Dodaj do ulubionych

autogaz opinie

23.05.11, 18:39
Witam! Mam zamiar założyć instalacje sekwencyjną w swoim aucie, w związku z tym pytanie.
Gdzie to zrobić aby ustrzec się ewentualnych problemów?
Proszę o poważne odpowiedzi.
Edytor zaawansowany
  • Gość: eta IP: *.tvgawex.pl 25.05.11, 08:31
    No skoro już musisz założyć kuchenkę gazową.....Odradzam raczej okoliczne warsztaty, większość ludzi z tzw. łapanki. Najlepiej poszukać stacji w Toruniu czy Bydgoszczy nie zbudowanej w garażu... odradzam Grubno, kumplowi w omedze MV6 pomylili nawet kolejność wtrysków a na reklamacji, że coś chyba nie tak bo pali 20l i chodzi jak 1.4 stwierdzili wszystko OK - takie mają pojęcie....
  • Gość: WE IP: *.kpsi.pl 25.05.11, 09:52
    polecam instalacje BRC (nr 1 w gazie) tak sie przełącza ze nawet nie wiesz kiedy jedziesz na gazie... do tego dwa lata gwarancji bez limitu kilometrów, zakładałem w toruniu nissan 1.8 pali średnio 9,2 gazu
  • Gość: koooolo IP: *.146.132.91.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 02.03.17, 21:23
    Best Car Chełmża. Instalowalem juz w czterech autach z silnikami 2.4;2.8;3.2 oraz 1.6. Zawsze spoko, polecam ogromnie
  • Gość: Motomoto IP: 185.24.197.* 18.07.18, 14:32
    Też polecę BestCar, kilka samochodów tam gazowałem, wszystko zawsze było ok!!!
  • Gość: jaro IP: *.adsl.inetia.pl 25.05.11, 10:39
    W Toruniu na chrobrego obok zodiaka, zakładają instalacje KME (można poczytać w necie świetne instalacje) , znają się na tym co robią , b.dobre ceny, robiłem tam dwa auta i wszystko ok.
  • Gość: mieszkaniec IP: *.tvgawex.pl 25.05.11, 17:19
    Jeśli chcesz mieć założoną dobrze dobraną instalację, bez zbędnych naciągnięć warsztatu, a sam nie bardzo wiesz jaka powinna być instalacja u Ciebie, to proponuje Ci firmę FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA AUTO-FLESZ PUSZAKOWSKI JANUSZ
    DANE ADRESOWE
    UL. HENRYKA ORSZTA 11
    87-162 Krobia Gm. Lubicz
    tel.: 796782021
    Możesz być pewien, że lepiej pojechać kawałek dalej i mieć porządnie założoną i wyregulowaną instalację niż założyć na miejscu i mieć później problemy. Najczęstszym problemem związanym z LPG jest zły dobór podzespołów, nieprawidłowa ich instalacja oraz brak pojęcia o regulacji instalacji LPG.
  • Gość: audi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.11, 23:16
    wbrew poprzedniej wypowiedzi, śmiało mogę polecić warsztat w grubnie na stacji lotosu. gazowałem u nich juz 3 samochody (sekwencje) i nigdy nie było problemów. obsluga gwarancyjna jak i pogwarancyjna na wysokim poziomie.
  • 45tom 18.03.14, 14:28
    Odradzam montaż w Grubnie tam się chyba nie znają bo z tego co słyszałem to każdy narzeka na ten warsztat i wszyscy z Chełmna omijają to miejsce szerokim łukiem do tego kasują tam jak za zboże.
  • 45tom 18.03.14, 14:20
    Polecam Janik Autogaz w Unisławiu pełen profesjonalizm zakładałem tam już dwa auta i jestem zadowolony zero problemu.Gość zna się na swojej robocie widać,że siedzi w tym od lat i do tego zapłaciłem za instalacje o stówke mniej niż mieli w innych warsztatach.Jeszcze raz wszystkim polecam!!!
  • Gość: że IP: *.centertel.pl 09.04.14, 09:30
    witam potrzebuje pilnie numer do autogaz janik w unisławiu
  • Gość: sc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.14, 13:47
    Janik 504941780
  • Gość: kali IP: *.rfc.pl 23.04.14, 22:13
    Witam.Ja bym potrzebował fachowca z okolic co ma sprzęt do diagnostyki instalacji BRC.Czy zostaje tylko CT czy CB???Proszę o info...
  • Gość: M IP: *.chelmno.mm.pl 23.04.14, 22:27
    najblizej to JANIK w unislawiu ma autoryzowany BRC

tel do niego: 504941780
  • Gość: jj IP: *.centertel.pl 28.04.14, 13:55
    tylko diesel
  • Gość: zbigniew IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 31.10.15, 10:42
    Moze Janik zakłada instalacje ale kiedy wystąpi najmniejszy problem odsyla do innych warsztatów nawet na gwarancjii. Nie mozna zwracac zadnych uwag, bo strsznie ten pan sie obraza i jest zakochany w swoich umiejetnosciach. Poprostu załozy i koniec,tylko przeglądy. On mi mówi ze mam jechać na gwarancji do innego i mi zwróci kase za to 30zł. ALE UWAGA\!!! tu nie chodzi o te 30zł tylko o zabranie gwarancji. Kazdy potrafi załozyć ,ja też tylko ustawić wyregulowac to on ptrafi tak jak ja !!!
  • Gość: Gość IP: *.chelmno.mm.pl 02.11.15, 18:49
    Potwierdzam że coś w tym jest. W moim przypadku p.Janik nie obrażał się. Na początku sprawiał wrażenie profesjonalisty, ale z góry założył jaka to może być przyczyna usterki i się przy tym upierał. Gdy to się nie potwierdziło to nie chciał słuchać moich sugestii co ma sprawdzić i odesłał mnie gdzie indziej. Pojechałem do Torunia na Chrobrego (firma TOTU) i też się trochę męczyli, ale w końcu naprawili i jest wszystko ok.
  • Gość: wojtek IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 19.11.15, 10:54
    P. Zbigniew Ż. jeżdzi po różnych autogazach i odgraża się sądem.Był już u pana Rybackiego na Regatowej i tam montował gaz i był nie zadowolony,potem montował u Janika w Unisławiu ten mu sciągną instalke i oddał kase bo nie chciał się z nim użerać,a teraz pojechał swoją nieszczęsną skodziną do TOTU na Chrobrego w Toruniu i teraz tam będą się z nim męczyć.On wszystko wie lepiej co jest dobre w jego auci ale nigdy nie wie co jest popsute i przyjeżdża po pomoc do warsztatu.ma taki kabelek do diagnostyki z pirackim programikiem sam tam ciągle grzebie w tej skodzie oktavi bo ma za dużo wonnego czasu.I trzeba dodać,że jest to wyjątkowo fałszywy człowiek bo nie umie porozmawiać w cztery oczy tylko smaruje dupe za plecami.Więc przestrzegam wszystkich aby na przyszłość gnać go jak najdalej.
  • ecoartinen 19.11.15, 23:36
    Wytłumacz o co ci kaman bo wyjebałes jak filip z konopi
  • Gość: ok IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.15, 19:45
    spoko
  • Gość: audi IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 26.11.15, 21:17
    Polecam w Chełmży Best-Car
    Zakladalem juz instalacje w trzech autach. w moim audi, 3 lata - 75 tys km i dziala nadal bez zarzutu. Maja ogromne doswiadczenie, swietne instalacje i przystepne ceny.
  • marek3008 13.01.17, 16:01
    Jeżeli ma ktoś problem z LPG w aucie to polecam Auto Janik w Unisławiu serwisują tam Staga,BRC i inne instalacje naprawiali mi tam BMW nikt z okolicznych warsztatów sobie nie poradził a tam odrazu wiedział co się dzieje.Polecam!!!
  • Gość: Wojtek IP: *.adsl.inetia.pl 27.05.16, 23:06
    Witam,

Polecam zakład Pana Janika w Unisławiu. Montowałem gaz do Toyoty Avensis i jestem bardzo zadowolony z fachowości wykonania usługi. Butlę mocowano w kole, otwory po śrubach zabezpieczono antykorozyjnie, podobnie wlew gazu umieszczony, pod klapką wlewu paliwa - także myślę że korozja nie ma szans.. Sama instalacja jest firmy BRC, płynnie przechodzi na tryb "gaz", po osiągnięciu 35*C, żadnych szarpnięć, wibracji itp.. Przejechałem na niej co prawda około 1500 km, więc ciężko stwierdzić jakikolwiek negatywny wpływ na stan silnika, ale spalanie na tym dystansie to średnio 8,5 litra gazu /100 km i około 0,3 l benzyny..

Polecam i pozdrawiam - Wojtek
  • marek3008 13.01.17, 15:50
    Ja też z całą pewnością moge polecić AUTO GAZ JANIK Unisławiu motowałem Audi Turbo 1,8 .Zaożone ładnie,dobre sprawdzone podzespoły Staga,na grubej rurce od zbiornika reduktor na 250KM.Janik nie oszczędzał na moim aucie ,jeżdze już 1,5 rok bez problemów.auto zamyka zegar na gazie tak jak na benzynie zero różnicy.Polecił mi Unisław kolega bo tam monował LPG i tak samo zero problemu.Także wcale nie tylko Bydgoszcz,Toruń na miejcu jest doskonały fachowiec i do tego tańszy i nie maproblemów z gwarancją! Pan Janik powiedział przed montażem,że musi chodzić jak trzeba bo w przeciwnym razie bez problemu oddaje kase i się rozstajemy.Ktoś na forum pytał o telefo to 504 941 780
  • tetris7 02.03.17, 18:22
    Wiele zależy od tego jaki jest dobór podzespołów gazowych do silnika.
    Dobre wtryskiwacze lpg to podstawa.
    A do tego bardzo ważny jest porządny dobry serwis lpg warszawa z doświadczeniem lpgmasters.pl

Dopiero złożenie tych dwóch elementów : podzespoły lpg oraz profesjonalny montaż instalacji lpg można mówić o sukcesie i zadowoleniu z auto gazu.
  • Gość: Renault IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.05.18, 16:45
    Wymieniałem zawór egr, zamontowali rzekomo nowy zawór który leżakował u nich rok może dwa. Zawór był uszkodzony, miałem podkładkę, raport z CLIP. Auto nie wchodziło na obroty, załączony tryb awaryjny. Choinka na ekranie. Panowie upierali się że to wina elektroniki auta. Skasowali za taką usługę 400 zł. Zamówiłem nowy oryginalny zawór, dogadaliśmy się ze zwrócą koszta nowej części ponieważ ta ich jest uszkodzona i nie działa jak powinna (powiedział właściciel- bo to tani zamiennik) . Kwoty nie zwrócili , zażądali jeszcze 100 zł za usługę zamontowania tego nowego egr co powinno być wliczone w koszta ponieważ to oni zawalili sprawę. Dodatkowo akurat ten rzekomo nowy egr mieli u siebie, idealnie pasujący do mojego auta. Serdecznie nie polecam AUTO GAZ JANIK UNISŁAW . Człowiek stara się dogadać po ludzku jak powinna współpraca wyglądać a tylko potrafią rzucać słowa na wiatr i oszukiwać . Jestem ponad 300 zł w plecy.
  • Gość: Qqq IP: *.awacom.net 11.05.18, 19:37
    Ja dwa auta gazowałem u Konopackiego w Grubnie. Nie narzekam. Szybko i profesjonalnie. Instalacja stag dobre osiągi i spalanie.
  • Gość: adaamkowalski123 IP: *.play-internet.pl 05.07.18, 10:01
    Nie polecam Pana Janika z Unisławia, ponieważ bierze wszystkie zlecenia mimo, że kompletnie nie zna się na naprawie aut. Bardzo dużo sobie życzy za naprawę po której auto trzeba oddać do innego mechanika, który poprawi robotę po Panu Janiku. Dodatkowo długi czas oczekiwania.
  • Gość: Lost IP: *.centertel.pl 18.07.18, 10:18
    Tez nie polecam. Partacz instalacja zrobiona tak beznadziejnie wszedzie opaski tk zrobione bez skladu i ladu. Jak zabiera sie za regulacje to zawsze cos spiep... y. Nigdy nie ma czasu mocno zajety chyba poprawa bubli co narobil. Ceni sie jakby prowadzil aso. Nadaje sie do programu bedzie pan zadowolony. Odradzam goscia.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.