Jak rozciągnąć buty? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Buty są ze skory, są dobre na dlugosc, ale uwierają w palcach (scislej w male palce). Czy da sie cos z tym zrobic?
    • Gość: Rachela IP: *.aster.pl 17.10.11, 15:08
      dać do szewca.
      wlewanie denaturatu do butów to czysta desperacja (jedna z porad z powyższego linka).
      • Gość portalu: Rachela napisał(a):

> dać do szewca.
        > wlewanie denaturatu do butów to czysta desperacja (jedna z porad z powyższego l
        > inka).

No jasne, ze denaturatu nie wlewa sie do butow. Gazety moczy sie w denaturacie, zgniata i wpycha do butow.
        • Gość: eM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.12, 19:25
          Najlepiej najpierw od srodka wysmarować je kremem Nivea a później zmoczyć skarpetke i włożyć do środka i chodzić w nich sprawdzony sposób :) Pozdrawiam
          • Zastosowalam sie do Twojej rady, posmarowalam buty kreme Nivea, ale zamiast mokrych skarpet mam grube suche rajstopy. Chyba rzeczywiscie to dziala bo coraz lepiej mi sie w tych butkach chodzi. Narazie po domu a jutro wyjde troche dalej. pozdrawiam i dziekuje za porade.
    • wystarczy kupic w sklepie obuwniczym plyn do rozciagania obuwia. Spryskac , ponosic az wyschna :)
      • Gość: joanna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.10.11, 10:36
        Spryskalam. Nosilam jakes 2 h i nie dalam rady dluzej. Za krótko nosilam? Efektu brak. Pozostal denaturat albo szewc.
        • Polecam szewca. Zapłaciłam 10zł,buty były na drugi dzień do odbioru. Odrazu mogłam w nich chodzić.Z płynem do rozciagania butów próbowałam,ale nie dawałam rady zbyt długo w nich wytrzymać.
    • Włożyć na nogi mokre bawełniane skarpety i na to buty. Nosić przez parę dni po 1/2 godziny.
    • Tutaj masz artykuł o tym jak rozciągnąć buty
    • Gość: groszek IP: *.tktelekom.pl 15.09.14, 09:31
      kupiłam buty (czółenka) - zamszowe, wydawało mi się że rozmiar większe będą za duże więc wzięłam mniejsze. Myliłam się, powinnam wybrać te większe ;-).
      Nie mogłam wymienić butów w sklepie, gdyż chodziłam w nich cały dzień z nadzieją że się "rozejdą". Niestety nie rozeszły się. Wytrzymałam 5 godzin i myślałam że stopy mi odpadną. Buty cisnęły mnie w palcach, generalnie w przedniej części stopy. Zasięgnęłam opinii na google i wypróbowałam jeden ze sposobów:
      - wieczorem posmarowałam w środku buty kremem nivea,
      - zamoczyłam grube skarpetki i takie mokre wcisnęłam w przednią część butów, tak żeby do połowy buta wystawała skarpetka ale musi być mocno dopchana maksymalnie do palców.
      - rano wyjęłam skarpetki i założyłam buty do pracy, mimo że były jeszcze trochę mokre w środku
      - efekt rewelacyjny, wytrzymałam w pracy 8 godzin a nogi nie bolały.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.