Gdzie można kupić ładne firanki? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Gdzie w Łodzi można dostać firanki, takie żeby na miejscu uszyli i mogli w
    domu upiąć?
    • Gość: Mela IP: 83.142.206.* 07.07.09, 12:52
      Przy ulicy kaczeńcowej niedaleko ul.Św. Teresy jest fabryka firan.
      nazwy zapomniałam... ale możny wybrać tanie i ładne firanki wraz z
      oszyciem itd itp...
    • Widziałam w Komforcie na Piłsudskiego przepiękne dekoracje okienne i n a miejscu
      uszyją. Warto się wybrać bo to nowa branża w tym sklepie.
      --
      "Kawa, moja wspaniała kawa! Nikt zabierać jej nie ma mi prawa"
    • Gość: kalif IP: *.pools.arcor-ip.net 12.07.09, 14:50
      Firanki zawsze jakies zawiesisz a ja szukam peruke intymna. Gdzie to
      dostane? Najlepiej ruda ze zlotym balejazem.
    • Gość: stonka IP: *.4web.pl 08.12.09, 13:55
      róg Wólczańskiej i Mickiewicza.
    • Gość: joordan IP: *.ssp.dialog.net.pl 21.03.10, 02:51
      Najtaniej można kupić przez internet np. tu www.sklep-zafi.pl
    • Przed Eurofiranami za w takim zaułku jest sklep z firankami i usługami
      szycia.
    • Zapraszam do nas na Teofilów.... od lat... Kaczeńcowa 25,
      www.fako.com.pl
    • Gość: ewelina IP: *.toya.net.pl 03.04.10, 13:25
      Ja kupowałam w Leroy Merlin. Uszyli mi w 2 dni. Efekt przerósł moje
      oczekiwania. Już kilku gości zachwycało się nimi u mnie:)
      • Gość: anna IP: *.fbx.proxad.net 04.04.10, 10:50
        najlepszy adres w miescie, fachowa, mila obsluga, zrobili wszysko w terminie i
        tak jak zamawialam. Niesamowity wybor tkanin i w dobrym guscie co najwazniejsze.
        Kawka z ekpedientka pania Lucyna, w ogole, milo i sympatycznie. Najwazniejsze ze
        zaslony/firany uszyte na czas i dokladnie wedlug zyczenia. Chyba nic tylko
        polecic i zyczyc sobie zeby w innych sklepach tak bylo ..
        Sklep TAFTA znajduje sie w M1 na Brzezinskiej
    • Gość: aga9921 IP: *.ms.lnet.pl 07.04.10, 21:19
      ja polecam na Piotrkowskiej świat firan super niektóre nawet nie drogie naprawdę
      a i w castoramie szyja itd...polecam !!
    • firany do salonu w Internecie się opłaca. Co prawda nie upinają w domu, ale jest taniej niż w normalnych sklepach. Polacam sklep www.windeco.pl
      Jest tam duży wybór różnych firan i zasłon, każdy znajdzie coś dla siebie i mają dobre ceny. Szyją też na zamówienie firanki do salonu i firanki do kuchni
    • Ja zamawiałam ostatnio w sklepie z firankami w Tesco, na Pojezierskiej.
      Pracująca tam Pani była sympatyczna i wyjątkowo pomocna, pokazywała, objaśniała,
      pomagała w doborze koloru. ;)
    • Czemu ograniczać się tylko do łodzi.

Internet to wszystko.

• Gość: gandzia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.07.12, 00:23
      Hej ogółem tekstylia szeroki wybór mozna kupić w magdalena.pl a dokładnie w ich sklepie magdalena24.pl na allegro takze są mają nick bodajże dekoracja_okna chyba
      mieszkam w miejscowości gdzie jest ich główna siedziba tam mają mnostwo artykułów nie tylko tekstylia nowoczesne systemy żaluzjowo roletowe takze są a takze ozdoby typu sztuczne kwiaty wazony kuferki itp www.facebook.com/pages/magdalenapl/158451724172546 dodaja tez nowości wiec mozna być na bierząca ale firme polecam jak najbardziej ;)
    • Gość: gandzia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.07.12, 00:25
      jeśli to kilka okien to ta firma robi usługi jeździ po całej polsce wiec niema najmniejszego problemu na stronie jest kontakt:) do nich
      • Gość: Ada IP: *.208-117-12.static.steadfastdns.net 12.07.12, 12:57
        Ja wolę wygodne podejście, firanki, zasłonki zamówiłam sobie ostatnio w sklepie firany.pl Wcześniej chodziłam do tradycyjnego sklepu, ale stwierdzam, że czasami lepiej coś przez Internet zamówić.
