Dodaj do ulubionych

Zaufane firmy do prania dywanów tapicerki Warszawa

IP: *.adsl.inetia.pl rok temu
Witam wszystkich!
Od paru lat nacinam się na kolejne firmy które przychodzą, piorą mi dywany, narożnik a na drugi dzień po wyschnięciu wszystko wygląda tak samo.

Koleżanka poleciła mi firmę ze strony www.ghhigiena.pl ponoć rewelacja, ale za pranie narożnika chcą aż 180zł a to jak dla mnie stanowczo za dużo!

Pomóżcie!!!
Czy ktoś zna jakąś firmę w Warszawie co pierze porządnie i za rozsądne pieniądze?
Edytor zaawansowany
  • Gość: Alicja IP: *.dynamic.chello.pl rok temu
    otopranie.pl rewelacja za 100-120zł polecam wszystkim!!!
  • Gość: Joanna IP: *.jmdi.pl rok temu
    Kasia,

Z praniem dywanów i tapicerki jest tak samo jak z innymi usługami. Albo jest tanio, ale rezultaty masz takie o jakich piszesz, albo wybierasz firmę, która pracuje profesjonalnym sprzętem i preparatami i zapewnia wysoką jakość usług. Ale w takim wypadku musisz się liczyć z wyższymi kosztami.

Na stronie Dom Bez Alergii znajdziesz kilka przydatnych artykułów i filmów na temat tego jak powinno wyglądać profesjonalne czyszczenie dywanów i tapicerki. Możesz porównać ceny z tym co Ci poleciła koleżanka - chyba jest ciut taniej.
  • rok temu
    Kasia, ja z czystym sumieniem polecam www.praniebubbles.pl - solidnie, szybko a ceny nie są wygórowane. Sama korzystałam i poleciłam znajomym, którzy też są zadowoleni. U nich na stronie jest nawet filmik w jaki sposób uprali kanapę, która mi się wydawała do wyrzucenia.
  • Gość: MagdalennaPutrus IP: *.dynamic-ww-05.vectranet.pl rok temu
    Ja piorę dywany tak co dwa lata średnio. Ostatnio oddałam im do prania: www.amelisporzadki.pl/inne-uslugi/pranie-dywanow-wykladzin-i-tapicerki-meblowej/ Efekt po super - dywan wygląda jak nowy . Z tego co wiem piorą też tapicerki meblowe. Działają na terenie całej Wawy, więc zadzwoń do nich i się umów. Cennik mają na stronie.
  • Gość: Milenaa IP: *.dynamic.chello.pl rok temu
    Witam
    Z własnego doświadczenia mogę polecić firmę : www.pogromca-brudu.pl
    Prałam u nich co prawda fotel oraz 5 krzeseł ale jestem zadowolona i nie mam się do czego przyczepić, młody Pan który u mnie był pracował sprawnie i dokładnie.
    Na ich stronie widać w usługach również pranie narożnika w cenie 90-130 zł

POLECAM MILENA :)
  • Hej,
    Ja korzystam z firmy www.praniewarszawa.pl Pan Piotr miły i uczciwy człowiek. Za naroznik mnie policzyl 130zł z tym, że nie byl jakis bardzo brudny. Kilka plam i wszystkie udało sie usunąć. Naroznik czysty i pachnący. Zachwalał, ze dobrze pierze tapicerki samochodowe i faktycznie samochod jak nowy. Polecam
  • rok temu
    Witam,

Wczoraj miałam przygodę z podobnym praniem a mianowicie z kanapą
    zapłaciłam 100 zł
    Pan bardzo miły, szybko i sprawnie pracował a termin miałam na następny dzień pod wieczór.
    506-974-086
  • Gość: omanec IP: *.dynamic.chello.pl 9 miesięcy temu
    Polecam - Pranie tapicerki meblowej Warszawa cleanlife.pl/sprzatanie/pranie-tapicerki-meblowej-w-warszawie-i-okolicy.html
  • 8 miesięcy temu
    Jeśli chodzi o Pranie tapicerki samochodowej to z pełną odpowiedzialnością polecam Allandmax na Mokotowie. Naprawa solidna robota ,szybko i dokładnie . ceny tez nie wysokie
  • Gość: Michał IP: *.centertel.pl 6 miesięcy temu
    Ja również potwierdzam firmę Pogromca Brudu, pranie wyszło 10/10.
    Polecam.
  • 19 dni temu
    Polecam również tę firmę: dobryserwis.waw.pl - bardzo dobry sprzęt i fachowa obsługa ;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.