• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

dlaczego? Dodaj do ulubionych

• IP: *.chelmno.mm.pl 05.10.11, 13:12
    mam pytanie do facetow dlaczego faceci zdradzaja?nawet jesli wyglada ze małzenstwo jest udane i wogule dlaczeo?
    Edytor zaawansowany
    • Gość: shark IP: *.alfa.pl 05.10.11, 13:34
      Po prostu chcą nowych doznań można kochać jedną osobę a uprawiać seks z innymi kobietami wyłącznie dla przyjemności co trzeci facet tak robi.
      • Gość: ona IP: *.play-internet.pl 05.10.11, 19:55
        pie...sz glupoty. jak sie kocha jedna kobiete to sie jej nie zdradza, to jest brak szacunku i oszukiwanie samego siebie !!!!!
        • Gość: ona IP: *.chelmno.mm.pl 05.10.11, 20:16
          popieram i nie rozumiem dlaczego facet nie umie trzymac sie jedej kobiety ktora wybral
          • Gość: shark IP: *.alfa.pl 05.10.11, 21:58
            Zostałaś zdradzona tak? slawek3372@gmail.com jak chcesz pogadać to pisz.
            • Gość: ja IP: *.tvgawex.pl 05.10.11, 23:02
              czemu baby sie puszczaja ? mezatki co trzecia to robi patrz na siebie
              • Gość: ona IP: *.chelmno.mm.pl 06.10.11, 15:49
                mowisz co trzecia u mnie w gronie zadana sie ,,nie puszcza,,a mam duzo kolezanek ....a facet nierzepusci zadnej w mini i z duzym dekoldem bo niestety facet jest wzrokowcem moze byc nawet glupie pudlo a ja przeleci-bo ma ubrana mini!!!
    • 10.10.11, 14:59
      Kobiety też zdradzają,nawet częściej od mężczyzn i co gorsza gdy faceci robią tylko skok w bok u kobiet wygląda to trochę inaczej....bardzo często lączy się z uczuciem..
    • Gość: as IP: *.tvgawex.pl 10.10.11, 23:49
      bo im sie ru... chce inne czorty
      • Gość: stary IP: *.adsl.inetia.pl 11.10.11, 13:12
        przecież zdradzają z kobietami? tak? tak , to jak można twierdzić ,że robią to częściej niż kobiety?
        jeśli 100 facetów zdradza ze 100 kobietami,to matematycznie wychodzi,że częstotliwość jest taka sama.......czy się mylę?
        • Gość: jaaa IP: *.adsl.inetia.pl 11.10.11, 15:14
          to jest tak proste że aż banalne, mężczyzna to jest łowca i ma to w naturze i juz tak musi postepowac bo taka ma naturę, natomiast kobiety sa głupie jak but od razu wierzą w głupie słówka i automatycznie sie zakochuja co sprawia kłopot mysliwemu bo tak naprawde to nie o uczucie tu chodzi.
          • Gość: ona IP: *.chelmno.mm.pl 11.10.11, 15:41
            ja nie chodzi o uczucia to oco ?oto zeby byla kolejna do kolekcji???
            • Gość: jaa IP: *.adsl.inetia.pl 12.10.11, 13:09
              dokładnie o to ażeby zaliczyc kolejną, madra dziewczyna sie nie da traktowac jako trofeum ale takich jest niewiele najczęściej są skrzywdzone przez los, niedocenione przynajmiej tak o sobie myślą ale prawda jest taka że są głupie jak mój but na lewej nodze i wierza w to że mysliwy w niej sie zakochał a cały problem polega na tym ażeby sie jej po wszyskim jakos bez bólu pozbyć i to jest najwiekszy problem mysliwego
              • Gość: ona IP: *.chelmno.mm.pl 12.10.11, 16:01
                ale co to za radosc dla faceta ze przeleci glupie pudlo ktore dalo sie nabrac nabanalne slowa???
        • Gość: Coda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.11, 20:32
          przeciez nie kazda kobieta musi byc mezatka lub w innym nieformalnym zawiazku
    • Gość: ON IP: *.chelmno.mm.pl 12.10.11, 19:50
      A co ja mam k...a powiedziec?
      Moja zona porzucila mnie z malymi dziecmi i odeszla do...przyjaciolki !
      • Gość: adi IP: *.adsl.inetia.pl 16.10.11, 12:20
        Teraz sa chłopie takie czasy, w unii wszelkiej masci homo są górą, hetero sa na wymarciu a poza tym nie są juz w modzie jak pójdziesz na parade równosci to zrozumiesz
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.