Co się stało w Klamrach? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Koło Agroturystyki był poważny wypadek,wie ktoś co się stało?
    • Gość: inek IP: *.centertel.pl 26.06.11, 15:29
      krowe przejechali,nie zyje
      • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.11, 11:38
        jak nie wiesz to sie nie wypowiadaj , żartujesz sobie z poważnych rzeczy!!!
        moj kolega miał wypadek samochodowy i z tego co wiem to został gdzies przetransportowany helikopterem.
        • Gość: do gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.11, 19:54
          Dobrze że helikopterem a nie znicz po niego przyjechał.Za wolno jechał że na prostym odcinku wjechał sobie ze skarpy.Byłem, widziałem i mnie omijał'' no dobrze szedł tylko za daleko nie poszedł''. Dobrze że tak bo by jechał dalej ''tak wolno ''to by jeszcze innych pozabijał. A tak sam sobie winien zobaczył nowy asfalt no i dawaj he no ale nie poszło bo akurat na tej drodze trzeba umieć jezdzić i ją troszkę poznać. Tak teraz na tej drodze to dopiero będą zapie...ć no ale większość drzew zostało to będzie gdzie ''KRZYŻE wieszać''. Ludzie rozwagi na tej drodze bo inni też chcą żyć ,a tam niema gdzie uciekać czołówka lub drzewo 80% śmierć. pomyśleć by się przydało zanim tam się będzie chciało szybko jechać.
      • Gość: do INKA IP: 89.231.150.* 27.06.11, 15:47
        inek - szkoda , że tą Krową nie byłeś Ty! ....

Niski poziom społeczeństwa ...

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.