ja się tu naczytałam i nie chcę delikatnych mebelków, które skrzeczą, rysują się "z powietrza" albo dostarczane są w fatalnym stanie. Meble za takie pieniądze nie powinny się rozklejać po kilku miesiącach użytkowania, to są meble na co najmniej kilka lat a nie miesięcy.
Panią może ktoś poinformował, iż będzie opłata za transport w pani gestii, ale Panią/Pana który założył wątek mógł nie poinformować.
Ja na ten przykład jestem bardzo zadowolona z Vox'u i ich składu w Katowicach (za Obi). Już kilkukrotnie tam meble kupowałam i dobrze Panowie doradzili i przy większych zakupach jeszcze i dostarczyli w cenie, wnieśli i złożyli a do tego złożyli porządnie. Nic nie skrzypi, żadna szafka, żadne łóżko. Materac dobrany idealnie, stelaż pomimo kilkuletniego użytkowania nadal trzyma, nic nie pękło i nic nie trzeszczy, nie straszy.
Do salonu upatrzyłam sobie Vinotti Landbond, ale jeśli te wszystkie ich okleiny to takie buble to ja dziękuję. Chociaż kolekcja zaintrygowała mnie swoją orginalnością, to ja podziękuję.
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.