• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Najlepszy proszek do prania---ranking. Dodaj do ulubionych

• 23.11.03, 17:36
    Dla mnie najlepszy jest --BOLD-- w niebieskim opakowaniu.
    Ladnie pachnie i posiada zmiękczacz. Używam go od lat.
    Zaawansowany formularz
    • Gość: mumek IP: 80.55.171.* 24.11.03, 05:43
      1. Persil
      2. OMO
      3. Ariel
      4. Clever
      długo długo długo długo długo długo długo nic
      5. Visir - Bold (razem bo tak naprawdę Bold to zmodyfikowana odmiana Vizira)
      6. Bryza
      7. Pollena 2000
      8. E w białym opakowaniu
      9. Spiro
      10. Bonux
      • Gość: asia IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 27.11.03, 20:14
        Persil do koloru czy białego?
        Ja piorę w Vizirze, ale zauważyłam, że nie spiera dobrze plam, np. z masła.
        • Gość: MUMEK IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.11.03, 21:43
          Większość proszków, nawet tych najlepszych, nie odpiera wszystkich plam,
          zwłaszcza tłustych. Teoretycznie powinny, bo zawierają duże ilości węglanu
          sodu (sody lekkiej, która zmydla tłuszcze) oraz enzym odpowiedzialny
          za "trawienie" tłuszczy - lipolazę. Ale w obecnych czasach pierze się
          najczęściej w niskich temperaturach (40 stopni)i proszki nie są w 100%
          skuteczne mimo aktywatora TAED. I dlatego są Vanishe i inne środki
          wspomagające pranie. Pozostaje jeszcze zapomniane trochę namaczanie i pranie
          wstępne. W Niemczech i USA zużywa się olbrzymie ilości czystej sody lekkiej do
          zamaczania.
          Vizir do białego zawiera olbrzymie ilości wybielaczy optycznych i po pewnym
          czasie Twoje białe rzeczy będą niebieskawe.
          Persil Green Power ma większą zawartość wybielaczy tlenowych, które nie
          pozostają na tkaninie, a tkanina jest wybielana przez aktywny tlen.
          Ariel Platinium ma przeraźliwie skomplikowany skład chemiczny i teoretycznie
          powinien być lepszy od Persila, ale nie jest.
          A tak na marginesie to z proszkami jest jak z kremami do twarzy, najlepiej co
          jakiś czas je zmieniać.
        • Gość: pia IP: *.adsl.proxad.net 28.11.03, 00:26
          Najlepsze pismo konsumenckie (to sa pisma kompletnie niezalezne, bez zadnych
          reklam) we Francji zrobilo testy proszkow i Ariel wyladowal pod koniec stawki
          (na kilkanascie proszkow). Az mnie zatkalo. To drogi i renomowany proszek i
          taka klapa...
          • Gość: mumek IP: 80.55.171.* 28.11.03, 01:41
            Drogi i renomowany, bo bez przerwy reklamowany. Procter&Gamble ładuje
            olbrzymią kasę w reklamę (największą ze wszystkich firm produkujących środki
            piorące), a ludziska myślą, że jak coś jest reklamowane, to jest dobre. Nie
            będę pisał o francuskim rynku proszków do prania, bo go nie znam, ale w Polsce
            Ariel jest ciągle nr 3. Mam recepturę Ariela i jak już pisałem, wynika z niej,
            że powinien być najlepszym proszkiem, a tak nie jest.
            Co do renomowanych firm, to Henkel, producent Persila, produkuje również
            cudeńko pod nazwą REX, który jest jednym wielki żartem.
      • 13.10.04, 12:58
        najlepszy persil ale kupiony na zachodzie np. w Niemczech
    • Gość: gosc IP: *.home.cgocable.net 28.11.03, 03:27
      Proszek TIDE
    • Gość: suel IP: 217.153.49.* 28.11.03, 08:21
      PERSIL - tak mysle. Ale czasami przepiore coś w Pollenie 2000 i nie jest źle.
