Dodaj do ulubionych

kiedy ruszy orlen w chełmnie

IP: *.dynamic.chello.pl 05.01.11, 18:56
witajcie czy ktos wie kiedy ruszy orlen w naszym pieknym chełmnie bo mam dosyc jezdzenia na lotos i petrochemie i kupowanie dodatku na pozbycie sie wody chyba bede musiala napisac do kierownictwa tego orlenu stacja miala ruszyc na koniec stycznia ale tam prawie nic sie nie dzieje co to za ekipa ja buduje masakra czy ktos to kontroluje w stolnie szybko powstala a tu sie grzebia papudraki a my musimy dojezdzac daleko najlepiej pisac jak wam tez zalezy na meila nasz.klient@orlen.pl ja juz napisalam czy nie zalezy im na stalych klientach pozdrawiam w nowym roku
Edytor zaawansowany
  • Gość: dzhdf IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.11, 19:39
    taki madry jestes to wejdz na dach w -10 zobaczymy jakie Ty bedziesz mial ruchy cwaniaku
  • Gość: OBY IP: *.chelmno.mm.pl 05.01.11, 19:51
    A bedzie na tym orlenie myjnia bezdotykowa? Moze ktos sie orientuje
  • Gość: yogi IP: 89.231.149.* 05.01.11, 21:02
    Gotowa ma być na 4 lutego 2011r, ma byc myjnia ale mechaniczna jak w Świeciu.
  • Gość: ja IP: *.tvgawex.pl 05.01.11, 21:18
    mechaniczna niech sobie w dup...ja wsadza przereklamowana,za droga ,za długo się czeka i tyle
  • Gość: mieszkaniec CCH IP: *.tvgawex.pl 08.01.11, 14:29
    nic sie nie dzieje, tak ?

a ty myslisz ze wykopanie glebokich otworow i wylanie zupelnie nowych fundamentow pod dystrybutory oraz pod budynek (ktory od kilku dni jest zadaszony w stanie surowym zamknietym)
    w taką pogode to to takie proste i szybkie ?
    ludzie tam na dachu pracują w pocie czoła ale jakos w termin na poczatku LUTEGo to mi sie nie chce wierzyć
  • Gość: xxx IP: *.chelmno.mm.pl 08.01.11, 21:13
    To bardzo dziwne co piszesz o tej wodzie bo z tego co się orientuje to i orlen-petrochemia, lotos, bp, statoil wszyscy mają to samo paliwo tylko dodatki ma każdy swoje.
  • mary.tudor 10.01.11, 17:44
    jak tam się dostać do pracy?!
  • Gość: xxx IP: *.tvgawex.pl 11.01.11, 06:57
    paliwo niby to same no chyba ze ktos bierze i kupuje paliwa z rezerw materiałowych np Zamek Bierzgłowski i inne bazy gdzie trzyma się paliwa na wszelki wypadek wojny itp,itd gdzie paliwo jest stare i zlezale i po jakims czasie stare partie paliwa sie sprzedaje i zastepuje je nowymi dostawami a te stare kupuja właśnie stacje najczesciej to prywaciarze-niezrzeszeni wiem bo robiłem na cysternie 15 lat i nie jedno widziałem jeśli chodzi o paliwa a watpie zeby sie cos zmieniło

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka