Dodaj do ulubionych

naprawa pralki - Warszawa Śródmieście

IP: *.dynamic.chello.pl 6 lat temu
Czy moglibyście polecić kogoś godnego polecenia, kto naprawia pralki w Śródmieściu? Szukam od półtora tygodnia i nikogo nie mogę znaleźć i jestem uziemiona :( Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam :)
Edytor zaawansowany
  • Gość: atramam IP: *.dynamic.chello.pl 6 lat temu
    NIE POLECAM I OSTRZEGAM PRZED TYM PANEM PSEUDO FACHOWCEM, PRZYCHODZI BIERZE PIENIĄDZE MÓWI, ŻE WSZYSTKO DZIAŁA I TYLE GO WIDZIELI www.naprawapralek.waw.pl/
  • Gość: ewelina IP: 10.200.64.* 5 lat temu
    NIE POLECAM DZWONIĆ DO PANA ZE STRONY www.naprawa-pralek-warszawa.waw.pl/!!! BARDZO NIEMIŁY, NIE ZNA SIĘ NA ROBOCIE I ROBI ŁASKĘ KLIENTOWI, ŻE SIĘ W OGÓLE U NIEGO ZJAWI!!!
  • Gość: Pomocny IP: *.dg-net.pl 5 lat temu
    Cześć zobacz może coś z tego serwisu - coś koło Ciebie: www.naprawapralek.info.pl/naprawa-pralek-warszawa/
  • Gość: b IP: *.dynamic.chello.pl 5 lat temu
    Podaj namiary na priv jeśli jeszcze potrzebujesz. Uczciwy.Pan Przyjeżdża, ogląda, mówi co dolega, ile biedzie kosztować i albo się decydujesz albo nie.
  • ppowierza6 5 lat temu
    Nie korzystajcie z usług pana z tej strony: www.naprawaagd.warszawa.pl/index.php/kontakt kanciarz i naciągacz. Nie warto. Pralka miesiąc po naprawie znów nie działała a pan nawet nie raczy przyjechać na reklamacje. bezczelny typ.
  • griper12 4 lata temu
    ja POLECAM Pana Maćka tanio i szybko . www.naprawapralekwarszawa.pl tel.794-009-635
  • Gość: kiah IP: *.static.ip.netia.com.pl 4 lata temu
    Czy mogłabym prosić o namiary na tego pana?
  • griper12 4 lata temu
    ja POLECAM Pana Maćka tanio i szybko . www.naprawapralekwarszawa.pl tel.794-009-635
  • asia958 4 lata temu
    u mnie naprawiał pralkę Pan Andrzej i mogę polecić dalej tel. 889 320 959
  • Gość: oliwia15 IP: *.rev.kpsi.pl 2 lata temu
    ja zawsze korzystam z serwisu Naprawek.pl i zawsze jestem zadowolona z pomocy fachowca. Polecam
  • aniiaakowa pół miesiąca temu
    Ja polecam naprawę pralki w serwisie Technikan. Tutaj można złożyć zamówienie na naprawę przez internet www.technikan.pl/naprawa-agd-warszawa.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.