IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.05, 22:28
co myslicie na temat tej uczelni??
Edytor zaawansowany
  • Gość: Bart IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.02.05, 14:51
    Uczelnia jest według mnie świetna. bardzo dobra kadra naukowa, bardzo ciekawe warsztaty przynajmniej na dziennikarstwie, niektórzy twierdzą ze niski poziom, może oni tak uważają, maja do tego prawo ale skoro sa tacy inteligentni to dlaczego nie studiują w OXFORD UNIWERSITY hehehehe. Jednym zdnaiem bardzo polecam ta szkołę.Pozdrawiam
  • kioskarz007 19.02.05, 21:16
    co prawda nie studiuję tam, ale mają dobry PR i rzeczywiście, aż chce się tam
    studiować.
    Poza WSNHiD, całkiem nieżle prezentuje się WSJo; troche gorzej WSB...
    A WSUS to chyba cisza przed burzą....

A sam jestem z UAMu - warto!
  • Gość: super impreza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.05, 09:26
  • Gość: bla IP: *.era.pl 08.05.06, 15:53
    powinieneś był napisać "uniVersity". Wszystkiego tam uczą na tak wysokim
    poiomie jak angielskiego?
  • Gość: ouioyuopyu89 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.05, 18:03
    6i568i78o
  • Gość: studentka IP: *.icpnet.pl 02.03.05, 17:42
    cześc ja studjuje w tej szkole i nie jestem zadowolona z niej
    same snoby na tej uczelni, załatwianie spraw w dzieknanacie benadzieje, brak
    informowania studentów o zmianach w opłatach !!! zalezy im tylko na kasie
  • Gość: nusia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.05, 22:26
    Przestań pisać w kółko to samo,bo to już nudne się robi!A jak Ci się tam
    naprawdę tak bardzo nie podoba to zmień uczelnię na inną!
    No chyba,że studiujesz tak naprawdę gdzie indziej,a tylko ściemniasz,że na
    WSNHiD.Po co robisz taką kryptoreklamę??
  • 1kinia1 14.03.05, 18:33
    jako absolwentka tej szkoły nie polecam... kasa, kasa, kasa... na wspomnienie o
    niej ciarki po plecach przechodzą.
  • 1kinia1 14.03.05, 18:33
    jako absolwentka tej szkoły nie polecam... kasa, kasa, kasa... na wspomnienie o
    niej ciarki po plecach przechodzą.
  • Gość: Łukasz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.04.05, 20:12
    witam sorry że sie wtrącam ja studiuje na WSNHiD a Łazuge tego debilnego
    rektora to gołymi rękoma bym... ta szkoła jest porąbana wogóle nie uczciła
    śmierci PAPIEŻA nawet flag nie zawiesili to żle o nich świadczy co za debile
    kierują tą szkołą? Rektor powiniem sie wstydzić ja też sie wstydze że studiuje
    na takiej uczelni
  • Gość: :-) IP: 80.227.56.* 10.04.05, 02:36
    Nie wiem, moze masz racje, ze slabo uczcila smierc Papieza...
    ale...flaga wisiala...chyba ze jestem slepy?...na dachu budynku...
    Oficjalna strona byla "czarna" i to duzo wczesniej niz inne uczelniane
    witrynki...Z tego co wiem w piatek nie bylo zajec, ale moze zle wiem...
    Co do reszty nie wiem... Moze masz racje, ze za malo...zreszta chyba zawsze
    bedzie malo jesli chce sie uczcic tak Wielkiego Czlowieka...
    Rektora nie znam;)
    Acha tak sobie mysle, ze moze brakowalo falgi przy wejsciu
    Pozdro
  • Gość: ktosiaczek IP: *.biskupice.sdi.tpnet.pl 15.05.05, 20:28
    w srodku przy wejsciu stal portret papieza i kwiaty pod nim... Przyjmijmy ze
    niezauwazyles...
  • Gość: agula IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.05.05, 00:36
    czesc!!! ja tez studiuje w tej szkole i jakos nie moge powiedziec, ze sa tam
    same snoby, chyba ze ty jestes nim??!! jesli chodzi o dziekanat to nie jest
    zle!!! ...mysle, ze nie jest zła ta uczelnia; jakby nie patrzec to jedna z
    najlepszych w Poznaniu. A jesli nie podoba Ci sie to przeciez zrezygnuj z
    niej!!!
  • Gość: ll IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.05, 11:14
    na pewno nie jest to jedna z najlepszych uczelni w Poznaniu. Chyba, że wśród
    prywatnych, bo stawianie WSNHiD na tym samym poziomie (szeroko rozumianym) co
    np. Wydział Nauk Społecznych na UAM jest bez sensu. WSNHiD znajduje się wtedy
    głębkoko pod ziemią. Wystarczy porównać wiedzę absolwentów...
  • Gość: rikitiki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.05, 01:48
    Zawsze można porównywać...nawet Wydział Nauk Społecznych, na UAM...z jakąś np.
    zachodnią uczelnią...
    W śród prywatnych WSNHiD (moim zdaniem)jest jedną z lepszych w Poznaniu.
    …ale o czym tu mowa. Każdy chyba wie, że lepiej skończyć państwowe uczelnie. Są
    bardziej poważane. Są bardziej studenckie, że tak napisze.
    Z drugiej strony prywatne nie są takie złe jak niektórzy ?chcieliby?. Mam takie
    wrażenie.
    Strasznie nie lubię takich klasyfikacji-->ten jest gorszy, bo skończył prywatną.
    Założę się, że na UAM tez znajdziesz takich, co wiedzą nie grzeszą. I tak
    najważniejsze jest to, co umiesz, a nie, co skończyłeś. Pozdrawiam
  • Gość: >>>!<<< IP: 80.227.56.* 31.03.05, 21:17
    W której prywatnej szkole nie liczy się kasa? Dlatego są prywatne i !płatne!
    Dziekanat nie jest zły. Uczelnia Ok, ale każdy ocenić powinien sam. W Poznaniu
    to jedna z lepszych prywatnych uczelni--->Moje zdanie. Snoby zdarzają się
    wszędzie. Z wykładowcami też jak wszędzie, zależy na kogo się trafi.
  • Gość: m IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.05, 18:26
    jak w każdej prywatnej szkole - na pewno nie wylecisz, bo zależy im na kasie.
    Stąd kiepski poziom tej szkoły - każdego przepuszczą, każdy w końcu zda.

Natomiast z doświadczenia mojej siostry mogę powiedzieć tyle, że szkoła kładzie
    większy nacisk na "fajne studiowanie" niż na merytorykę. Niestety, zdecydowana
    większość absolwentów tej szkoły ma zdecydowanie niższy poziom wiedzy (i
    teroetycznej i praktycznej) niż absolwenci tego samego kierunku, ale na uczelni
    państowowej.

Spotkałam się również z opiniami pracodawców, że magister po szkole prywatnej
    jest mniej wartościowy od magistra szkoły państwowej - jest to co prawda raczej
    myślenie stereotypowe, ale też trzeba to brać pod uwagę, jeżeli chce się w
    takiej szkole studiować.
  • majkaa18 29.04.05, 16:37
    hm..no wlasnie..tez to slyszalam, dlatego troche bpje sie isc na prywatna..
    (pomijajac koszty:?). ja mysle o wsjo
  • tomashec 03.05.05, 17:24
    taaa, potwierdzam. Dla nich liczy się tylko kasa. Skończyłem ową szkołę w zeszłym roku z tytułem licencjata i teraz jestem na UAM.

Skreślanyz listy studentów byłem kilka razy. Pamiętam odpowiedź kanclerza na moje prośby o przesunięcie wpłaty czesnego: Proszę pana, my nie jesteśmy instytucją charytatywną. Nie polecam. Lepiej zakuwać i iść na UAM, po nim chcociaż bedziesz mieć tytuł z renomowanej szkoły, a nie jakiegoś korporacyjnego nie wiadomo czego.
  • Gość: Barti IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.05.05, 11:05
    A powiedz mi gdzie sie dzisiaj nie liczy kasa??? Nieprawdą jest ze dyplom z prywatnej jest gorszy, wszystko zalezy od człowieka, a nie od świstka ze szkoły. dzisiaj jak nie masz szerokich plecków to nawet po Harvardzie roboty nie dostaniesz, więc sie tak nie zachwycajtym UAMem, bo i tak na bezrobociu wyladujesz razem z tym z prywatnych szkół.Pozdrawiam i powodzenia na sesji zycze.
    P.s. Sam jestem po licencjacie prywatnym a teraz robie AE i co???/ ciagna kase niemiłosiernie, wiele więcej niz na prywatnych, a zajęcia są na....smutnym poziomie, w pryawtnej miałem więcej praktycznych zajęć, a tu sranie w abnie, sama teoria, pssss.. państwowe nie znaczy lepsze, uwierzcie mi ludzie!!!!!
  • Gość: aa IP: *.chello.pl 29.05.06, 19:51
    no po Harvardzie znajdziesz akurat dobra prace i to bez plecow
  • Gość: anja IP: *.nat.ino.tvknet.pl 17.06.05, 16:17
    ja tez tam studiuję... i sadzę, że pieniądze to jedno a nauka to drugie.
    słyszałam opinię, że ta uczelnia jest droga. nie sądzę. semestr wynosi troche
    ponad 1500zł , więc tyle samo co na państwowej uczelni studia zaoczne. a uczyc
    się trzeba wszędzie!
  • Gość: politolog IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.05, 19:16
    Jestem studentem tejże szkoły. Więc jeśli chodzi o kadre to nie moge narzekać -
    profersorowie UAM, z Instytutu Zachodniego itd., i uważam, że jeśli ktoś bedzie
    sie chciał uczyc to ta szkoła stwarza takie warunki. Płacić trzeba, ale wydaje
    mi sie, ze nie są to ceny nieludzkie. Poza tym na dużą uwage zasługuje system
    stypendialny w szkole. Jeśli chodzi o snobizm to jest on zauważalny, tylko
    prosze mi podać szkołe w jakiej nie ma snobów, wszytsko i tak zależy od tego na
    kogo sie trafi. Ogólnie rzecz biorąc jestem zadowolony i polecam.
  • sizi1 03.08.05, 08:55
    a ja w tym roku obroniłam się w tej szkole i przez całe 5 lat nie mialam
    powodów do narzekań (tym bardziej ze wcześniej studiowałam na UAM i mogłam
    porównywać... No a stypiendium ... spłaciło mi sporą cześć czesnego...
  • Gość: aa IP: *.chello.pl 05.05.06, 09:34
