Dodaj do ulubionych

dyrektor ZS nr 2 w Chełmnie

IP: *.ip.netia.com.pl 04.03.11, 11:13
niby drobnostka, ale prawo złamał...
Edytor zaawansowany
  • Gość: xy IP: *.tvgawex.pl 04.03.11, 12:57
    dajcie facetowi spokój uratował zbytek za swoją kasę i jeszcze żle
  • Gość: hehe IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.03.11, 14:50
    Gdyby mi sprzedano ten zabytek za taką cenę jak on kupił to też bym uratował.
  • Gość: do ciebie IP: *.tvgawex.pl 05.03.11, 20:00
    Ty piżdzika nie masz a zabytek byś uratował , choć by Ci dali za darmo to i tak przepuścił drzewo przez komin bo węgiel na worki kupujesz...
  • Gość: czytelnik IP: 89.231.150.* 05.03.11, 14:22
    Gdyby taka sytuacja przytrafiła się zwykłemu Kowalskiemu to konsekwencje zostały by wyciągnięte z takiej pomyłki.No,ale to nie dotyczy zwykłego Kowalskiego tylko dyrektora, radnego a takie osoby mają prawo do pomyłek.Jeżeli prawo ma być respektowane to dlaczego mają być wyjątki dla takich osób.
  • Gość: Franz IP: 89.231.149.* 06.03.11, 14:49
    Za swoją kasę?. A 70.000,-dotacji z Urzędu to pryszcz. Niech podadzą formę sprzedaży spichrza osobie prywatnej / teraz to podobno synowi/ i cenę preferencyjną swojemu zaufanemu radnemu. Niech pokarze kto remontował jemu spichrz i za ile /okazanie faktur/. W tej kwestii jest wiele niejasności. Pan K. jest taki zasadniczy wobec innych, pcha się na siłę do władz miasta, chyba w wiadomym celu. Jeszcze niedawno chciał być burmistrzem miasta. Najlepiej co potrafi to dbać o swoje i szkodzić innym tak już z natury ten typ tak ma.
  • Gość: uczen IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.11, 15:22
    Jeszcze jak będzie miał zarzuty prokuratorskie to pozbędzie się mandatu radnego.
  • Gość: Kowal IP: *.chelmno.mm.pl 04.03.11, 15:34
    Panie Przewodniczacy Rady Miasta czy nie wstyd Panu że ma Pan takiego zastępcę. To wy Rada Miasta ponoć stanowicie prawo, a tu jest wręcz odwrotnie. Czy zgodne z prawem jest też to, że żona Pana radnego J.K. pełni obowiazki dyrektora szkoły podległej Urzędowi Miasta, bo chyba Ustawa o Samorządzie coś na ten temat mówi. Dla mnie Pan J.K. już nie jest radnym, a co Pan zrobisz poczekamy i ocenimy.
  • Gość: Anka IP: *.chelmno.mm.pl 04.03.11, 15:47

www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110304/INNEMIASTA03/607400707
  • Gość: olek IP: *.play-internet.pl 05.03.11, 11:18
    To tylko przeoczenie.Nic mu nie zrobią. Każdy może się pomylić.Odczepcie się od niego!
    To dobry człowiek,do kościoła chodzi.
  • Gość: JAN IP: *.sqy-bng-011.adsl.virginmedia.net 05.03.11, 12:20
    Rydzyk też dobry człowiek jest księdzem .
  • Gość: cch IP: 89.231.150.* 05.03.11, 13:33
    Na moje kara jakaś musi być.
    Ale ciekawe co mu zrobią pewnie nic.
  • Gość: Obserwatorka IP: 89.231.150.* 05.03.11, 13:42
    No , proszę Was! Nie czepiajcie się ! Jakby Wam się coś takiego przydarzyło tez chcielibyście aby zrobiono z tego takie " WIELKE HALO" i gadano o tym publicznie . Zero jakiejkolwiek prywatności! Wydaję mi się , że jeśli chodziłoby o innego człowieka wogle nie mielibyście nic do powiedzenia w tej sprawie ! A tak robicie tu na złość , bo macie jakieś swoje prwaytne pobudki do tego ... i chciecie dopiec dyrektorowi ZS nr 2 .
    Nie znam Faceta , tylko z widzenia i cokolwiek by nie mowiono na jego temat to uważam ,ze jak każdy człowiek miał prawo popełnić błąd nieśiwadomie ! ....
    I nie widzę tutaj powodów do rozowdzenia się w tej sprawie ... ja bym w tym wypadku nie karała!
  • Gość: przykład z góry IP: 31.63.106.* 05.03.11, 14:11
    Obserwatorka przestań farmazonić! Nieznajomość prawa nie zwalnia do jego nieprzestrzegania wiec argumient "nieświadomie" możesz sobie wsadzić w kalosze. A dlaczego wielkie halo?? A to dlatego że jest to osoba publiczna i to przede wszytkim ona powinna dawac przykład. Z drugiej strony piszesz ze nie znasz tego Pana w co nie wierzę to musisz wiedzieć że krytyka innych i tego co robią to dla niego niepierwszyzna. Inna sprawa to zachowanie donosiciela... wręćz niepojęte zachowanie tym bardziej ze sie znali i spotykali podobno. Dyrektor popełnił błąd ale dopiero tego drugiego to się trzeba bać.
  • Gość: LOKO IP: *.play-internet.pl 05.03.11, 16:11
    Pan Felsmann nie jest kapusiem i donosicielem.Jest rowniez pracownikiem publicznym.Wiedzac o wykroczeniu musial powiadomic odpowiednie sluzby. To byl jego obowiazek,za zatajenie tej sprawy jemu grozilyby podobne konsekwencje jak panu K. Wielki szacunek za tak postawe Mariusz!!!
  • Gość: jacyna IP: 89.231.151.* 05.03.11, 17:00
    Szacun dla konfidenta? Czy my żyjemy w ZSRR? Zastanów się LOKO.
  • Gość: #55 IP: *.tvgawex.pl 05.03.11, 20:06
    zanim w kogoś rzucisz zastanów się jeden z drugim ...
  • Gość: azja tuhajbej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.11, 20:41
    na pohybel z nim
  • Gość: looko IP: *.adsl.inetia.pl 08.03.11, 15:50
    pewnie głosowałeś na PIS
  • Gość: kusza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.11, 11:02
    jakie przeoczenie ? tak to moze tlumaczyc sie przecietny Kowalski po 7 klasach i internetowym kursie gotowania a nie czlowiek wyksztalcony ktory tlumaczy sie tak jak pan kazio ze zlomu ktory przyjal do skupu kradzioną miedz mowiac : dzialalem w dobrej wierze.....
    NAWET GDYBY TAK BYLO !!!!!!!!
    to nam maluczkim tlumaczy sie, ze nieznajomosc przepisow nie zwalnia od odpowiedzialnosci !
  • Gość: ij IP: *.tvgawex.pl 05.03.11, 14:07
    szkoły srednie podlegaja pod powiat a nie UM kowal... tak do twojej wiadomosci
  • Gość: j IP: 31.60.193.* 05.03.11, 17:03
    Loko to sam Mariusz.
  • Gość: . IP: 89.231.151.* 05.03.11, 19:27
    .
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.11, 20:01
    I bardzo dobrze,że ten Pan Felsman złożył doniesienie.To,że podpisał się pod tym świadczy o jego odwadze cywilnej.Gorzej gdyby doniósł pisząc anonim.Nie należy go za to potępiać.Dzieię się naszemu społeczeństwu ,że akceptuje takie zachowania jak pana K.To karygodne zwlaszcza u osób ze świecznika i ludzi,którzy wychowują młodzież.Przykład niestety to nie dobry.Ten pan powinien schować się do mysiej dziury i tam cicho siedzieć.Nie pokazywać się publicznie bo to naprawdę wstyd i nic go nie tłumaczy.Skompromitował się i jako nauczyciel i jako samorządowiec.
  • Gość: jo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.11, 20:52
    tłumaczy sie ze wpisał automatycznie... co to znaczy ??? nauczciel tak sie tłumaczy ? teraz kazdy uczen ZS2 na oblanej klasówce powinien mówic ze pisał automatycznie! i zrobić sobie korekte! to kpina. Co do całej sprawy, uwazam ze nasze media troszke przegieły robiąc z tego az taką aferę.. były inne wydarzenia w tym miescie które przechodziły bez echa.. ale fakt popełnienia błedu jest tak czy inaczej... jako radny i dyrektor trzeba sie pilnować.
  • Gość: asia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.11, 02:11
    ,,JO'' ,masz całkowitą racje niby taki inteligentny a nie doczytał albo nie dowidział ,tere fere i tak ma nas za baranów, tydzień i sprawa przycichnie i znowu swoje....
  • Gość: LOKO IP: *.play-internet.pl 06.03.11, 11:28

Radni wszystkich szczebli,dyrektorzy szkół nie mogą prowadzić działalności gospodarczej na własny rachunek lub wspólnie z innymi osobami, a także zarządzać taką działalnością lub być przedstawicielem czy pełnomocnikiem w jej prowadzeniu.

Naruszenie zakazów wymienionych w ustawie o ograniczeniu prowadzenia działalności gospodarczej przez osoby pełniące funkcje publiczne powoduje, że właściwy organ odwołuje taką osobę albo rozwiązuje z nią umowę o pracę, najpóźniej po upływie miesiąca od dnia, w którym uzyskał informację o przestępstwie.

• Gość: czajka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.11, 11:37
    Zakazy sa dla pani Kazi ktorej piesek kupke zrobil na chodnik .Dla pana Waldka emeryta i panny Zosi co do MOP'su w kolejke zachodzi. Dla pana Jasia co to oberwal 6 mcy za pchanie rowera po pijaku we wsi "Wróble Male" Czyli dla maluczkich ;).....
  • Gość: LOKO IP: *.play-internet.pl 06.03.11, 12:32
    Jacek trochę se pośpiewa
    www.youtube.com/watch?v=ExaqsWefflY
    Kolesie pomogą,sprawa ucichnie,będzie git!!!
    Kobra kolo zaje ma!!!
  • Gość: LOKO IP: *.play-internet.pl 06.03.11, 14:14
    Piękne przeprosiny
    www.youtube.com/watch?v=mR_A_G0yu00
  • Gość: koles IP: *.sqy-bng-011.adsl.virginmedia.net 06.03.11, 11:44
    może trzeba pana dyroktora ,radnego zapytać wprost, czy syn jest tylko stojakiem skoro go niema gzieś tam gra ,a tu prowadzi działalność.
  • Gość: sędzia IP: *.chelmno.mm.pl 06.03.11, 11:56
    Każdą inną osobę bym usprawiedliwił z tego czynu i najwyżej nałożył karę grzywny, ale tego człowieka bym ukarał najwyższym wyrokiem. Może wtedy przestał by patrzeć na wszystkich z góry i wreszcie odpowiadał "dzień dobry" jak ktoś pierwszy się pragnie przywitać. Arogancja w czystej postaci.
  • Gość: ocean IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.11, 13:06
    trzeba bylo zrobic jak ja :)..powiedzialem "dzien dobry" tylko dwa razy, pierwszy i ostatni !
    ukarac jesli winny ! ale za brak kultury nie mozna karac bo w takim ukladzie skazanych byloby w Chelmnie wiele osob ktorzy chodza z glowa w chmurach ...heh nowobogackie ludziki ktore mowia po "polskiemu" bo poprawnie po polsku dwoch zdan nie zloza :D
  • Gość: gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.11, 16:30
    Jacek zasr....les sobie papiery i wszystko uwazaj zebys jeszcze z funkcji nauczyciela nie wylecial a jak synalek sie rozlicza z dotacji ktora Jacus wydostal z UM Chelmna? a co Pan Burmistrz na to pewnie nic bo i konkubenta ccureczki ozenil z dotacja i pozyczka krotko po tym jak im kazal wpisac bude do rejestru zabytkow tym tez pan Prokurator powinien sie zainteresowac !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Gość: uczciwy IP: *.chelmno.mm.pl 06.03.11, 17:08
    kara musi być dla oszusta-może to początek góry lodowej-jestem zły że tacy ludzie decydują o losach naszego miasta i szkoły SZOK
  • Gość: sprawiedliwy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.11, 17:25
    znajac zycie nasza prokuratura niczego sie nie dopatrzy (pewnie zbyt mala szkodliwosc spoleczna) i sprawe umorzy
  • Gość: bzyk IP: 89.231.150.* 02.04.11, 17:39
    co kogo obchodzi czy syn stojakiem, czy gra, czy nie gra! trzeba bylo sie uczyc a nie kamieniami rzucac w szkole, masz leb i h...to kombinuj, a konfidentom stanowcze nie! a ci co mowia inaczej, maja jakies zale do pana dyrektora, ja tam go lubilem. spoko kolo pozdro
  • Gość: do olo IP: *.play-internet.pl 07.03.11, 21:23
    Wracałem wczoraj od kumpla,nie zauważyłem,przeoczyłem znak na Łunawskiej (50/h) Miałem 93,zatrzymali mnie,tłumaczenie moje,że nie widziałem znaku ch.ja dało.Przepisy są jasne i kare musze ponieść! 400 mandat!!! Jacek coś przeoczył,koledzy pomogą,przeprosił za pomyłkę,będzie dobrze. Dlaczego dla prawa są równi i równiejsi? Panie Starosto po moim wykroczeniu Policja nie chciała opinii specjalistów tylko 400 pln! Jest przestępstwo i kara równa musi być dla wszystkich!
  • Gość: uczen IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.11, 15:18
    Czy ktoś coś wie na temat dyrektora.Czy już został odwołany,czy rozeszło się po kościach i koledzy obronili.
  • Gość: uczen IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.11, 18:07
    ja pie... co ja pisze ;/ jako uczen powinienem wiedziec ...a moze ja juz nie jestem uczniem ?
    A poza tym to lubię pleść warkoczyki z mych włosów pod pachami i nadawać im imiona :)
  • Gość: do ucznia IP: *.sqy-bng-011.adsl.virginmedia.net 10.03.11, 19:26
    a tak z głową wszystko ok
  • Gość: ? IP: *.tvgawex.pl 16.03.11, 19:00
    coś nowego w tym temacie?
  • Gość: a IP: *.interkar.pl 16.03.11, 19:27
    A
  • Gość: obywatel IP: *.tvgawex.pl 16.03.11, 19:43
    Doczytałem, że skarówka zadała pytanie panu K. SKĄD WZIĄŁ PIENIĄDZE. I racja biedny nauczyciel co to końca z końcem pewnie związać nie może a tu....proszę. Jak tata zarobił za granicą troszkę grosza i kupił autko troszkę lepsze od poloneza w tamtych czasach - tłumaczenia co nie miara, a skąd wziął, a gdzie zarobił??
  • Gość: taaa IP: *.play-internet.pl 16.03.11, 21:00
    Jutro gwizdek,trampki i do roboty!!!
  • Gość: gosc b.uczen IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.03.11, 08:08
    No i pozamiatane prawda Panie Jacku
  • Gość: bolo IP: *.play-internet.pl 17.03.11, 10:35
    niby drobnostka a dyrektorem już nie jest
  • Gość: art IP: 89.231.150.* 17.03.11, 14:04

Od dziś róbmy wszystko automatycznie a jakby co to wiecie przeprosiny, świecenie oczami, głupi uśmiech, a i życzliwi koledzy się przydadzą co pomogą.Jak to mówią ''przykład idzie z góry'' .
  • Gość: gosciu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.03.11, 14:40
    No i czas najwyzszy ze go wywalili miernote strasznego
  • Gość: aaa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.03.11, 15:17
    po nadzwyczajnej radzie pedagogicznej pan dyrektor zostal zastępcą11!1
  • Gość: sony IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.03.11, 15:42
    Skandaliczna sprawa a ja mysle ze jak sie zarzuty potwierdza a to nie ulega chyba juz zadnej kwestii to powinien stracic posade nauczyciela ale cieciem moze zostac przy bramie bez dyzurki za swoja glupote
  • Gość: vacat na ciecia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.03.11, 16:09
    przydalby sie taki ciec ! przynajmniej wejscie do cmentarza i okoliczna klatki schodowe nie bylyby zasrane petami przez plec piekna :D
    fuuj smierdzicie jak popielniczki !!!!
  • Gość: Olaf IP: 89.231.150.* 17.03.11, 16:43
    Cieć -ale drastyczna degradacja.Żona dyrektor a on jako cieć dobre.Po takiej wpadce wogóle nie powinno go tam być.
  • Gość: do sony IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.03.11, 16:44
    to nie glupota tylko chciwosc chcial ciagnac 2 sroki za ogon ale mu sie nie udalo wogole go nie zaluje niech teraz pomaga synusiowi prowadzic ten pensjonacik a jak ma troche honoru to ze szkoly sam powinien sie zwolnic (jaki on ma teraz autorytet ?) kto oszusta bedzie bral za wzor?
  • Gość: aaa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.03.11, 16:53
    ale wybrali go dziś wice dyrektorem!!!!
  • Gość: ola IP: 89.231.151.* 17.03.11, 17:06
    Jak czytam wypowiedzi takich chełmińskich smrodów i tłumoków, to wiem ,ze zawiść nie popłaca . Wraca do tych, którzy krzywdzą drugiego człowieka
  • Gość: Zd"i"agnozowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.11, 17:11
    te ola napisalas 100 razy wyraz "zdiagnozowany" nie ? to ro roboty nieuku a nie na forum sie wypowiadac !!!!!
  • Gość: Żenada IP: *.play-internet.pl 17.03.11, 18:31
    Został zastępcą? Kto go wybrał? Jeśli Rada Pedagogiczna to gratuluje Jackowi,widać dobry musi być albo coś nie tak z całą kadrą pedagogiczną!!!
    Starostwo zatwierdziło kandydaturę pana K na zastępcę? Może tak być,nic mnie nie zdziwi po ostatnich wyborach(szczególnie starosty!!).Klika i koniec!!! Koleś kolesiowi wszystko załatwi!
    Pan K w pogoni za kasą i ze swoją pazernością popełnił błąd i wypier...lił jak dzik w sosnę aż wiewiórka spadła! Powinien mieć trochę odwagi,przyznać się do winy i odejść z tej szkoły!
  • Gość: uczeń♠ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.03.11, 17:03
    Gdyby miał honor zrezygnowałby sam.Atmosfera w szkole nieciekawa...
  • Gość: ola IP: 89.231.151.* 17.03.11, 17:07
    Jak ci nie odpowiada szkoła to się przenieś , najlepiej na księżyc!!!
  • Gość: aaa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.03.11, 17:42
    nie ma to jak robić bozi amen co niedziele i do komunii iść a na co dzień ............być , to tez Olu nie popłaca!!!
  • Gość: gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.03.11, 20:35
    Ola albo Olek jestes porabana/y/ chronisz przekreta a za co wybudowal ten pensjonat? podawal juz ktos ze pracowala tam firma ktora budowala sale sportowa i remontowala szkole niebawem wyjdzie szydlo z wora panieK przekrecie!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Gość: apart IP: *.play-internet.pl 17.03.11, 21:09
    sprawa zakończona i co te chore matoły będą teraz wypisywać na forum.Jak hieny czekajcie na kolejną aferę ,ale pamiętajcie kto jaką bronią walczy od takiej ginie i tego wam życzę.
  • Gość: gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.03.11, 21:16
    Ty aparat sprawa dopiero sie rozkreca zobaczysz niebawem chyba jestes jego pokroju przekretem wieprzu
  • Gość: do apart IP: *.centertel.pl 18.03.11, 06:54
    ja slyszalam,że kolejna bedzie na Raszei.....
  • Gość: koniec :) IP: *.tvgawex.pl 18.03.11, 09:54
    Jest taki żałośnie smutny w tych swoich wypowiedziach, że niech lepiej zajmie się tą swoja knajpką - co zresztą za miejskie dotacje wyremontował (wybudował)
  • Gość: taktak IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.03.11, 10:25
    Taaa, a przed nowym rokiem szkolnym konkurs na dyrektora który pewnie wygra pan Kordowski...
  • Gość: Grześ IP: 89.231.150.* 18.03.11, 10:25

Moim zdaniem jeżeli ktoś na takim stanowisku popełnia błąd to powinien automatycznie zostać pozbawiony swoich funkcji Taka osoba już nie jest autorytetem traci się do niej zaufanie .Moze lepiej byłoby gdyby sam zrezygnował .Nie powinno być tak ,że dyrektorem zostaje nauczyciel ,który wcześniej uczył w tej szkole.Dyrektorem powinien być ktoś z zewnątrz ale nie ze szkoły w której wcześniej był nauczycielem.To tak zwana świeża krew a nie znajomek znajomego.Troche za dużo tych funkcji dyrektor ,radny ,pełnomocnik .Może lepiej poprzestać na jednej,a przecież małżonka p.K też jest dyrektorem .
  • Gość: *** IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.11, 10:46
    bo to rodzinne interesy są.........:)
  • Gość: gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.11, 12:10
    Ty Kordowski no potwierdz kto ci budowal ten spichrz bo jak nie to wyjasnia inne sluzby
  • Gość: ja IP: *.sqy-bng-011.adsl.virginmedia.net 18.03.11, 13:50
    ciekawe czy gabinet zmienił ,może tylko dopisali zastępca .
  • Gość: do grzesia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.11, 18:13
    to taki nasz" czlowiek orkiestra" wszystkie funkcje chce pelnic za nic nie odpowiadac a konto szeroko otwarte na wplywy gotowki. Jak czytam co ta rada ped. wyprawia dajac mu stolek zastepcy to rece opadaja kpiny w zywe oczy i to sa ludzie wyksztalceni inteligentni ? brak slow
  • Gość: potop IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.11, 18:23
    koncz wasc wstydu oszczedz...
  • Gość: gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.11, 19:05
    Cala ta Rada Pedagogiczna g......o warta bez honoru i wlasnego zdania wstydzcie sie jakie sobie swiadectwo wystawiacie wobec Waszych Wychowankow w/g mnie kompletne zero
  • Gość: kuznia3 IP: 89.231.150.* 18.03.11, 21:50
    Uderz w stół...

Głosowałem „za”, bo uważam, że to słuszna decyzja.
    Zapewniam szanownych forumowiczów, że mam własne zdanie, umiem je wypowiedzieć i bronić jeśli warto.

PS. 1.
    Zadziwia mnie to, z jaką łatwością wypowiadacie Państwo na forum publicznym tak ostre opinie nt. innych. W cywilizowanym świecie ludzi dorosłych tak czarno-białe oceny są dowodem niedojrzałości emocjonalnej. Mam nadzieję, że większość jest udziałem ludzi młodych , pewnie w tym uczniów naszej szkoły ( których przy tej okazji pozdrawiam ) - mogę wtedy tylko westchnąć i powspominać, że w swoim czasie też byłem bardzo radykalny i wierzyłem, że "nasz świat" będzie dużo lepszy - zresztą trochę chyba jest :-)
    Jeśli piszą to dorośli, to nie umiem i nie chcę rozumieć dlaczego to robią.

PS. 2.
    Nie jestem prawnikiem, ale zdaje się, że rada pedagogiczna jest objęta tajemnicą.
    Wycieki na forum byłyby wówczas łamaniem prawa.

Pozdrawiam.
    Mariusz Szymański 2.
  • Gość: olo IP: *.ip.netia.com.pl 19.03.11, 00:15
    Panie Szymański, strasznie mi przykro, że Pana świat nie jest dużo lepszy, a dojrzałość emocjonalna pozbawiała Pana najcenniejszej w mądrości - umiejętności odróżniania czarnego od białego. Ale niech Pan nie oczekuje tego od swoich uczniów. Młodzi ludzie są mądrzy - proszę się z tym pogodzić.
    PS.
    Nie mógłby Pan być prawnikiem, prawnik musi wiedzieć co czarne, a co białe
  • Gość: kuznia3 IP: 89.231.150.* 19.03.11, 15:39
    Oj tam! Zaraz nie "odróżniam czarnego od białego" - odróżniam, odróżniam tyle, że mój świat oprócz tych dwu kolorów podstawowych posiada jeszcze całą masę odcienie szarości.

Np znam piosenkę pt "Bielszy odcień bieli" :-)

Zapewne ogląda Pan czasem zdjęcia czarno-białe, te z bogatą gamą odcieni szarości są znacznie ciekawsze - moim zdaniem oczywiście.

Inny przykład, nasza rozmowa: pomimo ostrej krytyki z Pana strony - bo przecież mam problemy z moralną oceną cudzych postępków - podobnie jak Pan wierzę w mądrość ludzi młodych. Umiem więc dostrzec rzeczy, które nie są ani po Pańskiej ani po mojej stronie tylko znajdują się gdzieś po środku.

Pozdrawiam Mariusz.
  • Gość: LOKO IP: *.play-internet.pl 19.03.11, 10:13
    Mariusz,potrafisz załatwić sobie nadgodziny!!!
  • Gość: won IP: *.tvgawex.pl 18.03.11, 19:58
    A jako radny może zostać?!!!!!!!
  • Gość: IS IP: *.adsl.inetia.pl 18.03.11, 21:40
    nie rozumiem czemu tutaj sa aż tak zawistni ludzie, mozna kogos lubieć lub nie ale żeby cos takiego kogos spotkało za taki bzdet? ustawodawca pewnie jak tworzył ten przepis to pewnie nie miał na mysli aż takich bzdurnych sytuacji ale ktos skrajnie zawistny to poprostu wykorzystał i tyle, a jeszcze sie zebrało stado psów i ujada jak potrafi jakie to polskie.
  • Gość: rambo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.11, 22:09
    szkoda ze Kordowski zostal odwolany z funkcji dyrektora!!! kto inny zrobil tyle dla tej szkoly?? budowa hali,ocieplenie jednego z budynkow wymiana okien,kilka nowoczesnych sal komputerowych,zakup tablic interaktywnych,sala multimedialna,remonty, organizacja obchodow 150-lecia itd... Teraz nikt tego nie widzi??
  • Gość: Rambo2 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.11, 08:33
    A mnie nie szkoda prawo jest dla wszystkich jednakowe i przestrzeganie jego obowiazuje wszystkich a remonty i budowe hali to nie Kordowski tylko Starostwo planowalo i wylozylo na to pieniadze
  • Gość: miko IP: *.chelmno.mm.pl 19.03.11, 10:08
    O Jacku....!!!! Zjebałes sprawe!!! Dobrze wiedział, że stanowisk się nie łaczy. Niby dyrektor wielkiej szkołi i wierzycie, że niechcacy pominal ten przepis? Nie dajcie się zwiesc!!!
  • Gość: do rambo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.11, 14:54
    remonty,ocieplenie i budowa hali to zasluga ekipy remontowej !!! pan dyrektor nie budowal !
    kasy tez nie wylozyl tylko miasto wiec nie rozumiem tego hallo !!!
  • Gość: joko IP: *.adsl.inetia.pl 19.03.11, 12:27
    prawo jest tak skonstruowane że przez jakis okres czasu nie da sie tego prawa nie złamać, nie wierze że istnieje ktos w chełmnie oprucz niemowlaków kto by nigdy nie złamał w jakis sposób prawa, złamaniem prawa jest także skopiowanie muzyki na kompa, jakiegos programu, badź też chociaż przejscie przez ulice w niedozwolonym miejscu, to wszystko jest kwestia interpretacji, tak więc wszystkich tutaj zajadle piszacych może spotkać cos takiego i zawsze może się zjawić taki felcman który uprzejmie doniesie i co wtedy?
  • Gość: cośtam_o IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.11, 16:31
    Może ktoś mi to wyjaśni, zamiast się kłocić?
    W ogóle ktoś nad tym prawnie panuje. Czy ktoś, coś kręci?
    Dyrektor kłamie w deklaracji podatkowej.
    Ktoś donosi do Urzędu Skarbowego, ten znowu zgłasza do Prokuratury.
    Prokurator informuje Starostwo. Starostwo zawiesza Dyrektora -administracyjnie.
    Trwa postępowanie karno-skarbowe -jak sądzę? Jest orzeczenie sądu.
    Powołany jest, przez Starostwo, pełniący obowiązki dyrektora.
    Były dyrektor jest nauczycielem mianowanym -prawda?
    Pełniący obowiązki dyrektora, zawiesza w pracy, na czas postępowania, bo są przesłnki, że może być ukarany z paragrafu Karty Nauczyciela /wynalazek Giertycha/.
    Co Rada Pedgogoczna, w ZS-2, ma tu do powoływania byłego dyrektora, a szczególnie zastępcy?

• Gość: asia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.11, 00:42
    prawo jest prawem , a my nie jesteśmy baranami, ktoś po prostu o tym głośno powiedział i zwrócił uwagę że po mimo stanowiska tak się nie robi/ nie postępuje/.
  • Gość: LOKO IP: *.play-internet.pl 20.03.11, 01:26
    www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110318/INNEMIASTA03/731119544
    Dlaczego Paną Dyrektor nie obowiązuje tajemnica Rady Pedagogicznej?
  • Gość: LOKO IP: *.play-internet.pl 20.03.11, 01:35
    Dziś zgodziła się na to Rada Pedagogiczna, jedna osoba nie wzięła udziału w głosowaniu.
    Gratulacje dla tej osoby!
    Pewnie głosowanie jawne było....
    Kto rękę podniesie przeciw?
    KLIKA
  • Gość: filip IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.11, 10:10
    czlowiek honoru odszedlby sam bez zalu za dyrektorskim fotelikiem..ale tak jak zaznaczylem ! czlowiek honoru
    ps "chcialem pomoc dziecku" tego kitu to nawet uczniowie gimnazjum by nie przelkneli,
    wszyscy wiedza ze w podobnych przypadkach dzieci sa tylko figurantami ;)
  • Gość: wkwesti IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.11, 10:40
    Jak prasa podaje półprawdy?
    Ten wywiad była autoryzowany?
    W wywiadzie jest: "Rada Pedagogiczna się zgodziła".
    -A mogła się nie zgodzić? To niezawisła decycja pani dyrektorowej.
    Rada mogła, co najwyżej, zaopiniować wniosek pełniącej obowiązki.

• Gość: @@@ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.11, 13:53
    no tak...czyli wszystko zostaje w "rodzinie"
    w szkołach wymieniaja się stołkami,w urzędach wymieniaja się stołkami,
    kiedy sie to zmieni?.....tylko nie piszcie że to wina rządu:)
  • Gość: Nod.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.11, 14:05
    Alez oczywiscie !!! tam tez wymieniaja sie stolkami :) zreszta co to za rzad ktory ma narod w dupie ;)....no moze poza zamozniejsza czescia spoleczenstwa ktora stanowila filar elektoratu.
    reszta "choloty" to tylko glosy nieswiadome politycznie
    To partia businesowa i glosujac na PO to tak jakby glosowac na swojego pracodawce i miec nadzieje ze polepszy nasz byt :D
  • Gość: J IP: 89.231.149.* 20.03.11, 15:00
    Widzisz dupku na własnej skórze jak czuli się inni, kiedy "ty" napuszczałeś różne instytucje na nich bo wydawało się "tobie", że jesteś kimś a rzeczywistość jest inna, jesteś zwykłym wuefistą /ten od mięśni/ a nie od myślenia, prawda ?.
  • Gość: do nod IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.11, 15:02
    uderz w stól.....a nozyce sie odezwą
    a co Po ma do dyrektora ZS w Chełmnie
    opanuj sie człowieku:)
  • Gość: Nod.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.11, 15:45
    nie czytamy ze zrozumieniem postow ? moja odpowiedz tyczyla sie ostatniej dla mnie wypowiedzi ! a co ma wspolnego z dyrektorem ? bezposrednio pewnie nic :) ale posrednio tak ! nie myslisz chyba ze p dyrektor jest zwolennikiem PIS
    wniosek jaki bajzel na gorze taki bedzie ponizej
  • Gość: PO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.11, 18:15
    dajcie spokoj Tuskowi bo zapewne zaraz beda posty ze tsunami w Japoni to tez jego wina problem jest w tym ze wielu z nas nie widzi oszustwa z premedytacja .Jak mozna pominac pelnomocnictwo w zeznaniach podatkowych? Ja jak czegos nie wiem lub nie umiem to korzystam z porady prawnika i nie dam sobie powiedziec ze to bylo nieumyslnie. To tak jakbym pominol dochody zony we wspolnym zeznaniu!!! Ludzie pomyslcie troche i nie porownujcie tego oszustwa do drobnych wykroczen typu przejscie w niedozwolonym miejscu przez jezdnie
  • Gość: bik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.11, 18:34
    a czy ten pan jest nadal radnym ?
  • Gość: gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.11, 18:48
    Bo ten pan ma honor i nie opusci stanowiska az do czasu dostania kopa w d....e prawda panie Jacku zero zero i za zerem nic
  • Gość: oświadczenie IP: *.chelmno.mm.pl 20.03.11, 20:51
    Jeżeli ktoś nie wie jak wygląda takie oświadczenie majątkowe to odsyłam do linku
    bip.tychowo.pl/home/Oswiadczenia-majatkowe/Oswiadczenia-majatkowe/Druki-do-pobrania/Pobierz-druk.aspx
    i pytam czy można przeoczyć info o tym czy jestem pełnomocnikiem.
    co rok wypełniam i jeszcze się nie zdarzyło zeby nie czytać całości.
  • Gość: byly uczen IP: *.centertel.pl 07.06.13, 18:23
    Czy radny Kordowski jest jeszcze nauczycielem ,czy dyrektorem
  • Gość: oświadczenie IP: *.chelmno.mm.pl 20.03.11, 20:57
    na końcu jest rownież napisane o tym, że "powyższe oświadczenie składam świadomy(a) iż na podstawie art 233 Kodeksu karnego za podanie nieprawdy lub zatajenie prawdy grozi kara pozbawienia wolności"
    .... bez komentarza.....
  • zesket 20.03.11, 23:05
    znaczy się J. K. głupi jest?
  • Gość: tak IP: *.chelmno.mm.pl 23.03.11, 19:12
    a on "pseudo światowy" taki, ani "dzień dobry" na mieście, jak został dyrektorem i radnym, więc niech płaci za do swoje grubiaństwo!!!!
  • Gość: emo IP: *.chelmno.mm.pl 27.03.11, 14:59
    no to jest nadal tym radnym i bierze za to pieniądze czy nie jest radnym?
  • Gość: aut IP: *.tvgawex.pl 16.04.11, 12:11
    Ludzie Wy ze wszystkiego rzobice sensację. Nawet prawdę pokażecie w krzywym zwierciadle po to żeby sąsiad miał co do roboty!!!
  • Gość: yeti IP: *.play-internet.pl 03.04.11, 23:05
    dajcie sobie spokój bo wymiotować mi się chce jak czytam te brednie , przestańcie bawić się w sądy i wydawać wyroki ,bo tak najłatwiej.WSTYD mi za tych co wypisują .
  • Gość: ed IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.11, 11:35
    Panie Jacku głowa do góry. Nic się nie stało. Jest pan teraz zastępcą - obowiązków mniej, odpowiedzialność żadna a wynagrodzenie to samo. Gabinetu też pan nie zmieni bo nowa pani dyrektor przecież się nie odważy pana przenieść w nowe miejsce. A na urlopie na którym pan teraz przebywa wypocznie pan i z nowymi siłami wróci do pracy. Wychodzi na to, że niema nic złego co by na dobre nie wyszło jak mawia stare polskie przysłowie. A w czerwcu wystartuje pan w konkursie na dyrektora i oby się powiodło.
  • Gość: b.uczen IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.03.11, 12:24
    Ed Ciebie chyba porabalo zasluguje na pierdel a nie na zastepce sprawdzcie kto budowal stary zabytek na tablicy informacyjnej budowy umieszczona byla firma ktora remontowala szkole czy to jest w porzadku? bo mnie smierdzi korupcja wywalic chwasty w zarodku a nie pozwalac sie rozwijac ten smie....el nawet honoru nie ma za grosz dobry przyklad daje mlodziezy
  • Gość: gol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.11, 16:16
    Zastępca zastępcy...
  • Gość: OJP IP: *.play-internet.pl 22.03.11, 11:15
    Dyrektora nie ma,zastępca dyrektora PO dyrektora powołuje swojego zastępce!
    Czyli trzech zastępców jest!!!
    To tylko w naszym Starostwie takie jaja mogą być!!!
  • Gość: LOKO IP: *.play-internet.pl 22.03.11, 12:13
    Na podstawie art. 37 u.s.o. - w szkole lub placówce, w których zgodnie z ramowym statutem może być utworzone stanowisko wicedyrektora i inne stanowiska kierownicze, powierzenia tych stanowisk i odwołania z nich dokonuje dyrektor szkoły lub placówki, po zasięgnięciu opinii organu prowadzącego, rady szkoły lub placówki oraz rady pedagogicznej.

PO dyrektora szkoły nie ma prawa powoływać zastępcy!!!

Zgodnie z art. 39 ust. 7 u.s.o. do zakresu obowiązków wicedyrektora należy zastępowanie dyrektora w przypadku jego nieobecności.

PO dyrektora w tym wypadku zastępca,przejmuje wszystkie jego obowiązki!!!
    No więc po co trzeci wicedyrektor?
  • Gość: mk IP: *.sqy-bng-11.adsl.virginmedia.com 22.03.11, 14:39
    to tylko w cch mozliwe w starostwie też wciąż zamieniają fotelami i jest ok, brawo.
  • Gość: mk IP: *.sqy-bng-11.adsl.virginmedia.com 22.03.11, 14:39
    to tylko w cch mozliwe w starostwie też wciąż zamieniają fotelami i jest ok, brawo.
  • Gość: sympatyczny IP: *.chelmno.mm.pl 22.03.11, 15:03
    On wiedział dokładnie co robi!!!
  • Gość: 777 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.11, 11:10
    To jak to jest Dyrektorem być nie może a zastępcą może? tu już zastępcy nie dotyczy par 6 pkt c)
    nie był karany za przestępstwo popełnione umyślnie oraz nie toczy się przeciwko niemu postępowanie karne,
    Czy dotacja Panu Jackowi jaką dostał z UM na spichlerz nie wystarczy czy cena za jaką go kupił to mało?
    i czy ktos wreszcie wyjasni kto remontował ten spichlerz ?
  • Gość: xyzzz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.11, 13:50
    A czy pani dyrektor SP nr 4 też pojechała na wakacje?
  • Gość: 777 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.11, 14:09
    A to nie jest współwłasność z żoną Pania dyr szk nr 4?
    Panie Jacku a jak tam z plagiatem już się wyjaśniło?
    Trochę wstyd co?
    Trudno być dumnym ze mialo się takiego dyr!!!
    A co mają powiedzieć dzisiejsi wychowankowie?
    Czy ktoś na to zwraca uwagę?
  • Gość: alfa i omega IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.11, 15:14
    mocne slowa poprzednika ale prawdziwe i chyba ktos normalny to ze wstydu pod ziemie by sie zapadl ale czy tacy ludzie maja wstyd?cos mi sie wydaje ze chyba nie.
  • Gość: qw IP: *.chelmno.mm.pl 23.03.11, 18:47
    Ciekawe co sie stalo ze nagle doradca Ko... zostal sie Kędziera? Czy ktos moze wie cos wiecej?
  • Gość: aga IP: *.sqy-bng-011.adsl.virginmedia.net 23.03.11, 19:23
    kruk krukowi oka nie wykole
  • Gość: ja IP: *.play-internet.pl 24.03.11, 08:11
    > Zgodnie z art. 39 ust. 7 u.s.o. do zakresu obowiązków wicedyrektora należy zast
    > ępowanie dyrektora w przypadku jego nieobecności.
    Kilka lat temu był taki przypadek w szkole w Grubnie.Zmarł dyrektor i zastępcy przejęli wszystkie jego obowiązki.Poradzili sobie bardzo dobrze.
    A co się dzieje w tej szkole? Zastępca powołuje zastępce.... normalne jaja!!!
  • Gość: gg IP: 89.231.150.* 24.03.11, 10:26
    Tu o kasę chodzi nie o honor to widać Dwie pensyjki z dyrektorskich posadek ,bo żona też dyrektorem jest a napewno wiedziała o tym pełnomocnictwie jak to żona ,radny też ma co nieco no o i przychody z restauracji i jak tu zrezygnować .Bawią się z nim jak z dzieckiem dajmy mu lizaka aby sie nie rozpłakał -śmieszne A gdyby to był zwykły szary człowiek to moment i byłoby po sprawie nikt by się nie zastanawiał.Po co ustanawiać jakieś prawa i obowiązki jak to tylko funkcjonuje na papierku.Sprawa z czasem przycichnie nikt nie będzie już o tym pamiętał na to liczą wyższe instancje i rozejdzie się po kościach.
  • Gość: do ja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.11, 21:12
    Szkola kwitla za Kordowskiego.
    W Grubnie poradzili sobie najbardziej z etatami.
    Dyrektorow było 2 a teraz jest 3.
    Liceum zamkniete. Nauczyciele pojda na trawe.
    Grubno upadnie. Zs nr2 wroci do swej swietnosci.
  • Gość: JAA IP: *.play-internet.pl 24.03.11, 22:02
    Grubno zawsze sobie poradzi bo dyrektor normalny jest i o swoją szkołę dba !!!!!
  • Gość: 777 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.11, 12:40
    Jak by to był zwykłu człowiek to by nie miał okazi kupić spichlerza za taką niską kasę!!!
    Jak by to był zwykły cch to by nie dostał z UM dotacji najwyższej w tym rozdaniu!!!
    Jak to by był zwykły cch to za zwykły plagiat by wyleciał - przypominam ze to nauczyciel co prawda wf ale ma wychowanków.
    Jak to by był zwykły cch to by nie kombinował z własnością czy współwłasnością dotyczy spichlerza - to wszystko to ściema!!!
    Ale kto ma o tym w cch zadecydować - Starostwo ?
    To też komedia!!!
  • Gość: alfa i omega IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.11, 16:13
    777 ty duzo wiesz i tacy ludzie mi sie podobaja krotko i na temat. W naszym miescie nie ma nikogo co by sie takim "cwaniaczkom" do dupy dobral . kiedys zeby innych odstraszyc robili tz. "pokazowke" a dzis gra sie na zwloke tak jak z tym plagiatem.Podejrzewam ze z duzej chmury maly deszcz bedzie
  • Gość: Jes IP: *.play-internet.pl 24.03.11, 21:02
    Dajcie mu spokój,do kościoła chodzi,dobry człowiek jest!!! Dziecku chciał pomóc tylko,a wszyscy tak mu dokuczają! Jesteście chorzy!!!
  • Gość: były uczeń IP: *.play-internet.pl 25.03.11, 03:06
    Wie ktoś ile lat główny bohater tematu chodził do liceum? Czy były to 4 lata, czy 5?
  • Gość: ilo IP: *.chelmno.mm.pl 25.03.11, 14:55
    dziecku chciał pomóc? łape na tym trzyma i tyle, dobrze wiedział, jak nie wskazał tego w oświadczeniu. Jest dyrektorem więc potrafi czytać ze zrozumieniem.
  • Gość: 777 i slfa i omega IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.11, 17:38
    nawet gdybys mial racje ;)....to odpowiadanie sobie jest porazka ! a przytakiwanie sobie, to juz zalosne :D
  • Gość: alfa i omega IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.11, 18:44
    nie sadzisz chyba ze 777 i alfa i omega to ta sama osoba! pochwalilem 777( nie wiem czy to on czy ona) bo podobaja mi sie te wypowiedzi i to wszystko. A jesli chodzi o to ile lat Kordos chodzil do liceum to odpowiadam 4. Pamietam go wlasnie z LO i musze wszystkim powiedziec ze nic sie nie zmienil. czym skorupka za mlodu nasiaknie tym na starosc trąci
  • Gość: 777 i alfa i omega IP: 25.03.11, 18:56
    ja nie sadze, ja to wiem ! ;)...na poczatku pisales jako 777 , a ze Twoj post nie zostal skomentowany postanowiles sam komentowac :)...dziwnym zbiegiem okolicznosci Twoje wypowiedzi nastepuja po sobie...postaraj sie zmieniac ip wtedy bedziesz bardziej wiarygodny ! ;)
  • Gość: 777 i alfa i omega IP: 25.03.11, 18:59
    i jeszcze cos ! i Ty i 777 duzo wiecie tylko dlatego ze pamietacie p K ze szkoly hehe dlatego ze jestescie jedna i ta sama osoba
  • Gość: do 777 i alfa i om IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.11, 19:46
    łał ale z ciebie detektyw :)
  • Gość: 777 i alfa i omega IP: 25.03.11, 20:06
    nie jestem detektywem :) ale mam wysokie IQ a zodolnosc kojarzenia i wlasciwa interpretacja nie jest niczym nadzwyczajnym ;)..
  • Gość: :) IP: *.play-internet.pl 26.03.11, 23:01
    www.demotywery.pl/uploads/2011_03/07/8761_342_500_Trzecia-Zasada-Dynamiki-Newtona.jpg
  • Gość: ede IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.11, 01:36
    no straciliście sens o co tu chodzi w tym temacie. wracając do tematu bo trochę nie rozumiem , czyli jeśli na stanowisku dyrektora oszukam albo skłamię i mnie złapią to zawsze mogę być wice dyrektorem ewentualnie mogę być dyrektorem innej placówki , myślę że się kalkuluje ryzyko.
  • Gość: Nod.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.11, 09:24
    a jesli jestes biedny bez "plecow" i korzystasz z opieki w MOP'u nie probuj schowac "zlotowki" bo jak znajda, zrobia z Ciebie bandziora oszusta a lokalne gazety beda mialy temat na kwartal :D
  • Gość: z Krótkiej IP: *.tvgawex.pl 27.03.11, 14:20
    Jacek !
    Wszystkie Twoje decyzje są nietrafione jak Starosty!
    Musisz odejść! - prosimy :D
  • Gość: alfa i omega IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.11, 17:59
    no nie Rutkowski to ci do piet nie dorasta detektywie wspanialy. No mysl sobie tak dalej a fakt faktem gosc z krotkiej wyraznie zaapelowal i ja go popieram Jacek prosimy odejdz!!!!
  • Gość: olo IP: *.chelmno.mm.pl 29.03.11, 14:51
    trzeba coś dopisać i to robię, aby wątek Pana Jacka był zawsze na początku na forum, jak nie to ludzie zapomną o tym co sie stało!
  • Gość: LOKO IP: *.play-internet.pl 29.03.11, 22:26
    Dla Agi! Poważna sprawa.... Jacek sobie nuci..
    www.youtube.com/watch?v=ExaqsWefflY
  • Gość: LOKO IP: *.play-internet.pl 29.03.11, 22:59
    Aga!!!Kobra zajefajne kolo se wyj...ł.
  • Gość: Do Agi IP: *.play-internet.pl 30.03.11, 21:12
    Jak wrócisz do do domku to wyślij paczuszkę,naprawdę tanio u Was :)
    www.youtube.com/watch?v=XLX75Qr5kb0
    Osprzęt mam:)
  • Gość: dog IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.11, 00:04
    panowie straciliście wątek
  • Gość: młody Werter IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.11, 00:36
    Zapewne wszystkim znane?
    Dyrekcja, w "pełnym składzie", daje w maju pisemka o ograniczeniu zatrudnienia.
    Do Starostwa, do końca IV, składa Arkusz Organizacyjny.
    Szybko jest zatwierdzony, bo do końca V dostajecie wypowiedzenia.
    Pozdrowienia!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka