Dodaj do ulubionych

Magda Samozwaniec pisala o erotyce

24.01.13, 06:12
Pisala, bo byla grafomanka. Zreszta krytycy o niej tak mowili.
Materialy do swoich tekstow czerpala z zycia, tak i swojego jak i innych ludzi.
Sama sie tez luzno prowadzila, wiec latwo jej bylo pisac o relacjach sypialnianych.
Obserwuj wątek
            • kasia.konieczna Re: Magda Samozwaniec pisala o erotyce 25.01.13, 22:27
              Powinniscie jesc wiecej orzechow chyba zeby mozgi lepiej funkcjonowaly.
              ~~Mole ksiazkowe~~ - forum dyskusyjne o ksiazkach - wiec czemu nie mozna z wami podyskutowac o ksiazkach Samozwaniec?

nchyb napisała:

> temat w najmniejszym stopniu nie prowokuje, co najwyżej budzi zastanowienie - c
              > o chcesz osiągnąć? zareklamować jakieś dziełko?
              • jk3377 Re: Magda Samozwaniec pisala o erotyce 25.01.13, 22:35
                chwila- o co tu właściwie chodzi?
                ja nie czytam tej autorki ksiazek, wiec sie nie wypowiem. dyskusja zmierza w niewlasciwym kierunku mysle. nie chcialabym usuwac tylko dlatego,ale jak na razie zadnej tu tresci.

sens taki: czy pisala o erotyce czy nie, tak?
                --
                MOLE KSIĄŻKOWE
                • kasia.konieczna Re: Magda Samozwaniec pisala o erotyce 25.01.13, 22:43
                  Dziekuje, jk3377.

O to mi wlasnie chodzi. Czy pisala o erotyce? Czy fakt, ze napisala krotko o edukacji d/s zycia doroslych w Marii i Magdalenie, lub poruszala watki malzenskie w innych tekstach, swiadczy o tym ze pisala o erotyce? Jak pisala? A jak sie ma do tego jej zycie prywatne, bo w tworczosci znajdujemy duzo watkow autobiograficznych?
                  Czemu w koncu nie rozpoczac dyskusji, zamiast czepiac sie?

jk3377 napisała:

> chwila- o co tu właściwie chodzi?
                  > ja nie czytam tej autorki ksiazek, wiec sie nie wypowiem. dyskusja zmierza w ni
                  > ewlasciwym kierunku mysle. nie chcialabym usuwac tylko dlatego,ale jak na razie
                  > zadnej tu tresci.
                  >
                  > sens taki: czy pisala o erotyce czy nie, tak?
                  • jk3377 Re: Magda Samozwaniec pisala o erotyce 25.01.13, 23:12
                    ale teraz tak- tytuł wątku, jaki założyłaś, nie jest pytaniem, tylko stwierdzeniem.
                    zatem na poczatku(tej dyskusji) powinna sie znalezc twoja definicja erotyki-co to wg ciebie jest, a reszta byc moze podejmujac polemike, zgodzi sie lub nie.
                    --
                    MOLE KSIĄŻKOWE
              • nchyb Re: Magda Samozwaniec pisala o erotyce 26.01.13, 12:09
                > Powinniscie jesc wiecej orzechow chyba zeby mozgi lepiej funkcjonowaly.
                > ~~Mole ksiazkowe~~ - forum dyskusyjne o ksiazkach - wiec czemu nie mozna z wami
                > podyskutowac o ksiazkach Samozwaniec?

no proszę, po raz pierwszy, nareszcie, napisałaś o czym chcesz dyskutować.
                O książkach Samozwaniec.

Chyba za mało orzeszków jadłaś, bo ten mózg tak ci do tej pory funkcjonował, ze nie wiadomo było, do czego dążysz.

Ale do rzeczy - ksiażkowo Samozwaniec lubię. Moje odkrycie sprzed lat to bardzo komediowe: Czy pani mieszka sama.
                Dla mnie właśnie jej satyryczne książki są tym, co lubię najbardziej. Na ustach grzechu, czy błękitna krew to dla mnie perełki.

Krystyna i chłopy to z kolei ksiażka, do której regularnie wracam co jakiś czas. Cud miód i orzeszki, mogę czytać wciąż. I przyznaję, ze w żadnej z tych książek nie doszukuję się wątków autobiograficznych i związanych z prowadzeniem się ich autorki, he he...

Kasiu, to orzeszki w garść i do buzi, przegryź, daj im zadziałać i do dzieła, pisz, co ci ślina na język, a piksele na monitor przyniosą. To co tam o książkach Samozwaniec chciałaś napisać?
              • moleslaw Re: Magda Samozwaniec pisala o erotyce 26.01.13, 16:58
                kasia.konieczna napisała:

>
                > ~~Mole ksiazkowe~~ - forum dyskusyjne o ksiazkach - wiec czemu nie mozna z wami
                > podyskutowac o ksiazkach Samozwaniec?

Można oczywiście ,nie stawiając durnych tez. NAprawdę jedyny zarzut jaki Ci przychodzi do głowy to erotyka? Jesli tak to wiedz że mnie w/w temat w żadnej twórczości ne gorszy. Co wazniejsze lubię ten temat, nie widzę żadnych niesmacznych ani oburzających fragmentów w prozie p.Samozwaniec zatem razem na tym koniu nie pojedziemy.
                >
                >
                >
                > nchyb napisała:
                >
                > > temat w najmniejszym stopniu nie prowokuje, co najwyżej budzi zastanowien
                > ie - c
                > > o chcesz osiągnąć? zareklamować jakieś dziełko?

--
                forum.gazeta.pl/forum/f,63251,_MOLE_KSIAZKOWE_.html

czytaniejakoddychanie.blogspot.com/2012/04/czytanie-jak-oddychanie.html
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka