plamy na bluzkach pod pachami Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • czesc,
    jak mozna sie pozbyc plam na bluzkach pod pachami? po praniu są zacieki ktore wygladaja jakby były mokre (po wysuszeniu :D )
    uzywam antyprespirantu w areozolu, ktory ma nie zostawiac ani bialych plam na czarnych ani zołtych na białym i co? i nic. co dziwne dezodorant skuteczny - nie poce się, a plamy na ubraniu są :(
    mam to jakos recznie zaprac w tych miejscach? bluzki sa kolorowe wiec odplamiacz chyba odpada...
    help.
    • Gość: alpepe IP: *.pools.arcor-ip.net 29.03.12, 11:04
      ocet, są też specjalne podpaski pod pachy, które wchłaniają pot, w Niemczech są, to i pewnie w polskich sklepach internetowych będą. Generalnie jednak może zmień ubrania na numer większe, aby pod pachami w rękawie był luz.
      No i zapierałabym materiał ręcznie mydłem przed praniem.
      • Gość: male_pytanie IP: *.play-internet.pl 29.03.12, 13:33
        dzieki, tylko ze jak ja uzyje tego dezodorantu to sie juz nie poce. mam problem z tym ze wyciagam z pralki po prawie godzinie prania bluzke i ona ma zacieki pod pachami i szlag mnie trafia bo jak tu zdjac sweter czy zakiet?
        a co mam z tym octem zrobic? nic mi sie nie odbarwi? :)
        nie znam sie
        • Gość: FRANKA IP: *.mediaserv.net 29.03.12, 21:37
          ocet nic nie odbarwi ,raczej poprawi kolor ciuchow , piore w plynie ( 1-2 )zakretki jak zwykle i do tego zawsze wlewam pol szklanki bialego octu i sie pierze ,nie plucze w zadnych plynach a pranie jest czyste pachnace (nie czuc octu )i mieciutkie ,ocet dezynfekuje ,odkamienia pralke i jednoczesnie nadaje kolorom wyrazistosci ,sprobuj tej starodawnej metody naszych babc ,bo dziala do dzis i tanie ,zamiast calgonu zwykly ocet
    • też mialam taką bluzkę na ktorej osadził się dezodorant i nijak nie dało się tego sprać. pomógł dopiero ocet. namocz w dość ciepłej wodzie z octem , albo nawet w gorącej, jeśli dany material to wytrzyma, a potem upierz..
      u mnie zeszło bardzo łatwo.
    • Ja takie plamy nacieram odplamiaczem i zostawiam na chwilkę, następnie wrzucam do prania. Wypierają się, ale rewelacyjnego efektu nie ma!
      --
      Judo Gocław Warszawa UKJ 225

Platinumonline.pl
    • Nie próbowałaś po prostu zmienić antyperspirant? A w jakiej temperaturze pierzesz? Może za niska albo zły proszek?
    • Sądzę, że to ci powinno pomóc: www.plamy.net.pl/plama-z/dezodorant-antyperspirant/ ewentualnie to: www.plamy.net.pl/plama-z/pot/

Daj znać jak ci poszło
      • ja też mam już tego dość, chyba już każda moja bluzka jest naznaczona pod pachami, zarówno czarne i białe jak i kolorowe mają jakieś przebarwienia po dezodorantach. Kończy się to wyrzuceniem bluzki po kilku praniach niestety.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.