Dodaj do ulubionych

Rolety wewnętrzne

10 lat temu
Czy warto w nie inwestować?, a może lepiej zawiesić zasłony można je prać, a
rolet nie wypiorę. W sklepie powiedzieli nam, że okna stracą gwarancję jeśli
zamontujemy rolety przykręcane, a nie przyklejane, ale czy te przyklejane się
utrzymają?
Edytor zaawansowany
  • marzeka1 10 lat temu
    Mam na każdym oknie rolety, nie brudzą się na dzień są zwijane, wyglądają
    estetycznie i ładnie. Montowała je mi wraz z moskitierami ta sama firma. Okna
    wymienione mam zbyt długo, by przejmować się gwarancją. Zasłony nigdy mi się nie
    podobały.
  • Gość: ixi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10 lat temu
    to kwestia gustu, co ci się bardziej podoba: rolety czy zasłony

rolety zajmują b. mało miejsca, nie zasłaniają pół sciany, nie
    trzeba montować karniszy, są ciekawe wzory ale trzeba wziąć pod
    uwagę, że mimo wszystko przepuszczają światło, więc jak ktoś nie
    musi spać w bardzo zaciemnionym pokoju to ok. chyba że wybierze
    bardzo ciemny wzór lub 100% zaciemnione,
    rolety przyklejane do ramy są najlepsze ale najdroższe, mozna też
    znaleźć rolety przykręcane do wneki okiennej (ściany) i zasłaniające
    całe okno a nie pojedyncze szyby,

zalety i wady zasłon są powszechnie znane
  • ceba5 10 lat temu
    Jeśli wybierzesz rolety podgumowane to nie przepuszczą nic światła - zwłaszcza jak będą dodatkowo w prowadnicach. Ja mam takie przyklejane i nie dość że to estetycznie wygląda, to i działa jak należy (mam okna na południowy zachód). Teraz mogę nawet spokojnie iść spać w dzień - nic mi nie świeci.

Do tej pory zawsze miałam zasłony i firanki i po założeniu rolet zrobiło się tak jakoś pusto więc zostawiłam sobie same firanki - jest ładnie i schludnie.

Jak nie możesz się zdecydować to zawsze możesz wejść na stronę tak-czy-nie.pl - koleżanka mi ją wczoraj poleciła, można się pośmiać jak czasem nie wie, to fajne teksty wyświetla :) Ja już dodałam do ulubionych :)

Acha, no i te rolety przyklejane trzymają się mocno - nic sie nie musisz martwić że odpadną.
  • nan12 10 lat temu
    Dzięki za odpowiedzi, bardzo mi pomogły wasze opinie. a czy warto je montować
    samemu, czy lepiej zlecić to profesjonalistom?
  • smutas13 10 lat temu
    Mam rolety mocowane na ścianie, nad oknem. Jestem bardzo zadowolona,
    szczególnie, kiedy myję okna. Nic nie przeszkadza, nic się nie
    plącze pod rękami, na nic nie muszę uważać. :)
  • Gość: ola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10 lat temu
    ja mam doświadczenie z roletami i z żaluzjami. W moim poprzednim mieszkaniu miałam żaluzje i firanki (rolet wówczas nie było). Okna zasłaniałam jedynie od słońca, bo mieszkałam na 6 piętrze. W obecnym mieszkaniu okna sąsiadów mam tak blisko, że jak tylko zapadnie zmrok i muszę zaświecić światło, to zaciągam rolety.
    W pokoju mojego syna (południowym) były rolety jasne. Latem nic nie dawały. Nie dało się wytrzymać. Później kupiliśmy ciemne. Latem jest OK, ale rankiem jest tak ciemno, że nie widać, że to ranek. Rozważ zatem za i przeciw.
  • Gość: asia IP: 83.12.224.* 10 lat temu
    Ja polecam rolety mini, są to takie które można zakładac na oknie
    za pomocą specjalnych haczyków- polecam REWELACJA! okna nie traca
    gwarancji a rolety są elegancki i niedrogie:))
    ja zakupiłam ze strony firmy www.zmdekor.com.pl Szybki kontakt,
    miła obsługa, wszystko załatwiłam mailowo i jestem zadowolona,
    sprzedaja równiez na allegro użytkownik to jeanette-mm
  • madejkamadejowa 3 lata temu
    Niektóre rolety też można przecież prać. U mnie są takie www.rolety-akant.pl/-plisy i w misce z wodą można je spokojnie przepierać i nic się z nimi nie dzieje. Lepsze niż zasłony.
  • op.era 2 lata temu
    Wybierając rolety masz gwarancję, że materiał nie wyblaknie, ani się nie rozciągnie. Na etapie produkcji www.oknowro.pl/ wykorzystuje się powłokę aluminiową, która ma za zadanie odbijać promienie słoneczne i chronić pomieszczenie przed nagrzaniem. Natomiast zasłona osłania tylko i wyłącznie przed światłem. Jak dla mnie rolety są lepszym rozwiązaniem.
  • anelika21 2 miesiące temu
    Jeżeli chodzi o rolety wewnętrzne, to ja bardzo polecam firmę: intirol.pl/rolety-wewnetrzne/
    Mają najlepsze rolety wewnętrzne, są dostępni stacjonarnie we Wrocławiu. Możesz przyjść i zobaczyć całą ofertę "na żywo". To zdecydowanie ułatwia wybór. :)
  • papaja231 1 miesiąc temu
    Jeśli chodzi o rolety wewnętrzne, inaczej zwane, tkaninowe to myślę, że jest to świetna opcja do domu. Firnki to coś, czego nie mogę przeżyć, a takie rolety tkaninowe to i są gustowne i fajnie pasują do różnych wnętrz :)
    Ja swoje rolety tkaninowe kupowałam tutaj: amidex.pl/rolety-tkaninowe/
    I bardzo polecam, bo kontakt miły i produkt świetny :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka