Potrawy pani Renaty :) Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Chciałbym poinformować,że witaminowy koktajl pani renaty z Czasu Chełmna jest do d*** :) nie dość,że drogi to bez smaku - ogólnie bez szału :) Przypuszczam,że podobnie jak i reszta jej potraw. Proszę o zmiane i różnorodność osób prezentowanych na ostatniej stronie :) Pozdrawiam.
    • Gość: RE-nata IP: *.chello.pl 28.01.12, 22:41
      najlepsze potrawy dają w mamrozie
    • Gość: JANUSZ IP: *.tvgawex.pl 28.01.12, 23:35
      jak nie umiesz odpowiednio doprawiac potraw ani gotowac to sie przerzuc na kupowanie w restauracjach.

Przepisy owej pani sa calkiem ciekawe, kilkanascie samemu przygotowalem w domu i calkiem smaczne powychodzily :)

• Gość: trzeźwy IP: 89.231.148.* 30.01.12, 12:47
      Cała ta gazeta jest do bani, a p. Renata jest fenomenem (skąd ten monopol na panią R) i niepotrzebnie zajmuje pół strony. Przestałem kupować CCh bo tego nie da się nawet czytać. Artykułu (pożal się boże redaktorów) są na żenująco niskim poziomie (wypracowania szóstoklasistów), do tego tendencyjne. A gdy nie potrafimy nic napisać to dajemy do połowy gazety zdjęcia. Acha, jeszcze humor na ostatniej stronie - ała! Jednym słowem - porażka!
    • Gość: nn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.12, 21:28
      ludzie wszystko wam nie pasuje , ta totalna krytyka wszystkiego to już jest chyba chorobą
      • Gość: ada IP: *.tvgawex.pl 04.02.12, 20:09
        mnie koktajl pani Renaty bardzo smakował.
        spróbuj wykonać jakieś łatwiejsze do przyżądzenia smakołyki żeby się nie denerwować.
        wybacz, ale może za dużo nikotyny pochłaniasz i kubki smakowe już nie te? dałeś komuś posmakować kto nie pali?

• Gość: Zniesmaczony :) IP: *.chelmno.mm.pl 05.02.12, 18:22
          Akurat nie pale - tu niespodzianka. Nie pisałem tego postu w nerwach jeśli o to Ci chodzi. Mój wątek miał charakter informacyjny :) Po co ten stres... Uznałem,że kiepski przepis i tyle ;) Mam prawo jeszcze do tego podobno.

Pozdrawiam :)
    • Gość: taki se ;) IP: *.tvgawex.pl 05.02.12, 03:22
      Czolówka gazety ok, podaja istotne informacje. Reszta na srednim poziomie ;) ale cos pisac trzeba. Fakt nie ma porownania do stylu pisania z pierwszych kilku lat.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.