Dodaj do ulubionych

Czy korzystał ktoś z pobieraczek.pl

IP: *.tvgawex.pl 04.07.11, 18:15
Tak jak w temacie korzystała ktoś z pobieraczek.pl i dostał zawiadomienie o zapłacie kary?
Edytor zaawansowany
  • Gość: aaa IP: *.tvgawex.pl 04.07.11, 19:10
    Czy jest ktoś taki?
  • Gość: Emilia IP: *.play-internet.pl 04.07.11, 19:30
    Nie ma co się przejmować pobieraczkiem.Zwykła ściema i tyle
  • Gość: aaa IP: *.tvgawex.pl 04.07.11, 20:09
    A czy dostawałaś jakieś wiadomości że musisz zapłacić karę bo ja zapłaciłam i nie wiem co będzie dalej. Czy można ponieść jakieś konsekwencje? Co robić dalej?
  • Gość: Emilia IP: *.play-internet.pl 04.07.11, 21:38
    I to był błą mi pisali bardzo dużo maili i miałam to w dupie.Jak chcesz to sprawdz sobie w google pobieraczek i wyświetlą się wyniki.Jedna wielka ściema płacić 90 parę złotych.
  • Gość: aaa IP: *.tvgawex.pl 05.07.11, 06:24
    Sprawdzałam właśnie i wysłałam im e-mail o odmowie umowy ale minął miesiąc i ie wiem czy to będzie jeszcze ważne. Może pani w biurze konsumenta by coś poradziła na ten temat?
  • Gość: ICETRUE IP: *.chelmno.mm.pl 07.07.11, 05:10
    Ja też dostawałem wezwania do zapłaty ale nie reagowałem i w końcu dali spokój ale z tego co czytałem na różnych forach dotyczących sprawy tzw pobieraczka to wielu ludzi zapłaciło - no żyją sobie z tego oszuści - a swoją drogą ktoś powinien im ukrócić ten proceder, bo to zwykłe naciąganie uczciwych ludzi (choć w tym kraju uczciwi to gatunek na wymarciu)
  • Gość: Gość IP: *.tvgawex.pl 07.07.11, 06:24
    To co robią jest bezprawiem.Ja nie zapłaciłem.
  • Gość: pppp IP: *.chelmno.mm.pl 11.08.11, 14:47
    zgadzam się i uważam, ze nie trzeba sie nimi przejmować
    Korespondowałam sobie nawet z panią od nich i 1 miesiąc temu napisała, że jeśli
    nie zapłacę w ciągu 3 dni wyślą mi zawiadomienie sądowe. hm.. do teraz nic nie dostałam ;)
  • Gość: do aaaa IP: *.adsl.inetia.pl 05.07.11, 12:34
    i po co płaciłaś to ściema jakich mało oszustwo strasza ale nic nie robią poczytajcie sobie na forum o tym właśnie w taki o to sposób zarabiają na naiwności ludzkiej prawie dałam sie nabrać ale mam ich w dupie nie mogą nic zrobić ponieważ zadnej umowy pisemnej nie podpisywaliście a jeśli jej nie przyslali moze sie odwołać do 3 miesięcy takze oni tez działają bezprawnie poniewaz masz 10 dni na pobieranie zxa darmo ale zeby pobrac musisz zapłacić to jest wprowadzenie klienta w błąd !!!!!!!nie przejmujcie sie i pod zadnym pozorem nie płaćcie a poza tym odpowiedni urzad ponoc sie juz tą firmą zajął.
  • Gość: aaa IP: *.tvgawex.pl 05.07.11, 10:31
    Korzystał ktoś jeszcze z tego portalu? Piszcie.
  • Gość: ss IP: *.kpsi.pl 05.07.11, 14:12
    Mnie też próbowali oszukać, też kwotą 90 zł. Nie zapłaciłam bo syn zalogował się na tej stronie i jest niepełnoletni i przysłali do płacenia mail, a potem straszyli sądem. To oszuści i tyle. Zaznaczyłam maile jako spam i mam spokój!!!!!!
  • Gość: aaa IP: *.tvgawex.pl 05.07.11, 15:14
    A dawno temu wysyłali do pani te maile
  • Gość: aaa IP: *.tvgawex.pl 05.07.11, 18:25
    Nabrał się ktoś z was na ich oszustwa?
  • Gość: raf IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.07.11, 12:47
    ja się nie nabrałem ale w mojej miejscowości byli tacy głupcy co im wysłali kase, straszą sądem s tak naprawde żadnej sprawy nie skierowali do sądu w 2009 roku, wręcz przeciwnie, ich skierowano i musieli zapłacic ok 200tys zł kary.
  • Gość: raf IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.07.11, 12:45
    mi tez takie cos przesłali :) wysłalem im fragment kodeksu karnego o nękaniu i sie odczepili, kazali zapłacić 90 pare złotych i wielu ludzi na tym oszukali , wielu myslalo ze to prawda i sie przestraszyło. W sprawie dla reportera był o nich reportaz JEDNA WIELKA Ściema:) więc sie nie przejmuj POZDRAWIAM :)
  • Gość: oszukana IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.07.11, 21:01
    Che to nie tylko ja się nabrałam - widzę że to się jeszcze nie skończyło !!! Powinni zamknąć tą stronę i tyle !!! W grudniu 2010 złapałam się na to ale zadzwoniłam do UOKIK i mówili żeby pod żadnym pozorem nie płacić pieniędzy bo to oszustwo i naciągacze a sprawy nie będzie bo nie mają podstaw aby zakładać sprawę sądową - po za tym jak by założyli to by przegrali tak jak już 3 sprawy czy 2 przegrali z UOKIK. NIe zapłaciłam i nie zapłace i jak na razie żadnych ponagleń nie dostałam ale wysłałam im pismo przed upływem 3 m-cy o rezygnacji z tego czegoś tak jak poradział mi UOKIK !!! NIe płacić tego bo to strata kasy !!! Już zakładałam temat ostrzegawczy o tym ale widzę żę ludzie się łapią na tą stronę...........

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka