Dodaj do ulubionych

na jakie mleko zmienic?

18.04.13, 16:18
Witam
Moja corka z powodu ulewan miala podawane mleko bebilon ar teraz przestala juz ulewac eiec zmienilam jej na zwykly bebilon. Bebilonu ar zjadala mi ok 180 ml tak zwyklego bebilonu zjada 100 ml i denerwuje sie podczas picia. Corka ma 5 miesiecy. Bylam dzisiaj na szczepieniu i lekarka powiedziala zeby moze sprobowac innego mleka.

Mam pytanie na jakie mleko moge jej zmienic zeby jej smakowalo? Moze zna ktos jakies dobre mleczko? Wiem ze kazde dziecko ma inny smak ale tak kupowac wszystkie rodzaje i spr ktore posmakuje to drogo wyjdzie.

Dodam ze corka ur sie wazac 3120 a teraz majac 5 m wazy 6200. Lekarka zasugerowala ze moze mleko humana. I nie wiem

Prosze o porade i z gory dziekuje
Obserwuj wątek
    • unaluna Re: na jakie mleko zmienic? 18.04.13, 17:17
      No tak, każde dziecko ma inne preferencje smakowe. Ja swego czasu przerobiłam sporo różnych...NAN, różne Bebilony, skończyło się na Hipp BioCombiotik-Mała jadła bardzo chętnie,ale wiła się po nim strasznie, więc zmieniłam na Hipp Comfort i to było świetne, ale przymierzam się do mleka następnego, a Hipp Comfort 2 nie ma :(, więc będę próbowała zmienić na Hipp HA Combiotik 2, teraz postanowiłam spróbować Hipp HA Combiotik 1 i wygląda,że jest ok.
      --
      Bąbel 15.11.2012
      • d.d.00 Re: na jakie mleko zmienic? 18.04.13, 19:06
        Nasz od początku miał hipp bio combiotic i mu smakuje, nie próbowałam mu podawać nic innego, nawet jak pediatra zasugerowała, że Mały powoli przybiera. Za miesiąc wskakujemy na 2 :)
    • kluska77 Re: na jakie mleko zmienic? 20.04.13, 00:02
      Może spytaj w sklepie, czy nie mają próbek. Kiedyś dostaliśmy tak próbkę Bebiko 2, więc wiem że istnieją, nie wiem tylko czy to nie była taka akcja promocyjna mleka następnego. Reklama mleka początkowego jest zabroniona, więc prawdopodobnie próbek też nie ma, ale spytać nie zaszkodzi.
      U nas Bebilon też odpadł, on ma paskudny smak, nawet nie dało się go zużyć do kawy. Bebiko ha było lepsze, w każdym razie lepsze od Bebilonu. Dużo ludzi jedzie na Hippie.
      --
      [URL=http://alterna-tickers.com][IMG]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/3/32s6iv0rq.png[/IMG][/URL]
        • alutka314 Re: na jakie mleko zmienic? 21.04.13, 00:10
          Właśnie bebilon mleko też widziałam w saszetkach i pytałam o inne i nie mają. Tak mi się młoda zbuntowała że wypija coraz to mniej mleka. Nawet spróbowałam znowu bebilonu Ar i też nie. Jutro kupię z Hipp i enfamil może któreś do niej przemówi smakiem ech ;((
          • stalowa314 Re: na jakie mleko zmienic? 21.04.13, 00:19
            ooo powyższy post napisałam z konta siostry ups...

wiecie moze czy ta niechęc do mleka to może wpływac z rozszerzenie diety, bo odkąd zaczela jesc stałe pokarmy to mleko jej nie wchodzi...

juz nie wiem co mam jej dawac kasze na mm to chetnie wcina ale tak ciągle kasze dawac??? one sa slodkie a kupuje z bobovity...

nie mam juz nerwów do niej ;(
            • unaluna Re: na jakie mleko zmienic? 21.04.13, 21:56
              U nas to samo. Odkąd zaczęłam rozszerzać dietę to mleko jest mało interesujące, fakt,że wcześniej wcinała spore ilości (nawet pond litr dziennie), więc nie ma jeszcze tragedii, ale mleko zeszło na dalszy plan. Plus jeszcze masakryczna ciekawość świata...po co jeść jak można oglądać wszystko wokół ;) Łyżeczką wcina bardzo chętnie...coś nowego i da się pogadać w trakcie ;) Kaszki na mm też uwielbia...chyba taki etap po prostu ;)
              --
              Bąbel 15.11.2012
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka