Dodaj do ulubionych

Grzejnik konwekcyjny/olejowy - jaki najlepszy?

IP: *.icpnet.pl 13 lat temu
Chcę kupić grzejnik do kuchni bo przy takich mrozach moja kuchnia jak lodówka. Chciałabym się dowiedzieć jakie grzejniki są najlepsze czy konwekcyjne czy olejowe. Poradźcie.
Edytor zaawansowany
  • f.l.y 5 lat temu
    stary ten post, ale mnie jak na wiosnę zimno było, to kupiłam sprawdzony już na działce taki oto grzejnik z Jula
    szybko nagrzewa, ma termostat i lepszy jest od farelki
    www.jula.pl/grzejnik-konwektorowy-2000w-411122
    polecam zdecydowanie na szybkie ogrzewanie :)
  • Gość: Gran IP: *.free.aero2.net.pl 5 lat temu
    zerknąłbym jeszcze: www.budujesz.pl/wiadomosc/jak-wybrac-grzejnik-do-mieszkania-ktore-grzejniki-sa-najlepsze/37/ bo wcale nie jest tak łatwo stwierdzić, którzy grzejnik jest najlepszy :D
  • atlantic_grzejniki 5 lat temu
    Najbardziej zaawansowane technologicznie są radiatory, czyli grzejniki ogrzewające za pomocą radiacji. Są lepsze, ale też droższe niż konwekcyjne czy promiennikowe. Radiacyjne dostarczają komfort cieplny, który porównywany jest do tego, jaki dają standardowe grzejniki z wodnego systemu C.O.

Nasza firma produkuje i sprzedaje 3 modele radiatorów tj. Alipsis, Galapagos i Alcove, dla zainteresowanych www.atlantic-polska.pl/nasze_produkty/
  • daria.roz 11 miesięcy temu
    Modeli grzejników jest mnóstwo... Jednak, żeby naprawdę ogrzał twoje mieszkanie, musisz dopasować jego moc do wielkości pomieszczenia, a także zwrócić uwagę na kilka innych czynników. Na blogseniora.pl/jakie-grzejniki-do-mieszkania-w-bloku-aby-bylo-cieplo-i-tanio/ znajdziesz pomocne wskazówki.
  • il_biscione 6 miesięcy temu
    Różnica jest dość spora, przede wszystkim grzejnik olejowy dłużej się nagrzewa, mija stosukowo dużo czasu, aż olej w nim zawarty nagrzeje się do pożądanej temperatury. Jeżeli chcemy szybko dogrzać pomieszczenie, to zdecydowanie lepiej sprawdzi się konwektorowy. Grzejnik olejowy to dobre rozwiązanie, kiedy trzeba ciepło w pomieszczeniu utrzymywać stale. Ja taki grzejnik właśnie mam i polecam - www.sferis.pl/grzejnik-olejowy-furizu-rib-gofr11-kolor-bialy-p520540 ekonomiczny, niezawodny z 3 stopniami poziomu mocy oraz zabezpieczeniem przed przegrzaniem.
  • Gość: Marcin IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 1 miesiąc temu
    Grzejniki to dobre rozwiązanie, które wykorzystuje się głównie w sezonie zimowym. Może warto pomyśleć o innym rozwiązaniu. Np o klimatyzacji? Zimą grzeje a w upalne dni dostarcza chłodne powietrze. Warto to przemyśleć i poczytać na necie. Np tu www.klimador.com.pl Są też inni. Wystarczy zapytać w Google :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.