Dodaj do ulubionych

Czy kupujecie cos godnego polecenia w LIDLU?

IP: *.attu.pl 14 lat temu
Edytor zaawansowany
  • Gość: . IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14 lat temu
    kostki zapachowe do wuceta WC5 i kostki Wc5 do czyszczenia wc.
  • joannapt 14 lat temu
    kostki, sól i nabłyszczacz do zmywarek, jogurt naturalny, serek homo naturalny
    do cacyków, serek granulowany, warzywa, sok jabłkowy, chusteczki hig, papier
    toaletowy, kiedyś jeszcze kupowałam ręczniki papierowe po 1,69, ale teraz
    zmienili producenta i są dziadowskie, itp.
  • inqa 14 lat temu
    Wina, chipsy, prażynki,owoce,waciki, chustki hig., niemieckie środki czyszczące
    i dezynfekujące do kibelka itp, koncentrat pomidorowy w kartoniku, słodycze,
    przyprawy, makaron .
  • Gość: ani IP: *.stat.gov.pl 14 lat temu
    Prażynki, mleko, śmietanę 18%, landrynki, przyprawy, makaron do spaghetti (nie
    wiedzieć czemu, ale mojemu mężowi najbardziej smakuje właśnie ten za 0.99 pln),
    koncentrat pomidorowy, różowy płyn do naczyń Papaja oraz jogurty lub serki z
    promocji. Pozdr.
  • catinka1 14 lat temu
    takie bombonierki z czekoladkami z nadzieniem koniakowym kosztują chyba niecałe
    6 złotych, tabletki do zmywarek, płyn do mycia powierzchni kuchennych "Adritt
    Kitchen Cleaner 2 in 1" o pomarańczowym kolorze - rewelacja i ketchup za 0,78
    groszy, który uwielbiaja moje córki.
  • Gość: dewa IP: *.pronet.lublin.pl 14 lat temu
    czyściki z wełny stalowej z mydłem,tampony, lody waniliowe (duże pudło) i
    bakaliowe, ściereczki do okien, batoniki.A płyn do mycia powierzchni kuchennych
    NIEZASTĄPIONY.
  • monjan 14 lat temu
    majonez, prazynki, francuskie ciasto mrozone, sok malinowy, ściereczki
    gabczaste, płyn do płukania tkanin, jourty i mleko Pilos, ser żółty, salami,
    sledzie.
    --
    ___
    Sprzedam_suknie
  • Gość: ST. IP: *.attu.pl 14 lat temu
    A ile kosztuje ten plyn do powierzchni kuchennych i czy on jest w butelce z rozpylaczem?
  • Gość: atra1 IP: *.kalisz.mm.pl 14 lat temu
    Waniliowa herbarta zielona. Pachnie budyniowo, pycha.
  • Gość: ania... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14 lat temu
    mi smakuje serek do smarowania chrzanowy i o dziwo ryz jest dobry:) naprawde
    smaczny i sypki:)
  • Gość: fewa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14 lat temu
    ciasteczka maslane - poezja!, salate roszponkę, owoce, pieluchy dla dziecka,
    ale te papierowe, oddychające, bo te ceratowe to badziew.
  • Gość: Stasia IP: *.attu.pl 14 lat temu
    To ja teraz tez dopisze, poniewaz kilka dni temu u mnie na osiedlu otworzono LIDLA i juz tam bylam i kupilam:
    pyszny chleb razowy ze slonecznikiem taki w paczce
    super ser feta (krowi ser niemiecki)
    super ser plesniowy (dunski z niebieska plesnia)
    jogutr naturalny bardzo dobry taki 3% Pilos (albo jakos tak)
    a w nastepnej kolejnosci kupie ten spray do powierznik kuchennych jak juz wykoncze ten co mam.
    Ogolnie rzecz biorac nie jest zly ten LIDL, chociaz moj maz strasznie marudzi, ze kolejny syfiasty market w okolicy itd.... ;-)
  • Gość: Stasia IP: *.attu.pl 13 lat temu
    I jeszcze w ostatnio kupilam tam sledzie w wiaderku, tanie i dobre, majonez do salatki Mikado, mrozone mintaje, deserki jogurtowe, sok pomaranczowy, rodzynki, szynke z piesi indyka i wszystko bylo ok i zaplacilam wiele mniej niz w sklepie osiedlowym. Nie taki zly ten Lidl.
  • aszbinka 13 lat temu
    marcepan!!!! niemieckie slodycze sa najlepsze:)
  • Gość: asia IP: *.75.59.215.brzesko59.ptc.pl 13 lat temu
    sucha karma dla psa 10 kg 19zł z groszami,ser żółty gouda 13zl z groszami za
    kilogram,jajka tansze niz na miescie,maslo po podwyzce 2zl z groszami przed
    podwyzka 1,90, pyszna maslanka w kartoniku 1 litr , soczki pysio 1.15zł, nie
    polecam kawy,pyszne konserwy tyrolskie niedrogie,tunczyk w oleju kawalki 2zl z
    groszami bardzo dobry, natomiast makrela w oleju i pomidorach twarda jak kabana
  • Gość: Kaś IP: *.bielsko.dialog.net.pl 13 lat temu
    pieluszki "cien" sa rownie dobre jak huggisy.
  • loreley1 13 lat temu
    nie
  • Gość: gosia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13 lat temu
    widze ze sporo artykulow jest zachwalanych. ja do Lidla mam kawalek ale tak
    sobie mysle ze moze warto sie tam na zakupy wybrac. i stad moje pytanie - czy
    mozna tam placic kartą? juz sie nacielam na takich malych marketach ze tylko
    gotowka, a ja wole placic karta kredytową. dzieki za odpowiedz!
  • Gość: mm IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13 lat temu
    można

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.