Dodaj do ulubionych

ktore mleko najlepsze?

09.08.04, 23:01

Witam serdecznie,

jestem mama 11 miesiecznego szkraba. chce juz przejsc z piersi na mleko
modyfikowane. niestety nie mam pojecia, jakie jest odpowiednie dla takiego
malucha. poradzcie prosze
pozdrawiam serdecznie
wiola
Obserwuj wątek
    • basiuniagp Re: ktore mleko najlepsze? 11.08.04, 09:08
      Też jestem zainteresowana, więc podnoszę wątek.
      Mnie by interesowało mleczko dla młodszego dziecka, bo wracam do pracy i powoli
      muszę zacząć wprowadzać. Chodziłoby o dziecko ok. 3-4 m-cy. Ile m-cznie
      wydajecie na mleczko?
      • blondyneczka20 Re: ktore mleko najlepsze? 11.08.04, 19:29
        Witam, co do 11-mies. - to polecam Bebiko 2R i Bebiko 2GR. W prawdzie moja
        niunia ma prawie 7 mies,ale te mleka są syte i Julka się nimi najada a i
        smakują jej bardzo.Tylko na początku kupowałam 2R,a później zaczęłam robić je z
        Bebika i kleiku ryżowego - ponieważ używam go do innych wynalazków ;).
        A co do 4 mies - to ja dawałam jej jeszcze wtedy Bebilon Pepti.Nie powoduje on
        kolek i jest takim tłustym mlekiem,więc również mała się nim najdała.Ale
        niedługo również możesz zacząć dawać Bebiko 2,2R i 2GR.Są to tanie mleka i
        raczej dzieci je lubią (no i nie śmierdzą jak inne).A Bebilon jest drogi :(
        Kosztuje ok 25 zł za puszkę,ale ja zawsze brałam receptę na niego i wynosiła
        mnie puszka ok 12 zl
        • jaaneczka Re: ktore mleko najlepsze? 11.08.04, 21:52
          Witam
          ja również chcę moją 11-miesięczną córeczkę przestawić na sztuczne mleczko i
          mam pytanie co oznaczają symbole przy Bebiku 2R i 2GR? a co sądzicie o mleczku
          NAN? pozdrawiam anka
            • blondyneczka20 Re: ktore mleko najlepsze? 12.08.04, 12:04
              mojej małej daję w dzień Bebiko 2R (robię go z Bebika i kleiku ryżowego,którego
              używam do innych potraw dla Julki),a na noc daję jej 2GR - jest bardziej syte
              od 2R.
              Polecam dla łakomczuszków przekładańca z kleiku ryżowego i deerku :)
              Pychotka!!! Julka bardzo to lubi :)
              Pozdrawiam.
              • niezabutka Re: ktore mleko najlepsze? 13.08.04, 10:26
                w pelni popieram, polecam Bebiko 2r lub 2gr. próbowałam paru mlek z Bebilonem
                włącznie (ja osobiście nie bylam zadowolona- a był niby ze wskazan lekarza. Po
                Nan dziecko bardzo ulewalo - iw iem że to powszechne. Od kiedy stosuje Bebiko
                życie od razu stalo się lżejsze, dzicko jest najedzone, mleczko lubi od razu
                koniec z ulewaniem - jak ręką odjął. naprawde wg mnie bardzo polecam, jest tez
                ogólnie dostepne i cena równoież przystępna,
                Kalina i Mikołaj, 8 miesięcy
    • mama_pysiaczkow Re: ktore mleko najlepsze? 20.08.04, 14:43
      A my mamy złe doświadczenia z Bebiko. Nasza córeczka źle je znosiła. Było dla
      niej zbyt tłuste. Natomiast swietnie toleruje Nan'a - najchudsze mleko na rynku
      (i chyba najbardziej zbliżone do mleka matki).
      Synka też karmimy obecnie Nan'em.
      Ja nigdy nie podawałam mleka z kleikami - po prostu nie widzę sensu "tuczenia"
      dziecka. Moje Maluchy przesypiają noc po Nan'ie zwykłym. To jest po prostu
      kwestia karmienia w dzień - dziecko ma dzienne zapotrzebowanie na określoną
      liczbę kalorii - a dodatkowo musi dostać potrzebne inne składniki (żelazo, wapń
      itp.)które są np. w zupkach i obiadkach.
      Pozdrawiam
      Mama Klary I Huberta (12,5 m-ca)
    • agula12 Re: ktore mleko najlepsze? 22.08.04, 12:41
      Z opini wielu osób w tym równiez lekarza słyszałam że najlepsza dla dziecka
      jest humana bo nalbardziej przypomina składem mleko matki . Mój synus jednak
      jest innego zdania i w pełni zaakceptował bebilon na początku ph 5.7 z powodu
      kolek a w tej chwili bebilon 2 . nie polecam tobie bebilonu pepti jak radziła
      któras z mam gdyz jest to mleko dla dzieci z alergia pokarmową i smakuje
      przeokropnie .jeżeli twój dzidzius jest zdrowym dzieckiem nie ma sensu podawać
      mu to mleczko. pozdrawiam Aga
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka