Gazeta.pl   Forum   Kobieta   Poradnik Domowy   praca co robic?

praca co robic?

Autor: diva.78 20.01.12, 18:52
o wyboru dwie prace:1 jest to praca przemyslowa(ta z tych brudniejszych,musialabym nosic czepek ochronny na wlosy.kaftan,buty robocze,rekawiczki,google-okulary ochronne)ale w tj pracy placa stawke podstawowa-najnizsza krajowa maja za to ekstra rzeczy typu-czeki co kwartal rownowartosci twojego tygodniowego zarobku(czyli 4 ekstra czeki)plus w styczniu ludzie dostaja tam bonus pieniezny.Dodatkowo maja dobry plan zdrowotny,emerytalny,placone za swieta,personal days.wakacje.Druga ma placone wiecej,miejsce nie jest takie brudne ale nie ma rtych wszystkich ekstra czekow,co robic,co wybrac?doradzcie prosze!
tutaj gdzie mieszkam(mala miescina)jest teraz ciezko o dobra prace.Ja korzystam z posredniaka;(niestety albo stety..znajoma mi mowila ze oni(ta brudniejsza praca)zatrudniaja ludzi,ze potrzebuja i jezeli tylko sie nie spozniasz nie bierzesz dni wolnych to cie przyjma-mieszkam w Kanadzie.Tamta druga praca (gdzie placa wiecej)jest niepewna-tez z posredniaka oni robia tak ze zatrudniaja cie na okres dwoch trzech miesiecy i pozniej zostajesz bez pracy bo np rodukcja spadla(juz tak kilka razy mialam) obiecywali zatrudnienie a tak naprawde czlowiek byl tam potrzebny bo np ktos sie tam pochorowal,poszedl na macierzynskie.Tamta brudna praca jest pewniejsza;(naprawde nie wiem co mam robic..Obliczylam tak jak mi pisalyscie,wychodze minimalnie lepiej ale naprawde minimalnie lepiej finansowo od tej "czystszej".troche to zagmatwalam ale boje sie ze wybierajac ta czystsza oferte pracy skoncze za 2,3 miesiace jako bezrobotna;(

minusy tej brudniejszej pracy to:
-brud,zapylenie przemyslowe
- pozne godziny pracy
-niska stawka na godz.

plusy
-bonusy,ekstra czeki
-dobre ubezp.zdrowotne
-mozliwisc zrobienia nadgodzin w sobote
-no i to ze zatrudnia cie
-ludzie sie tam dobrze traktuja,sa mili dla siebie(slowa znajomej)
-nie trzeba stac po 8 godz.
co robic????????help
Poleć znajomemu Powiadomienie zostało wysłane
Poleć tę wypowiedź znajomemu
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
Pokaż wszystkie

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Ostatnio odwiedzane wątki

Zaloguj się

Szybki letni obiad

Gdy żar się z nieba leje, większość z nas chętnie zadowala się lekkimi daniami, których przygotowanie nie zajmie więcej niż pół godziny.
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.