Dodaj do ulubionych

czym skleić dmuchany basen? dziurawy?

13 lat temu
basenik dmuchany dla dzieci z takiej grubej kolorowej folii (jak kółka do
pływania) dorobił się miniaturowej dziurki. Niby nie duża ale powietrze
ucieka. Czym to można skelić? nie mam żadnych oryginalnych łatek. Czy wiecie
jaki klej sobie poradzi z ciśnieniem i naporem wody? czym najlepiej będzie to
załatać?
Dzięki za pomoc
Mirka17

--
>uśmiecham się każdego dnia<
Edytor zaawansowany
  • allija 13 lat temu
    Mój mąż namietnie sklejał dzieciakom kółka do pływania bo po ich szlenstwach w
    morzu "puszczały", najczęściej na szwach. Kleił normalnym klejem odpowiednim do
    takiego materiału, zadnym jakims specjalistycznym a jako łatek uzywał
    pierwszego przedziurawionego kółka. Rozumiem, ze ty nie masz wcześniej
    przedziurawionego basenu ale moze masz jakąś stara piłke, kółko lub zabawke z
    identycznego materiału, ktore da sie wykorzystać?
  • Gość: mara_15 IP: *.zetosa.krakow.pl / *.zetosa.krakow.pl 13 lat temu
    allija ma racje tez tak robie
  • Gość: Justyna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13 lat temu
    polecam łatki na zimno do dętek rowerowych
  • Gość: Rafal IP: *.ip4.greenlan.pl 4 lata temu
    jest taka łatka dostępna na rynku i powiem że skleiłem basen od strony wody i czyma już miesiąc i jest przyklejona na maxa. naprawdę polecam kupiłem na alllll łatka nazywa się tear-aid w zestawie jest taśma do cięcia 30cmx8cm i przybory do odtłuszczenia ale wiem ze dostępne są też u przedstawiciela tear-aid.pl
  • 5zet 2 lata temu
    taśma bardzo dobra, ale ma pewną wadę- taki kawałek 30 na 8 cm kosztuje z przesyłką sporo ponad 50 zł. Dmuchany basen w Casto kosztował mnie 45, wiec... kupiłem następny basen ;)) p/s są kawałki 2 razy mniejsze, z przesyłką ok 33 zł.
  • anmaszy 4 lata temu
    My też latkami rowerowymi..
  • Gość: rafal IP: *.free.aero2.net.pl 4 lata temu
    też kleiłem rowerowymi łatkami przez rok i cieknie po 3 dniach do puki nie zastosowałem tear-aid i już 3 miesiące jest bez problemu
  • Gość: Rafal IP: *.free.aero2.net.pl 4 lata temu
    łatkami rowerowymi kleiłem przez rok z 10 razy i zawsze kicha na krótką chwile i dalej cieknie a z tą taśmą tear-aid koniec problemu to już 3 miesiąc i jest ok a basen dzieciaki cały czas użytkują na maxa
  • tomekmazurr 3 lata temu
    ale numer z tear-aid, wiele widziałem ale ta taśma robi robotę. dla testu przykleiłem z boku basenu i już nie udało mi się tego cholerstwa odkleić.
    ale numer z tear-aid, wiele widziałem ale ta taśma robi robotę. dla testu przykleiłem z boku basenu i już nie udało mi się tego cholerstwa odkleić.
  • Gość: BennyK IP: *.dynamic.chello.pl 3 lata temu
    koniec reklamy TA? :)
    Do przedziurawionych materacy, basenów, piłek dmuchanych itd można kupić gotowe zestawy no-name klej+łatki za jakieś 7-15zł
    Są na oddziałach sportowych lub camping/sprzęt na lato (te drugie tylko sezonowo) chyba każdego hipermarketu.
    no to śmiało mogę przyznać że tear-aid.pl jest najlepsza z taśm klejących świata. od maja rozdarcie jest sklejone i nie przepuszcza wody.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka