• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Do innych mam - jak wymieszac mleko NAN AR ??? Dodaj do ulubionych

• 03.05.11, 22:22
    Synek (dzis skonczyl 3 m) coraz więcej ulewa i coraz bardziej się pręży i płacze przy jedzeniu, z powodu refluksu. Niestety źle toleruje zagęstnik Nutriton (mączkę chleba świętojańskiego), więc wprowadziłam mu na razie raz dziennie mleko NAN PRO AR (jedyne mleko AR typu HA, co jest tez istotne). Gęste mleko pije pięknie, jakkolwiek to mleko przyrządzane wg przepisu na opakowaniu nie chce się wymieszac... Powstają wielkie i liczne "kluchy" notorycznie zatykające smoczek :((( Czy mozna jakos sobie z tym poradzic?? Dzis przecedzalam przyrzadzone mleko przez sitko, ale czy tak powinno byc....?
    --
    Maja ur.12.04.2007
    Arturek ur.03.02.2011
    Zaawansowany formularz
    • 05.05.11, 17:17
      Osobiście nie stosowałam NAN (córka piła Bebilon), ale moi znajomi mieli podobny problem z NANem - powodem problemów była nieodpowiednia temperatura wody. Sprawdź, czy przyrządzane mleczko nie jest za ciepłe (bo zimnego raczej dziecku nie dajesz?).
      • 07.05.11, 14:47
        my uzywamy tego NANA najpierw podgrzewamy wode potem dodajemy mleczko uzywamy smoczkow trojprzeplywowych na 1 maly ladnie je nic sie nie zapycha
        • 08.05.11, 10:36
          Ja tez uzywałam trójprzepływego smoczka, niestety czy rozpuszczałam w ciepłym czy zimnym mleku, tworzyły się "kluchy" ze skrobi (z nestle odpisali mi ze nalezy rozpuszczac w chlodnym mleku), dziecko się denerwowało, zrezygnowałam z próby wprowadzenia tego mleka, teraz znów probuję z Nutritonem, na razie 1xdziennie (gdy probowalismy poltora miesiaca temu skonczylo sie rozwolnieniem i 12-godzinną kolką, ale w sumie mały jest juz starszy więc moze lepiej bedzie tolerował).
          --
          Maja ur.12.04.2007
          Arturek ur.03.02.2011
          • 08.05.11, 11:34
            powodzenia .......dziwne sa te problemy bo my nie mamy zadnych problemow z tym mleczkiem nawet gdy juz zrobione wkladamy do podgrzewacza ..... mamy nadzieje ze twoj maluszek bez klopotow przestawi sie na nowe mleko ...pozdrawiamy
          • 01.04.12, 22:57
            ja uzywam tego mleka od maja zeszlego roku , niestety grudki to tez moj problem , jedyne co moge polecic to energiczne mieszanie i nie za krotko, zawsze gdy tylko kilka razy wstrzasne butelka mam grude gdy robie to dluzej mleko ladnie sie rozpuszcza
    • 16.03.12, 09:25
      moja córka ma 2,5 miesiąca, od 2 tygodni używam mleko nan ar, również robią mi się grudki z mleka. przed podaniem mleka dziecku przelewam mleko przez sitko i dopiero podaje.
    • 04.04.12, 18:21
      mogę oddać 1 opakowanie mleka nan ar za darmo, zmieniłam córce mleko na inne i zostało mi jedno opakowanie. mieszkam w Zgierzu.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.