01.03.13, 15:37
Witam jestem tutaj nowa i cieszę sie ze takie forum istnieje .
jestem książkomanką i nie wiem czy to nie choroba
nie potrafie przejsc obok księgarni ,empiku i tanich książek smile))))))żeby coś nie kupić
mam juz ich stosy (właśnie zamówiłam nowy regał bo juz sie nie mieszczą ) czytam wszystko a teraz zbieram Sagi z Faktu (no to też książki )
pozdrawiam Wszystkie Mole smile
Edytor zaawansowany
  • inez21 02.03.13, 12:17
    Witamy i gorąco pozdrawiamysmile To jest takie fajne forum gdzie każdy czyta co chce i nikt nikogo nie krytykujesmile I wszyscy są tu książkomanami i wszyscy maja problemy z miejsem na półkach także trafiłaś w dobre miejscesmile
    I pisz jak najwięcej bo ostatnio jakaś ciiisza na forum chyba wszyscy zaczytani...
  • nchyb 02.03.13, 15:15
    witamy, witamy,
    a cisza - bo nagle sie słońce pojawiło i u mnie jest nadzieja, ze śnieg może wreszcie zacznie sie topić smile
  • moleslaw 10.04.13, 15:27
    Witaj w gronie szaleńców i maniaków książkowych. Mam podobnie,nie mogee przejść obok księgarni czy nawet straganu z książkami nie oglądając ich chociaż, a jeśli tylko jest możliwość to i kupując.Regały i półki to najważniejsze meble w moim domu i ciągle ich mało. Przekonasz się ze takich zakręconych moli jest więcej.
    --
    forum.gazeta.pl/forum/f,63251,_MOLE_KSIAZKOWE_.html

czytaniejakoddychanie.blogspot.com/2012/04/czytanie-jak-oddychanie.html
  • nchyb 10.04.13, 15:53
    > jeśli tylko jest możliwość to i kupując.Regały i półki to najważniejsze meble w
    > moim domu i ciągle ich mało. Przekonasz się ze takich zakręconych moli jest wi
    > ęcej.

i tylko portfele tych moli coraz chudsze smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka