Dodaj do ulubionych

Gdzie się podziała wielki SKET Chełmno pana T.G. ?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.11, 12:28
Tyle szumu było wokół 3 ligowego sketu chełmno przed rozpoczęciem sezonu, mieli awansowac do 2 ligi i zrobić w chełmnie drugi śląsk wrocław i pytam grzecznie co się stało? Takie aspiracje, tacy zawodnicy, wielki trener i wielka (!) Pani Prezes, miało być wszystko profesjonalnie zrobione a wyszlo jedno wielkie gó.... Co mądrzejsi zawodnicy odeszli, reszta pewnie ze względów lojalnościowych pogra do końca sezonu i również podziękuje za współpracę panu T.G. i wspaniałej Pani Prezes, bez której te ogromne zasługi z tego sezonu nie byłyby możliwe. Pozdrawiam (nie) gorąco.
Edytor zaawansowany
  • Gość: kibol IP: *.centertel.pl 22.02.11, 18:22
    ?
  • Gość: jop IP: *.chelmno.mm.pl 24.02.11, 22:09
    Pozwolę sobię wyrazić własną opinię. Chlopacy którzy odeszli widocznie nie czuli sie usatysfakcjonowani występami w 3-ligowej drużynie , teraz grają w chlk , robią to co lubią i bawią się basketem, a siedząc na ławce w Skecie nie mieli takiej możliwości. Życzę powodzenia w rozgrywkach drużynie Sketa jak i chlopaką w chlk. Basket rulez !
  • Gość: kibic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.11, 23:29
    z tego co wiem wszystko jest jak było a odeszli nieudacznicy z Chełmna co własnej godności nie mają! wstyd!!!!
  • Gość: basketmania IP: *.chelmno.mm.pl 23.02.11, 09:34
    wszystko jest o.k od momentu jak odeszły "wielkie" gwiazdy ligi amatorskiej i wielki szacun dla nich tam jest ich miejsce - statystyki im wzrosły są bohaterami swoich drużyn-a prawie udało im się rozpieprzyć drużynę SKET-u, a może takie było ich ciche zadanie? Ale kto by chciał coś takiego zrobić?
    Przecież "wszystkim" w Chełmnie zależy na sporcie przy okazji promocji miasta !!!!

• Gość: molten IP: *.chelmno.mm.pl 23.02.11, 13:41
    do Szymi żal Ci du..sko ściska ,że nadal jest drużyna Sket, że ma się dobrze i gra dalej oczywiście bez "wzmocnień" typu Daniel B. który pociągnął za sobą Daniela W.-szkoda-ale sam wybrał życzę mu jak najlepiej, a szkoda bo wrócił BARY(chodzi o Chełmno) jest JEŻOL DAWID R. a jak pamiętam to parę lat grali ze sobą w lidze młodzieżowej
    Zgadzam się z wypowiedzią poprzednika w 100%
    cyt."a prawie udało im się rozpieprzyć drużynę SKET-u, a może takie
    było ich ciche zadanie? Ale kto by chciał coś takiego zrobić?
    Przecież "wszystkim" w Chełmnie zależy na sporcie przy okazji promocji miasta !"
  • Gość: mc IP: *.chelmno.mm.pl 23.02.11, 15:44
    Strasznie dziwne te Wasze wypowiedzi. Uważam że kto miał odejść ten odszedł a kto miał przyjść, przyszedł. Myślę że nie należy w takiej sytuacji nikogo obrażać ani krytykować. Sket występuje w rozgrywkach i niech w nich gra jak najdłużej . Pzdr.
  • Gość: xyz IP: *.chelmno.mm.pl 23.02.11, 20:51
    Bez względu na to czy SKET awansuje, czy nie ( jest to bardzo trudne, potrzeba SZCZĘŚCIA, PIENIĘDZY, DOBRYCH ZAWODNIKÓW - wystarczy popatrzeć na Świecie ), jedno jest pewne - wszyscy robią tam dobrą robotę - w tak krótkim czasie udało się pozyskać zawodników, którzy mogliby grać w lepszych drużynach, a mimo to wybrali CHełmno, więc... mamy graczy, teraz trzeba zbudować zespół, a to nie jest kwestia jednego sezonu...
  • Gość: plejas IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.11, 09:28
    Sket zagrywa źle taktycznie. Byłem kilka razy na ich meczach w Chełmnie i wydaje mi się, że trener nie doceniał zawodników z naszego miasta. Brzoza, Czarny, Więdłocha czy Łowic byli liderami swoich drużyn w lidze amatorskiej i nagle jak przyszli gra do sketa to co stracili swoje umiejętności? Dostawali w meczach bardzo mało minut, co wiązało sie zapewne z ich frustracją i wcale się im nie dziwie, że odeszli, tym bardzej że zawodnicy którzy dostawali sporo minut nie byli obdarzeni jakimś wyjatkowym talentem (np. Feder czy Jeszke - żal... ) wręcz przeciwnie, byli słabsi niż sedzący na ławce, ale cóż armia zaciężna musiała grać. Wydaje mi się, że jak trener dalej będzie realizował taką taktykę to następne sezony będzie rozgrywał przy pustych trybunach o ile jeszcze będzie istaniała drużyna.
  • Gość: molten IP: *.chelmno.mm.pl 24.02.11, 10:53
    z twojej wypowiedzi -plejas- wynika że zła taktyka wynika z braku zawodników z naszego miasta niedocenianie ich przez trenera? Dobrze napisałeś "byli liderami w lidze amatorskiej" i w III lidze się nie sprawdzali z wyjątkiem DANIELA W.(ale jego odejście to chyba duży wpływ ?) i wrócili do ligi amatorskiej.Jeżeli chodzi o talenty których szukasz w III lidze??? Feder-zawodnik z dużym doświadczeniem Jeszke-statystyki nie kłamią odsyłam na stonę SKET i jeszcze jedno jak powstawał zespół obok w Świeciu oparty praktycznie tylko na "armii zaciężnej" to nikt nie miał o to żalu dajcie popracować trenerowi, zawodnikom w spokoju a myślę że osiągną coś więcej niż III LIGA.Kolegom którzy odeszli do ligi amatorskiej życzę jak najlepiej i oczywiście sezonów bez kontuzji dla wszystkich
  • Gość: dsadas IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.11, 11:11
    Wszedłem na stronę sketa i co widzę? żenada !!! ostatni wpis chyba sprzed 3 miesięcy, widać że ktoś kompetentny dba o tą stronę :) Co do Daniela W to sie nie zgadzam kompletnie, piszesz, że się sprawdził, może faktycznie sprawdziłby się ale nie da się tego zrobić w 3 minuty w meczu, bo więcej nie grał w meczach które widziałem, rzucił w całym tegorocznym sezonie sketu tyle pkt. co w 1 kwarcie ligi amatorskiej, ale sprawdził się Twoim zdaniem.
  • Gość: molten IP: *.chelmno.mm.pl 24.02.11, 14:11
    pisząc że Daniel W. się sprawdził nie miałem na myśli epizodu w tym sezonie w SKECIE można się cofnąć do poprzedniego sezonu gdzie grał w SKECIE bez "kolegów" - dobrych doradców -którzy mieli również wpływ na jego grę w tym sezonie (3 min w meczu) bo znając umiejętności Daniela W. i w 3 min jest w stanie dużo udowodnić -ale porównując Patryk B. sporo gry w Skecie a średnie dużo niższe niż w CHLK --Dawid R. również sporo gry w III lidze w CHLK dużo lepiej.Dlatego porównywanie osiągnięć zawodników w CHLK i III lidze mija się z sensem (chociaż może się nieraz wydawać i z tym się zgodzę że niektóre mecze podkreślam niektóre w CHLK stoją na wyższym poziomie niż mecze w III lidze i nie chodzi mi tylko o SKET CHEŁMNO).Jeżeli chodzi o stronę SKET to się zgadzam żenada ale chociaż statystyki są na bieżąco
  • Gość: dsadsa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.11, 14:57
    Nie mam pojęcia co masz na myśli pisząc "koledzy - dobrzy doradcy" myśle, że Daniel W z kolegami doradcami czy bez nich sam podjął decyzję, że odejdzie ze sketu. Nie wiem jak to do konca wygldał ale myślę że nikt go nie zmuszał do odejść ani nie wyrzucał na siłe. Po prostu czuł się nie potrzebny, a na pewno nie doceniony. Zastanawiam się dlaczego taki nagły brak zaufania ze strony trenera do Daniela W skoro tak dobrze sprawdził się w poprzednim sezonie?. W 3 minuty dużo udowodnić? W 3 minuty to on czsami nie dostawił piłki jak przebywal na parkiecie, nie wiem czy zauważyłeś to czy byłeś bardzo zajęty analizowaniem taktyki. Patryk B - sporo gry w skecie? Czy Ty wiesz co piszesz w ogóle? Czy może pomylił Ci sie wodnik z halą sketu? Patryk w skecie ma tyle minut co Daniel W i dziwie mu się że jeszcze znosi to wszystko. Dlaczego porownanie mija się z sensem? Myślisz że drużyna sklpoina z najlepszy zawodników z CHLK nie powtórzyłaby marnego osiagnięcia sketu - żednego zwycięstwa na wyjezdzie oprócz outsiderów? Proszę Cię bądź obiektywny...
  • Gość: molten IP: *.chelmno.mm.pl 24.02.11, 17:43
    A mi się wydaje że sam nie podjął tej decyzji ale jest to decyzja Daniela W. i trzeba to uszanować.Jeżeli chodzi o zaufanie trenera do Daniela ? mimo to że hale mi się nie pomyliły to na zaufanie pracuje sobie sam zawodnik a na początku sezonu -z tego co było widać -zagrywki były ustawiane na Daniela W. i trener liczył na jego rzut z dystansu ale wyglądało to słabo i nie chodzi o umiejętności ale jeżeli sezon wcześniej rzuca się X trójek to wiadomo kogo trzeba ostro kryć i pod tą presją Daniel W. nie dawał zawsze radę jeżeli chodzi o Patryka to nie chę się spierać ale gra więcej i nie na Wodniku a że znosi to "wszystko"? bo podchodzi do koszykówki profesjonalnie.I na koniec myślę że drużyna "sklepiona" z najlepszych zawodników CHLK nie miała by szans w III lidze =po 1 trzeba się poddać reżimowi treningów min 2 w tyg =po 2 trzeba się poddać jednej osobie ( trener ) =po 3 nie zawsze będzie się gwiazdą "wieczoru" pzdr
  • Gość: jop IP: *.chelmno.mm.pl 24.02.11, 22:17
    Pozwolę sobię wyrazić własną opinię. Chlopacy którzy odeszli widocznie nie czuli sie usatysfakcjonowani występami w 3-ligowej drużynie , teraz grają w chlk , robią to co lubią i bawią się basketem, a siedząc na ławce w Skecie nie mieli takiej możliwości. Życzę powodzenia w rozgrywkach drużynie Sketa jak i chlopaką w chlk. Basket rulez !
  • Gość: jop IP: *.chelmno.mm.pl 24.02.11, 22:18
    chłopakom *
  • Gość: dsadsa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.11, 09:05
    A kto niby mógł podjąc z niego tą decyzję? ktoś mu groził, że jeżeli nie odejdzie to stanie się coś złego? Nie wiem, może jesteś lepszym specjalistą od koszykówki niż ja i swoim fachowym okiem dostrzegłeś że zagrywki ustawiane są pod Daniela W. ale mi wydaje się że zagrywka nie może być ustawiana pod zawodnika który wchodzi w 17 albo 25 minucie meczu gdzie losy spotkania są już często przesądzone. Myślę, że słabsza forma Daniela W. nie była spowodowana ostrym kryciem przeciwników, którzy poznali go w poprzednim sezonie tylko tym że nie miał swobody gry, jak wychodził i raz nie trafiał to zaraz wracał na ławkę a zawodnicy typu Feder rzucali czasami po 12-14 razy w meczu nie trafiając ale z parkietu oczywiście nie zeszli, pewnie przez to że mają "spore doświadczenie" jak to napisałeś. Jeżeli Brzoza jest taki profesjonalistą jak piszesz to zapewne pozostanie jeszcze z 10 lat w skecie i będzie chciał doskonalić swoje umiejętności po okiem najlepszego trenera w polsce. Ciekaw jestem bardzo jak będzie wygladał skład sketu w następnym sezonie...
  • Gość: molten IP: *.chelmno.mm.pl 25.02.11, 09:29
    Widzę i czytam że możemy się tak bardzo długo przekonywać myślę że prawda jak zawsze leży po środku,ale z Twoich opinii ocen wynika jedno -koszykówka TAK ale nie w tym klubie (SKET) i nie z tym trenerem (TADEUSZ G.) a to już trąci troszeczkę obłudą pozdrawiam
  • Gość: shaun IP: *.play-internet.pl 25.02.11, 11:34
    Kto jest odpowiedzialny z klęske sketu w tym sezonie? Przez kogo osiagnęli tak slaby wynik sportowy i nieprzyjemna atmosfere? Czy tez myslicie, że za wszystko odpowiedzialny jest trener?
  • Gość: gdsfgsd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.11, 12:05
    Myślę, że nie tylko trener. JWina trenera to 90%, Pani prezez 5% i inne niezależne czynniki 5% :D
    Właśnie czytałem czas chełmna i zauważyłem, że w ostatnim meczu nie grał Brzóskowski i Rudnik czy też już podziękowali za współpracę? Proszę wcale tak długo nie trzeba było czekać, mądra decyzja chłopaki, trzymajcie się, pozdrawiam.
  • Gość: małpa IP: *.chelmno.mm.pl 25.02.11, 17:38
    hahahaha dobre !! na moje powinno być wina trenera 50% wina prezesowej 50% bo z tego co wiem to we wszystko sie wpieprzała
  • Gość: kibic IP: *.centertel.pl 25.02.11, 18:30
    A kto rzadzi?Prezes czy trener?
  • Gość: dsadas IP: *.chelmno.mm.pl 27.02.11, 19:40
    Wybrałem się dziś z wielką przyjemnościąna mecz Sketu i to zobaczyłem przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Jestem totalnie zawiedziony, ludzi nie po to zarywają niedzielę, żeby oglądać obcych, zupełnie nieznanych zawodników. Przcychodzimy oglądac swoich ale zdaniem trenera chłmińscy zawodnicy nie zasłużyli aby zaprezentować się dziś na parkiecie. Nie liczę Bernasiaka, który do drużyny dołączył przypadkowo w połowie sezonu a formą dziś nie błyszczał ale oczywiście z przyczyn znanych tylko trenerowi pozostawał tak długo na prakiecie. Brzóskowski i Rudnik byli oczywiście za słabi, żeby dziś pograć, trenerowi zapewne nie spodobał się ich forma rozgrzewki, bo inaczej nie potrafe sobie tego tłumaczyć. Skandal, skanda i jeszcze raz skandal. Ostatni raz byłem na meczu i mam nadzieję, że ludzi pójdą moimi śladami i nastepne mecze Sketu odbędą się przy pustych trybunach.
  • Gość: molten IP: *.chelmno.mm.pl 27.02.11, 22:11
    Napisałem że twoje wypowiedzi ( dsadas ) trącą obłudą ale to co wypisujesz "przechodzi moje najśmielsze oczekiwanie" ty masz 1) po prostu te ciężkie dni czytaj okres "jestem totalnie zawiedziony" dyskutując z tobą liczyłem że dyskutuję z kimś kto ma coś do powiedzenia,napisania na temat koszykówki a ty jesteś 2) po prostu popierdułka " nie po to zarywam niedzielę" żeby tobie odpisywać ale rozumiem twoje rozgoryczenie naoglądałaś się obcych "nieznanych" zawodników i do tego jeszcze wygrali!!! nie dziwę się że nabawiłaś się kompleksów nie tak to sobie w tej pustej makówie poukładałaś ty 3) po prostu sobie niczego nie tłumacz mam nadzieje że po raz ostatni byłaś na meczu bo jeżeli nie to " skandal skandal i jeszcze raz skandal" i mam nadzieję że SKET woli grać przy pustych trybunach niż przy trybunach wypełnionych popierdułkami pozdrawiam kibiców i kibicki basketu
    P.S mam nadzieję że w przyszłym nr CZASU CHEŁMNA będzie głośno o TYM skandalu ZIC daj czadu pzdr
  • Gość: dsadsa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.11, 09:25
    Cieszę się, że moje wypowiedzi wywołały takie poruszenie w środowisku sketu ale Twoje żalosne tlumaczenie jakoś mnie nie przekonuje. Denerwujcie się, bo na to zasłużyliście. Ja występuję tylko i wyłącznie w swoim imieniu, nikt się mną nie wyręcza także popierdułką możesz być ewentualnie ty, dostałeś odgórne zadanie aby bronić swego (sket) ale coś marnie ci to wychodzi.
  • Gość: molten IP: *.chelmno.mm.pl 01.03.11, 17:32
    DO dsadas nie chce mi się z TOBĄ gadać
    BRAWO SKET " NIE DENERWUJCIE SIĘ NIE ZASŁUŻYLIŚCIE NATO" BRONIĘ WAS I BĘDĘ BRONIŁ
  • Gość: dsadsa IP: *.chelmno.mm.pl 01.03.11, 17:33
    Swojego trzeba bronić. Dziwne jakby osoba związana z klubem go nie brociła :/
  • Gość: dol IP: 89.231.150.* 27.02.11, 20:21
    O co ci chodzi? Ja na mecze chodzę żeby oglądać dobrą grę i jest to obojętne czy grają zawodnicy z CHełmna czy z innych miast. Przecież tak jest też w innych drużynach. Pewnie za chwilę napiszesz, że nie przyjdziesz na mecz bo mają stroje nie w tym kolorze!! Dla mnie najważniejszy jest wynik.
  • Gość: Kibic IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.02.11, 07:45
    Sket górą!!! Trzymajcie tak dalej chłopaki.
  • Gość: bobo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.11, 11:20
    dlaczego Brzóskowski i Rudnik nie wyszli wczoraj na parkiet?
  • Gość: Narrator IP: *.tvgawex.pl 28.02.11, 12:30
    Czytajac to forum, bedac blisko spraw koszykarskich jak i zwyklego zycia w Chelmnie wylania sie smutny obraz. Obraz, ktory bylby dobrym tematem do napisania pracy magisterskiej. Spoleczenstwo w naszym miescie jest fenomenem na skale swiatowa. Prosze zauwazyc jak pelne nienawisci i niezrozumialej zawisci sa slowa i wypowiedzi uzytkowanika DSADSA. Wystarczy zacytowac "Denerwujcie się, bo na to zasłużyliście". Na co zasluzyla organizacja i zawodnicy SKET, zeby byly kierowane pod ich adresem takie slowa? Co zrobil takiego trener, co zrobili zawodnicy? Zespol jak kazdy inny, mial wygrac w tym sezonie lige, jednak z pewnych niewliczonych w koszta zawirowan, tego wyniku nie osiagnie. Caly czas probuje zrozumiec dlaczego slowo sket i wszystko co z tym zwiazane wywoluje wsrod ludzi tyle nienawisci? Ludzie zamiast sie cieszyc, ze jest w miescie zespol, ktory prezentuje dosc dobry poziom i wplywa na popularyzacje naszego Chelmna w wojewodztwie, to na wszelkie sposoby, probuja leczyc swoje kompleksy i nieosiagniete cele zyciowe krytykujac wszystko, co wywoluje w nich poczucie zazdrosci. Jak komus sie nie podoba, to jaki jest cel, ze przychodzi na mecz? Racjonalizacja sie klania (polecam sprawdzic znaczenie tego slowa). Chyba tylko w ten sposob mozna tlumaczyc tak absurdalne zachowanie.
    Druga sprawa, to sklad wyglada tak, a nie inaczej chyba z prostego powodu. Poprzedni uklad zawodnikow dostal -16 we Wloclawku, a obecny +18. Wnioski sa chyba jasne i proste.
    Pzdr i zycze wiekszej pogody ducha i pozytywnego nastawienia do swiata :).
  • Gość: acatar IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.11, 13:00
    Drogi narratorze, a może powinienem napisać drogi Panie W.B. jesteś jeszcze młodym człowiek a co się z tym wiąże jesteś niedoimformowany w pewnych sprawach pozasportowych związanych z działalnością szefostwa klubu, wydaję mi się, że to wystarczający powód aby sket miał tylu przeciwników. Druga sprawa to jak trener potraktował chłmińskich zawodników i jak traktuje (wczorajszy mecz) tych którzy pozostali. Nie wszyscy zapatrują się na to tak optymistycznie jak Ty, niestety i na szczęście.
  • Gość: do acatar IP: 89.231.150.* 28.02.11, 18:54
    Co by nie powiedzieć trener wie co robi skoro kolejny mecz został wygrany i to tak wysoko. Reszta komentarzy to tylko typowa dla naszego miasta zazdrość. Najlepiej nic nie robić wtedy jest się , równym gościem, i ma sie święty spokój! Ale czy o to w życiu tylko chodzi?
  • Gość: xyz IP: *.chelmno.mm.pl 28.02.11, 20:58
    Acatar >>> A co, trener pobił wczoraj zawodników, którzy nie wyszli na parkiet ??... Takie są uroki sportu drużynowego, osobiście dałbym pograć każdemu, przy stanie 80-60 już nic nie mogło się stać, ale p. Gzella podjął inną decyzję - w przypadku porażek jest głównym winowajcą, a w takich meczach jak wczoraj może robić dowolne ruchy kadrowe, ponieważ BRONI GO WYNIK. Niestety, ale fakty są takie, że większość chełmińskich graczy (których także wolałbym oglądać bardziej niż "NOnejmów" z CB, CT etc. ) przeszło "złą" koszykarską drogę, kiedyś (10 lat temu itd. ) grali w CHKK i ich "kariery" pokończyły się na wieku juniorów, nie zasmakowali seniorskiej koszykówki od razu po zakończeniu przygody juniorskiej... w między czasie grali na Placu Zabaw, na korcie, w LO, potem było CHLK, czyli jakaś tam namiastka koszykówki drużynowej (nie streetballu), z dobrą oprawą, publicznośćią, sędziami, no i jako takim poziomem, tylko, że "poziom" ten pojawiał się raz na miesiąc, w meczach z Soenem czy Oldboyami, a co najważniejsze - brakowało stricte koszykarskich treningów, każdy z późniejszych SKETowców jakoś tam w tej amatorce "wymiatał"... No i powstał 3 ligowy SKET..., a nasze gwiazdy zostały niczym wyciągnięte z zamrażarki, wprowadzone na parkiety ligowe... tylko, że parkiety, treningi, trener itp. nie były już tymi samymi co za juniora... Historia ta nie dotyczy młodych graczy: Daniela Więdłochy (KK Świecie-SKET) i Dawida Rudnika (jest młody i cały czas może się rozwijać). pozdro
  • Gość: autor IP: *.chelmno.mm.pl 28.02.11, 21:13
    Osobiście uważam że drużyna złożona z zawodników chlk , choćby taka która grała na MP amatorów mogła by powalczyć z obecnym teamem sketu. Fajnie by było taki mecz zobaczyć, no i na pewno trochę ludzi by przyszło. Pozdro.
  • Gość: bvb IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.03.11, 09:54
    Pojedynczy mecz może i by wygrała, ale 3 liga nie składa się z jednego "meczu sezonu"...
  • Gość: nie-lubię-chełmna IP: *.play-internet.pl 02.03.11, 10:53
    uuuuuuuuuuu, polemika zawodników z trenerem na forum....
    Kompletna porażka. Szatnia jest od tego panowie. Szatnia!
  • Gość: arczi IP: *.play-internet.pl 02.03.11, 11:24
    Porażką jest zachowanie trenera. Jak on potraktowal zawodnikow z naszego miasta w ostatnim meczu? Pięknie im sie odwdzięcza za to że pokogpi zbudować mu druzyne, bez nic nic by nie.osiagnal, nawet by nie ruszyl z miejsca, ale teraz stali sie niepotrzebni. Identycznie to samo zeobil z mlodymi zawodnikami ze swiecia w poprzednim sezonie, chore podejscie.
  • Gość: mdiasmdiasdmias IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.11, 11:45
    święta prawda to co napisałeś o trenerze, nabrał sobie zawodników z zewnątrz, miejscowi stali się niepotrzebni i specjalnie nie daje im grać, będzie ich trzymał na ławce żeby sami odeszli tak jak część chełmniaków wcześniej zrobiła, a on niby czyste rączki ma, bo ich nie wyrzucił, nie ładnie panie trenerze, nie ładnie, ludziom zapadają w pamięci takie zagrania.
  • Gość: anty tadziu IP: *.play-internet.pl 02.03.11, 12:23
    ooo widze wszyscy juz sie poznaja na tadziu:)powtorka ze swiecia sie zbliza panie "trenerze".pozdrawiam
  • Gość: gfdgdfgdfgdf IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.11, 13:04
    do przewidzenia to było jak przyszedl, niby dobrze ale człowieka tak latwo się nie zmienia, no i wrócił do starych nawyków.
  • Gość: Gość IP: *.chelmno.mm.pl 02.03.11, 19:19
    Najlepsze w tym wszystkim jest to ze na temat gry oraz strategi trenera wypowiadaja sie ludzie ogladajacy Sket z trybunow. Wszyscy wypowiadaja sie na temat czemu zawodnicy z Chelmna nie graja na meczach i ze trener zostawia zawodnikow z naszego miasta na lawce jednakze nie znaja przyczyn i opieraja sie na plotkach naszej malo miasteczkowej spolecznosci... Jest to zalosne i zgadzam sie z przedmowcami. A anonimowe wypowiadanie swojich nie spelnionych ambicji koszykarskich(ktore sa bzdurne) , bylych zawodnikow Sketu jest nie warte skomentowania.
    Pozdro 3mam kciuki za Sket oby tak dalej w aktualnym skladzie bez zmian :)
  • Gość: michu IP: *.play-internet.pl 02.03.11, 23:26
    Posluchaj analfabetu, ludzie wyrazaja na tym forum swoje niezadowolenie spowodowane reakcja trenera na sytuacje w klubie i nie mozesz tego nikomu zabronic, wiem ze cie to boli ale musisz sie pogodzic z tym ze twoj wspanialy sket bedzie mieszany z blotem jak bedzie postepowal w taki sposob. Co do niespelnionych ambicji to wydaje mi sie ze 3 ligia nie jest szczytem ambicji zadnego z zawodnikow, jest najnizsza klasa rozgrywkowa w kraju, do ligi moze przystapic kazdy, takze grac tam to zaden prestiz.
  • Gość: XYZ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.03.11, 15:38
    Dla Ciebie 3 liga to może nic ale lepiej chyba grać na III ligowych parkietach niż bujać się po parkietach na wodniku i być opisywany w naszej użyje sformułowania "NAJGORSZEJ" gazecie czas chełmna przez ZIC.Dla mnie to jakiś śmiech na sali.
  • Gość: waldi IP: *.play-internet.pl 03.03.11, 15:48
    Wytlumacz mi dlaczego lepiej grac w 3 lidze? Nie widze zadnej roznicy, mecze stoja na jednym poziomie.
  • Gość: mass IP: *.chelmno.mm.pl 03.03.11, 17:35
    Słuchaj, niekiedy nawet na o wiele wyższym niż mecze sketu. Nawet ktoś uwzględnił to w poprzednich postach . Także ta cała Wasza 3 liga nie jest na jakimś tam wielkim poziomie. Co roku do półfinałów przechodzili prawie te same drużyny (domino, kk świecie ) gdzie Ci drudzy awansowali w poprzednim sezonie. W tegorocznych rozgrywkach znowu awansuje domino, plus jeszcze jedna ekipa (AZS lub notec), gdzie wszyscy i tak poodpadaja na póżniejszym etapie rozgrywek. I tak na okrągło.
  • Gość: mass IP: *.chelmno.mm.pl 03.03.11, 17:36
    przechodziły*
  • Gość: gościu IP: *.chelmno.mm.pl 03.03.11, 19:46
    Proszę wszystkich zwolenników oraz przeciwników chełmińskiej drużyny SKET o wpisy
    JAK wyobrażasz sobie drużynę w III lidze m.in:
    *TRENER
    *SKŁAD
    *NAZWA
    *ZARZĄD
  • Gość: xyz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.03.11, 08:39
    Jesteście śmieszni:) może i set w tym sezonie nie awansuje ale wierze że w przyszły im się uda. Pewnie chcielibyście aby w 3lidze grały takie gwiazdy jak belski więdłocha... to nie poziom dla nich.Oni wolą być gwiazdami czasu chełmna i całej chlk.
  • Gość: renger IP: *.play-internet.pl 04.03.11, 13:23
    No co ty, wolimy gwiazdy typu: mróz i klein, kto to ku... w ogole jest? Po co przychodzic na mecze i ogladac ludzi, ktorzy sa h... wie skad? A nasi zadwodnicy, ktorzy spokojnie dali by rade w 3 lidze siedza na trybunach albo na lawce bo w oczach trenera sa za slabi zeby wejsc jak druzyna prowadzi 18 punktami.
  • Gość: hmmm IP: *.tvgawex.pl 04.03.11, 15:57
    A ktos w ogole wie, ze Sket musial wygrac wiecej niz 16 pkt w tym meczu?
  • Gość: renger IP: *.play-internet.pl 04.03.11, 16:49
    A kogo to obchodzi? Przeciez i tak nie maja szans na awans, wiec nie rozumiem trenera dlaczego nie dal pograc wszystkim.
  • jedynysryny 04.03.11, 18:02
    Bo ma was gdzieś trener jeden. To są nerwy trenera i jego słabości.
  • Gość: Ja IP: *.chelmno.mm.pl 05.03.11, 09:27
    To co wypisujecie to jeden wielki zal! Kazdy gra gdzie chce czy to Sket czy amatorka to tylko wybor indywidualnych zawodnikow a wasze wysnute spekulacje poprostu mnie bawia :)! Moim zdaniem Sket reprezentuje chełmińska koszykowke w kraju ale i poszczegolne druzyny z amatorki maja jakies swoje osiagniecia w swojej lidze ! Wiec wypowiedzi ludzi ktorzy sluchaja tylko ploktek ktore -ktos komus powiedziadz bo tak slyszal sa bezsesowne i nie maja nic na celu !
  • Gość: eldo IP: *.chelmno.mm.pl 05.03.11, 10:45
    Sket reprezentuje chełmno w kraju? hahahahhahahahahahahha, ale sie uśmiałem, o ja... żal
  • Gość: swan IP: *.play-internet.pl 06.03.11, 02:09
    Sketowcy, zapraszamy na lige amatorska chlk, wczoraj bylismy swiadkami wspanialych meczy, wasze gwiazdy jakos sie niespisaly. Mozecie tylko zalowac ze straciliscie takich wspanialych zawodnikow na rzeczy amatorki.
  • Gość: gościu IP: *.chelmno.mm.pl 06.03.11, 12:49
    Proszę wszystkich zwolenników oraz przeciwników chełmińskiej drużyny SKET o wpisy
    *TRENER
    *SKŁAD
    *NAZWA
    *ZARZĄD
  • Gość: Darun IP: *.centertel.pl 06.03.11, 14:51
    Prezes-Lippki Miłosz,
    Trener-Omanić,
    Skład-Chełminiacy
  • Gość: waśka IP: *.chelmno.mm.pl 06.03.11, 16:48
    proponuję utworzyć nową drużynę III ligową jest jeszcze MCHKK i w tym klubie może być drużyna seniorska skład oparty na chlk(oczywiście tylko zawodnicy z naszego miasta) trener by się znalazł jest gdzie trenować zarząd jest
    CO WY NA TO ??? derby w naszym mieście
  • Gość: piwko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.11, 09:17
    jak tam wczoraj chłopakom poszło? tradycyjnie porażka na wyjeździe?
  • Gość: gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.03.11, 10:40
    Lipki prezesem hahaha a wc prezesem jego dziewczyna belski no super klub by był:)śmiech na sali:)To wole jednak kibicować sketowi...
  • Gość: ero IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.11, 10:47
    No to zabłysnąłes teraz, rzeczywiście Lippki na pewno by nie zdał egzaminu jako prezes. Zajmuje się CHLK od początku istnienia, prawie przez 10 lat i radzi sobie doskonale, akurat tego sket może pozazdrościć amatorce - organizacyjnie nie dorastają im do pięt. Ale prezesem sketu nie może być osoba postronna, wszystko musi być w zamkniętym kręgu żeby pewne rzeczy nie wyszły na jaw.
  • Gość: RONSON IP: *.chelmno.mm.pl 07.03.11, 17:10
    J E B A Ć sket, na czele z prezesową i trenerem!!!
  • Gość: Poziom IP: *.tvgawex.pl 07.03.11, 18:30
    Poziom tej dyskusji i argumentow w niej uzywanych stoi na zerowym poziomie. Moderator powinien zamknac temat, bo osoby wypowiadajace sie tu pograzaja nasze miasto w oczach ludzi spoza cch odwiedzajacych ten watek.
  • Gość: Siwy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.11, 09:07
    To jak panie trenerze, kiedy ekstraklasa w chełmnie?
  • Gość: tadzio IP: *.chelmno.mm.pl 08.03.11, 14:29
    zgodnie z zapowiedziami za 3 lata ekestraklasa, oparta oczywiście na zawodnikach którymi dysponuje teraz.
  • Gość: jfhfhcj IP: *.play-internet.pl 08.03.11, 15:02
    Haha, oczywiscie za 3 lata (lol2) a palmowska na prezesa pzkosz, nadaje sie jak nikt inny :D
  • Gość: gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.03.11, 10:09
    Jesteście śmieszni,cieszmy się że w Naszym mieście jest w ogóle jakaś drużyna na poziomie która gra w rozgrywkach,a nie tylko krytyka.Krytykować każdy umie.
  • Gość: gościu IP: *.chelmno.mm.pl 09.03.11, 17:18
    *TRENER
    *SKŁAD
    *NAZWA
    *ZARZĄD
  • Gość: kibic IP: *.chelmno.mm.pl 09.03.11, 19:49
    Sket dziś znów górą!!!!!!!!!!!
    Brawo chłopaki.
  • Gość: waśka IP: *.chelmno.mm.pl 09.03.11, 20:49
    BRAWO BRAWO GRATULACJE
  • Gość: kebab IP: *.play-internet.pl 09.03.11, 21:06
    Brawo, brawo, brawo, gratulacje, jestescie najlepsi...
  • Gość: jeszcze ja IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.03.11, 07:34
    Brawo Sket!
  • Gość: gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.03.11, 08:53
    W dniu wczorajszym chyba zawodnicy sket chełmno pokazali wszystkim krytyką że potrafią grać, drugie zwycięstwo ponad 20punktami to chyba nie przypadek?
  • Gość: dad IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.11, 09:03
    Nie no teraz "Widać gołym okiem, że zespół zgrał się, dobrze funkcjonuje jako drużyna" :D :D :D po takich wspaniałych zwycięstwach to już chyba tylko euroliga im pozostała :) bo przecież wygrali 2 mecze 20 punktami? Z kim oni grali, proszę Was bądzcie obiektywni. Całe szczęście ze już koniec sezonu i całego zamieszania związanego ze sketem.
  • Gość: gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.03.11, 12:38
    Zamieszanie to zrobili te gwiazdy z chlk bo gdyby nie oni byłby spokój. A co do meczów barcin może nie wymagający przeciwnik ale Włocławek owszem ciężki przeciwnik i co wygrali 20 punktami.Oby tak dalej chłopaki.
  • Gość: kapi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.03.11, 09:27
    jaki gwiazdy, jakie zamieszanie? co sie dzieje z tym klubem, o co chodzi?
  • Gość: waśka IP: *.chelmno.mm.pl 12.03.11, 20:05
    ja bym powiedział jedna * DANIEL B. ale niech świeci w CHLK
  • Gość: molten IP: *.chelmno.mm.pl 12.03.11, 23:06
    DO dsadas co się dzieje SKET znowu wygrywa troszkę jesteś chyba zawiedziona bez gwiazd CHLK i sobie poradzili mimo szyderczych uśmiechów na trybunach a zwłaszcza ZIC-a dziewczyna na całym meczu a on spóżniony (a może odwrotnie )
  • Gość: dsdasdasdas IP: *.play-internet.pl 13.03.11, 11:51
    no strasznie zawiedziona, ale na szczęście to już ostatni sezon jaki mam okazję podziwiać, także powodzenia w przyszłości w skecie i interesach.
  • Gość: tommy IP: *.chelmno.mm.pl 13.03.11, 20:07
    molten cwniczku i co masz do powiedzenia o dzisiejszym meczu? Pięknie co? Potwierdzają się słowa zamieszczone na stronie sketu "gdyby nie zawirowania w składzie ze środka sezonu, teraz spokojnie przygotowywalibyśmy się do baraży o drugą ligę" :D hahahaha, smiech na sali, baraże niestety nie są dla przecietniaków. Sket przegrywał 42 pkt po 3 kwartach 80:38 - czy drużyna tego pokroju jest w stanie walczyc o drugą ligę i tam rywalizować? wydaje mi się, że nie. Kompromitacja na całej lini, odsyłam do strony: www.inowroclaw.info.pl/aktualnosci.php?akcja=news&id=13830
    Wyniki i zdjęcia - poszukaj siebie moltenie bo widze że jesteś
  • Gość: Patrz w lustro IP: 46.238.209.* 13.03.11, 21:19
    Tak czytam te posty i czytam. Glowna mysl jaka mi przychodzi do glowy. Co maja na celu wszyscy net hejterzy piszac takie wiadomosci? Dla kazdego cwaniaczka i kozaczka mam propozycje. Niech kazda osoba, ktora wypowiada sie w tym przezalosnym watku podpisze sie z imienia i nazwiska. Wtedy wyjdzie kto tworzy taki wizerunek i kogo i z jakiego powodu to tak boli, ze cos sie dzieje bez jego udzialu. Pozdrawiam
  • Gość: gościu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.11, 12:06
    dokładnie o tym samym pomyślałem, wypisują głupoty na tej stronie. Po meczu ze slabym barcinem cieszyli sie jakby wygrali z boston celtics, że juz prawie awans do 2 ligi, bo wygrali z nejsłabszą drużyną w 3 lidza a na wyjezdzie nie potrafili z nimi wygrac. Leszcze i tyle a mają sie za niewiadomo co. tafili na lepszego rywala i za ra przegrali 30 punktami, trenować !!!
  • Gość: ehh IP: *.chelmno.mm.pl 13.03.11, 21:31
    Buahaha. W chlk GWIAZDY?? nie rozsmieszac mnie, bo zajadów dostanę!:/Gwiazdy to są w NBA!
  • Gość: dreft IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.11, 11:05
    Gwiazdy są w skecie, ale ostanio im nie poszło za dobrze, inowrocław sprowadział ich na ziemie i pokazł gdzie ich miejsce. Ogromna porażka tylko pokazał ich marny poziom. Szkoda że już koniec sezonu bo lubiłem pośmaić się z pseudozawodników Skeczu :/ cóż czekamy na następny sezon w 3 lidze.
  • Gość: Kibic IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.03.11, 11:22
    Gratuluję chłopakom minionego sezonu. Dobrze grali. A poza tym jak widać dużo emocji wzbudzili zarówno wśród sympatyków jak i wrogów. Czekam teraz na kolejny sezon, tym razem mam nadzieję na ich wejście do II Ligi. Do zobaczenia na meczach. Pozdro 600
  • Gość: pultyn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.11, 10:08
    jak tam Skecz? Dlazego nie podajecie wyniku ostatniego meczu na swojej stronie? wstydzicie się kompromitującej porażki?
  • Gość: kibic IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.03.11, 10:49
    do pultyn:
    współczuję ci
  • Gość: me IP: *.chelmno.mm.pl 15.03.11, 11:00
    dlaczego nie ma wyniku i statystyk na stronce ! ? :D
  • Gość: gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.03.11, 11:11
    Najważniejsze że strona chlk jest uaktualniana, moim zdaniem powinien być zorganizowany mecz gwiazdy ligi chlk(haha) na sket chełmno i wtedy boisko zweryfikowało by wszystkie spekulacje kto jest najlepszy.Oczywiście SKET CHEŁMNO.
  • Gość: egon IP: 78.133.249.* 15.03.11, 11:13
    sket przegral ten mecz 30-oma pkt.,nie pozostaje nam nic innego jak kibicowanie w nowym sezonie w 3 lidze, do trzech razy sztuka miejmy nadzieje. Pozdrawiam prawdziwych kibicow Sketa.
  • Gość: hahaha IP: *.chelmno.mm.pl 15.03.11, 12:42
    gwiazdy ligi powiadasz ? w sumie to bardzo bym był ciekawy takiego meczu , jestem pewien że te ,,gwiazdy ligi ,, jak określasz chłopaków grających w chlk pokazały by jeszcze co nieco i chciałbym zobaczyć Twoją wypowiedź po przegranym przez sket meczu hahaha :) pozdro
  • Gość: 44 IP: 46.238.209.* 15.03.11, 12:46
    "moim zdaniem powinien być zorganizowany mecz gwiazdy ligi chlk(haha) na sket chełmno i wtedy boisko zweryfikowało by wszystkie spekulacje kto jest najlepszy". A myslisz, ze kogos z zawodnikow sketa interesuje, co sobie mysla o nich jacys zwykli internetowi napinacze i nie spelnione talenty koszykarskie? Przeciez to forum jest wlasnie dla takich ludzi, zeby mogli sie dowartosciowac obrazajac wszystkich z anonima, a kazdy szanujacy sie czlowiek ma gleboko w powazaniu tego typu wywody. Nikt nikomu nic nie musi udowadniac. Smieszne sa te posty, doprawdy smieszne.
    Kto chce grac w amatorce, niech gra w amatorce, kto chce grac w skecie, niech gra w skecie. Proste.
  • Gość: haha IP: *.chelmno.mm.pl 15.03.11, 12:53
    w tym momencie to właśnie Ty obrażasz innych ,,nie spełniony talencie,, hahaha :D
  • Gość: qrich IP: *.opera-mini.net 15.03.11, 14:08
    Czas przemowic do, nie bojmy sie tych slow, malomiasteczkowego spoleczenstwa naszego miasta, ktore usilnie walczy ze swoimi wew. problemami.
    Taka krotka, a tresciwa puenta na to wszystko, co tutaj czytam.
    "Dla nas zabawa na koncercie, dla ciebie gnoju noc w internecie, z kolezkami cos pozorujecie. Na Nasz temat, smiecie, co wy wiecie?"
    Ogarnieci ludzie znaja spoleczenstwo internetowe i ta grupe ludzi naszego miasta, ktora jest plama na honorze wszystkich nas pracujacych na swoje zycie:).
    Pzdr Carpe Diem
  • Gość: ottava senators IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.11, 14:39
    Świetna odpowiedź stary :) Żałość mnie bierze jak czytam te komentarze brudasów z naszego miasta :/
  • Gość: qrich IP: *.play-internet.pl 16.03.11, 09:55
    Haha, usmialem sie po pachy :D napisales to w twki sposob jakby szczytem marzen kazdego zawodnika z amatorki bylo zagranie w meczu przeciwko 3 ligowcom. Wybacz ale raczej grubo sie mylisz. Raczej gra przeciwko takim papciom nie sprawilaby nikomu przyjemnosci, ale gdyby zoranizowali taki meczyk chetnie bym go sobie zobaczyl i wydaje mi sie ze sket nie mial by wcale takiej latwej przeprawy.
  • Gość: Real qrich IP: *.opera-mini.net 16.03.11, 10:24
    Widac mimo ukonczony studiow ma pan dalej problem z intepretacja tekstu pisanego.
    Po prostu, co moze obchodzic kogo zdanie jednego czlowieka, ktory caly czas sledzi watek i nie potrafi racjonalnie uargumentowac swoich wypowiedzi?
  • Gość: bibyibyby IP: *.chelmno.mm.pl 16.03.11, 12:27
    oczywiscie ze sket by przegral i przydało by się troche utrzeć nosa dumnej Pani prezes, dogadajcie sie i zrobcie taki mecz, na pewno przyjdzie sporo ludzi
  • Gość: 123 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.03.11, 14:54
    SKET CHEŁMNO - CHTK / COYOTES 101:93
    (31:24, 20:22, 25:20, 25:27)

SKET CHEŁMNO
    Piotr Fedder 20 (4x3)
    Dawid Rudnik 17
    Dawid Jeszke 15
    Paweł Tołodziecki 7
    Jacek Fajak 6

Karol Klein 20
    Szymon Gałecki 12
    Tomasz Sadowski 4

Trener: Tadeusz Gzella

CHTK / COYOTES
    Daniel Więdłocha 21 (5x3)
    Karol Kachelski 18
    Daniel Belski 10
    Bartosz Niewiadomski 4
    Marcin Poliwodziński 2

Łukasz Łowicki 22
    Jakub Klimek 6 (1x3)
    Marcin Kaczmarek 5 (1x3)
    Damian Strzelecki 5 (1x3)
  • Gość: tede IP: *.interkar.pl 16.03.11, 19:38
    Ten wynik swiadczy o marnym poziomie sketu, grali z 3 garniturem chlk a wygrali tyljo osmioma punktami, w pelnym skladzie nie mieliby szans, widac bylo w drugim meczu jak grali ze swieciem, cieniasy jedne. W ogole kto tam gra, nic specjalnego, w chlk jest sporo lepszych zawodnikow niz w tym zalosnym skecie.
  • Gość: anty tede IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.03.11, 09:19
    No to powiedz kto niby gra lepszy w chlk niż w skecie? Belski więdłocha łowicki. Trzej grali w skecie i jakoś rzucali po 2 no jak był dobry dzień to może 4punkty w meczu.I to są lepsi zawodnicy niż w skecie śmieszny jesteś człowieku.Na prawdę żal mi Ciebie.
  • Gość: anty tadziu IP: *.play-internet.pl 18.03.11, 19:25
    a ja sie pytam jak tak "doświadczony" trener moze dopuscic zeby podstawowy zawodnik mial 5 fauli w 1 kwarcie?
  • Gość: WIECHU IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.11, 19:22
    Widać sezon nie należał do udanych, 5 miejsce pozostawia spory niedosyt. Może przyda się wymienić kilku graczy za zawodników z chełmińskiej amatorki?
  • zesket 20.03.11, 23:01
    Gówno prawda, trenera wymienić, tylu graczy z przeszłością i tylko piąte miejsce. Niech spier....la trener jeden.
  • Gość: egon IP: 78.133.249.* 21.03.11, 14:25
    Czemu wszyscy sie tak napinaja, zebralo sie grono znajomych zalozylo klub za wlasne pieniadze i sobie graja w lidze. Kazdy moze robic co mu sie podoba. Dlatego nie rozumiem tego calego zamieszania wokol SKET-u. Zamiast cieszyc sie ze w miescie jest tyle basketu (SKET,Chlk,Chkk) to tutaj wszyscy niezadowoleni. Pozdrawiam prawdziwych kibicow koszykowki.
  • Gość: Do egon IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.03.11, 08:16
    Kolego ja Tobie wytłumaczę czemu tak wszyscy się napinają. Te wszystkie przeciwne komentarze to piszą zawodnicy chlk którzy poprostu zazdroszczą gry chłopakom w skecie.To piszą byłe gwiazdy sketu którzy sami zrezygnowali z gry bo byli za słabi.
  • Gość: bean IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.11, 10:14
    to lepiej wytłumacz mi czego niby mogą im zazdrościć? prestiżu? zerowy! wysokich kontraktów? raczej nie? oddanych kibiców? wręcz przeciwnie. Więc czego?
  • Gość: g IP: 83.238.156.* 23.03.11, 19:21
    df
  • Gość: do bean IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.03.11, 10:34
    Kibiców na pewno nie bo niektórzy to przychodzą na mecze by tylko szukać dziury w całym i tych osób na pewno nie można nazwać kibicami. Można chłopakom zazdrościć że mają do czynienia z takim trenerem jak Pan Gzella. Ja im bardzo tego zazdroszczę.
  • Gość: sadsadas IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.11, 13:37
    Twoja odpowiedź jest niesamowita, teraz wygrałeś wszystko :) Zazdrość obcowania z trenerem Gzellą, bezcenne. Oczywiście zaszczyt niesamowity mieć doczynienia z tak wielką osobowością. Ci którzy poznali go bliżej na pewno wiedzą o czym mówie, współczuje Ci kolego.
  • Gość: sd IP: 83.238.156.* 23.03.11, 19:31
    asddasdas
  • Gość: ziółko IP: *.chelmno.mm.pl 27.03.11, 20:44
    Czy przygotowania do ekstraklasy już trwają panie trenerze?
  • Gość: sdasdsa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.11, 10:22
    Myślę, że ekstraklasa to za mało. Co to jest dla Gzelli ekestraklasa. W chełmni będzie dryżyna NBA, bedziemy oglądac największe gwizady u siebie i latać do stanów na mecze.
  • Gość: 123 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.03.11, 12:35
    Fajnie się tak szydzi z kogoś anonimowo... Przedstaw się, a potem zaprezentuj konstruktywną krytykę, no i powiedz co ty osiągnąłeś w sporcie... no - sdasdsa - Czekamy?
  • Gość: piłkarz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.11, 13:11
    widze że komuś nieźle odbiło, z takimi planami to raczej do lekarza proszę sie udać. Gówno osiagnęliście w tym sporcie, gó... osiągniecie i nigdy nie dorównacie piłce nożnej sketowcy.
  • Gość: Obserwator* IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.11, 16:14
    Przyjmijcie do wiadomości że w takich miastach jak Chełmno ,czy Świecie nie będzie nigdy
    sportu na najwyższym poziomie.Jak się skończyło to widać na przykładzie POLPAKU w Świeciu.
    Dla nas sukcesem będzie jeżeli w jakiejkolwiek dyscyplinie będziemy w II lidze.Po prostu na
    więcej nas nigdy nie będzie stać,ani organizacyjnie,ani finansowo nie wspomnę o bazie sportowej
    jaką dysponujemy.
  • Gość: ronaldo IP: *.chelmno.mm.pl 28.03.11, 16:48
    Pan Gzela jest w stanie zrobić wszystko, kilknaście lat temu doprowadział do upadku chełmińską piłkę nożną wiec dalczego teraz miałby mu sie nie niu udać zrobić w chełmnie ekstraklasy?
  • Gość: kołek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.11, 21:14
    pamiętamy czasy OSiRu panie Tadziu, mamy nadzieje, że ludzi sie juz na Panu poznali i nie dopuszczą drugi raz do tego samego.
  • Gość: Do kołek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.03.11, 11:18
    Kołek, kołkiem jesteś i nim zostaniesz,po co takie głupie teksty.
  • Gość: pomorska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.11, 13:59
    Właśnie w moje ręce trafiła dzisiejsza gazeta pomorska, gdzie przeglądając strony sportowe natknąłem się na ciekawy artykuł okraszony wstawkami Tadeusza Gzeli.
    Zastanawiam się jakim małym człowiekiem trzeba być aby całą społeczność internetowną biorąca udział w tej dyskusji nazwać "nędzą intelektualną". W tym momencie gardził Pan również sobą, swoimi współpracownikami oraz zawodnikami, którzy aktywnie udzielają się w tym wąstku. Cóż, Pańskie słowa, ja się pod tym nie podpiszę, mimo że nie skończyłem wybitnego kierunków studiów jakim jest wychowanie fizyczne nie odważę się obrażać tylku ludzi na łamach niszowej gazety.
    Z niecierpliwością śledziłem stronę sketu licząc na jakiś odzew z Waszej strony w sprawie forum, niestety, ale cieszę się, że chociaż jakaś gazeta chciała z Państwem współpracować i poświęciła Wam tak wielki artykuł w dzisiejszym wydaniu. Co do samego tekstu to kompletnie się z nim nie zgadzam. Brak umiejętności organizatorskich oraz podejścia do ludzi tłumaczycie zawirowaniami w składzie w środku sezonu, ale jak sami napisaliście odeszli tylko mało znaczący zmiennicy, którzy wg oceny trenera zasługiwali na 2-4 minuty, więc jaki oni mieliby wpływ na waszą dalsza batalię o 2 ligę? Waszym zdaniem żaden, więc proszę nie tłumaczyć swojej nieudolności takimi argumentami bo jest to żenujące. "Środowisko koszykarskie z Chełmna" oraz sporo ludzi spoza niego zainteresowanych losami sketu zna prawdę, na temat sytuacji tam panującej więc nie potrzebnie Pan próbuje się wybielać. Pozdrawiam, mimo wszystko.
  • Gość: yui IP: *.chelmno.mm.pl 31.03.11, 17:13
    :) Przeczytaj sobie jeszcze raz co niektóre posty, a wówczas stwierdzisz, że "nędza intelektualna" to dość delikatne określenie...
  • Gość: prąd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.11, 11:38
    Teraz to mi zaimponowałeś/aś. Gościu pełen szacunek za tą wypowiedź, masz u mnie duże piwo. Święta prawda, zgadzam się w 100%. Szkoda, że młodsze pokolenie nie pamięta co ta "nędza intelektualna" robiła w czasach gdy była w OSiR, kiedyś to wszystko sie im przypomni.
  • Gość: a IP: *.chelmno.mm.pl 13.04.11, 21:49
    a
  • Gość: rysio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.11, 14:44
    cześć SKECZ trenujecie już? weźta sie tylko ostro do roboty żeby nie było kompromitacji jak w poprzednim sezonie, do kasy z miasta to pierwsi a wyniki marne.
  • Gość: 123 IP: *.chelmno.mm.pl 05.05.11, 17:03
    Widzę, że psy już szczekają... nie martw się, nie będzie kompromitacji, w drużynie zostali Ci, którzy mają ambicje, a nie buntownicy i gwiazdeczki.
  • Gość: rysio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.11, 08:59
    No saasme ambicje tu niestety nie wystarczą, miało je zapewne wielu juniorów ze świecia a to jednak okazało się zdecydowanie za mało, także trenujcie bo wasza sekta będziesz pod czujnym okiem wielkiego brata.
  • Gość: player IP: 78.133.249.* 06.05.11, 09:36
    w tym roku 2 liga stanie sie faktem

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka