Dodaj do ulubionych

Proszę o pomoc szukam adwokata od spraw rodzinnych

07.04.08, 17:12
Witam,
Szukam dobrego i doświadczonego adwokata z Łodzi specjalizującego
się w prawie rodzinnym (chodzi o ustalenie opieki nad dzieckiem).
Jak sądzicie - lepszą skuteczność (dla strony ojca) mają panie
adwokatki czy panowie adwokaci?
Z góry dziękuję za pomoc.
Edytor zaawansowany
  • przyslowie 07.04.08, 21:42
    Jeśli sprawa jest oczywista, to można obejść bez adwokata. Znam taką
    sprawę i mogę stwierdzić, iż sąd rodzinny potrafi kierować się
    dobrem dziecka.
  • hiroslaw 09.04.08, 07:28
    Wieść gminna niesie, że to zawsze matka ma większe fory w sądach
    rodzinnych :-(
    Prośba nadal aktualna...
  • przyslowie 09.04.08, 09:23
    Za to ty masz większe fochy.
    Wiedziałam, że chodzi tu wyłącznie o matkę. Musisz jej dokopać.
  • dziad_borowy 11.04.08, 12:06
    A ty oczywiscie wiesz wszystko najlepiej. Chce miec opieke nad
    dzieckiem i to wszystko co mozesz na ten temat powiedziec. Dogadac
    sie, pitolenie, chyba jakby mogli sie dogadac to dawno juz by to
    zrobili, nie??
    Dzierżżż!!!!
  • przyslowie 11.04.08, 22:55
    Niczego nie wiem najlepiej i nie mam takiej potrzeby.
    Martwi mnie tylko to, że skoro nie potrafią uzgodnić warunków
    sprawowania opieki nad dzieckiem, to obydwoje są nieodpowiedzialnymi
    rodzicami. Nie zdają sobie sprawy, jak bardzo ich dziecko musi z
    tego powodu cierpieć. Czy więc aby chodzi tu akurat o dobro dziecka?
    Ja mam temu przyklasnąć? Nie podobają mi się takie sprawy i z tego
    powodu wypowiadam się o nich krytycznie. Żal mi dziecka. Obcego
    dziecka.
  • Gość: Dagmara IP: *.146.170.8.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 08.02.17, 22:36
    Akurat sprawy rozwodowe naleza do wyjatkowo trudnych i to nawet nie tyle ze wzgledow prawnych, ale przede wszystkim psychologicznych, tak wiec dobrze miec adwokata, ktory bedzie wsparciem na rozprawach i przy koniecznosci porozumienia z druga strona. Moj rozwod prowadzila mec. Monika Ostrowska-Kostrzewa, ma kancelarie w centrum Lodzi, bardzo polecam.
  • Gość: nygmunt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.04.08, 08:19
    Znam sprawę, gdzie ta pani była skuteczna:
    Kancelaria Adwokacka. Czubińska Elżbieta
    90-414 Łódź, Zielona 3, tel. (42) 6348577

Jednak sprawa kontaktów z dzieckiem, jeżeli jego miejscem stałego
    pobytu będzie dom matki, to przede wszystkim wyzwanie dla Ciebie.
    Jeśli matka dziecka zechce Ci spotkania utrudnić, musisz być gotowy
    na szukanie świadków tego, że była rzuca Ci się kłodą pod nogi,
    egzekwowanie wyroku przy pomocy policji - czyli wszystko to, co
    szczególnie psuje układy międzyludzkie.

Myślę, że powinieneś przejść się po adwokatach i porozmawiać o
    swojej sprawie. Niektórzy biorą za taką wstępną konsultację jakieś
    pieniądze, inni nie. Jak zrobisz rozeznanie, wybierzesz osobę, z
    którą będziesz się czuł w stanie współpracować. Inaczej się nie da.
  • hiroslaw 11.04.08, 08:28
    Dziekuje - o to chodzilo.
    Moze jeszcze ktos?
  • Gość: marrgos IP: *.toya.net.pl 11.04.08, 14:58
    Polecam:
    Eckersdorf Magdalena
    Kancelaria Adwokacka
    90-254 Łódź ul. Piramowicza 11/13
    tel. 042 632-61-78, 0 605 218 610
    tel/fax: e-mail: eckersdorf@adwokatura.pl
  • hiroslaw 13.04.08, 16:14
    > Polecam:

Zakładam, że to nie jest autoreklama ;-)
  • przyslowie 15.04.08, 19:15
    To oczywista oczywistość, że to autoreklama.
  • Gość: gabrys IP: *.elsnet.pl 18.12.14, 09:07
    a ja Eckersdorf Magdaleny nie polecam, też szukałem opinii przez internet. Pierwsze wrażenie pozytywne i na tym koniec. Jak kasę dostanie to zamiast jej, często na sprawach będziesz się spotykał z jej zastępcami. Ponadto, niczego nie pamięta a na umówione spotkania też podsyła zastępców, wszędzie jest spóźniona. Odradzam
  • monia-k1234 02.12.14, 23:20
    Z tego co wiem to adwokat Magdalena Chróścielewska zajmuje się tego typu sprawami. Ma swoją kancelarię właśnie w Łodzi. Moje zdanie jest takie, że zawsze lepiej wynająć prawnika, ponieważ sami nie jesteśmy obiektywni w swojej sprawie i podchodzimy emocjonalnie do wszystkiego.
  • saczek1 04.12.14, 21:13
    Ale stary post odgrzebany ... i po co ?
    --
    Lokaty bankowe
  • Gość: Grześ IP: *.play-internet.pl 16.02.15, 23:32
    kierowanie się dobrem dziecka hahaha, a to dobre, prawda jest taka, że w polskich sądach to jak facet nie ma dobrego adwokata to polegnie, bo sędziny w sądach zawsze za kobietą stoją. Całe szczęście ja trafiłem do dobrej kancelarii i mi pomogli, bo nie wyglądało to za kolorowo ;/ udało się z orzekaniem o wspólnej winie, a było już naprawdę gorąco i bałem się że będzie tylko z mojej. całe szczęście w porę się ogarnąłem i skorzystałem z kancelarii. Ja akurat trafiłem do kancelarii prawnej grawalex i dzięki nim nie przepadłem z kretesem. :)
  • fraczek12 04.03.15, 10:23
    Myślę, że lepiej, żeby adwokatem walczącym o przyznanie praw do opieki nad dziećmi ojcu był mężczyzna, bo po prostu łatwiej mu się wczuć i uwierzyć. Kobiecie chyba trudniej byłoby być po stronie ojca? Chociaż wszystko zależy od sytuacji. Mój prawnik, mec. Maciej Krakowiński mówił, że ojcowie dość rzadko wygrywają sprawy o opiekę nad dziećmi, ale nie jest to niemożliwe. Sam ma kilka takich wygranych spraw na koncie. Mam nadzieję, że mnie też się uda ? za kilka dni kolejna rozprawa.
  • bozenkabaraz 08.01.16, 13:25
    A moim zdaniem, jeżeli adwokat jest skuteczny, to płeć nie ma nic do rzeczy. Mój brat również ubiegał się o opiekę nad dzieckiem. Zwrócił się o pomoc do mecenas Chróścielewskiej i mimo, że sprawa była bardzo skomplikowana, to Pani Chróścielewska świetnie sobie z nią poradziła. Mój brat po dzień dzisiejszy cieszy się swoją pociechą.
  • zos.ka9 20.04.16, 10:44
    Myślę, że to zależy od człowieka a nie od płci. Ja mogę Tobie polecić Kancelarię Mecenas Chróścielewskiej, pracuje tam świetny zespół prawników. Specjalizują się właśnie w prawie rodzinnym, mi pomagali w rozwiązaniu dość ciężkiego rozwodu. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu sprawa poszła dokładnie tak, jak chciałam.
  • bernisj 26.04.16, 21:02
    Myślę, że płeć nie ma znaczenia w tym czy pan czy pani adwokat ma większą skuteczność, tylko lata praktyki i wiedza. A takie coś na pewno mają prawnicy ze wspomnianej już tu Kancelarii mecenas Magdaleny Chróścielewskiej. Kuzynka, dzięki ich pomocy odzyskała prawa rodzicielskie, które na sprawie rozwodowej początkowo uzyskał mąż.
  • Gość: kroll IP: *.246.143.149.rev.vline.pl 16.12.16, 13:44
    A ja tej kancelarii nie polecam szczególnie Pana Igora. Porażka na całej linii i jeszcze na koniec wmawiał,że jest dobrze, nieprzygotowany do spraw, mylił fakty przez niego mam mega alimenty zasądzone i brak widzeń z dzieckiem w Boże narodzenie.
  • wieblonka 02.05.16, 16:42
    Kancelaria Pani Mecenas Chróścielewskiej zajmowała się moim rozwodem i sprawą o alimenty. Dzięki nim udało mi się wygrać to, co mi się należało. Są bardzo profesjonalni i mają merytoryczne podejście do spraw.
  • Gość: xavier IP: *.icpnet.pl 03.05.16, 15:20
    Wiele osób poleca kancelarię mecenas Chróścielewskiej, ja również się do tego dołączam. Co prawda korzystałem tylko z porad prawnych przy rozwodzie, ale wielu moich znajomych współpracowało z kancelarią pani mecenas i byli bardzo zadowoleni z fachowego podejścia. Ja zauważyłem przede wszystkim dużą wiedzę i ogromne doświadczenie. Tak trzymać.
  • Gość: Karolina z Łodzi IP: *.play-internet.pl 14.07.16, 14:25
    Moim zdaniem kobiety mają w sobie więcej empatii do innych kobiet dlatego ja wybrałam w podobnej sprawie kancelarię kobiety - mecenas Chróścielewskiej. Znajduje się ona w Łodzi przy al. Kościuszki 98. Kancelaria Pani Mecenas specjalizuje się właśnie w takich sprawach z zakresu prawa rodzinnego, mi pomagali właśnie z ustaleniem opieki i alimentami. Warto się skontaktować i poprosić o pomoc prawną.
  • dareczek62 15.07.16, 22:50
    Jako gość po rozwodzie i tych wszystkich "przejściach" z pełną odpowiedzialnością polecam Mecenas Anetę Kołodziejczyk -694 759 627 . Nie będę tu opisywał spraw bo to wiele tygodni ,ale dzięki niej nie straciłem kontaktu z dziećmi . to osoba ,która po prostu słucha i ROZUMIE. Ma kancelarię prze Piotrkowskiej 111 , w podwórku ale spoko można zawsze zadzwonić. Jak ma akurat sprawę w sądzie to zawsze potem oddzwania. Polecam !
  • Gość: Kobieta IP: *.cust.vodafonedsl.it 25.07.16, 12:28
    Sprawy o opieke sa z reguly zarowno trudne (glownie dla matki), jak i skomplikowane. Dlatego dobry prawnik to podstawa. Moim zdaniem najlepiej w tej roli sprawdzi sie kobieta, sama w takiej sytuacji skorzystalam z pomocy kancelarii mecenas Chroscielewskiej. Dzieki nim sprawa skonczyla sie dla mnie i moich dzieci bardzo dobrze. Jestem wdzieczna.
  • malgosialo16 27.10.16, 14:08
    A z jakimi kosztami mniej więcej trzeba się liczyć?
  • Gość: Martyna IP: *.icpnet.pl 31.07.16, 19:27
    Tak, ja też miałam taki problem. Ustalenie opieki nad dzieckiem to często bardzo długotrwały i żmudny proces, a także bolesny - co już pisały moje poprzedniczki. Ja jakoś przez to przeszłam, też korzystałam z pomocy prawników z kancelarii pani mecenas Chróścielewskiej. Najbardziej spodobało mi się ich profesjonalne podejście do mnie.
  • Gość: Muga IP: *.icpnet.pl 11.08.16, 09:33
    Słyszałaś kiedykolwiek o kancelarii pani mecenas Magdaleny Chróśćielewskiej? To moim zdaniem najlepsza kancelaria w Łodzi w tej branży. Ogromna wiedza i doświadczenie. Mąż chciał odebrać mi prawa rodzicielskie tylko dlatego, że od niego odeszłam. Nie dałam się - znalazłam świetnych prawników i z ich pomocą wygrałam :)
  • Gość: Martz IP: *.nyc.res.rr.com 22.08.16, 13:30
    O tak - Mecenas Chroscielewska prowadzi naprawdę dobra kancelarię. Trafiłam tam z polecenia koleżanki i jestem bardzo z tego powodu zadowolona. Dzięki nim mój rozwód okazał się całkiem łatwa sprawa. Szybko i bez bólu.
  • Gość: Janeczka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.09.16, 14:16
    Widzę, że dużo osób poleca kancelarię mecenas Chróścielewskiej - bo warto :) Pracuje tam świetny zespół prawników, którzy potrafią załatwić dosłownie wszystko. Świetna obsługa klienta, jestem zadowolona z przeprowadzonej przez nich sprawy rozwodowej i wrócę jeśli będzie jeszcze taka potrzeba.
  • Gość: kanadyjka IP: *.icpnet.pl 26.09.16, 08:38
    Kancelaria mecenas Chróścielewskiej to dla mnie najlepsza kancelaria w Łodzi. Mają wiedzę, mają doświadczenie, a do każdego podchodzą indywidualnie. Moim zdaniem warto się do nich udać. Bez dobrego prawnika w takich sprawach ani rusz.
  • Gość: Julia IP: 91.235.178.* 30.09.16, 07:56
    Mi się wydaje, że w takich sytuacjach lepiej zgłosić się do kancelarii prowadzonej przez kobietę. Wiele osób tu poleca kancelarię mecenas Magdaleny Chróścielewskiej i ja myślę, że warto się do nich przejść. Sprawami rodzinnymi zajmują się od lat więc zarówno doradzą, jak i zaproponują reprezentację przed sądem. Spróbuj, na pewno nie będziesz żałować.
  • Gość: Dorota IP: *.icpnet.pl 12.10.16, 12:01
    Wszyscy, którzy chwalą kancelarię mecenas Chróścielewskiej mają świętą rację - to świetna kancelaria. Jestem pewna, że gdyby nie oni to nie wychodziłabym z rozprawy rozwodowej z podniesioną głową. Takich prawników to ze świecą szukać. Widać, że bardzo się starają i świetnie im to wychodzi.
  • Gość: Jan IP: *.icpnet.pl 19.10.16, 15:22
    Moim zdaniem kancelaria Magdaleny Chróścielewskiej jest najlepsza w Łodzi. Sprawy rodzinne to nie tylko rozwód - to także na przykład separacja. Ja byłem w tej kancelarii kiedy zdecydowaliśmy się z żoną na taki krok. Dużo nam to dało, dzięki temu wróciliśmy do siebie i jesteśmy znowu szczęśliwi.
  • Gość: Lidka IP: *.dynamic.chello.pl 27.10.16, 14:14
    Ja uważam, że lepiej zaufać kobietom dlatego sama udałam się po pomoc do kancelarii mec. Chróścielewskiej. Polecam Ci ją, mają świetne podejście do klienta, a to jest ważne w takich trudnych sprawach. Pamiętaj, że ustalenie opieki to nie jest łatwa rzecz. Trzymam za Ciebie kciuki!
  • Gość: Basia IP: *.dynamic.chello.pl 10.11.16, 09:31
    To koniecznie udaj się do kancelarii mecenas Magdaleny Chróścielewskiej :) Tam znajdziesz wszystko czego potrzebujesz ;) Mi pomagali w ustaleniu alimentów po rozwodzie i jestem zadowolona z tego, jak się spisali. Myślę, że Ty też będziesz :)
  • Gość: Paulina IP: *.dynamic.chello.pl 24.11.16, 10:53
    Jeśli sprawy rodzinne to tylko kancelaria pani mecenas Magdaleny Chróścielewskiej. Pracują tam bardzo życzliwi ludzie. Takie sprawy z reguły są dość ciężkie dla każdej ze stron, na szczęście prawnicy pomogli mi przez to przejść. Nie znam lepszej kancelarii niż ta.
  • Gość: Londynka IP: *.dynamic.chello.pl 29.11.16, 16:18
    Tez uwazam, ze kobieta prawnik lepiej sie postawi w naszej sytuacji rodzinnej. Dlatego do rozwodu wybralam kancelarie pani adwokat Magdaleny Chroscielewskiej i jestem zadowolona z jej uslug. Wam rowniez moge smialo polecic takie rozwiazanie.
  • marra8 18.12.16, 17:05
    a ja uważam, że kancelaria która jest rzeczywiście skuteczna nie musi uciekać się do takiej nachalnej reklamy

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.