserwator ty chyba masz jakis problem ze soba
    moze powinienes pogadac o tym ze swoim lekarzem
  • Gość: faf IP: *.toya.net.pl 30.12.10, 19:12
    > moze powinienes pogadac o tym ze swoim lekarzem

Ja bym pogadal z twoim
  • Gość: ja IP: *.teoc.pl 26.12.10, 22:42
    Człowieku ty powinieneś się leczyć Koźba,Gonta,Jaśkiewicz,Malec.......a jak ich widzisz to po palcu w du..pe byś wszedł jeden z drugim,troszkę ogłady ,honoru i rozumu życzę ci kolego.I jeszcze jedno,może należy zmienić kryteria zatrudniania,bo jak to wszystko czytam to mam wrażenie że pracuję z idiotami,ludzie PRZECIEŻ SĄ ŚWIĘTA.
  • Gość: Ewa IP: 116.228.213.* 11.05.11, 17:25
    a możecie podać numer na tą błękitną linię ?
  • Gość: osesek IP: 81.219.115.* 03.01.11, 21:40
    Czytam tu opinie o kierowniku i innych osobach i fakt część tych osób jest nie ok ale myśle że nie jest aż tak zle z Andrzejem idzie sie dogadać kulturą a buractwem to chyba nigdzie nie pogadasz.Mysle że w tej firmie można wytrzymać i nie jest tak zle ja jestem zadowolony i nie sapie i w sumie tylko nygus może powiedziec że praca jest taka cieżka wszędzie trzeba pracować no chyba że te opiepszacze co to caritas i państwo naciągają na pieniądze i paczuszki na świeta ale to są dupki i opie...cze a znam paru co by najlepiej sie poopie...li ale do pracy oooo NNNIIIEEE bo za malo płacą no niestety za opiepszanie sie nie płaci i dobrze tym leniom zycze biedy i glodu może wtedy zrozumieją że kasy darmo nie ma!!!
  • Gość: puchacz IP: *.poleczki.dialup.inetia.pl 08.01.11, 09:34
    Czesc,
    mam pytanie czy firma Amcor posiada w Lodzi dzial logistyki?
  • Gość: Krystyna IP: 62.87.193.* 18.01.11, 16:03
    Nie, uznaliśmy, że taki dział nie jest potrzebny.
  • Gość: logika_logistyka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.11, 10:47
    www.dzienniklodzki.pl/stronaglowna/358667,ile-zarabia-prezes-spolki-camerimage-lodz-center,id,t.html
  • Gość: Goś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.11, 08:12
    I to jest minus . Ten facet wiedział o co na prawdę chodzi. Wymagał, ale można się było z nim dogadać. Znał się na druku i potrafił myśleć. Ja tam bardzo żałuję , że Gonta odszedł.
  • Gość: mk54 IP: 91.184.217.* 01.02.11, 22:52
    To kto jest teraz dyrektorem i czy widać zmiany na lepsze?
  • Gość: druk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.11, 07:23
    Facet nazywa się Tomaszewski.
    Jak na razie zabrał nam premię.
    Jego cele są nie realne - zakuty dupek
  • Gość: Denzel IP: *.adsl.inetia.pl 23.03.11, 23:23
    A ja myślę że kolega T ( nowy dyr ) długo nie zabawi w Amcorze i sam pewnie sobie pluje w brodę że sie tu pojawił i to w takiej chwili , będzie tak jak z innymi powiozą go na taczce a reszta będzie sie toczyć dalej jak to zazwyczaj bywało , narazie jest piękny i ładny pod krawatem itp . Co do warunków to się zgadza ludzie maja dosyć pierdół , słodkiego pierdzenia i sztucznych stanowisk , śmiało można powiedzieć że nie jest tak pięknie tylko czekać aż za to zapiepszanie w smrodach ludzie serdecznie podziękują i pójdą gdzie indziej bo już powoli wyczówa się niesmak tego całego sztucznego zamieszania . jak załaga nie dostanie premii to kto się będzie starał ( no na logikę ) czy ten nowy dyr myśli że tu pracują debile nie ma kasy nie ma roboty .
  • Gość: gosc IP: *.toya.net.pl 25.03.11, 20:08
    ciekawe komu pasowal 'pan nowy'?
  • Gość: Anonim IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.03.11, 21:31
    Tak czytam te wszystkie opinie, a szczególnie o tym kogo stamtąd zwolnili i dochodzę do wniosku, że na każdego SKURWYSYNA przyjdzie czas. Gonty już nie ma, niedługo pewnie pożegnamy się z Koźbą, potem może Stasiak - mam nadzieję - bo to niesamowita SZUJA. Nie tacy zawodnicy byli i ich wykasowali. Dlatego zalecam trochę cierpliwości, czas pokaże. Stasiak ten wieśniak z Łasku ma trochę na sumieniu i dobrze chyba o tym wie ale udaje, że ma to gdzieś. Jego pseudo kariera w Amcorze jest dosyć niejasna. Trzymał z Wojciechowskim no to go zrobili brygadzistą, akurat po tym jak nie dopilnował swojego ucznia - dziwne nieprawdaż. Ale kogo to obchodzi, robił metry, łaził za Wojciechowskim, podpie...ł no to go awansowali. Jak go wypier... to gdzie ten prostak znajdzie taka robotę. Pożyjemy zobaczymy.
  • Gość: sliterowiec IP: *.111.178.26.static.crowley.pl 29.10.11, 08:12
    oj żeby się spełniło szczególnie odnosnie tych dwoch (wielokrotnie) "przełożonych" z całego serca im tego życze
  • Gość: Bruno IP: *.toya.net.pl 06.04.11, 15:08
    Tak to prawda,ten nowy dyrektorek Pan Tomaszewski zabrał nam premie,wydaje mu się że nie mamy rodzin,że nasze dzieci nie maja żołądków.Normy tak podnieśli że nie jesteśmy w stanie ich wyrobić,najlepszym tego przykładem są premie na druku za miesiąc marzec prawie wszyscy dostali zero procent.Skandal!!!!!!!!!!!!Dla nas pieniędzy na premie nie ma ,a na nowe samochody dla nygusów z biura to są,za co pytam się je kupujecie bandyci!!!!!!!Najlepiej to by wam pasowało jakbyśmy pracowali za worek ziemniaków.Zobaczycie w maju otwierają się kolejne rynki pracy i dużo bliżej niż wyspy-będziecie jeszcze płakać bo wszyscy w końcu zaczną uciekać.TYLKO POLAK POLAKOWI TAKI LOS POTRAFI ZGOTOWAĆ.
  • Gość: bzik IP: 78.155.122.* 10.04.11, 12:10
    A pan matusiak co to za Kierownik nie kompetentny dupoliz
  • Gość: Sympatyk Amcoru:-) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.04.11, 17:57
    Zaczyna się robić coraz ciekawiej na tym forum, padają konkretne nazwiska i jakies szczegóły. I o to chodzi, żeby nagłośnić pewne sprawy. Niech się wszyscy dowiedzą jacy DEBILE rządzą w Amcorze, np. KOŹBA I STASIAK. Czemu tak gnoją ludzi ? Dlatego, że sami każdego dnia trzęsą dupą, żeby ich nie zwolnili i nawet własną matkę by sprzedali, żeby się tylko utrzymać na stanowisku. Taka jest prawda, bo jak to mówią : KTO SIĘ CHUJEM URODZIŁ, TEN KANARKIEM NIE ZDECHNIE i to doskonale do nich pasuje. Ale jeszcze przyjdzie i na nich czas, bo nie tacy zawodnicy spadali ze stołków, zobaczycie. Tylko gdzie ten WIEŚNIAK Z ŁASKU - STASIAK znajdzie lepszą robotę. Życzę tej ŁACHUDRZE wszystkiego najgorszego. Zachęcam do aktywnej dyskusji na forum w tym temacie. Pozdro dla porządnych chłopaków z Amcoru. Narazicho.
  • romeo14 01.05.11, 20:46
    Maj przyniósł nam rewolucyjne - można by rzec - zmiany.Dotyczą one sposobu organizacji produkcji.Jak powiedział dyr. Malec, było to wynikiem trendów światowych...przyznał, że zmieniamy coś, co funkcjonuje dobrze ale nie sprawdza się już na Zachodzie i nie możemy pozostać w tyle.Jedno zdanie Malca zapamiętałem nad wyraz dobrze - innej alternatywy nie widzę!
    A więc: mamy już nie poszczególne działy (Slitterów, Druku, Farb, itd.) lecz 3 Linie Produkcyjne i pod każdą podlegają wszystkie dawne działy..
    Potrzeba niewątpliwie sporo czasu aby z tym wszystkim się oswoić bo póki co jest sporo niewiadomych, usprawiedliwionych niepokojów a także nowych stanowisk, roszad "na stołkach kierowniczych".I tak, myślę że to jest największa niespodzianka i szok tych zmian - znienawidzony Andrzej K. nie będzie już w całości dowodził Slitterami!!
  • Gość: zaniepokojony IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.11, 12:29
    Dyrektor Malec jak zawsze pie... głupoty!!!!!
    Jedyny zakład Amcora na zachodzie gdzie były linie produkcyjne to był ten w Dublinie - właśnie został zamknięty. My będziemy następni??????
  • Gość: mk75 IP: *.subscribers.sferia.net 14.05.11, 00:25
    Zakłady zamykają z powodu kosztów/braku zbytu.
    Polski rynek opakowań m anajlepsze tempo/perspektywy wzrostu w Europie.
    Tak więc tak długo jak jakosć, treminowosć i cena są konkurencyjne - Amcor w Łodzi ma raczej bezpieczną przyszłosć przec natępnych 5 lat. Dalej to tylko wróżka może cos powiedzić.

Jak idą zmiany nowego dyrektora?
    Linie zamiast działów nie wydają się dramatyczną zmianą - raczej dobrym pretekstem do kilku zmian personalnych.
  • Gość: Druk IP: *.teoc.pl 15.05.11, 13:35
    No No!!! W grudniu też było super,a już w styczniu porażka,wielkie zmiany,brak premij. Ale UWAGA teraz będzie znowu super bo się premia roczna zbliża a przy kiepskich wynikach nie wypada dostać dużej premij, więc wyniki się podkręci i już jest ok!!
    !A barany na druku niech zasuwają za śmieszną podstawę!!!
  • Gość: monster IP: *.devs.futuro.pl 27.05.11, 20:52
    jasne jak zwykle na koniec roku budżetowego wszyscy naciągaja co się da ( zainteresowani wiedzą o czym mowa ) , a tak pozatym to zbliża się chyba wielki koniec ( nie tylko świata )
    jak te całe linie produkcyjne pie...ą to fabryka znów odżyje bo narazie jest slabo oj słabo
    Nowy dyr produkcji też zesrany , pięknie zagrał z tymi liniami prod bo tak mówi filozofia lean
    wyuczony dupek wprowadza zmiany za które już nie długo znów przyjdzie zapłacić
    ale z jednym to pięknie załatwił byly kier druku pojechany na maxa jest w tej chwili zwykłym beduinem .....................
  • Gość: haha IP: *.teoc.pl 26.06.11, 22:30
    P.ha ha ha
  • Gość: Pomocnik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.11, 18:17
    UWAGA NA PIOTRA TAJBLA - NAJWIĘKSZA MENDA W AMCOR
    Kawał dwulicowego sku...syna
  • Gość: stary IP: *.lodz.mm.pl 10.07.11, 20:48
    Może ktoś wypowie się na temat pracujących tam ludzi: kierownictwa, dyrekcji
  • Gość: ps IP: *.128.46.130.static.crowley.pl 11.07.11, 19:10
    Jak jest teraz nie wiem.
    Kiedyś Prazes J.Cz. , dyr C.W. dyr A.W, to byli odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach. Może czasem C.W przesadzał ze słownictwem ale w sumie metody rozwiązywania problemów miał skuteczne. Pozdrawiam
  • Gość: gość IP: *.lodz.mm.pl 12.07.11, 19:55
    A teraz: prezesa J.CZ (człowiek, który cieszy się ogromnym szacunkiem wszystkich pracowników) już nie ma. Mamy za to pana G.K, który się wziął nie wiadomo skąd, którego pierwszym posunięciem był remont budynku biurowego. Pracownika ma za nic, nawet nie potrafi powiedzieć "dzień dobry". Chyba to nie honor dla niego zadawać się z plebsem. Wszyscy się boją wytknąć swojego nosa poza obręb swoich obowiązków. Pani K.S dobra znajoma pana G.K, która ma usprawniać procesy, tak naprawdę nie zna się na tym i to co ona wyprawia przechodzi ludzkie pojęcie, zamiast ułatwiać - utrudnia. Ale nikt się nie odzywa, wszyscy robią jak ona chce, bo jest przecież koleżanką dyrektora. Maskra tylko patrzeć jak oni rozłożą tą firmę na łopatki. W tej firmie już nie ma z kim rozmawiać, żeby coś załatwić. Kiedyś był C.W zawsze można było w ostateczności do niego udeżyć
    Państwo w państwie, jak tak dalej pójdzie niedługo zgasimy tam światło
  • Gość: jużmitowisi IP: *.lodz.mm.pl 21.07.11, 20:33
    Jedno Wam powiem:
    "Dobrze" w Amcorze to już kiedyś było
    teraz trzeba tam "pływać" jak reszta nierobów z góry ;) płacą w terminie, znośne pieniądze,
    kamery jeszcze nie działają hehe, jeszcze troche się tam wytrzyma...
    Ostatnie posunięcia na najwyższych stołkach szokują,
    jumperzy, lub niekompetentni fachowcy od Lean za potężne pieniądze (-naście, -dziesiąt tysięcy brutto),
    więc nie ma sie co dziwić że zeżrą gó... spod siebie aby utrzymać stołki, wymyślając
    kolejne idiotyzmy, a skala marnotrawstwa w firmie już przeraża (więcej - to już tylko chyba Zygmunt przekręcił - hehe), przykro patrzeć jak niszczeje firma do której kiedys miło było przychodzić, troche sie atmosfera zjebała
    ta firma uczy mnie sku...syństwa
    pozdr.

• Gość: mymlon IP: *.ssp.dialog.net.pl 22.07.11, 00:35
    Lepiej już nie będzie, elita z góry już o to zadba

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka