Dodaj do ulubionych

Koko Spoko i egzamin z głowy. Na Uniwersytecie ...

IP: *.cable.net-inotel.pl 01.06.12, 14:30
tak sie torzy historie! ;)
Edytor zaawansowany
  • Gość: smutny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.12, 15:04
    Wspolczuje prof. Cyfertowi, a z czasow studenckich pamietam go jako jednego z bardziej sympatycznych i kompetentnych wykladowcow. Zostal postawiony w sytuacji bez wyjscia (kazdemu wykladowcy byloby trudno nie dac w ten sposob wyzebranego zaliczenia) i teraz moga zostac wobec niego wycigniete konsekwencje. Mam nadzieje, ze wobec organizatorow tej szopki rowniez.
  • Gość: studentka IP: *.icpnet.pl 01.06.12, 15:10
    tu chodziło przede wszystkim o dobrą zabawę a nie żebranie zaliczenia. a tak btw jakie konsekwencje? za co? przecież po tym filmiku nie wiadomo jak sprawy potoczyły się dalej..
  • Gość: smutny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.12, 15:32
    Chodzilo o dobra zabawe? Taaa ;) To dlaczego nie zorgazowali tego tuz po egzaminie? Cel byl jasny i po filmiku widac to wyraznie. Nie wyobrazam sobie zeby nie istnialy na tak powaznej uczelni mechanizmy karcenia wykladowcow za wpisywanie zaliczen na "ladna buzie". Tym bardziej jezeli sprawa zaczyna byc oficjalna. W najlepszym wypadku profesor bedzie sie musial gesto tlumaczyc dlaczego nie reagowal i jak wszystko sie skonczylo.
  • Gość: Studentka UEP IP: 212.38.196.* 01.06.12, 15:21
    To był ostatni egzamin studentów na 5 roku.. I jeśli ktoś tego nie rozumie to żal mi, że takie słabe poczucie humoru panuje wśród Polaków.
  • Gość: student IP: 212.38.196.* 01.06.12, 15:24
    Czemu mu współczujesz, studenci wykazali wyrazy sympatii dla Profesora.
  • Gość: student IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.12, 16:36
    rektor o wszystkim wiedział więc o jakich konsekwencjach mówimy...?nie chodziło tutaj tylko o wyżebranie zaliczenia tylko o okazanie sympatii profesorowi i o sympatyczne pożegnanie się z uczelnią...ale wiadomo haters always gonna hate :]
  • Gość: iceman2 IP: *.icpnet.pl 01.06.12, 20:52
    A mi smutno, że masz takie beznadziejne podejście do życia. Brak słów.
  • Gość: smutny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.12, 22:33
    Zupelnie niepotrzebnie. Ja mam gleboko w d. jakie ty masz podejscie do zycia. Martwi mnie natomiast samopoczucie profesora, ktorego cenilem i szanowalem, a ktory calym wydarzeniem czul sie wyraznie zazenowany. Mam nadzieje ze chociaz zapytali go czy zgadza sie na publikacje tego filmiku w Internecie...
  • Gość: ccc IP: *.icpnet.pl 02.06.12, 00:18
    Takiego cha... bez kultury coś martwi?
  • Gość: Ezekiel 25 : 17 IP: *.washdc.fios.verizon.net 02.06.12, 01:58
    Dzis zabawa w cyrku , a juz niedlugo trzeba bedzie podjac najwazniejsza w zyciu decyzje : kupic jedzenie czy zaplacic abonament za smatfona ? A rodzice nie zaplaca , bo przestraszeni perspektywa emerytury na ulicy w mieszkaniu zrobionym z kartona po lodowce beda oszczedzac.....Trzeba miec nadzieje w madrosc mlodych ludzi....Czy wygra instynkt samozachowawczy ....?.
  • Gość: studentka IP: *.icpnet.pl 01.06.12, 15:05
    Na koniec filmiku decyzja jeszcze nie zapadła. A to co wydarzyło się dalej pozostanie naszą i Profesora tajemnicą ;)
  • Gość: studentka IP: 94.42.186.* 01.06.12, 15:08
    Szkoda, że zapomniano wspomnieć, że był to ostatni egzmain na 5 roku owych studentów,negocjacje z Profesorem sporo trwały zanim się zgodził i ze utwór koko spoko był "nieco" przerobiony :P
  • Gość: lukkk IP: *.icpnet.pl 01.06.12, 15:12
    Jeżeli tak wyglądają zaliczenia egzaminów na studiach to ja nie chcę z takimi "absolwentami" mieć nic wspólnego. To przedszkole, czy szkoła wyższa??!!
  • Gość: pracodawca IP: 212.38.196.* 01.06.12, 15:23
    A ja bym chciała zatrudnić osoby o takiej inwencji twórczej, zaangażowaniu oraz kreatywności. Widać, że akcja była wzorowa przeprowadzona i brawa dla osób, które skoordynowały tyle osób.
  • Gość: pinky IP: 65.160.97.* 01.06.12, 15:40
    > A ja bym chciała zatrudnić osoby o takiej inwencji twórczej, zaangażowaniu oraz
    > kreatywności.

Taa, bo korporacjom zależy na kreatywności biurw po zarządzaniu ;p
  • Gość: h IP: 212.38.196.* 01.06.12, 15:46
    pewnie wypowiada się osoba, która nie może znaleźć pracy i swoją frustrację przelewa na innych
  • pinky69pinky 01.06.12, 20:33
    pudło!
  • Gość: Absolwent IP: *.aquanet.pl 01.06.12, 15:45
    Za moich czasów też się robiło takie akcje, ale bez kamer i kręcenia filmiku, żeby się na youtubie pochwalić. Nie dlatego, że nie było takiej możliwości, lecz żeby nie zrobić niepotrzebnego kwasu wykładowcy, bo co innego urban legend, a co innego mocne dowody z nagrania. Wiecie, że wasz wspaniałomyślny wykładowca może ponieść konsekwencje? Ech. Żal mi go.
  • Gość: o. IP: *.dynamic.chello.pl 01.06.12, 16:30
  • Gość: AE2007 IP: *.icpnet.pl 01.06.12, 17:53
    dr Cyfert - jeden z baaaardzo nielicznej grupy wykładowców AE, któremu na przekazywaniu wiedzy NAPRAWDĘ zależało. Większość to niestety żart.
  • Gość: była studentka IP: *.xdsl.centertel.pl 01.06.12, 21:52
    Jesteś super - takie chwile wspomina się do końca życia! :-)))
  • Gość: uepiak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.12, 22:18
    Pomysł i realizacja fajne, tylko że nagranie nie powinno trafić do internetu. Sympatyczny wykładowca, a może mieć teraz z tego powodu nieprzyjemności.
  • Gość: krepy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.12, 06:56
    Ja z czystym sumieniem bym ich oblał. Uniwersytet to nie cyrk czy stadion. Na mojej uczelni taka "zabawa" zle by sie skończyła dla studentów. Naprawde współczuje Wam iż nie mogliście honorowo tego zdać a cyrki zostawić na świetowanie zdania ;)
  • Gość: studentka IP: *.icpnet.pl 03.06.12, 08:30
    Widze, że większość osób wyciąga błędne wnioski z tego filimiku. W sumie- nie dziwię się skoro sam autor tekstu daje do zrozumienia jaki byl wynik tego zdarzenia. Tradycja ostatniego egzaminu jest czyms, co sprawia ze milo wspomina sie ten czas i daje niezapomniane wspomnienia. Powiem tylko, że my pisalismy egzamin i co z tego? tu nie chodzi tak nprawde o ocene. Chodzi o to,żeby podejść do życia na wesolo. A tutaj widze , że nasza polska mentalność smutasa-zazdrośnika daje sie we znaki. Szkoda Was a nie tych studentów.
  • Gość: j. IP: *.icpnet.pl 03.06.12, 20:34
    Jeżeli nie chodziło o zaliczenie, to jeżeli macie parcie na euroszał, można było zorganizować to po egzaminie...tu nie chodzi o poczucie humoru, bo ta szopka w ani jednym momencie nie jest zabawna. Panu Profesorowi chyba też nie było do śmiechu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka