• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Kafelki łazienkowe- czym wyczyścić ?

• 8 lat temu
    Witam
    Mam problem z kafelkami w łazience, nie moge ich doczyścić. Probowalam proszkiem do prania, ludwikiem, jest to tak jakby stary brud , takie strózki wody jakby splywały, chyba jest to tłuste skoro nie ruszyly go moje specyfiki. Prosze doradzcie mi jak sie tego pozbyc , moze jest jakis naturalny srodek ???. Dziekuje
    Edytor zaawansowany
    • 8 lat temu
      A narzędzie czyszczące jakie było? Ja każdy kafelek przeleciałam szczoteczką do
      zębów (+ Cif chyba) + renowator do fug i nawet się prezentuje. Prawie jakby
      glazura była świeżo położona :) 3 dni po trochu tą szczoteczką działałam, bo to
      niewdzięczna robota.
      --
      Gdzie jest moja renta babki?
    • 8 lat temu
      Miałam też na kafelkach takie ślady jakby spłynęły wcześniej stróżki
      brudnawej wody. W czyszczeniu - makabra. Okazało się, że to był
      jakiś grunt pod farbę, a fachowcy nie zabepieczyli glazury.
      Skończyło się na żyletce.

--
      prawie mój suwaczek
      • 8 lat temu
        Dziekuje za sugestie :). Otóż skonczylam 20 min temu czyszczenie :). Wiecie co wziełam: ocet zmieszalam z woda ciepla i dodalam sody oczyszczonej. Wyczytalam ze kwaskiem cytrynowym bylo by lepiej , no ale nie mialam pod reka. I w tym roztworze moczyłam gąbke i powiem ze nawet sie pusciło. Jurto jak kupie to przemysje je jeszcze kwaskiem cytrynowym rozcienczonym z woda ... Pozdrawiam
        • 8 lat temu
          i to jest najlepsza opcja - naturalnie, bez chemii, a czyści świetnie - ocet + soda oczyszczona + kwasek cytrynowy.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.