      Najbardziej jednak lubie Persila przywozonego z Niemiec -- wydaje mi sie, ze
      jst lepszy od naszego.
    • Gość: ewa IP: *.um.katowice.pl 28.11.03, 08:32
      uważam że REX. Używam go od 3 lat i do białych i do koloru. Do tej pory
      używałam OMO, PERSIL czy VIZIR. Nie widzę różnicy oprócz ceny. Za REX - a 9 kg
      płace w MACRO 29.90zł co wychodzi 1.99zł za proszek 600g. Teraz w GEANT jest
      promocja i za 9kg zapłacimy 29.14zł. Moje pranie jest bielusienkie i nie używam
      żadnych wybielaczy oni odplamiaczy. Białe rzeczy zawsze gotuję ale wcześniej je
      wypiorę aby nie gotowało się w brudnej wodzie. Więc po co używać proszków za
      5zł /600g jak można spoko prać o 2.5 razy tanszym. Pozdr.
      • 28.11.03, 09:41
        no tak, ale kto dziś gotuje pranie? robiły to kiedyś nasze babki - prały w
        jeszcze tańszych płatkach mydlanych. ale gratuluję czystego prania!
        • Gość: ewa IP: *.um.katowice.pl 28.11.03, 11:41
          Nie rozumiem. Jak to można nie gotować prania? A od czego we wszystkich
          pralkach jest program 95 st.C A co z bakteriami? Może nie wszystkie wyginą w 95
          ale wydaje mi się że większość tak. A jak radzisz sobie z bielizną dzieci i
          swoją. Pierzesz oddzielnie?
          • 28.11.03, 11:49
            bieliznę dziecka gotowałam gdzieś tak do roku - póki mała sikała w pieluchy
            tetrowe. od kiedy w 60 stiopniach oprałam swoje wydawało mi się dobrej jakości
            majteczki - gumki popuszczały i nadawały się praktycznie do wyrzucenia -
            zaczęłam być ostrożniejsza co do prania w wysokich temperaturach. I tak
            musiałabym te rzeczy skrupulatnie segregować. Mam chyba za małą rodzinę, żeby
            nazbierało mi całę pranie do gotowania. Ale może do tego wrócę.....
          • 28.11.03, 13:07
            No normalnie można nie gotować prania .
            Ja sobie nawet nie wyobrażam gotować co kilka dni jedwabny stanik za kilka
            stówek.
            I wierz mi, żadne bakterie mnie nie zjadły. Moich dzieci też.
            • Gość: mumek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.11.03, 21:57
              Wyobraźcie sobie drogie Panie, że w dzisiejszych czasach można prania nie
              gotować. Dobre proszki tak jak Persil Green Power, Clever Śnieżek mordują
              wszystkie bakterie już w temperaturze 60 stopni.
    • Gość: Mumek IP: 80.55.171.* 28.11.03, 10:57
      To były piękne czasy: szare mydło, perhydrol, kocioł do gotowania bielizny, a
      w sklepach tylko ocet i sól. Aż się rozmarzyłem!!!!!
      • Gość: jelpfanka IP: 62.233.197.* 09.12.03, 01:23
        Ja najbardziej lubię JELP.
        Nikt z Was o nim nie wspomniał.Nie uważacie,że jest dobry?
        • Gość: mumek IP: 80.55.171.* 09.12.03, 01:50
          O JELP'ie nic nie napiszę bo znowu ktoś będzie uważał, że uprawiam czarny PR,
          ale z tego co pamiętam, to dostał nawet jakiś medal.
          • Gość: Kasia IP: *.emalia.pl / 213.17.150.* 09.12.03, 08:31
            Drogi Mumku!!!
            Wypróbowałam już niemal wszystkie proszki, oprócz polecanego przez Ciebie
            Clevera, no ale nigdzie go nie widziałam.
            Poradź mi proszę czego mam używać aby plamy z kupek mojego 1,5 rocznego
            dziecka spierały się z pieluch tetrowych. Mała wszystko niemal już je więc
            plamy z takich przypadłości są z tego co zauważyłam na razie niemal nie
            spieralne.
            Wiem, że nie ma uniwersalnego proszku na wszystkie plamy, choć może i jest
            tylko takiego jeszcze nie miałam.
            Mumku poradzisz coś?
            Bo jak narazie to myślę, że zostaje mi tylko wybielacz (z chlorem) a jeśli
            tak, to który z wybielaczy jest godny polecenia? Bo po "ACE takie mocne jak
            ja" bardzo mi się tkaniny zaczęły targać:(
            • Gość: mumek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.12.03, 08:53
              Z tańszych ogólniedostępnych proszków możesz spróbować E w białym opakowaniu,
              z droższych Persil Power Perls. Pierz dwufazowo z praniem wstępnym na 60
              stopni aby popracowały enzymy, a pranie zasadnicze ustaw na 90 lub 95 stopni.
              Na oba cykle daj maksymalną dawkę dopuszczalną przez producenta. Do drugiego
              cyklu możesz dodać Vanish Oxi Action. Jak to nie pomoże to zostania ci tylko
              profesjonalny Clovin II T.
              Pozdrawiam i powodzenia
              • Gość: Aga* IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.03, 09:02
                Ja ten dziecięcy problem załatwiałam Jelpem, mocząc pieluchy przez noc w wodzie
                z dodatkiem proszku, a następnie gotując w pralce 95 st. Robiłam to tylko ca
                jakiś czas, kiedy rosła ilość poplamionych pieluch, więć nie było to
                uciążliwe :) Moja córa miała wysypkę po bardziej drastycznych środkach i
                mocnych proszkach jak Persil, Ariel. W tej chwili ma już 9 lat i nie wykazuje
                żadnych uczuleń.
                • Gość: mumek IP: 80.55.171.* 09.12.03, 09:11
                  Faktycznie, zapomniałem o całonocnym moczeniu! Wtedy nawet Jelp wypierze! A co
                  do uczuleń, to faktycznie jest najbezpieczniejszym proszkiem.
                  Niech Was Matka Boska broni przed praniem dziecięcych rzeczy w produktach
                  Proctera (Ariel, Vizir, Bonux, Bold).
                  • Gość: Kasia IP: *.emalia.pl / 213.17.150.* 09.12.03, 13:15
                    Ouuuuups!!!
                    A właśnie kupiłam w Auchan Procterowskiego Wizira w super promocji 17,99 za 3
                    kg, z czego aż 8 zł idzie do Skarbonki ( to taki program oszczędnościowy dla
                    klientów Auchan) więc 3 kg Wizira wyniosło mnie 9,99 zł:):):)
                    Kto chce niech się spieszy bo promocja ta dziś się kończy.

Co do takich proszków jak Persil Power Pers to próbowałam go Mumku, nawet w
                    praniu na 90 stopni i nic, a nic, ale nie próbowałam z nocnym moczeniem, ani z
                    praniem zasadniczym, jednak myślę sobie, że gdybym miała takie zabiegi
                    stosować tzn, pranie wstępne, zasadnicze, proszku na Maxa i do tego
                    temperatura na 90 st, to taniej mnie chyba wyniesie wyposażenie mojej małej
                    tylko w Pampersy, lub pampersopodobne pieluszki typu np. Rossman.

Mumku nie próbowałam jeszcze Wanisha Oxi Action, bo jak na razie podchodzę do
                    niego sceptycznie, wydaje mi się bowiem, że jest to to samo, co gdybym dodała
                    do prania Wanisha tradycyjnego znacznie tańszy (zwłaszcza ten w saszetce) i
                    dolała butlę taniej wody gazowanej (takiej za 50 groszy). Co o tym sądzisz?

Również pozdrawiam.
                    • Gość: mumek IP: 80.55.171.* 10.12.03, 01:31
                      A do czego ma służyć woda gazowana? Przecież to rozcieńczony kwas węglowy.
                      Vanishy ostatnio narobiło się tyle, że już w tym się gubię. Do wybielania
                      ubranek i pieluszek dziecięcych należy unikać wybielaczy chlorowych. Dobre są
                      wszelkie środki z zawartością nadboranów i nadwęglanów (te ostatnie są droższe
                      ale i skuteczniejsze). Są to związki, które w praniu uwalniają wolny aktywny
                      tlen, a ten reaguje z plamami. Takie samo działanie ma perhydrol, ale jest
                      bardziej uciążliwy w stosowaniu.
                • Gość: Kasia IP: *.emalia.pl / 213.17.150.* 09.12.03, 13:25
                  Jelpa stosowałam ale jak jeszcze Kaja jadała tylko mlecio i delikatne zupki
                  jarzynowe, rzeczywiście nie miałam wtedy takiego problemu, pozatym
                  rzeczywiście inne proszki ją uczulały, zwłaszcza Bonux ( o zgrozo!!! gdzieś Ty
                  wtedy Mumku się podziewał aby mnie oświecać). Może więc warto wrócić do Jelpa
                  i stosować triki z moczeniem.
                  Dzięki.
                  • Gość: mumek IP: 80.55.171.* 10.12.03, 07:11
                    Wróć do JELP'a! Co prawda jest mało wydajny, ale przynajmniej nie zaszkodzisz
                    dziecku.
        • 13.10.04, 11:14
          Jelp był dobry jakieś 4 lata temu, gdy nie sypano go w Polsce. Spierał ładnie
          wszystko. Wraz ze zmiana opakowania stracił zapach i nie pierze niczego!!! do
          czysta.
    • 09.12.03, 15:19
      Ariel w płynie to mój faworyt. Od kilku lat używam tego specyfiku,
      ładnie "dopiera" mocno zabrudzone ubrania, do tego płukanie w Lenorze i mam
      czyste, mięciutkie oraz pięknie pachnące pranie.
    • Gość: emma IP: *.aster.pl 14.10.04, 16:07
      DRECO - do białego i kolorów. Dostępny w sieci Rossmann i Kaufland.
      Dobrze pierze - a poza tym : 7,99 za 3 kg !!!!!
      Mama małego dziecka.
      • 19.10.04, 14:41
        Vizir - od 10 lat:)
        --
        Sklep wielobranżowy
        www.wszystko.dla.dziecka.pl
    • 19.10.04, 19:38
      Ten kupiony u najbliższego tzw. zachodniego sąsiada.
      • 21.10.04, 14:41
        Popieram. Nasze proszki sa do niczego. Pare lat uzywalam Viziru, ale ostatnio
        odbarwil mi ciemne rzeczy.
        • Gość: Jaga IP: *.espol.com.pl 22.12.04, 18:14
          Vizir podupadł, słabo dopiera i zbyt intensywnie pachnie (jak dla mnie)
          wydaje mi się że kiedyś był lepszy.Teraz piorę wArielu platinium i jestem
          bardzo zadowolona szczególnie że dopiera plamy po kawie.Po Pollenie i innych
          mam uczulenie.Fajny jak narazie jest E oxy do kolorów zobaczymy jak długo?
          Zauważyłam , że u nas nic nie jest dobre cały czas , najpierw jak wchodzi na
          rynek nowy towar np proszek ,serek czy śledzie na początku jest ekstra, potem
          gorszy,gorszy i wreszcie do d..y (delikatnie mówiąc). Czy też macie takie
          spostrzeżenia? A tak wogóle to życzę Wszystkim Czytającym Wesołych Świąt!!!
          • Gość: vikaaa IP: *.tychy.msk.pl 24.12.04, 07:31
            a ja piorę od niedawna w proszku dla dzieci Lovela i jestem zadowolona bo
            wcześniej zaczęła mnie jak nigdy swedzieć skóra i jak zmieniłam proszek to
            mineło. Chociaż wcześniej Vizira uzywalismy dobre 3 lata, dlatego nie wiem co
            sie stało.
    • Gość: ju IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.05, 16:26
      • Gość: dosposia IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 04.03.05, 09:47
        Dla mnie najlepszy jest BARLON EXTRA, uzywam go od lat i jestem bardzo
        zadowolona. Dopiera wszystkie plamy i przyjemnie pachnie, polecam.
    • Gość: Anula IP: *.comel / *.unreg.comel-it.com 05.03.05, 19:12
      Hejka!! Moim zdaniem najlepszy jest PERSIL i do białego i do koloru. Dobrze
      spiera plamy (nawet te uporczywe) Spróbujcie moim zdaniem naprawdę warto i nie
      zawiedziecie się na nim...
    • 07.03.05, 01:27
      Persil do pralki i Tide do recznego prania (czyli raz do roku kolo Wielkanocy).

--
      ... too proud to beg and too dumb to steal ...
      • Gość: iwciad IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.03.05, 09:34
        Ja bylam "zakochana" w Arielu platinum.Bardzo dobrze dopiera plamy z ubranek
        mego 4-latka (farba, czekolada itd.),ubranka pięknie pachną. W połączeniu z
        Lenorem ubranka są czyściutkie i pachnące.
        Ostatnio jednak kupiłam Persil Sensitive (nowość)i naprawdę jest również
        dobry.Zapach też ma bardzo delikatny. Poprzedszkolne plamy pozchodziły bez
        problemu. Teraz będę prała w tym proszku.
        • Gość: Michelle IP: 80.51.31.* 10.05.05, 19:18
          Potrzebuję pomocy! Od wielu lat " poluję " na proszek Tide,ale niestety nigdzie
          nie mogę go dostać :-( Czy mógłby mi ktoś powiedzieć gdzie można w Polsce nabyć
          ten proszek? bo ja nie mogłam go nawet znaleźć w dobrych supermarketach.Za
          informację byłabym bardzo wdzięczna! Aha i jeszcze mam jedno pytanie - otóż czy
          nie wiecie co stało się ze starą dobrą Lanzą? jakoś ostatnio o niej cicho u nas.
    • 12.05.05, 15:11
      ja od kilku lat używam proszku z sieci amway na zmianę z płynem
      mają jedną podstawową zaletę - pranie uprane jest czyste i nie śmierdzi jak to
      uprane w arielu czy innym "super" proszku
      jeszcze jedna zaleta - wysoka wydajność takiego proszku
      poza tym nie uczula (piorę bieliznę dziecięcą)
      aha - Tide to chyba u nas nie ma, w USA produkuje go P&G i jest to ta sama
      marka co nasz europejski Ariel (jak wiele podobnych produktów duzych korporacji)
      • Gość: serek IP: *.ar.wroc.pl 13.05.05, 19:07
        potwierdzam.
        wydajny, niedrogi, ekologiczny, niealergiczny, przyjazny dla pralki...
        to glowne cechy tego proszku.
        dodam, ze amwaay ma jedyna na swiecie serie preparatow do prania, wzajemnie sie
        uzupelniajacych i wspolgrajacych.
        sa to produkty, ktorych nie kupujemy, tylko kupujemy ich efekty i pewnosc
        jakosci. dla tych , ktorzy chca czegos jeszcze, prosze bardzo:

czesto pomija sie tez walor estetyczny - w nawet najekskluzywniejszych
        lazienkach mozna wystawiac te produkty na pierwszy plan, bo skrojone sa z klasa.
        nie trzeba chowac opakowan po skrytkach - to tak dla tych, co nie maja pralni
        osobnej do tego.
    • 16.05.05, 08:26
      a ja polecam clever, dobry i tani koncentrat. Cena za 3 kg 12-14 zł (zalezy od
      sklepu). Proszku sypie sie o połowę mniej niz innych więc to tak jakby było 6
      kg za te 14 zł.
      --
      Chcesz do mnie napisać? kliknij
      A oto moje dzieciaczki
    • Gość: Karolina134 IP: 95.108.58.* 11.08.13, 16:09
      Moj faworyt całkiem z innej beczki :) Włoski proszek do prania Soft! Poza tym świetne są płyny do plukania Felce Azzurra. A te polskie i niemieckie nie dorastają do pięt... Tanio do kupienia na www.saluti.pl
    • 12.08.13, 08:44
      Persil
      • Gość: Anka IP: *.ennet.pl 12.08.13, 11:36
        Dawny IXI
    • Gość: Piotr J. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.14, 15:23
      Passion Gold Weiss 9,1 kg - rewelacja
      • 29.12.14, 16:09
        najlepsze są kapsułki żelowe Ariel Color & Style, agresywnie żrące, tylko do pralek automatycznych. Są dość nowe, pachnące jak żadne inne, tak sobie. Wzmacniają kolor, czyszczą i odplamiają.Polecam do koloru, do butów, zapach wart uwagi.Tylko ich nie widzę w sklepie, są w dodatku śmiesznie małe opakowania 15 kapsułek. Oraz odpowiednik w płynie na 40 prań, ale inny skład i zapach .Są w internecie.
    • Gość: Render IP: *.231.41.101.koba.pl 05.01.15, 16:49
      Nie ma takiego. Jakość proszków zdecydowanie spadła, pamiętam stare ixi np. I tak jak autorka jednego z postów powyżej, powinni je testować na zakupkanych i zaplamionych zupkami ciuszkach dziecięcych - mam też z tym problem. Najgorsze ze jak proszek dość dobrze pierze to strasznie niszczy ubrania, te niemieckie są w tym zdecydowanie lepsze i to przeważyło o tym ze ich używam. Jak nie zapomnę to jedynie co na plamy to szare mydło i do prania, wtedy jest ok. I wanishe nie działają na plamy - te dziecięce. Ja tez wciąż testuję, jak znajdę taki co kupki spiera to się podzielę:)
      • Gość: Hanka1201! IP: *.dynamic.chello.pl 26.09.15, 22:12
        Ostatnio testowałam pereły piorące #perlux i muszę Wam powiedzieć, że są świetne!!! Na początku nie byłam zbyt pozytywnego zdania, ale szybko je zmieniłam. Kupowałam różne kapsułki, natomiast zostawiały ślady na ubraniach i niestety pranie musiałam robić ponownie:( Natomiast po kapsułkach Perlux pranie pięknie pachnie, dodatkowo ciuchy fajnie się prasuje i dają taki zapach, że nie potrzeba dodawać płynu do płukania!!! a co najważniejsze jest to polski produkt. Zdecydowanie polecam:)
        • Gość: gabilabi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.15, 15:28
          Perełki Perlux używam i jestem również zadowolona. Ładnie pachnie moje pranie i jest czyste a i nie muszę się martwić czy dodałam odpowiednią ilość proszku bo mam już wszystko odmierzone i zamknięte w perełce. Super jest ta perełka dość że dobrze odplamia, nadaje ubraniom ładny zapach itp. to jeszcze chroni moją pralkę przed kamieniem. Tak naprawdę to stosując Perlux w kapsułkach mogę dużo zaoszczędzić ponieważ wszystko co jest potrzebne do prania (proszek, żel, odplamiacz itp.) jest w już w perełce zawarte.
        • Gość: maria9012 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.16, 14:20
          ja osobiście polecam produkty Waschkonig od prawie roku je używam, próbowałam już wszystkie produkty z tej serii i z każdego jestem zadowolona czy to proszek , płyn do prania czy do płukania i to wszystko za dobra cenę polecam też płyn do płukania softlan
          ja kupuje przez internet w hurtowni hurt-anna.pl
    • Gość: Monika_91 IP: 194.93.124.* 29.05.15, 15:36
      Cześć,
      miałam okazję testować wiele proszków do prania. W ostatnim czasie kupiłam Perlux.

Znalazłam opis:" Zastanawiałaś się, dlaczego Perlux jest najskuteczniejszym środkiem piorącym na rynku?
      Tak mała perła, a może tak wiele! 0 % wypełniaczy i 100% aktywnych składników robi wrażenie i daje efekt:

Najskuteczniejszy w działaniu
      Połączenie proszku i żelu
      Dodatek odplamiacza i odkamieniacza
      Ochrona koloru tkanin
      Wybielanie i ochrona tkaniny przed szarzeniem
      Długotrwały i przyjemny zapach
      Zmiękczanie wody i ochrona pralki
      Łatwość w zastosowaniu – jedna perła = jedno pranie
      Bezpieczeństwo, brak pyłu przedostającego się do układu oddechowego. Ochrona przed alergiami."

Przyznam, że zaintrygowana nie mogłam obojętnie przepuścić tematu. Tyle plusów... I faktycznie Perlux świetnie sobie radzi z plammami, ładnie pachnie, ubrania sa mięciutkie i nie ma konieczności dodawania innych detergentów, zapach jest delikatny, a cena zachęca to próbowania. Jest to produkt godny polecenia!!
      • Gość: nieznoszespamerow IP: *.114.99.84.rev.sfr.net 31.05.15, 06:39
        cześć,
        czemu nie piszesz, że robisz z siebie reklamową za przeproszeniem córę Koryntu, i reklamujesz ten badziew bo za "recenzję" dadzą wam roczny zapas tego szajsu? :/
    • Gość: MonikaB IP: *.ups.com 01.06.15, 12:14
      Ja zdecydowanie polecam kapsulki perlux. Na rynku dostepne sa dwie wersje: do bialego oraz kolorowego prania. Plusy:
      - skuteczne nawet w przypadku uporczywego brudu
      - do bialego pieknie odswiezaja biel
      - pieknie pachnace ubrania (pachnie w calym mieskzaniu)
      - bezpieczne dla alergikow
      - latowsc aplikacji

Polecam!
      • 01.06.15, 19:22
    • Gość: AnetaS IP: *.warszawa.vectranet.pl 01.06.15, 23:23
      Przeczytałam różne komentarze i nie do końca rozumiem Waszą reakcje na kapsułki Perlux. Sama używam i jestem bardzo zadowolona!
      W końcu znalazłam coś do białego co nie barwi moich rzeczy na ten okropny błękitny kolor, który wywołują te granulki w proszkach.
      Kapsułki są bardzo wygodne i całkowicie się rozpuszczają. Ja jestem zachwycona.
      Ostatnio kupiłam również kapsułki do koloru, aby zobaczyć czy są tak samo dobre jak do białego i nie mam żadnych zastrzeżeń. Nawet plamy po lakierze do paznokci z jeansów zeszły. Oczywiście wcześniej zaprałam trochę zmywaczem, niestety plama się rozlała. Już myślałam, ze będę musiała wyrzucić ulubione spodnie, ale wszystko zeszło :):):)
      Polecam.
      • 29.09.15, 10:49
        Ja również miałam przyjemność wypróbowania kapsułek Perlux i bardzo polecam :) Najbardziej we wszystkich kapsułkach lubię to że są mega wygodne wrzucam kapsułkę pranie i już gotowe :) nie mecze sie z proszkiem. Ale byłam w szoku, że tak dobrze dopierają i co dla mnie najważniejsze nie uczuliły syna , a wiele proszków to robi :) Polecam :)
    • Gość: BlaBla84 IP: *.play-internet.pl 09.07.15, 16:36
      No ja to mam w domu masakre bo mąz i dzieciaki to sa mega alergicy !!!!! U mnie PO WZSYSTKIM się drapią!!!! Ale siostra ostatnio wynalazła na allegro jakąś babkę co robi proszki takie mega eko i tanie są, ona mowi, ze są super!! Wiec musze wypróbować.
    • Gość: maria9012 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.16, 14:25
      ja osobiście polecam produkty Waschkonig od prawie roku je używam, próbowałam już wszystkie produkty z tej serii i z każdego jestem zadowolona czy to proszek , płyn do prania czy do płukania i to wszystko za dobra cenę polecam też płyn do płukania softlan
      ja kupuje przez internet w hurtowni hurt-anna.pl
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.