Dodaj do ulubionych

Naczynie do gotowania na parze

IP: *.neutron-it.com 16 lat temu
Widziałam takie naczynie Clatronic, nie jest drogie. Czy ktoś z Was ma to
(lub podobne) urządzenie? Jak się sprawuje, czy gotuje się w nim szybko?
Warto? Od lat męczę się z garnkami z dziurkami, nie powiem, ile z powodu
wygotowania się wody - po prostu spaliłam.....
Obserwuj wątek
    • anka313 Re: Naczynie do gotowania na parze 16 lat temu
      ja mam takie naczynie[maszynę]nazywa się termomiks ,ale troszke kosztuje,gotuję
      w nim na parze,to maszyna która robi wszystko w kuchni i między innymi gotuje
      na parze,można nastawić czas i sama się wyłączy
    • Gość: gość Re: Naczynie do gotowania na parze IP: *.adm.us.edu.pl 16 lat temu
      Mam takie urządzenie, jestem bardzo zadowolona, jednocześnie mogę ugotować
      marchewkę, ziemniaki, fasolkę szparagową itd..., kiedyś włożyłam umyte surowe
      jajka i nic się nie stało, ładnie się ugotowały, nie gotowałam jeszcze ryżu
      więc o nim (ryż) nie mam zdania. Zaletą jest to, że wkładam wszystko, nastawiam
      czas i mogę się relaksować ... Samo gotowanie warzyw dla 3 osób zabiera mi ok
      40 min. tzn. na tyle nastawiam czasomierz. Po tym czasie warzywa są gotowe do
      podania i mają ładne kolory i dobry smak. Ja wolę mniej soli i wcale nie solę,
      ale można posoloć przed gootowaniem.
      Gdyby piekarnik na parę nie był taki drogi napewno kupiłabym go, ale nie mam
      kasy i muszę się zadowolić tym urządzeniem.
      Osobiście polecam. Pozdr MM.
    • halszka2 Re: Naczynie do gotowania na parze 16 lat temu
      Ja korzystam z garnka z nakładką do gotowania na parze firmy Berghoff. Jestem z
      niego bardzo zadowolona.
      Moja koleżanka kupiła ,chyba w ubiegłym roku w Makro trzywarstwowy garnek, nie
      pamiemtam nazwy producenta. Też znakomity do przyrządzania lekkostrawnych potraw.
      Obydwa urządzenia ustawia się tradycyjnie na palniku gazowym lub elektrycznym.
      Pozdrawiam. Halszka
    • zielony_listek Re: Naczynie do gotowania na parze 16 lat temu
      Ja dostalam jakies takie plastikowe, tanie, nieduze (tak na dwuosobowe porcje)
      i bardzo sobie chwalilam (teraz nie sparwdze firmy, bo oddalam mamie). Poza tym
      co pisza dziewczyny, to warzywa sie tak nie rozpadaja jak po gotowaniu w wodzie.
      Pozdrawiam
      zielony_listek
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka