• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Co się stało w Pawilonie na kopernika kogoś pobili w walentynki, wiecie coś więcej?
    • Gość: lol IP: 89.231.150.* 27.02.11, 17:12
      Ja wiem ale nie powiem wszystko widziałam ...
      Ale po co takie news ludziom! W życiu są ważniejsze sprawy niż takie plotkarstwo kto co komu .
      ;/
      • Gość: tak IP: *.chelmno.mm.pl 27.02.11, 21:27
        Ten co dostał to się ładnie zaczepiał, ale zastanawiam się czy nic mu się poważnego nie stało bo nieźle głową przywalił? Mimo wszystko nie powinno tak być.
        • Gość: lol IP: 89.231.150.* 28.02.11, 13:10
          Ten co dostał to bardzo dobrze , że dostał , bo zawsze to on wszystkich biję ,bez względu na wiek i płeć i miejsce zaczepia i robi rozruby gdzie popadnie . W żadnym lokalu nie umie się zachować bo zawsze kończy się wielką grandą i wandalizmem . Człowiek ten potrafiłby pół Chełmna rozbić małym palcem od ręki , a mimo wszystko dostał ! I to od młodszego , co bardzo dziwne , musiał mieć nieźle wypite , że został pokonany! Ale w końcu należało się mu ! Nie ma ludzi niezniszczalnych jak widać ! i w końcu jego zaczepki skończyły się tym , że oberwał on , może w końcu przestanie się zaczepiać i robić grandy .
    • Gość: . IP: 89.231.151.* 01.03.11, 09:47
      .

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.