• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

H2O steam mop - czy ktos uzywa?

• IP: *.rad.vectranet.pl 9 lat temu
    witam,
    w telewizji widzialam reklame takiego urzadzenia do sprzatania
    www.tvmarket.pl/index.asp?tn=productview&pid=26267&c=1573&t=&cid=
    Czy ktos z was używał? Z jednej strony mam wielką ochotę na tego pomocnika,
    ale z drugiej strony jakos trudno mi podjąc decyzje tylko po zachętach
    telewizyjnych....
    Edytor zaawansowany
    • Gość: kama IP: *.rad.vectranet.pl 9 lat temu
      nikt z was nie spotkał się z tym ustrojstwem?
      • Gość: Kamila IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 9 lat temu
        czesc, ja tez mam na niego chetke:) podobnie jak Ty, nie bardzo wierze w
        cudowna moc, ale gdyby ktos potwierdzil skusilabym sie.
      • Gość: monique IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 9 lat temu
        właśnie zamówiłam mopa w tvmarkecie, ale mam pytanko czy można nalać
        płynu do środka czy tylko ewentualnie polać podłogę, z płynem zapach
        jest zupełnie inny.
        • Gość: bibunia IP: *.icpnet.pl 9 lat temu
          nie możesz ani nalać do zbiornika ani polać podłogi - zrobią się
          wtedy straszne smugi i cały płyn zostanie ci na nakładce.
          Zapach podczas sprzątania jest mało atrakcyjny

NAPRAWDĘ ZASTANÓW SIĘ NAD ZAKUPEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          wg mnie nie warto!!!!!!!!!!!!!!!!
          • Gość: ania1408 IP: 83.238.11.* 9 lat temu
            A jak ten mop sprawdza się na terakocie?
            • Gość: Kalina IP: *.kruk-inkaso.com.pl 9 lat temu
              sprawdza sie wysmienicie, widac roznice miedzy uzywaniem h2o mop a
              zwyklego mopa. dla przypomnienie wymieniam jeszcze inne powierzchnie
              na których h20 z tv marketu sie sprawdza:
              terakota,
              linoleum,
              winyl,
              drewno,
              marmur,
              powierzchnie ceramiczne
              dywany...
              pozdrawiam
              • Gość: Kamil IP: *.100.c69.petrotel.pl 9 lat temu
                Witam
                Kupiłem ten Mop H2O , mam pytanie czemu zostawia on takie mokre
                podłogi u was tak samo jest?
                • Gość: Kamil IP: *.100.c69.petrotel.pl 9 lat temu
                  Witam
                  Kupiłem ten Mop H2O , mam pytanie czemu zostawia on takie mokre
                  podłogi u was tak samo jest?
                  • Gość: ania1408 IP: 83.238.11.* 8 lat temu
                    Mopem myję ok 50 m terakoty. żeby nie była bardzo mokra w połowie
                    mycia wymieniam na drugą wkładkę. Spróbuj może tobie też pomoże.
                    Co do skuteczności tego mopa - rzeczywiście nie myje dokładnie w
                    rogach i przy cokołach. Ale w szale świątecznych porządków
                    wyszorowaliśmy całą podłogę ostrą szczotką i okazało się że woda
                    była czysta, pomimo róznych rowków w terakocie.
                  • Gość: gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 8 lat temu
                    mam pytanie czy u Was mop pozostawia takie strasznie mokre podłogi.
                    potem muszę scierać na sucho bo wyglądają jakby wylał na nie wiadro
                    wody
                    • Gość: marcin IP: *.igloonet.pl 8 lat temu
                      czy h2o mopem można czyścić panele podłogowe?
                      czy para nie roztopi wosku na łączu paneli i się nie rozejdą, nie
                      będą pęcznieć?
                      • Gość: Albert IP: *.scansafe.net 8 lat temu
                        Zastanawiam się już drugi miesiąc nad kupnem tego mopa. Czy ktoś
                        może mi powiedzieć jak spisuje się na dużych powierzchniach
                        szklanych? Do dywanów mam maszynę. Płytki i fugi - to mnie nie
                        dotyczy. Bardzo proszę o informacje jaka jest przydatność mopa przy
                        dużych szklanych powierzchniach. Czy nie tworzy smug i zacieków.
                        Wydaje mi sie że może tworzyć - tego się obawiam. Bardzo dziekuję za
                        informacje. Albert

• Gość: DENSEN IP: *.quarto.pl 7 lat temu
                        Nie powinno się stosować żadnych urządzeń parowych do czyszczenia paneli.
                        Gorąca para, szybko skrapla sie, a nadmiar wody wpływa mędzy panele...za jakich
                        czas zaczną puchnąć, niestety.Inne podłoża, jak najbardziej można tym mopem
                        czyścić.A co do sporej ilości wody pozostającej przez jakiś czas na czyszczonych
                        powierzchniach, to normalne...odparowanie jej nie trwa godzinami...kilka minut i
                        podoga sucha. Sam sie przekonałem. Urządzenie za niecałe 150 zł (od dystrybutora
                        z aukcji) działa bez zarzutu, jest tym samym , jakie za prawie 500 kupić można w
                        TVsklepie. Pozdrawiam
                    • Gość: kasia IP: 91.192.147.* 7 lat temu
                      też zostawia mokre podłogi a zbiornik na wodę trudno wyjęć bez
                      męskiej pomocy.
                  • Gość: bilek IP: *.zdnet.com.pl 8 lat temu
                    bo załozyłeś zwykłe koncówki które dje w ilości 10 szt. Powinienes założyć te z
                    mikrofibry. U nich koszt 2 szt z mikrofibry to 59zł.
                  • Gość: samba IP: *.toya.net.pl 7 lat temu
                    Napiszcie, bardzo proszę czy to ten oryginalny H2O MOP z TV zostawia
                    mokrą podłogę, czy jakiś inny kupiony np na Allegro?
                    Jak inny to konkretnie jaki.
                    • Gość: mloda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 4 lata temu
                      Też zostawia:( Myślałam że lepiej poradzi sobie z dywanem ale zawiodłam się na calej lini...
              • Gość: Anonimm IP: *.promax.media.pl 5 lat temu
                Czytając to wydaje mi się, że ten post pisał jakiś akwizytor tvmarketu.
          Żadnych płynów nie wolno wlewać do środka!!!
        • Gość: DENSEN IP: *.quarto.pl 7 lat temu
          Dostaniesz mopa, poczytaj w instrukcji...zazwyczaj my- Polacy ie czytamy
          instrukcji, a potem miliony pytań do serwisantów i pretensje nie wiadomo do
          kogo. Z innej beczki- zakupy w TV sklepach OK, ale ten sam produkt ,3 razy
          taniej, oficjalnie, z gwarancją kupisz na All....aukcji takiej internetowej
          (nazwa muzycznie brzmiąca). Pozdrawiam
      • Gość: eti IP: *.gb.net.pl 9 lat temu
        Tak ja to właśnie kupiłam za 600 zł podłogi może zmywa tylko nie może być śmieci
        a co prania dywanów to wielka porażka.
        • Gość: K..... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 9 lat temu
          nie rozumiem ...u mnie ok pieze zmywa au Was nie...hmmm dziwne!
          • Gość: Piotrdivine IP: 212.33.86.* 3 miesiące temu
            I jeszcze ciasto upiecze...
      • Gość: stefi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 8 lat temu
        pięknie wygląda czyszczenie w reklamie,w rzeczywistości dużo
        gorzej.podłoże musi być idealnie odkurzone aby nie pozostawały ślady
        kurzu,w narożnikach nie można dokładnie odparować,trzeba się nieżle
        pomęczyć przesuwając urządzenie po podłożu.generalnie lepszy
        tradycyjny mop za około 20 zł.żałuję że dałem się nabrać
        informacje. Albert
      • Gość: Miro IP: *.gprs.plus.pl 7 lat temu
        Nie kupuj tego dziadostwa. Ja już zakupiłem postanowiłem szybko
        oddać i pięć tygodni czekam na zwrot kasy.
        • Gość: DR.mop IP: 89.230.92.* 7 lat temu
          Ten H2O Mop to to badziewie za grubą kasę, nie wiadomo jaka firma to produkuje
          (wiadomo, chińczycy)- to samo można kupić za pół ceny w hipermarkecie i
          przynajmniej sygnowane jakąś tanią firmą (np. Botti).
          A najgorsza sprawa to zwrot kasy - jak się ich nie opierniczy to można czekać
          miesiącami!
      • Gość: Ewa IP: 94.254.140.* 7 lat temu
        Ja używam , kupiłam w hipermarkecie, nazwa mopa Clean.Maxx jest
        super tylko brak nakładki z tworzywa ale nie mam problemu z
        dywanami.Dobra cena 119 zł, są już tańsze w sprzedazy.
      • Gość: TOMEK2398@WP.PL IP: *.olsztyn.vectranet.pl 7 lat temu
        MAM JEST SUPER !!!!
    • Gość: vv IP: *.tpnet.pl 9 lat temu
      2 nakladki z mikrofibry starcza na kilka metrow kwadratowych podlogi. Potem
      trzeba je wyczyscic.
      Zaloze sie, ze podobne urzadzenie mozna kupic za 1/5 ceny, tak jak wszystkie
      wynalazki z telezakupow.
    • Gość: neonix IP: *.icm.edu.pl 9 lat temu
      Kup sobie oczyszczacz parowy na Allegro za 100 zl. Wyjdzie na to samo tyle ze
      taniej.
      DZIEKUJE!!!!
      • Gość: Zapracowana IP: *.19.165.10.osk.enformatic.pl 9 lat temu
        To nie prawda z oczyszczaczem parowym, mam go po nim zostaje skroplona woda i
        trzeba jechac na kolanach. Mopa kupiłam i jestem zadowolona, ładnie czyści fugi
        i dywany!. Polecam
        • Gość: Jaska IP: *.ovh.net 9 lat temu
          ten mop to bardzo fajne porządne urządzenie. Faktycznie czyści bardzo dobrze
          podłogi. Pa
          • Gość: Smok_Hilary IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 9 lat temu
            A skad brac nowe nakladki? I na jak długo wystarczaja?
            • Gość: Konilia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 9 lat temu
              Nakładki starczają na około 3 miesiące . Po zabrudzeniu pierze się
              je w pralce . Można je kupić w tv markecie .
              • Gość: Kamila IP: 81.210.76.* 9 lat temu
                Mam pytenie:Mozna tym mopem czyscic panele???Pod wpływem gorącej
                pary nie rozkleją sie??
                • Gość: J.... IP: *.ovh.net 9 lat temu
                  H2O Mop można według wskazań używać do czyszczenia terakoty, linoleum, drewna,
                  marmuru, ceramiki, dywanów!
                  • Gość: Wujek Dobra Rada IP: 195.136.192.* 9 lat temu
                    A tam według mnie TEN CAŁY Sklep to PIC NA WODE,FOTOMONTAŻ!!!
                    Bo napewno jak by sie go używało rok to te nakładki były by czarne jak smoła.
                    • Gość: Natka IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 9 lat temu
                      proponuje zakupić i sie przekonać ze to fajna sprawa ten mop.
                      • Gość: Marta IP: *.btk.net.pl 9 lat temu
                        Witam!Ja także bardzo chętnie kupiłabym ten mop. Czy mogłabyś coś więcej o nim
                        napisać, tak żeby zachęcić, przekonać nas do zakupu.
                        • Gość: Natka IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 9 lat temu
                          polecam odwiedzić strunę www.tvmarket.pl
                          tam jest wszytko na ten temat.
                          ja napisze tylko tyle ze od kiedy go mam to na prawdę sprzątanie jest bardzo
                          przyjemne szybkie i nie takie uciążliwe.
                          • Gość: turkus _24 IP: 195.116.63.* 9 lat temu
                            Czy czyścisz nim dywany? Jest widoczny efekt czystości?
                            witam,
                            zalozylam ten topik, bo szczerze jestem zainteresowana tym mopem....
                            powiem jednak, że odsylanie mnie do strony tvmarketu nie najlepiej
                            na mnie wplywa... zwyczajnie nie wierze juz tym reklamom, chcialam
                            uslyszec realacje z waszego uzytkowania, jesli oczywiscie
                            korzystacie z tego sprzetu... jakie ma plusy, jakie minusy...
                            chcialabym ulatwic sobie zycie, ale nie chce miec nowego zawalidrogi
                            w domu, bo dalam sie oczarowac telewizyjnej reklamie...
                            • 9 lat temu
                              Wlasnie kupilam w koncu tego mopa, glownie ze wzgledu na dziecko, ktore
                              raczkujac caly dzien wyciera sie w podlogi :) Jeszcze nie dowiezli, wiec jak
                              wyprobuje, to opowiem. Zaryzykowalam, chociaz mam olejowana podloge. Najwyzej
                              oddam mamie
                              • Gość: Iwi IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 9 lat temu
                                sprzecik jest ok smialo kup tym bardziej jak masz maluszka w domu
                                snujacego sie po podłogach:)
                              • Gość: aa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 9 lat temu
                                Agnes, daj znac jak wypadla konfrontacja z mopikiem jak juz Ci go dostarcza...
                                Tez jestem ciekawa jak ma sie reklama w TV do rzeczywistosci. Dzieki za info
                                • 9 lat temu
                                  Mam juz mopa.
                                  Zalety kazdy widzi w tv,
                                  -czyszczenie goraca para jest higieniczne,
                                  -jak sie zalozy gruba nakladke, to podloga szybko schnie.
                                  -fajnie bucha para :)
                                  Wady sa takie:
                                  -wcale nie czysci fug! sa ciemne jak byly!
                                  -podloga sie lekko lepi po umyciu
                                  - mialam nadzieje na usuniecie kilku starych plam z podlogi, ale niestety :(
                                  - z drewnianej, olejowanej podlogi nie usuwa tlustych plam, moze po paru razach?
                                  -wyczyscilam stary cuchnacy materac pokryty niezdejmowalnym materialem i plamy
                                  zniknely (raczej z herbaty niz te tluste, ale zapach dalej kiepski mimo
                                  spryskania plynem. Mysle jednak ze po paru razach moze zejdzie
                                  - w niektorych miejscach zostawia biale smugi na drewnie. Niby pisza, zeby za
                                  mocno nie nacikac, bo sie takowe pojawia, ale ja nie naciskalam mocno

Ogolnie boje sie tego uzywac na drewnie, moze na lakierowanym lepiej to wyglada.
                                  Cos trzeba zrobic, zeby kafelki sie nie lepily po czyszczeniu - moze trzeba
                                  czyms polac podloge. Nie wiem tez po co jest tych 10 cienkich nakladek, przy
                                  nich podloga jest mokra i brudna, daja 2 grube z mikrofibry i te dzialaja.
                                  Ktos tu pisze zeby kupowac w sklepie, ale towary zakupione w sklepach nie
                                  podlegaja zwrotowi, wiec moze lepiej zamowic. Z tym, ze na zamowienie czeka sie
                                  miesiac, bo jest ich podobno duzo.
                                  Nie wiem, jak zalozyc ten trojkat do dywanow :(
                                  Wole jednak to niz zwyklego mopa - do lazienki i kuchni.
                                  Pozdrawiam
                                  • Gość: aga IP: *.ipt.aol.com 9 lat temu
                                    witam
                                    jestem zainteresowana kupnem tego mopa i chciałabym prosic o rade czy warto go
                                    zakupic .Cena jest dosc wysoka jak na mopa a do czyszczenie samej kuchni i
                                    łazienki szkoda wydawać tyle kasy tym bardziej że piszesz:podloga sie lekko lepi
                                    po umyciu.Czy znalazłas na to sposób?Mam w domu dywany może wiesz jak się
                                    sprawdza w tej dziedzinie? I co sądzisz teraz po kilku razowym uzywaniu?
                                    Pozdrawiam
                                  • Gość: korrnati IP: 217.153.86.* 9 lat temu
                                    Witaj Agnes!
                                    Obserwuję to forum już od dłuższego czasu i czekam na opinie w
                                    ilości przynajmniej dwucyfrowej ;) by mieć pewnośc, że warto go
                                    zakupić. Niestety nie ma ich zbyt wiele. Twoja ocena daje mi do
                                    myślenia, bo wady nieco przytłaczają zalety...
                                    A jak sądzisz, na lakierowanym parkiecie będzie się sprawował
                                    dobrze? I jeszcze jedno, klei się także terakota? Czy tylko ta
                                    drewniana?
                                    No i fajnie byłoby wiedzieć, jak się na dywanach sprawuje. Będę
                                    wdzięczna za jeszcze kilka informacji.
                                    Pozdrawiam serdecznie
                                    • 9 lat temu

> A jak sądzisz, na lakierowanym parkiecie będzie się sprawował
                                      > dobrze?

Moim zdaniem ok. czyszcze swoja olejowana podloge.

I jeszcze jedno, klei się także terakota? Czy tylko ta
                                      > drewniana?

Kleila sie terakota, ale to dlatego, ze nie wymienilam tej nakladki, za dlugo ja
                                      uzywalam. Teraz nie klei sie w ogole :)

> No i fajnie byłoby wiedzieć, jak się na dywanach sprawuje. Będę
                                      > wdzięczna za jeszcze kilka informacji.

Dywanow nie mam, ale testowalam na tkaninie. Wedlug mnie dywan bedzie czyscilo
                                      dobrze, pod warunkiem ze to beda swieze plamy. Wyobraz sobie po prostu co moze
                                      zrobic goraca para na powierzchni:) na pewno nie pierze i nie froteruje, to nie
                                      jest cudowne urzadzenie, ale para moze usunac zabrudzenia, ktore normalnie
                                      czysciloby sie gabka albo inna szczotka. Do trudniejszych plam na dywanie to
                                      specjalne maszyny chyba.
                                      To jest taki troche lepszy mop:) Bardziej higieniczny, mocniejszy, bardziej
                                      poreczny, mozna nim cos zdezynfekowac i wyczyscic/odswiezyc dywan.

> Pozdrawiam serdecznie
                                      Pozdrawiam!
                                      • Gość: korrnati IP: 217.153.86.* 9 lat temu
                                        Witaj Agnes
                                        Przepraszam, że dopiero teraz się tu pojawiam i dziękuję, ale miałam
                                        gorący okres i tydzień odwyku od internetu :)
                                        Bardzo Ci dziękuję za pomoc, tak byłam napalona na tego mopa, że
                                        potrzebowałam jakiegoś wsparcia, by później nie trzymać kolejnego
                                        grata w schowku... I podjęłam decyzję - KUPUJĘ :)
                                        A zawsze mogę - gdy zmieni mi się stosunek do tego urządzenia -
                                        oddać go mojej Mamie, która ma dużo mniejsze mieszkanko i na pewno
                                        jej się przyda :)
                                        Pozdrawiam serdecznie i życzę Ci miłego weekendu!!
                                        • 9 lat temu
                                          Po wizycie mojej mamy ja nie nie mam juz wyjscia, bo wlasnie tez kupila sobie
                                          tego mopa. I tez jest zadowolona.
                                          Pozdrawiam!
                                  • 9 lat temu
                                    agens napisała:

> Mam juz mopa.
                                    > Zalety kazdy widzi w tv,
                                    > -czyszczenie goraca para jest higieniczne,
                                    > -jak sie zalozy gruba nakladke, to podloga szybko schnie.
                                    > -fajnie bucha para :)
                                    > Wady sa takie:
                                    > -wcale nie czysci fug! sa ciemne jak byly!
                                    > -podloga sie lekko lepi po umyciu
                                    > - mialam nadzieje na usuniecie kilku starych plam z podlogi, ale niestety :(
                                    > - z drewnianej, olejowanej podlogi nie usuwa tlustych plam, moze po paru razach
                                    > ?
                                    > -wyczyscilam stary cuchnacy materac pokryty niezdejmowalnym materialem i plamy
                                    > zniknely (raczej z herbaty niz te tluste, ale zapach dalej kiepski mimo
                                    > spryskania plynem. Mysle jednak ze po paru razach moze zejdzie
                                    > - w niektorych miejscach zostawia biale smugi na drewnie. Niby pisza, zeby za
                                    > mocno nie nacikac, bo sie takowe pojawia, ale ja nie naciskalam mocno
                                    >
                                    > Ogolnie boje sie tego uzywac na drewnie, moze na lakierowanym lepiej to wyglada
                                    > .
                                    > Cos trzeba zrobic, zeby kafelki sie nie lepily po czyszczeniu - moze trzeba
                                    > czyms polac podloge. Nie wiem tez po co jest tych 10 cienkich nakladek, przy
                                    > nich podloga jest mokra i brudna, daja 2 grube z mikrofibry i te dzialaja.
                                    > Ktos tu pisze zeby kupowac w sklepie, ale towary zakupione w sklepach nie
                                    > podlegaja zwrotowi, wiec moze lepiej zamowic. Z tym, ze na zamowienie czeka sie
                                    > miesiac, bo jest ich podobno duzo.
                                    > Nie wiem, jak zalozyc ten trojkat do dywanow :(
                                    > Wole jednak to niz zwyklego mopa - do lazienki i kuchni.
                                    > Pozdrawiam
                                    odpręż się nie można tak pesymistycznie patrzeć

są jeszcze szmaty
                                    wszak nalepiej z tetry
                                    • Gość: ania1408 IP: 212.160.235.* 9 lat temu
                                      Spróbuj w trakcie mycia podlogi zmienić nakładkę albo wypłukać
                                      używaną. Mam w domu ok 50 m terakoty i zawsze używam dwóch nakładek -
                                      podłoga się nie lepi.

Potwierdzam, że mop czyści lepiej niż zwykły, natomiast u mnie tez
                                      nie doczyszcza fug i starych plamek. Do podłóg drewnianych go nie
                                      uzywam.
                                    • Gość: Lidka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 7 lat temu
                                      Właśnie zamówiłam na allegro za 120 zł + przesyłka. Identyczny jak ten za 500 w
                                      TVmarket.
                                      • Gość: ewa73r IP: *.kalisz.mm.pl 7 lat temu
                                        Prosze mi napisać jaki jest mop i czy na panelach też można go
                                        stosować - chcę kupić i nie wiem bo mam większość połozonych paneli
                                        na podłogach. Jeśli mogę poprosić to proczę o szybką odp. na mój
                                        adres: ewa.73r@wp.pl. z Dzięki!
                                    • Gość: obca IP: *.instalnet.com.pl 6 lat temu
                                      kupilam tego mopa i co moge powiedziec jest beznadziejny , zostawia
                                      tyle wody ze trzeba na sucho wycierac , para tez slabo leci , ladnie to
                                      on wyglada w reklamie , nie polecam go nikomu
                                    Tego trójkąta się nie zaklada w żaden specjalny sposób.
                                    1. Nakładasz nakładkę z microfibry
                                    2. stawiasz trójkąt na dywanie
                                    3. stawiasz na nim mopa i wolniutko jeździsz po dywanie
                                    Nakladki szybko robią się b. brudne, więc znaczy że brudu nieco z
                                    dywanu schodzi.
                              • Gość: Teresa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 9 lat temu
                                Właśnie jestem po testowaniu tego cuda !!!!
                                Nic w nim z reklamy, podłoga jest bardzo mokra i nadaje się do
                                wytarcia szmatą, dywanów ta lipa wcale nie czyści tylko moczy i to
                                bardzo, do drewnianych podłog zupełnie się ni nadaje, bo przy tak
                                dużej ilości wody podłogi się wypaczą.Przestrzegam wszystkich przed
                                kupnem tego " CUDA" bo to naciąganie za ciężkie pieniądze.
                                A w TV Market, to naciągacze i kłamczuchy.Jeżeli jest inaczej, to
                                zapraszam!!!!!!!!
                                • Gość: dasia IP: *.lanet.net.pl 9 lat temu
                                  uzywam mopa od dawna zero problemo no poczatkwo byly bo cos tam zle robilam
                                  teraz jest ok nie wiem skad takie opinie ale coz..ja kupilam z TvMarketu. Zreo
                                  problemow tylko 100 procent zadowolenia. pozdrawiam
                                • Gość: tequilla26 IP: 88.220.111.* 8 lat temu
                                  Na allegro ten mop jest po 115zł!!!
                                  • Gość: toska IP: *.ssp.dialog.net.pl 8 lat temu
                                    witam
                                    Właśnie oglądam gazetkę reklamową Tesco i jest tu do kupienia
                                    "szczotka parowa" w cenie 199 i można kupić na raty .
                                    Nie wiem czy to jest oryginalny egz.czy podróbka na zdjęciu nie
                                    widać dokładnie.Mam ochotę go kupić ,ale jak czytam te wszystkie
                                    opinie negatywne to mi się powoli odechciewa tego sprzętu .
                                    pozdrawiam

• Gość: Iwona IP: *.marquard.pl 7 lat temu
                                      I slusznie ze ci sie odechciewa, bo ja zakupilam to "cudo" i nie wart
                                      jest az takich pieniedzy! Nakladki trzeba by bylo zmieniac za czesto i
                                      absolutnie nie dwie na 50 m ale drugie tyle. Bo podloga mokra! Ale
                                      zmienianie tez uciazliwe bo mozna sie poparzyc. Kabel za krotki, na
                                      pokoj 20 m, trzeba [przelaczac do innego gniazdka albo z
                                      przedluzaczem. Do dywanow absolutnie nie, bo sa strasznie mokre, fugi
                                      nie wyczyscil w lazience
                                • Gość: wenn IP: *.toya.net.pl 7 lat temu
                                  kupiłam na allegro za 150 zł zkosztami przesyłki.
                                  Nic nie przemacza, czysci dobrze, tylko trzeba często wymieniac
                                  nakładki.Dokupiłam kilka.Dywanów nie czyści tylko odświeża i
                                  dezynfekuje.Za 399zł nie kupiłabym tego.Szybciej i wygodniej myje mi
                                  się zwykłym mopem ,ale mniej dokładnie.Głównie odświeżam dywany.
                                  Mam ich ponad 100m2
                        • Gość: andrzej IP: *.godula.net 8 lat temu
                          mop jest dobry do czyszczenia wszystkich powieszghni ale słabo
                          czysci jasne dywany powieszghnia po czyszczeniu jest
                          bardziej "sterylna".
                          • 8 lat temu
                            kupiłam ten wynalazek, na którego od dawna ostrzyłam zęby. Ogólnie
                            uważam, że czyszczenie parowe jest najbardziej higieniczne i przede
                            wszystkim - tanie. Praktyka potwierdziła, że się nie byłam zbyt
                            daleko od prawdy, ale jednak wychwyciłam wady:
                            - nakładka po pewnym czaie nasiąka wodą i "kłapie" pozostawiając
                            mokre smugi, ale można ją wymienić
                            - zapach towarzyszący czyszczeniu jest nieprzyjemny, przypomina
                            smrodek mokrego i brudnego psa :) polecam czyszczenie przy otwartym
                            oknie
                            - do parkietów raczej się nie nadaje, wyjaławia je i zmywa powłoczkę
                            pasty, czy innych środków, którymi pokryta była podłoga.
                            - dywany jedynie odświeża, ale mój był bardzo brudny, więc może
                            nawet mop nie dał mu rady :)

Do kafelków i różnego rodzaju wykładzin nadaje się jednak
                            wyśmienicie!
                            Ogólnie nie żałuję i mogę śmiało polecić.

--
                            marlene vel mixta
                        • Gość: monia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 7 lat temu
                      • Gość: www IP: *.lanet.net.pl 8 lat temu
                        mop jest ok a co do info o nim i tym co potrafi to poczytaj na tvmarket.pl
                    • Gość: damiano IP: *.starnettelecom.pl 9 lat temu
                      nakladki przeciez mozna prac a jak co to mozna dokupic nowe i wcale
                      nie sa takie drogie
                      • Gość: Kalina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 9 lat temu
                        mop jest świetny. warto go było zakupić czyści idealnie nakładki jak najbardziej
                        do praleczki i są czyste. dla chcących kopić w sklepie to adresy sklepów są na
                        www.tvmarket.pl albo macie tam jakieś dane kontaktowe to zapytać. no to lecę
                        posprzątać salon:) pa
                      • Gość: klinsman IP: 81.15.252.* 8 lat temu
                        dlaczego on zastawia tak duzo wody na podlodze??
                      • Gość: klinsman IP: 81.15.252.* 8 lat temu
                        dlaczego on zastawia tak duzo wody na podlodze??
                        • Gość: mm IP: *.icpnet.pl 8 lat temu
                          bo szmata (tzn. nakładka z mikrofibry) nie jest w stanie wchłonąć.
                          trzeba często zmieniać - tj. płukać i wykręcać. albo najlepiej,
                          jeśli za mopem idzie druga osoba z dużą szmatą o wysokiej chłonności
                          i wyciera - dzięki temu można wybrać brudną wodę z zagłębionych fug,
                          bo z tym mop nie radzi sobie zupełnie. podobnie dywany - tylko
                          mokre, ewentualnie można rozmoczyć plamy i wytrzeć je ręcznie, albo
                          zaraz przejechać odkurzaczem o dużej mocy zbierającym wodę. cudów
                          nie ma. mi mop usunął wierzchnią warstwę brudu z szzorstkich płytek,
                          ale z plamami sobie nie poradził - musiałam ręcznie wyszorować
                          szczoteczką.
                    • Gość: niezadowolona IP: *.internetdsl.tpnet.pl 9 lat temu
                      Kupiłam mopa w tv markecie-nie kupujcie, wielki szajs! Nie wytwarza
                      pary! Odesłałam go do tv marketu przed upływem 10 dni zgodnie z
                      informacją na fakturze. Dziś otrzymałam go z powrotem z adnotacją,
                      że nie przysługuje mi zwrot pieniędzy. Oprócz tego straciłam ok. 70
                      zł na opłatę pocztową do Poznania i z powrotem. Pierwszy i ostatni
                      raz dałam się nabrać na reklamę w telewizji!!!
                    • Gość: xXx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 8 lat temu
                      "Wujku"... nie były by czarne jak smoła gdyż po każdym myciu można je wyprać. A
                      w dodatku za niecałe 20 zł masz na allegro następne... Takie nakładki należy
                      wymieniać co około 3 miesiące.
                    • Gość: kuba IP: *.chello.pl 8 lat temu
                      tylko widzisz te nakladki sie myje no chyba ze masz taki syf w domu ze nic tego
                      nie wezmie
            • Gość: Piotr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 7 lat temu
              Kup lepiej na allegro, wychodza dużooooo taniej, a jakość ta sama (to i to
              kupywane jest w chinach)
          • Gość: g... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 8 lat temu
            zgadzam sie mop jest swietny czysci bardzo dokladnie i skutecznie...
            polecamm
          mopik jest rewelacyjny czysta przyjemność ze sprzątania:)))
          • Gość: Kalina IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 9 lat temu
            ja czyszczę podłogi w kuchni i dywan w pokoju i jest ok
          • Gość: Alien IP: *.ghnet.pl 8 lat temu
            Jeden z pracowników firmy tvmarket na zlecenie tej firmy podaje sie za kobiety
            (np. Natka, Kalina) i próbuje przekonać Was do zakupu ich tandetnego urządzenia.
            Przestrzegam przed czytaniem tych wiadomości.
            • Gość: Marcin Grabski IP: 212.180.162.* 8 lat temu
              co do TV market podziele się dwoma opiniami, towary do 10 kilo wysyłane są
              pocztą polską więc trzeba iść samemu na pocztę i odebrać bo żaden listonosz tego
              nie bedzie dzisiaj nosił. zapłaciłem 34 zł i muszę iść na pocztę - no comments.
              Druga sprawa to nieuprzejma i arogancka telefonistka, która na moją opinię w
              sprawie wysyłki zareagowała przerywaniem wypowiedzi i podnoszeniem głosu.
              Odradzam TV Market i jest to opinia pod prawdziwym imieniem i nazwiskiem.
            • Gość: aga IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 7 lat temu
              Witam,jestem klijentem tej złodziejskiej firmy,zamówiłam sobie łóżko
              dmuchane za 349zl plus koszt przesyłki,czyli ok 388zl.Paczke
              dostałam 9 stycznia,okazało sie ze materac jest dziurawy i
              uszkodzone,odesłałam do TV Marketu 15 stycznia i do dzisiejszego
              dnia nie dostałam swoich pieniedzy,ostrzegam przed zakupami w tym
              sklepie,oszuści
              • Gość: madzia87 IP: *.uznam.net.pl 7 lat temu
                wlasnie dostałam tego mopa na urodziny
                allegro.pl/show_item.php?item=640226450&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.#gallery,
                wyopróbowałam go dopiero raz, ale już jestem z niego zadowolona, fakt zostawia
                mokre ślady na podłodze, ale przecież para która wydostaje się spod spodu osadza
                się na podłodze i skrapla temperatura opada i podłoga jest mokra więc to
                normalne, to ile tej wody zostanie wydaje mi się że zależy od czasu trzymania
                mopa w jednym miejscu, ale muszę poużywać kilka dni zeby powiedziec cos wiecej
                na ten temat, do tego nie zauważyłam zeby zostawial mi jakiekolwiek smugi na
                panelach
                mam maly dywanik ktory ma ciemne plamy (miedzy innymi gdzies mi dziecko zasikalo
                dywan i ciezko schodzilo), nie powiem zeby wszystko zeszło ale duzo się
                rozjaśniło mysle ze wypiuore jeszcze kilka razy i wszystko zejdzie , bo naprawde
                efekt bardzo widoczny
                w razie pytan chetnie odpowiem
                mam tylko pewne obawy co do rachunku za prad jak bede za czesto uzywac :P
                pozdrawiam
    • Gość: jacx IP: *.ericsson.net 9 lat temu
      Też o tym myślałem, więc włączyłem przeszukiwanie i znalazłem fajną stronę z
      recenzjami różnych produktów i dodatkowo z ocenami czy recenzja jest rzetelna
      czy fałszywa. Wada (dla niektórych) że po angielsku, zaleta, że na rynku
      amerykańskim pewne produktu pojawiły się już dawno i jest sporo opinii.
      Adres strony: www.infomercialratings.com/product/h2o_steam_mop_reviews
      • Gość: GG IP: 80.55.10.* 9 lat temu
        NIE ZNAM ANGIELSKIEGO WIĘC PROSZĘ NAPISZ JAKA JEST GENERALNIE OPINIA
        O H2O MOP - DOBRA CZY ZŁA WARTO KUPIĆ CZY NIE
        • Gość: Rich IP: 80.54.200.* 9 lat temu
          Nie znasz angielskiego? Popros corke lub syna o tlumaczenie.
          Z tego co widzialem na tej stronie wynika ze to:
          Waste of Money!!!!!, czyli STRATA PIENIEDZY.
        • Gość: aaaa IP: *.lanet.net.pl 8 lat temu
          kupuj warto!!! na www.tvmarket.pl masz oryginalny mop. zajrzyj poczytaj pa
      • Gość: gruszka IP: *.lanet.net.pl 8 lat temu
        ja jestem zadowolona z takiego zakupy dla mnie zero wad sprzecik spisuje sie
        swietnie wiec polecam.
        • 8 lat temu
          Gość portalu: gruszka napisał(a):

> ja jestem zadowolona z takiego zakupy dla mnie zero wad sprzecik
          spisuje sie
          > swietnie wiec polecam.
          Do pisania takich peanów zatrudnieni są w firmach ludzie.
          Z tego też powodu nigdy nie biorę ich pod uwagę.
          • Gość: mm IP: *.icpnet.pl 8 lat temu
            dokładnie tak. charakterystyczne cechy takich postów: zero
            konkretów, zdrobnienia, używanie słowa "super"
          • Gość: E.T. IP: 62.69.219.* 6 lat temu
            Całkowicie się zgadzam z Twoją opinią. Podstawianym osobom nawet nie chce się napisać czegoś więcej o sprzęcie niż;ok, super,zero,extra,sprzęcik. Żadnych niedogodności czy wad, czyszczący ideał. :) Dlatego mam mieszane uczucia.
    • Gość: lukasz_wawa IP: *.starnettelecom.pl 9 lat temu
      kupilem mopa z miesiac temu i jest naprawde w porzadku. dobrze
      czysci, nakladki sie wypieraja i na dlugo starczaja. zamiast
      zamawiania przez telefon polecam zakup w sklepie. w warszawie sklep
      jest w podziemiach w alejach jerozolimskich miedzy mariottem a
      centralnym paw. 58
      • Gość: gogo IP: *.CNet2.Gawex.PL 9 lat temu
        a co jesli nie odbiore zamówiomej przesylki? beda jakies
        konsekwencje?
        czekam miesiac i mam teraz mieszane uczucia co do tego mopa.
      • Gość: Agata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 9 lat temu
        Czy te 2 nakładki z mikrofibry można prać,czy po jakimś czasie
        trzeba je wyrzucić? Czy ktoś z was kupił sam H2O mop bez tych
        dodatkowych nakładek, a jeśli tak to czy dlatego,że te 2 z
        mikrofibry i 10 jednorazowych starczą, czy może wie gdzie można
        później je dokupić w bardziej zachęcającej cenie niż w TV markecie(8
        szt 239 zł).
        • Gość: mary IP: *.mmj.pl 9 lat temu
          widziałam na allegro taki sam po 329 zł + 11 zł przesyłka.Też się
          zastanawiam nad kupnem,ale widzę że opinie są różne ja za taka cenę
          pozdrawiam
          • Gość: elunia2 IP: *.centertel.pl 9 lat temu
            Nie wiem, czy zauważyłeś ale na allegro sprzedają bez nakładki do czyszczenia
            dywanów i bez jednorazowych nakładek.....
            • Gość: Kalina IP: *.kruk-inkaso.com.pl 9 lat temu
              nie warto na allegro jest taniej ale mop jest nie kompletny. W
              tvMarkecie sie z tego co widac bardziej opłaca.
              • Gość: Marta IP: *.btk.net.pl 9 lat temu
                Witam! Dalej się zastanawiam nad kupnem ponieważ w domu mam głównie panele i nie
                wiem czy H2O Mop nadaje się do ich czyszczenia?
                • Gość: bibunia IP: *.icpnet.pl 9 lat temu
                  witam, ja kupiłam mopa dzisiaj rano i odrazu zabrałam się za porządki
                  Wg mnie absolutnie nie sprawdza się na parkietach - powstają smugi
                  (a tym bardziej jak mój był nabłyszczany).

Myślę że na panelach będzie lepiej
                  Co do dywanów - to ja nie widzę różnicy - napewno nie znikaja plamy
                  te które już były.

Jeśli bym miała wybór to raczej nie kupiłabym drugi raz tego
                  urządzenia.
                • Gość: ewa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 9 lat temu
                  jeżeli są klejone, bo para rozpuszcza klej
                  • Gość: gadżeciara IP: 217.98.103.* 6 lat temu
                    też się zastanawiam....
                    poszukajcie na you tube fimów użytkowników - a nie reklam

www.youtube.com/watch?v=Dx_39uxvHi4&NR=1 ewidentnie zostawia
                    wodę na panelach... ;-(
              • Gość: klyjent IP: *.centertel.pl 7 lat temu
                Nie kompletny bo z pewnością uzywany,ktoś chce sie POZBYĆ tego szajsu...miałam to kupić ,ale daruje sobie pozdro
                • Gość: Gosposia IP: 94.75.117.* 6 lat temu
                  Witam.
                  Ja kupiłam mopa w sklepie internetowym Violin Otwarte 24
                  Super działa, spredawca godny polecenia no i cena niższa.
                  To co źąda TV Market to jakaś komiczna cena, mop aż tyle nie jest wart ale za mniej z pewnością polecam.
                  Podaje link
                  Kliknij tu
                • Gość: anita IP: *.internetdsl.tpnet.pl 6 lat temu
                  Chciałam kupic, nawet byłam juz zdecydowana
                  po przeczytaniu, NIE KUPIE!
                  pozostane ze swoją Viledą
                  a NAPEWNO nie zakupie w TvMarkecie, NIC!
                  Pozdrawiam Anita
                  Nie pozdrawiam Spamerów z TvMarketu
    • Gość: Visaj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 9 lat temu
      Witam
      Dzisiaj dostałem przesyłke z tymopem i używałem go pierwszy raz dopiero i mam
      takie jedno pytanko: Czy podłoga po użyciu mopa jest żeczywiście sucha? bo u
      mnie było dość mokra. Próbowałem już dwóch rodzajów nakładek na stopę. Poza tym
      próbowałem to na płytkach ceramicznych i boje sie troche próbować na drewnie
      (parkiecie)... wie ktoś coś na ten temat?
      • 6 lat temu
        no wlasnie... u mnie tez byla mokra. Potem zostaly brzydkie zacieki jak wyschlo.
        Na drewnie balam sie spróbować... zmarnowane pieniadze... :-(
        --
        Śpieszmy sie kochać ludzi...
      • Gość: obca IP: *.instalnet.com.pl 6 lat temu

tez mam tego mopa zostawia duzo wody ...
    • Gość: Iwona IP: 81.210.107.* 9 lat temu
      Kupiłąm tego mopa na aukcji Allegro i jestem zadowolona, fajnie zbiera brud i
      jest poręczny.
      Jakby ktoś chciał kupić to polecam, cena 279zł:
      www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3579702
      • Gość: jaskółka IP: 77.88.175.* 8 lat temu
        Niestety dałam się nabrać jak wiele innych osób, które zakupiły to paskudztwo.
        Do pracy z tym "cudem" potrzebne są dwie osoby, jedna moczy podłogę mopem a
        druga zbiera brudną wodę.
        Nigdy nie miałam brudnych podłóg. Sprzątałam zwykłym mopem za parę złotych i
        lepiej udawało mi się je umyć niżeli tym cudownym urządzeniem.
        Jestem naprawdę zawiedziona. W niczym to urządzenie nie przypomina tego co
        pokazują w reklamie.
        Powinno się karać tych zachwalających to urządzenie a te pochwały piszą chyba
        ci, którzy go sprzedają.
        Nie dajcie się nabrać na to co widzicie w TV.
      • Gość: Agniecha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 7 lat temu
        uuuu. to koleżanko przepłaciłaś. Ja kupiłam mopa dwa miesiące temu w
        www.tv-zakupy.pl i jestem bardzo zadowolona. 145 złotych i 2 ściereczki gratis,
        do tego oczywiście instrukcja po polsku i gwarancyjka na rok.
    • Gość: Ula IP: 81.210.107.* 9 lat temu
      Witam, czy ktoś ma może polską instrukcje obsługi tego mopa?
      Bardzo proszę jeśli ktoś może zrobić skan instrukcji i wysłać mi na email
      byłabym bardzo wdzięczna ulalala1@o2.pl
      • Gość: monlam1 IP: 194.117.240.* 9 lat temu
        A czy ktoś używał mopa parowego sprzedawanego w Quelle?Kosztuje
        209,99 zł ...to chyba taniej niż na alegro,ale jest inny na
        pierwszy rzut oka i ma chyba mniejszą moc...chociaż to chyba nie
        problem.
        • Gość: Ula IP: 81.210.107.* 9 lat temu
          Ten Quelle to wielka lipa, znajoma kupiła i bardzo żałuje że nie zdecydowała się
          na H2O.
          Ja mam H2O kupiony na Allegro i jest OK
            kochani żadne allegro i inne ... oryginalny MOP jest tylko w TvMarkecie wiec
            kupując na allegro czy gdzieś tam, liczcie sie z jego nie do końca zgodna z
            reklama użytecznością, a słabsza moc to słabsze jego funkcje czyli nie tak
            czyszczą jak te z TVM. Warto czasami zainwestować niż potem żałować wydanych
            pieniedzy. Pozdrawiam
            • Gość: trzeźwy IP: *.d2.com.pl 8 lat temu
              bez wazeliny - trzeba sie podpisać - agent reklamowy nr 235
            • Gość: uzytkownik h20mop IP: *.internetdsl.tpnet.pl 7 lat temu
              Kalina...kolejny transwestyta...kazali ci pisac bzdury to piszesz...jaka jest
              roznica miedzy "orginalnym" H2O mopem a tym z allegro? -pomyslmy
              TVM-made in china
              Allegro- made in china
              parametry- wszedzie te same (gdzie wieksza moc skoro wszedzie 1500W? jakies
              turbo macie w TVM? ;] )

roznica jest w cenie - Allegro 139zl TVM-500zl
    • Gość: Ela IP: *.attu.pl 9 lat temu
      www.avenija.com/centraladmin/upload/topshop_PL/file/H2O%20Steam%20Mop-parowy%20mop.pdf
      pod tym adresem macie polską instrukcję
      ja też się zastanawiam nad kupnem ale widzę że jest dość dużo negatywnych opini
      ........ zastanowię się

pozdrawiam wszystkich sprzątających :))
        Mop jest rewelka. A tv market jest ok i na pewno zwróciłby kasę wiec nie wierze
        w te posty ze tak nie robi..czyżby konkurencja je pisała?! pozdrawiam
        • Gość: agens IP: *.mokotowplaza.waw.pl 9 lat temu
          Kalina, juz od jakiego czasu agitujesz na rzecz tv market wypisujac na temat
          tego mopa jakies peany. Kaze nam to odczytawac jako agitacje. Ktos Ci za to placi?
          Co to znaczy ze tv market na pewno by zwrocil kase? Pracujesz tam? Ja slyszalam
          inne glosy. Np tu:
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=807&w=70669742&a=70669742
            witaj..
            nie pracuje tam ...
            a co do zapewnień to... sporo o tym mopie czytałam i o samej firmie,
            i jakoś mi trudno uwierzyć ze taka firma... o której sporo sie pisze nie
            postępowała by zgodnie z tym o czym mówi. Jakos nie chce mi sie wierzyć zez
            możliwość zwrotu co gwarantują zresztą przepisy prawa nie jest przez ta firmę
            praktykowane?! narazali by sie jednym mopem na takie problemy dziwne. pozdrawiam

• 9 lat temu
              wiecej bajzlu robi niz porzadku. ZDECYDOWANIE nie polecam.
                kurcze nie rozumiem..u mnie jest ok czysci odswieza...mam nadzieje ze bedie tak
                zawsze:)
            • Gość: ajapka IP: *.adsl.inetia.pl 7 lat temu
              Czy reklamowałaś albo próbowałaś kiedyś zwrócić jakiś produkt do TVM
              i Ci się udało???
          • 8 lat temu
            Popieram agnes, każdy piszący pozytywnie (szczególnie w postaci jednego zdanie "jest super" itp...) na temat tego typu produktu wygląda na kogoś z ramienia firmy rozprowadzającej ten produkt. I do tego mam pewność na 99%, i niestety połowa konentarzy w tym topiku tak wygląda. Przykład - fora weselne oblegane są przez fotografów oraz właciceli lokali... czy to nie jest zbieg okoliczności...?

Takie urządzonko pewnie sobie kupię, ale na pewno nie z tv maekret tylko z allegro bo to 1/3 ceny, a w aż tak cudowne urządzenia nie ma co wierzyć, ale spróbować można. Kto ma mieszane uczucia lepiej się poważnie zastanowić lub spróbować u kogoś tego cudu.

ps. odpowiedź z linka agnes mi się bardzo podoba i radzę ją zapamiętać:
            "Używanie rzeczy nie wyklucza możliwości odstąpienia od umowy (zwrotu
            rzeczy). Należy odstąpić od umowy na piśmie (listem poleconym za
            zwrotnym potwierdzeniem odbioru) i odesłać tę rzecz.
            Podstawa prawna: art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o
            ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za
            szkodę wyrządzoną przez produkt nibezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271
            ze zm.)."
            • Gość: joannafeit@op.pl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 7 lat temu
              W USA -120 dolarow
      • Gość: pimaka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 4 lata temu
        błagam kupiłam mopa H2O MOP X5 ALE NIE MAM POLSKIEJ INSTRUKCJI .JEŚLI KTOŚ MA PROSZĘ O PRZESŁANIE MI NA MELA .DZIĘKI .
      • Gość: bodzio IP: *.toya.net.pl 4 lata temu
        500 - Internal server error.
        There is a problem with the resource you are looking for, and it cannot be displayed
    • 9 lat temu
      Ja mam takie urządzenie, ale kupione w zeszłym roku na stoisku
      Tchibo (marka TCM). Myję nim terakotę oraz dębowy parkiet
      lakierowany. Jestem bardzo zadowolona. Powierzchnię do mycia mam
      sporą - ponad 80m2. Zmywam całość bez schylania się w celu
      doczyszczania większych zabrudzeń (wystarczy kilka razy
      przeciągnąć). Używam nakładek z mikrofibry, które rzeczywiście po
      jakimś czasie się przecierają, ale łatwo można sobie samemu nawet
      uszyć nową ze ściereczki mikrofibrowej ;) Na podłogach nie mam nawet
      najmniejszej smugi, a to jest dla mnie najważniejsze, bo po innych
      mopach, czy nawet czyścikach Raypath zawsze gdzieniegdzie smugi były
      widoczne i trzeba było poprawiać.
      Kilka koleżanek kupiło sobie po mojej recenzji i każda potem
      dziękowała za podsunięcie pomysłu, więc naprawde nie ma się czego
      obawiać :)
      --
      Niektórzy szczycą się tym, że mówią to, co myślą nie wiedząc o tym,
      że... nie myślą
      • Gość: geola IP: *.smstv.pl 9 lat temu
        mam pytanko - jak mop spisuje się na wykładzinie PCV..czy wysoka temperatura jej
        nie zniszczy? (może nie za 1 razem ale za 10-tym?)
        • Gość: geola IP: 213.227.87.* 9 lat temu
          i jeszcze jedno....czy przed użyciem trzeba odkurzyć podłogę czy ten
          mop zbierze brudy (tj kurz, piasek, włosy)?
          • Gość: K.... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 9 lat temu
            mop spisuje sie swietnie na PVC nie mam efektow ubocznych...
          • 9 lat temu
            Moim zdaniem trzeba odkurzyć, bo ja w trakcie mycia nie lubię
            ściągać tego pokrowca i płukać, a jednak paprochy się wloką i potem
            je zebrać i tak trzeba. Mop przecież nie ma funkcji odkurzacza i
            śmieci nie wciąga. Czymkolwiek bym miała zmywać podłogę, to zawsze
            wczesniej zamiatam lub odkurzam.
            --
            Niektórzy szczycą się tym, że mówią to, co myślą nie wiedząc o tym,
            że... nie myślą
            • Gość: kamila IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 7 lat temu
              Dołączam do grona rozczarowanych.
              W moim przypadku był to zakup na allegro.
              Na paczkę czekałam z wielką nadzieją, że będzie to koniec trosk związanych z
              myciem podłogi.
              Zależało mi na sprzęcie dzięki któremu podłoga będzie szybko schła, a niestety
              schnie znacznie dłużej niż przy myciu tradycyjnym mopem.
              Szkoda pieniędzy, szkoda, że wciąż nie znalazłam sprzętu, który ułatwiłby mycie
              podłóg...
      • Gość: Krzysiek IP: *.centertel.pl 9 lat temu
        Witajcie - skusiłem sie na zakup takiego cuda i przyznam szczerze ze
        mam mieszane uczucia. Urzadzenie cały czas "buczy" ( podobno to
        normalne bo pobiera wode) , ale czy powinno tak "pracować" cały
        czas ? Wydaje ( moim zdaniem ) znikoma ilosc pary ( zostawilem go na
        20 minut w pozycji stojacej na kafelakch bez nakładki i po tym
        czasie podłoga była niemalże sucha ) co skutkuje w zasadzie praca
        na sucho - czy to tak powinno dzialać ? Prosze dajcie znać czy wasze
        mopy w ten sam sposób działaja , a może mam bubla którego powiniem
        reklamowac ? Porsze o mozliwie szybka odpowiedz bo dzisiaj musze go
        odesłać więc czasu nie pozostało zbyt duzo. Z góry dziekuje za pomoc.
          Mop pracuje wtedy kiedy trzymasz wciśniety przycisk pod rączką. Jak
          go postawileś to nie pracowal w związku z tym nie wydobywala sie
          para, dlatego podłoga była sucha.

Przeczytaj dokładnie instrukcję - tam jest wszystko opisane.
          Mój mop nie buczy i daje dużo pary.
            Oj :( Nie napisałem tego - ale oczywiście był włączony ( miał
            wcisnięty tzw. spust )- instukcje przeczytałem od deski do deski,
            ale tam jest napisane tylko tyle ze może buczeć zaraz po włączeniu
            poniewaz mop pobiera wodę.

P.S> Nie trzeba trzymac cały czas wcisniętego spustu bo mozna go
            wcisnąc raz i się blokuje :)

Czy może ktoś mi okreslić ile tej pary poiwnno sie wydobywać - może
            głupie pytanie - ale czy myjąc podłogę i majac zalozona nakładke z
            fikrofibry czy widać wydowbywajaca sie parę ?
              U nas parę widać. Nie wiem jak Ci mam to opisać - może tak -widac
              ją w odległości 10 cm od nakładki.
              Natomiast przycisk się nie blokuje, musze i ja zajrzeć do instrukcji.
              • Gość: K... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 9 lat temu
                u mnie nic nie buczy pary jest jak na moje oko wystarczająca ilość, podloga jest
                doczyszczona bez smug i plam...
                  Dziekuje Wam serdecznie za pomoc - wysłałem mopa do reklamacji -
                  zobaczymy co powiedzą...
              informacje. Albert

• Gość: majka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 8 lat temu
          Sluchajcie, przeczytalam Wasze wypowiedzi i dolaczam do grupy bardzo
          niezadowolonuych. Z tym, ze ja kupilam to badziewie w Quelle. Zaluje, ze nie
          bylam w stanie wyprobowac tego dziadostwa zanim minelo 10 dni od daty zakupu.
          Sprzet jest toporny, raczka jest niestabilna, mozna zeby stracic, jesli sie za
          mocno na niej wesprze. Mop nie wytwarza wcale pary, tylko zwilza podloge lekko
          ciepla woda. W katach i przy cokolach trzeba i tak recznie 'domyc', wiec cala
          robota sie nie oplaca. Kiedys niechcacy zostawilam go w kacie (byl wylaczony) i
          cala woda znalazla sie po chwili na podlodze. W instrukcji nie bylo napisane, ze
          trzeba wtedy zakrecic pojemnik z woda. Poza tym jest brzydki i wykonany z
          kiepskiego tworzywa. Nie kupujcie tego w Quelle!!!
        • Gość: pysiakoteczek IP: *.ssp.dialog.net.pl 8 lat temu
          Teraz w Tesco jest ten mop za jakieś 190 zł
        • 8 lat temu
          Cześć!
          Mam 2 pytanka:

Posiada ktoś z Was starszą wersję tego mopa? Mam problem z dokupieniem do niego
          nakładek z prawdziwej, grubej mikrofibry, w normalnym sklepie. Widziałem tylko
          na Allegro i to tylko u jednej osoby a wolę kupić gdzieś osobiście.

Drugie moje pytanie dotyczy czyszczenia dywanów. Niedługo święta a zatem wiadomo
          - porządki, czyli mop parowy znowu ruszy do akcji, ale tym razem chciałem
          dokładniej wyczyścić dywany. Problem w tym, że już raz to robiłem za pomocą mopa
          parowego i vanisha do dywanów, ale rezultaty nie był zbyt dobrze widoczne,
          raczej wyczuwalne, co prawda dywan zrobił się milszy w dotyku, ale oznaki
          starości nadal widać. Nie są to nowe dywany niestety, ale za to bardzo dobre
          jakościowo, wytrzymałe i ciągle całe :> Jedyny problem to kolory, czy można
          jakoś przywrócić blichtr? Nie mówię, że na zawsze, ale choćby na tych kilka dni :)
          Wierzę, że para + jakiś dobry środek czyszczący dadzą radę.
          Możecie coś doradzić?
        • Gość: KOCH IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 8 lat temu
          Już wiem jaką decyzję podjąć po przeczytaniu wszystkich poini;NIE
          KUPUJĘ BUBLA!!!!!
      • Gość: mika IP: *.bielsko.dialog.net.pl 8 lat temu
        jest teraz w przecenie na tchibo.pl - przekonałaś mnie, zamawiam :)))
    • 9 lat temu
      nie radzę u mnie działało nie cały miesiąc (u koleżanki też) totalna
      porażka
    • 9 lat temu
      jedz śmiało
    • 9 lat temu
      Gość portalu: kama napisał(a):

> witam,
      > w telewizji widzialam reklame takiego urzadzenia do sprzatania
      > <a
      href="www.tvmarket.pl/index.asp?tn=productview&pid=26267&c=1573&t=&cid="
      target="_blank">www.tvmarket.pl/index.asp?tn=productview&pid=26267&c=1573&t=&cid=</a>

> Czy ktos z was używał? Z jednej strony mam wielką ochotę na tego pomocnika,
      > ale z drugiej strony jakos trudno mi podjąc decyzje tylko po zachętach
      > telewizyjnych....,, ;] ,,
      • Gość: karolcia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 9 lat temu
        tak naprawdę to szajs.
      • Gość: zogocik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 8 lat temu
        dzisiaj kupiłem mopa telefonicznie pytałe czy pierze dywany
        odpowiedzieli mi że tak.Bo głównie ta czynnosć mnie interesowała
        ponieważ mam chory kręgosłup ale w instrukcij nic o tym nie piszą.Co
        mam robić?
    • Gość: DAMIR IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 9 lat temu
      UŻYWAŁAM RAZ I WIĘCEJ NIE CHCĘ, MOIM ZDANIEM TOTALNIE
      PRZEREKLAMOWANY TOWAR. ZNAJOMA KUPIŁA I CHCE ODSPRZEDAĆ, WZIĘŁAM NA
      PRÓBĘ I WSPÓŁCZUJĘ TYM, KTÓRZY WYDALI KUPĘ KASY NA TAKI BUBEL.NA
      OLEJOWANEJ PODŁODZE ZOSTAWIŁO WIDOCZNE ŚLADY, NA TERAKOCIE
      POZOSTAŁY PLAMY, KTÓRYCH CHCIAŁAM SIĘ POZBYĆ / mieszkanie mam
      zadbane/ a jeśli chodzi o wykładzinę to zupełnie nie widzę różnicy.
      MOJA RADA - NIE KUPOWAĆ!!!!!!!!!
      • Gość: ggocha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 9 lat temu
        Proszę nie krzycz. Zakładam, ze rzadko korzystasz z netu i nie
        wiesz, że pisanie duzymi literami oznacza krzyk.
        • Gość: K... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 9 lat temu
          probujesz krzykiem zniechecic do zakupy czegos co chwali wieksza liczba obecnych
          tu na forum:)hmm.. konkurencja:) u mnie ok bez zmian mop jest ok nie mam plam
          ani innych takich niespodzianek:)
    • Gość: ''' IP: *.pergole.net 9 lat temu
      www.vitashop.tv/product.php?id=126
      wyglada fajnie - ma też końcówki do czyszczenia szyb i urządzeń
      sanitarnych. Tylko... czy to nie jest jakieś badziewie?
      Ten h2o mop też w tv wspaniale się prezentuje, a opinie, jak widzę -
      średnio entuzjastyczne.
      W Mango mają też coś podobnego. Ale opinie nienajlepsze.
      www.mango.pl/products.php?akcja=spd&dzial=0&id=408
      a szkoda, bo takie coś to byłaby rewelacja.
      • Gość: aga IP: *.adsl.inetia.pl 8 lat temu
        Używam shark Steam Blaster i polecam! tylko nakładki z mikrofibry mogłyby być
        większe. Nie zostawia wody na podłodze(no chyba że się przewróci)Podłoga też się
        nie klei(klei się jeśli wypierze się mikrofibrę w dużej ilości płynu i się jej
        dobrze nie wypłucze).Wkurza mnie tylko że kabel się nie zwija jak w odkurzaczu!!!
      • Gość: isaco IP: 83.1.57.* 8 lat temu
        Sprzęcik super - rewelacyjnie czyści fugi i podłogi. Nie ma mokrych
        plam itp itd faktycznie praca na samej parze. Jednak nie czyści tak
        rewelacyjnie szyb np. od brodzika/kabina prysznicowa jak na reklamie
        w TV. Mankamentem jest faktycznie kabel, który nie chowa się jak w
        odkurzaczu. W naszym przypadku nie została dołączona ani faktura ani
        instrukcja w języku polskim A SZKODA !!!! (zakupione ze strony
        www.vitashop.tv). Mimo wszystko gorąco polecam.
      • Gość: Vitiligo IP: *.ssp.dialog.net.pl 8 lat temu
        Niestety nie polecam. kupiłam i oddałam. Miałam nadzieję, że
        doprowadzę do porządku nowo zakupione mieszkanie. Niestety. Jedyne
        co robi ta maszyna to odświeża. Nie usuwa trudnych plam z wykładzin
        podłogowych a o czystym piekarniku można zapomnieć. Osad z toalety
        usuwa jedynie siła cisnienia pary. A osad, który jest "przylegający"
        nawet nie drgnął. Szkoda pieniędzy. Wprawdzie otrzymałam ich zwrot,
        ale dopiero po miesiącu i kilku telefonach do firmy. Przykro mi, ale
        nie polecam.
    • 9 lat temu
      ta Kalina to chyba pracuje w tv markecie nie wiem czy ktos kto jest bezinteresowny zadawalby sobie tyle zachodu by tu ciagle pisac o tym jaki ten mop fajny jest widac ze fora tez nie sa obiektywne i nie mozna im ufac

--
      ~*öfkeyle kalkan zararla oturur*~
      'WEMayNEVERfindOURreason2SHINEbutHERE&nowTHISisOURtime
      &ImayNEVERfindTHEmeaningOFlifeBUT4THISmomentIMfine'
      • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 9 lat temu
        ta Kalinka i gość K to faktycznie podkupione, albo to ta sama
        osoba :), bo czy ktoś wchodzi i zachwala ten sam towar kilkanaście
        razy? ajki ma w tym interes. Zwłaszcza, że WIĘKSZOŚĆ uzytkowników go
        nie poleca a Agnes jest neutralna. Kalince i K... już dziękujemy!!!
        • Gość: miśka IP: *.devs.futuro.pl 9 lat temu
          hmmm...czytałam prawie całe formum przyznam, że mam mieszne uczucia
          co do wypowiedzi prawie większości osób, używałam mopa sprawdzałam
          cenowo przyznam ze mógłby być trochę tańszy jednakże cena odpowiada
          mocy pary, poza tym czy w reklamie jest powiedziane, że jest to
          odkurzacz!!!???niektóre wypowiedzi mnie rozśmieszały wręcz co do
          lepkości powierzchni po myciu mopem, przecież po każdym sprzątaniu
          należy nakładkę wyprać, jednorazowe nakładki(te cieńsze stosujemy
          tylko do pow ceramicznych,glazury,terakoty)gdyż przepuszczają
          bardziej wodę, mop nie suszy tylko myje! a jeśli chodzi o wysychanie
          powierzchni po myciu i czyszczeniu w dużym stopnia zależy od wilgoci
          w domu i ciepła, nie jest to cudo tylko zwykły sprzęt który ułatwia
          sprzątanie dla mnie osobiście jest to duża pomoc w porządkach!
          jesli chodzi o te dwie osoby tak szczerze nie myślę ze są to
          pracownicy TV MARKETU po prostu bronia po części zakupu którego
          dokonali przyznam że zdarzją się buble i nie tylko w tym tv shopie
          ale i innych marktach czy sklepach itp nic nie jest doskonałe
          zdarzają się wadliwe produkty poza tym co niektórzy oczekiwali
          chyba cudów niewidów a zdanie jednej z osób bardzo mi się podobało
          co do wyrażania swoich opini a nie myślenia, a i jescze jeśli chodzi
          o zwroty czy faktura nie jest dokumentem na którym pisze że produkt
          mozna zwrócic ale nie używany czy ktoś z Was chciałby mieć coś
          używanego przez kogoś??!!poza tym wszystko jest określane prawem-
          fakt w reklamie nie widziałam żeby było napisane że produkt nie może
          być używany żeby go zwrócić...hmm ale tak poza tym polecam mopika
          niestety nigdy nie można byc na 100% pewnym wszecie zdarzają się
          wadliwe prod
          pozdrawiam
      • 8 lat temu
        Wbrew pozorom wcale nie tak łatwo zwrócić zakupiony u nich
        towar.Parę lat temu tam pracowałam.W tym czasie sprzedawali" mopa
        błękitnego".Na korytarzu odbywały się takie pyskówki że ludzie
        chowali się po pokojach.
    • Gość: ania# IP: 217.98.20.* 9 lat temu
      Witam!
      Jak większość wpisujących sie tu mam i ja ochotę na zakup tak rewelacyjnego
      mopa. Wcześniej widziałam mopa w tv. Zastanawiałam się nad kupnem takiego z
      allegro. Właśnie odnalazłam to forum. Znalazłam tu dużo ciekawych uwag, które
      zapewne wezmę pod uwagę.
      Nurtuje mnie jeszcze jeden problem, oprócz skuteczności urządzenia. Co z
      tą parą się dzieje. Jeśli używamy mopa regularnie, to ta para musi sie gdzieś
      podziewać.
      Czy trzeba wietrzyć potem pomieszczenie, aby nie było wilgoci?
      Na jak długo starcza zbiorniczek z wodą?
      Obawiam się rozregulowania wilgotności w domu. Przecież mamy szczelne okna. W
      kuchni i tak ciągle coś paruje, stale rozmraża sie lodówka. Czy ktoś coś
      zaobserwował w tym kierunku?
      Pozdrawiam i proszę o info.
      • Gość: miśka IP: *.devs.futuro.pl 9 lat temu
        witam po raz kolejny!
        jesli chodzi o parę przy sprzataniu należy uchylić okno zeby wilgoć
        sie ulatniała, para jest wodą w postaci gazowej tak samo jak przy
        gotowaniu czy suszeniu ubrań na grzejniku woda paruje i zwykle jeśli
        nie jest pochłania przez okapy znajdujace się nad kuchnią zwylke
        znajduje się w pomieszczeniu(co efektem jest osadzanie się na
        szybach gdyż obecnie okna są szczelne i nie bardzo ma sie gdzie to
        ulatniać), dlatego zalecane jest aby podczas sprzatania było
        uchylone okno,to tez dodatkowe przewietrzenie domu:) nie ma tez
        ujemnego wpływu na inne urządzenia tej pary nie jest aż tak dużo
        żeby były wilgotne ściany itp, jeśli chodzi o pojemnik z wodą max
        pojemność 0,8l ok 20-30m2 przy zwykłym sprzataniu z tym, że to też
        zależy jak długo sprząta się dana powierzchnię czy kilka razy 1 m2 ;)
        • 8 lat temu
          Wilgotnosc w moim pokoju po czyszceniu mopem podnosi sie o kilka
          procent. To akurat dobrze, bo szczegolnie w zimie pomieszczenia sa
          suche. Ale szybko spada, wiec nie ma sie czym przejmowac, mop nie
          jest stalym zrodlem wilgoci.
          Co do lepkosci podlogi, Miśko, to co prawda malo istotne, jak bardzo
          Cie to rozsmieszylo, ale podloga lepila sie przy nowych, czytaj
          czystych nakladkach z mikorofibry. O dziwo, teraz juz nie mam tego
          problemu, kiedy byly prane tyle razy.
          Jednorazowe nakladki nie nadaja sie do czyszczenia ceramiki, bo
          rozmazuja brud.
          Poza tym jestem bardzo zadowolona z mopa, negatywne emocje
          niektorych sa chyba wywolane ta nachalna reklama.
          Pozdrawiam
          • Gość: czarodziejka IP: *.chello.pl 8 lat temu
            zamówiłam dzisiaj mopa i niedługo sama sie przekonam .
            A przy okazji rozmowy z panią a TV Marketu dowiedziałam się,że
            zwrócić można tylko nieużywany produkt , więc tak naprawdę trudno
            mówić o mozliwości zwrotu produktu
            Odezwę sie na początku lutego ,kiedy juz go otrzymam i przetestuję
            • Gość: Edyta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 8 lat temu
              Chciałabym kupić, powoli się rozglądam. I nie wiem. Mam dziecko i
              psa w domu. Ale czy warto???
                Czy On się jakoś szczególnie nadaje do wykładzin???
                  W reklamie mówią, że najlepszy jest ich produkt. Więc może te złe
                  opinie to dlatego, że produkt nie był zakupiony w TV MARKET?
                  • Gość: gość portalu IP: *.net.wektormedia.pl 8 lat temu
                    ja kupilam z tvmarketu ........ i przyslali mi zepsutego :) zalewal podlogi
                    obecnie szukam nowego poza ta nieprzyjemna sprawa ze musialam go odebrac i
                    odeslac na swoj koszt i prosic sie o zwrot pieniazkow co zajelo im nie lada
                    ponad miesiac :)) .... udalo sie !! Jezeli chodzi o Mopa jestem zadowolona
                    podlogi lsnialy dzieciaki mogly biegac w bialych skarpetkac :) 2 x w tygodniu
                    mycie mopem i wiecej nie trzeba ... dodam jeszcze ze wypralam nim materaz w
                    sypialni i naprawde jestem pod wrazeniem obecnie czaje sie na ten model
                    aukcja.onet.pl/show_item.php?item=341077541 moze ktos sie o nim wypowie
                    :> dziekuje :)
                  • Gość: storm213 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 8 lat temu
                    ja kupiłam bezpośrednio od producenta i co ? jestem wściekła ! to jest jedna
                    wielka bzdura. żadna rewelacja bo i tak muszę doczyścic sciereczką to co
                    zostawił, zniszczył mi podłogę, teraz pozostaje mi czekac na odpowiedz czy
                    przyjma mi to g... do zwrotu :(((
                    • Gość: antydebil IP: 77.87.124.* 7 lat temu
                      Bo jak się jest dzieckiem neostrady i pojęcia nie ma to tak jest. Żałosne miniaturki.
              • Gość: nowa IP: *.ostnet.pl 8 lat temu
                Ja kupiłam i nie działa. Właśnie odsyłam do reklamacji i nie wiem co z tego
                wyniknie.
            • Gość: bantom IP: *.internetdsl.tpnet.pl 8 lat temu
              Ja dzisiaj kupiłem H2O mop, nie w TVmarkecie, a w Realu (jest to ten
              sam produkt, ta sama firma, tylko o połowe tańszy). Produktu
              niestety jeszcze nie używałem, bo nie dołączono do niego instrukcji
              w języku polskim. Czy może wiecie jak go uruchomic?(oczywiście po
              podłączeniu do prądu nacisnołem guzik pod uhwytem, mop się nagrzewa,
              ale para nie leci!) Z góry dziękuję za pomoc!
            • Gość: Iwona IP: *.marquard.pl 7 lat temu
              Mozna zwrocic tylko trzeba uprac nakladki ewentualnie oczyscic. Nie
              wart takich pieniedzy, oddaje go
    • Gość: monika IP: *.promax.media.pl 8 lat temu
      mam prośbę odpowiedz prosze co z fugami ?? czy to działa ?
      • Gość: ania1408 IP: 83.238.11.* 8 lat temu
        U nas na fugi nie działa.
      • Gość: m.... IP: *.lanet.net.pl 8 lat temu
        jak nie dziala co sie dzieje?!
        ogolnie sprzecik swietny to trzeba przyznac zepisuje sie znakomicie....
        • Gość: wiola IP: *.internetdsl.tpnet.pl 8 lat temu
          witam

właśnie zakupiłam i jestem zadowolona bardzo .
          Bardzo dobrze sprawuje się zarówno na kaflach jak i parkiecie
          lakierowanym . Mam w swumie ok 80m2 do mycia . Nie zostawia mi
          żadnych smug ani zacieków . Parkiet jest po myciu suchszy niż przy
          zwykłym mopie . Należy tylko zmienić nakładkę z mikrofibi jak zrobi
          się zbyt mokra. Kupiłam na allegro nowiutki za 304 zł . Z całym
          sercem polecam , choć miałam stracha kupując .
          Pozdrawiam
    • Gość: marta z głogowa IP: *.lubin.dialog.net.pl 8 lat temu
      nie wiem zupełnie co myśleć: podłoga była mokra, a że sprzątałam wieczorem, rano
      dopiero zauważyłam liczne żółte plamy na białych kaflach? czy to normalne, może
      następnym razem tak nie będzie? reklamować czy nie?
      będę wdzięczna za pomoc

Marta z Głogowa
      • Gość: Bella IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 8 lat temu
        Dostałam go wczoraj. Jeśli chodzi o parkiet to spisuje się
        beznadziejnie, pozostawia koszmarne smugi, których nie mogę
        zlikwidować. Natomiast kafelki znakomicie. Dywan trzeba spryskać
        szamponem do prania dywanów i przejechać mopem. Efekt widać
        natychmiast. Stare plamy schodzą za drugim, trzecim razem. Fugi
        bierze niekoniecznie. Ma więcej plusów niż minusów. Mnie udało się
        go kupić na allegro za 60zł. Pozdrawiam wszystkich użytkowników.
    • Gość: Henryka Musiał IP: *.eastwest.com.pl 8 lat temu
      Bubel i tyle wykonany z tworzywa marnego kupiłam i bardzo rzałuje. więcej wody
      wylatuje niz pary woda stoi na podłodze ach głowa boli bubel nie wart tych
      pieniędzy
      • 8 lat temu
        Współczuję sobie i innym, to przecież szmelc, a taki drogi.
        --
        Mydlandia - kosmetyki naturalne
        Dantemo - biżuteria artystyczna
        • Gość: .... IP: *.kruk-inkaso.com.pl 8 lat temu
          swietny sprzet dla mnie zero wad spisuje sie swietnie, jestem bardzo
          zadowolona i dzieki temu zakupowi porzadki sa naprawde
          przyjemne...osobiscie polecam ale nei tam z allegro czyz innych
          mniej pewnych zrodel....
    • Gość: monika IP: *.promax.media.pl 8 lat temu
      tak już mam to cudo ) u mnie czysci wszystko płytki fugi dywany
      wykładziny koniec szorowania na kolanach ....nierozumiem tylko
      dlaczego u innych jest to nie wystarczające dla mnie bomba minut
      pare i czyste)))))
      • 8 lat temu
        Mam pytanie,czy ktoś ma odkurzacz parowy, ale o nazwie shark steam blaster i jak
        sie sprawuje?
        • Gość: jola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 8 lat temu

kupiłam mopa H2O muszę przyznać że po przeczytaniu wasze opinie miałam ochotę go
          odesłac,ale dobrze że się rozmyśliłam,jestem zadowolona z zakupu,negatywne
          opinie pisze chyba konkurencja,tłuste plamy może zostały ponieważ zauważyłam
          przy zakładaniu stopki było w środku troche jakiegoś smaru,czyściłam dywany nie
          przemokły i w wyglądzie,czystości jest róznica.
    • Gość: dzialacz IP: 212.244.47.* 8 lat temu
      Witam kupilem to urzadzenie i powiem szczerze nie warto u was tez
      para zamiast eciec od spodu to do gury paruje to bezsens bo ja mam
      tylko jedna mala dziurke ze spodu i jak ona niby ma czyscic ja
      myslalem ze to bedzie pare dziur przez ktore para bedzie bic w
      podloge a nie we mnie bardzo prosze o odp czy wam sie dzieje tak
      samo Pozdrawiam
    • Gość: mariola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 8 lat temu
      Mam tego mopa od miesiąca i naprawdę jestem zadowolona.Kupiłam z tv
      market.Sprzątanie teraz to przyjemność
      • Gość: Magda IP: *.internetdsl.tpnet.pl 8 lat temu
        A ja wypróbowałam na gresie i musiałam na kolanach ściarać nadmiar wody! Jedna wielka porażka! Pod żadnym pozorem nie kupię żadnego parowego urządzenia (nie ważne czy z TV market, Mango czy Allegro) zasada działania jest przecierz ta sama: jedna dziurka pod spodem przez którą leje się woda - bo pary jak na lekarstwo) i trójkątna ściareczka z micro.. PORAŻKA i jeszcze wydane 400 zł.... Nie wiem jak można być zadowolonym z tego urządzenia! A używanego sprzętu nie można zwrócić - to na jakiej zasadzie przyjmowane są zwroty ? Bo kolor się niepodoba...? Jestem wściekła, że dałam sie nabrać! Pozytywne opinie są chyba od sprzedawców :)
        • Gość: gość portalu IP: *.net.wektormedia.pl 8 lat temu
          Jesli chcesz go zwrocic musisz powiedziec ze zalewa ci podlogi mialam ta sama sytuacje ale nie wymienialam na nowego tylko poprosilam o zwrot gotowki co prawda to trwa ale da rade ;)
        • Gość: Ania IP: *.as.kn.pl 6 lat temu
          Mop parowy mam od trzech lat.Kupiłam w Mango albo w TV MARKET/nie pamiętam dokładnie/.Faktycznie bardziej moczy podłogę niż widać to w telewizji,ale wygląda to zmoczenie identycznie jak po umyciu zwykłym mopem lub ścierką./ nie ma jakiegoś nadmiaru wody,który bym musiała wycierać ścierką/
          Myję nim tylko kafle.Pod wpływem pary,niektóre kafle z wzorami się nieco wytarły.Wyjaśnię,że są to cztery wkomponowane kafle ,dodane dla rozjaśnienia o innej klasie ścieralności,niż pozostałe. Na mozaice parkietowej nigdy nie próbowałam,ponieważ uważam ,że z urządzenia wydobywa się za gorąca para.Dywanów także mopem nie odświeżam,ponieważ nie ma dla mnie sensu parą traktować przybrudzony dywan.Ale gdy na dywanie powstaje zabrudzenie np. z gumy do żucia,to wtedy miejscowo przykładam mop z wkładką z mikrofibry.Moja szwagierka ma mop z innej firmy i używa go na podobnej zasadzie co ja.Dla mnie ten mop ma sens o tyle,że do mycia najbardziej zabrudzonych powierzchni w domu,min.przedpokój, nie muszę używać żadnych detergentów.Początkowo wlewałam do urządzenia tylko wodę destylowaną ,obecnie wlewam czasami wodę z kranu.Czyszczę tylko wkładkami z mikrofibry.Po zabrudzeniu wkładek piorę je w pralce automatycznej.Przed czyszczenie mopem powierzchnie przeznaczone do mycia odkurzam.Bardziej zabrudzone powierzchnie ,np. rozlany sok czyszczę najpierw jedną wkładką z mikrofibry,a następnie zakładam drugą i jeszcze raz czyszczę w tym samym miejscu.
          Dla mnie nie ulega wątpliwości,że mop parowy jest bardziej higieniczny ,ponieważ nakładki z mikrofibry mogę uprać.Reasumując polecam tylko do mycia kafli.W komplecie z mopem otrzymałam mały parownik z takim dzióbkiem,z którego wydobywa się gorąca para, do czyszczenia ,min.fug,kafelków na ścianach .Faktycznie ładnie myje fugi gorącą parą.
          Pozdrawiam.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.