Dodaj do ulubionych

maty masujące - warto?

8 lat temu
jakoś do tej pory ten temat był mi obcy, ale w niedzielę miałam okazję wypróbować przez chwilę matę quattromed III i zapałałam ochotą posiadania cudownego urządzenia, które byłoby bardziej chętne do łagodzenia moich bólów pleców niż małżonek:) ten akurat model jest dość drogi, a nie chciałabym dokonać pochopnego zakupu, dlatego mam pytanie, czym kierować się przy wyborze urządzenia do masażu i czy w ogóle jest ono na dłuższą metę przydatne? czekam na opinie:)
Edytor zaawansowany
  • linn_linn 8 lat temu
    Jak wszystkie urzadzenia "cudowne", nie warto.
  • annjen 8 lat temu
    nie jestem podatna na buble wciskane przez domokrążców, wręcz wyrzucam ich za drzwi, zanim dojdą do słowa. ale od chwili, gdy usiadłam na tej macie - na targach budowlanych, nie na prezentacji! - uznałam, że to może mi pomóc na moje czasem dotkliwe bóle pleców. poza modelem, o którym pisałam, biorę jeszcze pod uwagę matę Homediks. w dalszym ciągu czekam na opinie:)
  • linn_linn 8 lat temu
    Swego czasu byly na tapecie pasy odchudzjace, ktore nikogo nie odchudzily. Pamietam z pewnego programu, ze lekarze sportowi szczegolnie przestrzegali przed niefrasobliwym przykladaniem do ciala urzadzen, ktore wytwarzaja pole elektroamgentyczne. Nigdy nie wiadomo, jakiej biedy moga nam napytac. Tego sie trzymam.
    Pojdz do zaufanego lekarza i zapytaj, co o tym mysli.
  • Gość: marta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 8 lat temu
    Ja kupiłam jakąś tanią matę w supermarkecie i sobie używam. Szkoda mi kasy na jakieś "wypasione" a nie wiem czy dużo bardziej skuteczne. Na razie mam krótko, więc o efektach nie mogę mówić, ale zawsze to jakiś masażyk jest, na który nie mam szansy w inny sposób.
  • Gość: FRANKA IP: *.w109-213.abo.wanadoo.fr 8 lat temu
    annjen --nie mieszkam w pl ,ale moge ci opowiedziec ze mam cos takiego co masuje plecy i ponizej ,ma program shiatsu ,rolling i przycisk na ogrzewanie w trakcie masazu ,nazywa sie to MASSEUR HOMEDICS SBM -300H -2 EU,wyglada jak poduszka z wysokim oparciem ,ktora zainstalowalismy na fotelu ogrodowym i postawionym w pokoju wypoczynkowym ,kazdego ranka ,w dzien ,wieczorem i jak nam pasuje siadamy po 3 -4 minuty wlaczamy program i samo sie masuje ,chcesz slabiej , mocniej do wyboru ,jestesmy zadowoleni i codziennie korzystamy, bo po to ja kupilismy ,juz drugi rok nam sluzy ,kupiona w2010 za cene 249 euro w sklepie darty
  • Gość: gutman38 IP: 46.114.198.* 5 lat temu

tez mam takom mate polecam
  • Gość: Lucid IP: *.68.92.91.mielec92.tnp.pl 8 lat temu
    Jeśli maty masujące to polecam tą matymasujace.net/11-mata-masujaca-shiatsu-2011.html zakupilam 4 miesiace temu jest rewelacyjna.

• Gość: Klaudia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 6 lat temu
    A jaką nazwę ma ta mata, bo nie mogę wyszukać jej po przez link :) ?
  • Gość: wesoły edzio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 7 lat temu
    jak piszom wyzej- ja sobie taka mate po sanatorium sprawiłem: dokladnie tom: matymasujace.net/11-mata-masujaca-shiatsu-2011.html i polecam goronco! swietnie dziala na kregoslup. i zonka teza korzysta, i corka czasami, dobre te maty som.
  • artur.rehabilitant 6 lat temu
    Hej,
    Znam ten model, jest naprawdę świetny.
    Producentem jest niemiecka firma Casada, która ma produkty najwyższej jakości.
    Ten model zamiast plastikowych głowic masujących ma naturalne kamienie nefrytowe.
    Mata masująca to fajna sprawa i może spokojnie zastąpić wizytę u masażysty.
  • Gość: Gosc IP: *.bredband.comhem.se 6 lat temu
    Potwirdzam ta mate w 100%. Tanie, wygodna i naprawde mozna za male pieniadze sie zrelaksowac. Kupilam ja dla mojej mamy (staruszki) i jednoczesnie dla mojego bylego szefa.
    Chce zaznaczyc ze mieszkam poza Polska.
    Powiedzial ze takiego prezentu wspanialego nie dostal nigdy. Ta mata jest REWELACJA!
    Polecam ja wszystkim i juniorom i seniorom!
  • Gość: Gosc IP: *.bredband.comhem.se 6 lat temu
    Chce jeszcze dodac ze ta mata jest dostosowana do samochodu.
    Wystarczy polaczyc jeden kabelek do zapalniczki w samochodzie i mozemy jechac w daleka podroz ze wspanialym masazem podczas dluuuuugiej podrozy.
    POLECAM WSZYSTKIM!!!!!
  • sylwia2013 6 lat temu
    Nie dziwie się wcale, że tak bardzo Cię skusiła ta mata.
    To produkt najwyższej jakości.
    Model Quattromed III ma kamienie nefrytowe zamiast plastikowych głowic.
    Mata do masażu to świetny pomysł.
    Ja sama używam i jestem bardzo z niej zadowolona.
    Można się dzięki niej rozluźnić i zrelaksować.
    Mój tata ma problemy z kręgosłupem i też tej maty używa, zmniejsza jego bóle w plecach.
  • dlado 4 lata temu
    Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Mata Medivon to chyba najlepsza mata na rynku. Genialnie działa na żylaki i problemy z puchnącymi, bolącymi nogami. Ze względu na tryb życia zmuszona jestem całe dnie biegać w szpilakch. Jak wieczorami wyglądały moje nogi możecie sobie wyobrazić. Dosłownie wychodziłam z siebie. I bliska osoba podpowiedziała mi żebym sobie kupiła matę do masażu. Wybrałam Medivon. I w ciągu kilku tygodni problem sam się rozwiązał.
  • Gość: fizjoterapeutka IP: *.szczecinek.vectranet.pl 3 lata temu
    Masaż nóg z żylakami może doprowadzić do oderwania się skrzepu i taki skrzep wędrujący może doprowadzić do zawału serca lub udaru mózgu.
  • Gość: denajo IP: *.torun.mm.pl 6 lat temu
    ja kupiłam- mam matę masująca shia-tzu, tania nie była, ale ją uwielbiam ^^
  • Gość: iriadna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 6 lat temu
    warto - maty masujące to swietne urzadzenia, ja mam jedna w domu i generalnie przynajmniej raz w tygodniu robie sobie na niej sesje.
  • magwisz 4 lata temu
    Ja również mam taką matę. Moja to mata Medivon. Można ją sobie rozłożyć na krześle i korzystać przy codziennych obowiązkach. jest naprawdę dobra i jestem z niej bardzo zadowolona. Nie kosztowała mnie zbyt dużo. uczciwa cena za uczciwe wykonywanie swojego zadania. Dlatego polecam każdemu kto chce na niską cenę mieć w domu coś pożytecznego.
  • amanda2008 6 lat temu
    Moim dziadkom się podobają i mają i są zadowoleni, ale jakoś nie wierzę w ich działanie tak do końca
    --
    stylowi.pl/kategoria/Slub-i-inne-wydarzenia - moja ulubiona kategoria.
  • Gość: baby... IP: *.adsl.inetia.pl 6 lat temu
    Mam jedną uwagę- osoba korzystająca z maty MUSI MIEĆ ZDROWE SERCE, NIE MOŻE MIEĆ ARYTMII, I KŁOPOTÓW Z KRĄŻENIEM...My z mężem zignorowaliśmy to ostrzeżenie, napisane wyraźnie w instrukcji obsługi, i mieliśmy oboje palpitacje, nierówne łomotanie serca. To taka mała uwaga. Pozdrawiam. Poza tym niektórzy ostrzegają przed korzystaniem z elektrycznych urządzeń przez osoby chore także na nowotwory...Pozdrawiam.
  • Gość: Patrycja z Nysy IP: *.play-internet.pl 5 lat temu
    Witam,jestem posiadaczka od dwoch lat tej maty quatromed III jest to mata z nefrytami.Dostalam od męża na 25 rocznice ślubu.Maz ja kupił od firmy z Gorzowa Wielkopolskiego Ekomedical.Stosujemy sie z mężem do instrukcji masażu co dostaliśmy i w okresie kiedy robimy sobie przerwę na 20 dni i na tej macie masuje sie sie wtedy syn i synowa która jest pielęgniarka.Polecam państwu ten produkt.
  • Gość: gość IP: *.multi-play.net.pl 5 lat temu
    Warto! ja polecam firmę Homedics, mam taką matę:
    allegro.pl/mata-do-masazu-homedics-shiatsu-jak-nowa-prezent-i4805388865.html
    do serialu idealna ;P
  • Gość: Klient IP: *.cdma.centertel.pl 5 lat temu
    Jaką matę kupić najlepiej na święta?
  • Gość: benz g IP: *.dynamic-ra-1.vectranet.pl 5 lat temu
    kosztuje 800 zł. Ludzie, nie dajcie sie robić w balona!
  • Gość: maniek204 IP: *.ssp.dialog.net.pl 4 lata temu
    gdzie można kupić za tą cenę, pozdrawiam
  • Gość: ijg9 IP: *.free.aero2.net.pl 3 lata temu
    na Ebayu 630zł.z dostawą do domu orginał.
  • daisyy1114 4 lata temu
    Gorąco polecam maty masujące szczególnie Medivon. Są idealne do różnych celów, zarówno leczniczych jak i rekreacyjnych, mają wiele zalet pod względem zdrowia. Maty Medivon mają bardzo szeroki zakres działania i niską cenę, co przekonało mnie do kupna. Warto na sobie przekonać się o skuteczności tego urządzenia.
  • katrinamrg 4 lata temu
    Też korzystam z maty Medivon. Dawno, bo już od roku. I dzięki temu wiem, że jest ona naprawdę warta swojej ceny. Jest to jedna z najlepszych mat dostępnych na rynku, przetestowałam ich wiele w związku z moją pracą, ale ta jest naprawdę świetna. Wygodna, można ją rozłożyć na każdym krześle czy siedzeniu, nie rzuca się w oczy. A przy tym zapewnia komfort i relaks. Naprawdę warto.
  • magwisz 4 lata temu
    O proszę, też korzystam z tej maty. Staram się robić sobie przynajmniej raz w tygodniu seans z nią i czuję różnicę. Mam takie fajne zrelaksowane mięśnie. Ciężko to opisać, ale po użyciu maty czuję się jakby ktoś zdjął mi z pleców jakiś ciężar, mięśnie są automatycznie 10 lat młodsze. Na początku podchodziłam do maty sceptycznie, ale teraz nie odsprzedałabym jej za żadne pieniądze.
  • dlado 4 lata temu
    Polecam matę Medivon wszystkim zapracowanym. Nie ma nic piękniejszego niż po całym dniu paść w fotelu i relaksować się na tej macie. Nie zajmuje dużo miejsca a przy tym jest tania i funkcjonalna. Wypróbujcie a nie pożałujecie :) Zresztą nie będę jej chwalić, najlepiej sameemu się przekonać. Zatem musicie uwierzyc na słowo :)
  • dlado 4 lata temu
    Zgadzam się w stu procentach ze wszystkimi pozytywnymi opiniami. Dzięki mojemu zawodowi mogłam w życiu testować wiele mat tego typu. I Medivon jest zdecydowanie jedną z najlepszych mat dostępnych obecnie na rynku. Nie niszczy się, nie zyżywa jak niektóre a przy tym wygląda nowocześnie i modnie. Bardzo dobrze spełnia swoje zadanie, mięśnie odpoczywają, skurcze znikają a korzystający od razu lepiej się czuje.
  • dlado 4 lata temu
    Mata Medivon - świetne, genialne a przy tym niedrogie urządzenie. W sam raz dla każdego, kto potrzebuje relaksu, ale nie ma zbyt wielu pieniędzy. Sama korzystam z niej już kilka miesięcy i jestem zachwycona. Normalnie nie byłoby mnie w zyciu stać na codzienne masaże czy cokolwiek w tym stylu. A dzięki macie Medivon kiedy przyjdę do domu to mogę sobie urządzić kilka chwil tylko dla siebie. Spróbujcie, naprawdę warto.
  • magwisz 4 lata temu
    Jeśli chcesz wypróbować dobrą matę to polecam matę Medivon. Nie kosztuje dużo a świetnie spełnia swoje zadanie. Można jej używać w domu, w samochodzie, gdzie tylko masz ochotę. Największą jej zaletą jest proporcja ceny do jakości. Kosztuje naprawdę mało a działa genialnie. I gwarantuję Ci, że w krótkim czasie pozbędziesz się bólu pleców.
  • natmar267 4 lata temu
    Mata Medivon to genialna sprawa sama w sobie. Korzystam z niej często, szczególnie po pracy lub tuż przed samym zaśnięciem. Wtedy mam chwilę dla siebie i mogę odpocząć po całym zazwyczaj męczącym dniu. Polecam tą matę wszystkim tym, którzy tak jak ja cierpią na chroniczny brak czasu a chwile tylko dla siebie są w stanie policzyć na palcach.
  • Gość: h IP: *.lublin.mm.pl 4 lata temu
    Śmierdzi płatnymi pochlebstwami na kilometr.
  • Gość: Dominik IP: *.toya.net.pl 4 lata temu
    Chyba cała firma siedziała nad tymi opiniami normalna darmowa reklama. Jakby nie było innej marki no patrzcie wszyscy kupują jedynie medivon
  • Gość: damian IP: *.play-internet.pl 4 lata temu
    nie bo zaczelo sie od casada quatromed III. Ja mam i nieuzywam. kosztuje z tego co widzialem prawie 4 tys zl. ja dostalem w prezencie chetnie oddam w dobre rece bo mi niepotrzebna. zaintersowanych prosze o kontakt 533479947
  • Gość: ijrg8 IP: *.free.aero2.net.pl 3 lata temu
    Normalka he he ludzi robią w bambuko 118$ dokładnie tyle kosztuje na ebayu to urządzenie.
  • Gość: Jarosław IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 4 lata temu

Witam,

szukałem maty masującej i po długim czasie i namyśle znalazłem, bardzo szeroki wybór masażerów i mat masujących znajdą Państwo na stronie ajm-art.pl
    tak kupiłem matę firmy medivon i jestem bardzo zadowolony
  • Gość: kazik IP: *.dynamic.chello.pl 3 lata temu
    medivon hehehe kupujta ludzie hehehe kupujta bo może zabraknąć , naiwni
  • xmann1 3 lata temu
    Dokładnie te opisy i to z taką starannością i błędami ortograficznymi ale cóż za to im płacą :).
    Śmierdzi reklamą nie mówie że produkt niedobry ale czy taki najlepszy pokażcie linki do tych domowych mat których używacie jak one wyglądają po dłuższym użytkowaniu.
  • oszukance 3 lata temu
    Kupiłem taką mate Quattromed III od firmy Veneda która jest podobno dystrybutorem Casady wszystko było w pożądku przez pierwszy tydzień a póżniej zaczęły się problemy. Mata przestała działać głowice kręciły się w jednym miejscu. Zgłosiłem wade do firmy Veneda kazali mi kontaktować się z Casadą tam powiedzieli ,że to nie oni tylko firma musi się tym zająć. Przy ponownym kontakcie z firmą znowu wpierali ,że mam się kontaktować z serwisem Casady pomimo ,że informowałem o tym iż tamci przekierowali mnie spowrotem do Firmy Veneda. Pan powiedział ,że to sprawdzi i oddzwoni. Przez 4 dni cisza, więc próbowałem skontaktować się po raz kolejny z firmą Veneda nikt nie odbirał. Czując się oszukany wysłałem odstąpienie wraz z wadliwym towarem. Po kilku dniach zostałem obciążony kwotą 460zł za tzw. opinie fachowca czy faktycznie towar był uszkodzony. Dzwoniłem ,żeby powiedzieć jak sprawa wyglądała i ,że nic nie zapłacę bo przecież zmiesciłem się w terminie 14 dni zwrotu towaru. Zaczęli mnie straszyć wekslami i windykacją. Sprawa trafiła na drogę sądową. OSZUŚCI LUDZIE UWAŻAJCIE kto wie czy to wogóle była CASADA???
  • Gość: Oszusci z Casada IP: *.icpnet.pl 3 lata temu
    Mam tez taki problem, chce oddac i odstapuc od umowy, strasza ze maja weksel na 4000tys podpisany przeze mnie...moge zapytac jak to sie skonczylo u Pana/Pani?
  • naciagnieta 3 lata temu
    prosze pana ja rownież zakupiłam taką matę quattromed III jak i poduszke casada i powiem wam ludzie nie kupujcie tej casady oszusci i nic wiecej. Mata mi sie popsula i oczywiscie nie mial mi kto tego naprawic taka niby duża ta firma Casada oni sie wypieraja bo kupilismy od firmy VENEDA z Białegostoku jak sie okazuje te dwie firmy ze soba niezle wspólpracuja i nacągaja ludzi na raty przy okazji co mają wspólnego Maty terapełtyczne jak mówia na spotkaniu a w prezencie gary to jest zwykłe oszustwo 4500 zł zapłaciłam i oczywiscie przepłaciłam i to słono ponieważ sprawdziłam ludzie te maty masujace i poduszki rehabilitacyjne sprowadzane są z chin nie dajcie sie naciągnąc ani firmie CASADA oraz firmie VENEDA zwykłe maty sa lepsze niż jakaś casada banda łobuzów i naciągaczy czekam na opinie ja ide do prokuratury i zgłosze jedną i druga firme niech sprawdzą tych krętaczy chciałam również fakture ponieważ miał być to sprzęt rechabilitacyjny a to kłamstwo wielkie i szefowie tych dwóch firm powinni ich zamknąć! czekam na opinie?
  • rob.ertos 3 lata temu
    Widzę, że co drugi post to ukryta reklama pisana przez samych sprzedawców. Oczywiście nikt nie wspomni o przeciwwskazaniach bo po co... Nikt też nie napisze, że codzienne masowanie się po jakimś czasie zle na nas wpływa...
  • Gość: Adrian IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 3 lata temu
    Jak dla mnie to warto. Mam taką matę firmy Salute Poznań - jest rewelacyjna :)
  • grzegorzciepliski 3 lata temu
    ludzie przepłacają a jednak kupują od tych złodziei i naciągaczy i kłamczuchów . co oni za brednie opowiadają .Kupują towar hurtem za grosze a sprzedają za grubą kasę .czy znajdzie się ktoś co zamknie ich działalność,bo dosyć okradania polaków i naciągania na cholendarne pożyczki z alior bankiem .za godzinny występ mają conajmiej 20 tyś złotych i prowizję od banku .koniec z takimi praktykami !!!!! obiecują z złotą kartą vipowską obniżenie kosztów zakupu o połowę agdy przyjdzie co do czego sprzedają ci towar jak byś jej nie miał a następnej zapominają ci dać chociaż na fakturze.widnieje jak byk +plus karta

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.