        • Gość: Monika IP: *.e-gco.pl 13.11.12, 13:52
          Generalnie to w każdym sklepie z firanami można kupić coś fajnego, ja kupowałam ostatnio firankę i zasłonkę ze sklepu kaszmir-firany.pl, bo ten sposób jest dla mnie najwygodniejszy i najszybszy. Można zamówić w tym sklepie usługę szycia, także wszystko zrobią na miejscu a do nas trafi gotowy do zawieszenia w oknie produkt. Dodatkowo mają taniego kuriera, więc nie ponosimy za dużych dodatkowych kosztów.
          • Gość: Beata IP: *.insport.pl 02.12.12, 16:44
            Dostałam namiar na Panią Asię z Zielonej Góry pod Łodzią. Dokładnie - okolice Justynowa jadąc na Tomaszów Mazowiecki. Pojechałam tam z mężem ( w niedzielę, nie było najmniejszego problemu) i doznałam lekkiego szoku. Pani Joanna prowadzi z mężem firmę, gdzie zajmują się szyciem dekoracji okiennych i mają różne rolety, plisy i chyba żaluzje drewniane o ile dobrze pamiętam. W każdym razie wybór tkanin na rolety i plisy powalił mnie na kolana. Ponad godzinę wybierałam kolor plis do naszego domu. Przyjechali na miejsce, wszystko dokładnie pomierzyli. Pani Asia w kilka minut narysowała mi co jej zdaniem powinno wisieć na oknach. Ale do rzeczy. Ich przyjazd i projekt nic mnie nie kosztował. Pan Mariusz zamontował karnisze, które zresztą u nich też zamówiłam. Facet niesamowicie dokładny. Dekoracje już wiszą pomimo tego, że czekałam dwa tygodnie. Mają dużo zamówień ale ceny bardzo niskie. Przynajmniej ja zapłaciłam mało w porównaniu z innymi ofertami, które miałam.
            Jak rozmawiałam z innymi osobami, u których robili usługi to zdania były takie same. Uszycie dekoracji na najwyższym poziomie. Z czystym sumieniem ich polecam i na pewno skorzystam ponownie. Numer telefonu do Pani Asi to: 509 079 496.
            Nie wiem czy to ważna informacja, ale szyją również z tkanin klienta.
            Mają też kilka firan i zasłon u siebie do wyboru.
          • W poznaniu na dąbrowskiego za krzyżówką z polska w kierunku swadzimia naprzeciwko moto vespa będzie otwarty bardzo duży salon wnętrz do góry będą tkaniny na zamówienie, a na dole mają być outlet właśnie z firanami, zasłonami i wykładzinami. Ceny podobno maja byc niskie. Wcześniej była tam sama wyprzedaż dywanów takie końcówki wykładzin za grosze można kupic w bardzo dobrej jakości. Jakoś w połowie kwietnia znów ma ruszyć. Jak byłam tam ostatnio to na regałach widziałam jak zaczęli zwozić właśnie firany i zasłony. Pani mi kilka wzorów pokazała i naprawde musze powiedzieć że bardzo fajne były. W wielu kolorach i nie takie oklepane wzory.
          • W poznaniu na dąbrowskiego za krzyżówką z polska w kierunku swadzimia naprzeciwko moto vespa będzie otwarty bardzo duży salon wnętrz do góry będą tkaniny na zamówienie, a na dole mają być outlet właśnie z firanami, zasłonami i wykładzinami. Ceny podobno maja byc niskie. Wcześniej była tam sama wyprzedaż dywanów takie końcówki wykładzin za grosze można kupic w bardzo dobrej jakości. Jakoś w połowie kwietnia znów ma ruszyć. Jak byłam tam ostatnio to na regałach widziałam jak zaczęli zwozić właśnie firany i zasłony. Pani mi kilka wzorów pokazała i naprawde musze powiedzieć że bardzo fajne były. W wielu kolorach i nie takie oklepane wzory. Podobno maja też zrobić sklep internetowy ale nie wiem bo nie widziałam
    • Gość: Aneta78 IP: *.toya.net.pl 22.01.13, 13:18
      ja kupowalam na Nawrot tuż przy Piotrkowskiej "Tina" i też panie przyszły i powiesiły u mnie w domu. Bardzo mila obsluga i bardzo fajnie dobraly tkaniny do mojego domu. Wybor ogromny i kolorowe i gipiurwe i takie na tiulu, które mi się baardzo podobaja !!! Dziewczyny polecam !!
    • Jeśli interesują Państwa firany to zapraszam do sklepu internetowego monart-firany.pl
      Jest tam miła obsługa i tanie firany na każdą kieszeń.
    • Na miejscu nam wymierzyli i zamówiliśmy też szycie. Wyszły piękne i nie strasznie drogo. Polecam!
    • Gość: kokoszanel IP: 89.174.4.* 15.04.14, 10:12
    • Gość: Beata IP: *.insport.pl 11.07.14, 18:38
      Przeczytałam wcześniejsze posty odnośnie tego, ze ktoś szukał dobrej krawcowej, która potrafi szyć firanki. Kiedyś na jakimś forum przeczytałam o Pani Asi z Zielonej Góry (pod Łodzią), ktoś podawał nawet numer tel. i bardzo chwalił tą Panią. Zdecydowałam się zadzwonić i powiem krótko jak to wszystko wyglądało. Pani Asia doskonale zna się na rzeczy, szyje dosłownie wszystko, nawet szyła sobie strój Avatara na bal przebierańców i ten strój wygrał konkurs. Kobieta bardzo komunikatywna i co najważniejsze szanuje pieniądze klientów. Jest przeciwna wydawaniu dużych sum na dekoracje, bo jak cały czas mówi: ma być tanio ale bardzo solidnie. Przez internet (jestem z okolic Gdańska) za pomocą emaila wysłałam kilka fotek naszego wnętrza i Pani Asia doradziła mi co i jak. Odradziła mi wiele "pomysłów" innych firm które (teraz już wiem) próbowały mi wcisnąć co się da byle by tylko zarobić. Nad oknem balkonowym firmy chciały zamontować mi rolety rzymskie, pomimo tego, że nadproże mam tylko 10 cm. Po podciągnięciu rolet do góry tylko bym uderzała o nie drzwiami. To jeden z wielu szczegółów. Razem uzgodniłyśmy dekoracje, nawet miałam dokładne dane od Pani Asi, gdzie i jak zamontować karnisze i rolety. Według wskazówek wymierzyłam wysokości i szerokości dekoracji i wszystko wisi idealnie. Jestem dość upierdliwa i niczego bym się nie czepiła. Jakość usługi wykonania najlepsza jaką widziałam. Mechanizmy od rolet rzymskich są bardzo dobrej jakości. Mam je już dwa lata i nic się nie dzieje. W życiu bym się nie zdecydowała zrobić coś takiego przez internet, za dużo firm podczas budowy domu zrobiło nas " w balona". Podczas pierwszej rozmowy byłam juz przekonana, że ta kobieta wie co robi i chyba " ma bzika" na tym punkcie. Mam nadzieję, że tu nigdy nie zaglądnie... :)
      Wiem, że wyjeżdża na darmowe pomiary nawet 100 km od Łodzi. Wiem, że ma swoje tkaniny, ale ja kupiłam w Gdańsku i wysłałam pocztą (ilości wyliczyła mi ta Pani).
      Powiem tak, takich rzyczliwych i uczciwych ludzi raczej ciężko spotkać. Z absolutnie czystym sumieniem polecam Panią Asię.
      Numer telefonu do P. Asi to: 509079496
      Email: rolety.rzymskie@wp.pl.
      Czasami trzeba czekać na odpowiedź na emaila, ale proszę mi wierzyć - warto. Nawet bardzo.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.