    WIDZIALEM STRONE WSNHID - MOJ KUMPEL TAM STUDIUJE, ZALOGOWAL SIE , JEST TAM
    RUBRYCZKA -
    1 Termin
    2 Termin
    1 poprawka
    2 poprawka
    3 poprawka
    1 warunek
    2 warunek
    3 warunek
    4 warunek
    i jeszcze pare jakichs mozliwosci zaliczenia przedmiotu!!
    jesli ma sie 2 terminy zwykle + 3 poprawki to jak mozna nie zaliczac w takiej
    szkole? to szkoladla debili
  • karka_p-n 09.05.06, 13:24
    Studiuję na WSNHiD.
    1.Dziekanat taki sobie, ale idzie wszystko załatwić. Jeżeli sie chodzi na
    zajęcia, zdaje egzaminy w terminie i ogólnie pilnuje wszystkich terminów to do
    dziekanatu sie rzadko zagląda.
    2.W ciągu trzech lat nie miałam podniesionego czesnego, w odróznieniu od moich
    znajomych w WSKIZ.
    3.A co do snobów to rzeczywiscie są, szczególnie na studiach zaocznych. Ale i
    wśród nich znajdą sie osoby normalne.
    4.Co do poziomu nauczania. Na moim kierunku (stosunki miedzynarodowe)wykładają
    wykładowcy z UAM (Wydział Nauk Społecznych)i to oni powinni zadbać o poziom
    kursów, wkładów,ćwiczeń, egzaminów oraz zaliczeń.
    5.Szkoła ta zdobywa bardzo powoli uznanie, np szef mojego znajomego
    zatrudniając go bardzo dobrze wypowiadał sie na temat WSNHID i jego absolwentów.
  • Gość: BYLY student WSNHI IP: *.echostar.pl 09.05.06, 14:26
    'Studiowalem' w tej szkole rok i... zrezygnowalem. Zalosny poziom i snobistyczni ludzie, ktorych tok myslenia wyglada mniej wiecej tak: 'zaplacilem, to nie musze sie uczyc'. Ponadto szkole zamkneli jeden z wydzialow(informatyka) ze wzgledu na bardzo niski poziom i kiepska kadre, wiec co rektor zrobil? Otworzyl nowy kierunek heh. Sa duze roznice prgramowe w stosunku do panstwowych uczelni(czyt. jest mniej przedmiotow), co bardzo utrudnia podjecie studiow uzupelniajacych na innych uczelniach. Jezeli nie jestes snobistycznym dzieckiem bogatych rodzicow i zalezy Ci na wiedzy, a nie papierku to nie idz na latwizne, bo mozesz miec rok w plecy, a po co?
  • Gość: Autor IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.06, 03:39
    1. Dziwne, jeśli ktoś czuje się na siłach i nie idzie od razu na studia
    państwowe. Nie wydaje mi się, że zmieniając uczelnie z prywatnej na prywatna
    doznałeś olśnienia.
    2. Spójrz wokół siebie, wszędzie można spotkać snobów, zarozumialców itd.
    Generalizowanie to bardzo zły nawyk.
    3. Jedni myślą tak jak piszesz („zapłaciłem…”), drudzy nie przywiązują do tego
    wagi, a jeszcze inni uczą się na kilku kierunkach różnych uczelni. Ile ludzi
    tyle opinii.
    4. Nie zamknęli kierunku. Chociaż wszystko się może zdarzyć. Kierunek uzyskał
    negatywną opinie komisji… na temat, której można dyskutować. Akredytacje
    przydziela inny organ. Zapewne wiesz, że komisje bywają różne i różne przesłanki
    nimi kierują. Uczelnia odwołała się od opinii komisji oraz skorygowała wyszukane
    „uchybienia”.
    5. Poziom – nie mnie oceniać. Wykładają pracownicy uznanych państwowych uczelni
    z odpowiednimi tytułami naukowymi.
    6. Różnice programowe pewnie są. Bo zawsze są, jeśli ktoś się przenosi. Jakoś
    nie słyszałem o tych trudnościach z kontynuacją studiów uzupełniających.
    7. Nowy kierunek – dziwie się, że nie otworzyli go wcześniej (Pedagogika).
  • Gość: Incognito IP: *.echostar.pl 20.06.06, 11:36
    > 1. Dziwne, jeśli ktoś czuje się na siłach i nie idzie od razu na studia
    > państwowe. Nie wydaje mi się, że zmieniając uczelnie z prywatnej na prywatna
    > doznałeś olśnienia.

Tobie nie musi sie to wydawac ;) nie o tym tu mowimy. To jest wylacznie moja prywatna sprawa.

> 2. Spójrz wokół siebie, wszędzie można spotkać snobów, zarozumialców itd.
    > Generalizowanie to bardzo zły nawyk.

To nie generalizowanie tylko to co widzialem w TEJ szkole i tyle.

> 4. Nie zamknęli kierunku. Chociaż wszystko się może zdarzyć. Kierunek uzyskał
    > negatywną opinie komisji… na temat, której można dyskutować. Akredytacje
    > przydziela inny organ. Zapewne wiesz, że komisje bywają różne i różne > przesłanki nimi kierują. Uczelnia odwołała się od opinii komisji oraz > skorygowała wyszukane „uchybienia”.

A powinni zamknac, bo nadal beda robic ludzi w balona, wyciskac sporo kasy i po 3/5 latach dawac im bezwartosciowy papierek, zenada.

> 5. Poziom – nie mnie oceniać. Wykładają pracownicy uznanych państwowych u
    > czelni z odpowiednimi tytułami naukowymi

To co powiesz na to, iz juz na pierwszych zajeciach profesor powiedzial, ze material jaki tutaj jest przykladowo z analizy matematycznej to jakies 4-6% tego co na innych informatycznych kierunkach. Mi dalo to do myslenia, reszta ludzi bardzo sie uradowala heh

> 6. Różnice programowe pewnie są. Bo zawsze są, jeśli ktoś się przenosi. Jakoś
    > nie słyszałem o tych trudnościach z kontynuacją studiów uzupełniających.

a ja slyszalem, zwlaszcza, ze ta szkola ma duzo wieksze luki programowe niz powiedzmy inne kierunki informatyczne na prywatnych "uczelniach".
  • Gość: Autor IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.06, 01:49
    Napisze tylko tak...Po tym jak piszesz wiele można wywnioskować. Powodzenia, mam
    nadzieje, że na państwowej uczelni:) Jeśli udzielasz się na forum i komentujesz
    to, co ja napisałem, to wyobraź sobie, że ja też mogę:)Nie wiem co masz namyśli
    pisząc "my":)Bo napewno nie będę "mówił" tak jak Ty chcesz:)Zgadzam się, że
    "papierek" z uczelni państwowej ma dużo większą wartość. Tylko, że to wie każdy,
    kto zaczyna studia:)Jeżeli poszedłeś na prywatna uczelnie nie po to, żeby szukać
    tam tego, co można zaleźć na państwowej.
    ...a ja słyszałem, że w Klewkach wylądowali kosmici...
    Ciekawe, gdzie znalazłeś inne uczelnie o kierunku - informatyka w Poznaniu:)
    Znam tylko dwie:) WSKiZ i WSNHiD:)Poziom podobny.
    Pozdrowienia i powodzenia.
  • Gość: Incognito IP: *.echostar.pl 21.06.06, 15:30
    Powody, dla których poszedłem na "uczelnie" prywatna były bardzo złożone(głównie zdecydował o tym czas, a raczej jego brak) i w zasadzie z góry wiedziałem, co mnie czeka, wiec tylko się upewniłem. Miałem zamiar byc tam i tak max rok, ale stwierdziłem, ze to po prostu szkoda pieniędzy i czasu. Twierdzisz, iz poziom WSKIZ i WSNHID jest podobny? Chyba w takim razie nie porównałeś chociażby przedmiotów jakie sa w poszczeoglnych szkolach i np. na UAM(o polibudzie nie wspominajac). Różnice programowe sa na prawdę duże(głównie na niekorzyść WSNHID) i każdy Ci to powie.
    Pozdrawiam
  • Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.06, 16:37
    Incognito Moglbym procis o kontakt na:
    dmc2@o2.pl
  • Gość: daniel IP: *.icpnet.pl 31.05.06, 22:04
    jestem 3 roku i calkiem mi sie podoba, gdyby jeszcze jezyków wiecej było i
    stojak dla rowerów i parking większy to juz byłaby bajka :)))
  • ser.86 06.06.06, 22:54
    wshig i tu- to samo- jedni mówią jedno inni zupełnie co innego
  • Gość: Buuuu IP: *.warszawskie.poznet.com.pl 06.07.06, 01:15
    Dokładnie, najlepiej chyba jednak samemu sprawdzić :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.