Dodaj do ulubionych

CoJesteśWStanieZrobićByOkazaćMiłoścSwejDrużynie

02.10.03, 09:11
Gdy chłopak kocha dziewczynę okazuje jej to obdarowując ją kwiatami, szepcząc
do ucha słodkie słówka, roztacza nad nią opiekę... A co robi kibic by okazać
miłość swemu klubowi? Co WY robicie by okazać miłośc swym ukochanym barwom??
Obserwuj wątek
    • boczek2001 Re: CoJesteśWStanieZrobićByOkazaćMiłoścSwejDrużyn 02.10.03, 14:51
      maggot9 napisał:

> Gdy chłopak kocha dziewczynę okazuje jej to obdarowując ją kwiatami, szepcząc
      > do ucha słodkie słówka, roztacza nad nią opiekę... A co robi kibic by okazać
      > miłość swemu klubowi? Co WY robicie by okazać miłośc swym ukochanym barwom??

... ja bym spalił kukłę maggota...
      --
      "Jestem nędzarzem...mam tylko marzenia. Rozsiałem je u Twych stóp. Stąpaj
      ostrożnie bo kroczysz po moich marzeniach"
    • maggot9 Re: CoJesteśWStanieZrobićByOkazaćMiłoścSwejDrużyn 03.10.03, 20:32
      Pare dni mineło, pare postów się pojawiło; ale w rzeczywistości NIC nie zostało
      tu wniesione do dyskusji.
      Próbę choćby NAWIĄZANIA do tematu podjeli majass z dexterem, jednak to co
      napisali było bardzo powieszchowne.
      A co do wypowiedzi boczka i pani lam-coś tam, to już się nie dziwię że nasze
      drużyny grają jak grają(czyli żałośnie!!)- wszkaże z takimi kibicami cóż więcej
      oczekiwać od nich?...
      przepraszam; i wy śmiecie nazywać się kibicami???!!!!
      buahahahhahahahhahahahhahahhahahahahahhahahahahahhahahahahah
      ...przeciesz nawet nie potraficie odpowiedzieć na tak proste pytanie!!!...
      • majass Re: CoJesteśWStanieZrobićByOkazaćMiłoścSwejDrużyn 03.10.03, 23:50
        maggot9 napisał:

> A co do wypowiedzi boczka i pani lam-coś tam, to już się nie dziwię że nasze
        > drużyny grają jak grają(czyli żałośnie!!)- wszkaże z takimi kibicami cóż
        więcej
        >
        > oczekiwać od nich?...
        > przepraszam; i wy śmiecie nazywać się kibicami???!!!!
        > buahahahhahahahhahahahhahahhahahahahahhahahahahahhahahahahah
        > ...przeciesz nawet nie potraficie odpowiedzieć na tak proste pytanie!!!...

Bo prawdziwych kibiców już nie ma... Mnie coraz bardzije awi jak z ust ludzi
        zaje... ście inteligentych na co dzień słysze przyśpiewki typu " a Legia k...a
        lub cos w tym stylu. Nie to jest prawdziwe kibicowanie

--
        MAJAAAAASSSSSOOOOOOMANIA NA OKRĄGŁO
      • boczek2001 to czego ty nigdy im nie dasz... 06.10.03, 10:08
        maggot9 napisał:

> Pare dni mineło, pare postów się pojawiło; ale w rzeczywistości NIC nie
        zostało
        >
        > tu wniesione do dyskusji.
        > Próbę choćby NAWIĄZANIA do tematu podjeli majass z dexterem, jednak to co
        > napisali było bardzo powieszchowne.
        > A co do wypowiedzi boczka i pani lam-coś tam, to już się nie dziwię że nasze
        > drużyny grają jak grają(czyli żałośnie!!)- wszkaże z takimi kibicami cóż
        więcej
        >
        > oczekiwać od nich?...
        > przepraszam; i wy śmiecie nazywać się kibicami???!!!!
        > buahahahhahahahhahahahhahahhahahahahahhahahahahahhahahahahah
        > ...przeciesz nawet nie potraficie odpowiedzieć na tak proste pytanie!!!...

Jaki jesteś śmieszny mój dobry kolego... Czy byłeś kiedyś na prawdziwym meczu
        piłki nożnej lub koszykówki?? Wątpię.
        Czy mam ci tłumaczyć, że to nie od odpowiedzi na twoje pytania zależy czy
        drużyna gra dobrze? Każdy wie że od głośnego kibicowania, skandowania pięśni
        zagrzewajacyh do walki (wszak przez kilkaset lat nic w tej materii sie nie
        zmieniło, kiedys były jazdy konne i piechota teraz są drużyny; pieśń od zawsze
        zagrzewała do bitwy).
        Czy wiesz ze na meczach jest tak głośny doping że słychać go nawet 3 km za
        stadionem? To najbardziej podoba sie piłkarzom, to ich zacheca do walki. Fani
        jeżdzą za swoją drużyną również kiedy ta nie gra u siebie. Dopingują bez
        względu na pozycję drużyny w tabeli, czy to liga I czy III. Żyją drużyną.
        dostaja dreszczy kiedy pojawiaja sie na stadionie. Przy zdobyciu bramki dostaja
        szału. To są prawdziwi kibice. Ja złożyłem sie na flagę pabianicką która wisi
        teraz na stadionie. Pokazujemy ze nasze miasto tez dopinguje tej drużynie. Nie
        rozpaczam ze bilety na stadion podrożały, wiem jaka jest sytuacja finansowa
        klubu, dlatego to zaakceptowałem. Kibice mojej drużyny są słynni na całą Polske
        właśnei za ten gorący doping!!!
        Oczekiwałeś że powiem ci że mordujemy gołębe i ssiemy kozią krew??
        Prawdziwa pomoc to głośny doping! Nie wiem czego spodziewałeś sie więcej.
        Moze nie wiedziałeś, to teraz wiesz...
        --
        "Jestem nędzarzem...mam tylko marzenia. Rozsiałem je u Twych stóp. Stąpaj
        ostrożnie bo kroczysz po moich marzeniach"

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka