Dodaj do ulubionych

kurczaki, jajka...

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.12, 08:45
czy ktoś orientuje się, czy Pani która ciągle biega po osiedlach i sprzedaje kurczaki może to robic, czy taka sprzedaż nie jest zakazana
Edytor zaawansowany
  • Gość: kurczak IP: *.play-internet.pl 30.05.12, 11:55
    Nikt się nie orientuje. A co? Zawiścprzemawia? Żal dupkę ściska, że kobiecina znalazła sposób by zarobic parę groszy na życie?
  • Gość: taif IP: *.chelmno.mm.pl 30.05.12, 15:38
    Popieram - zawiść ludzka nie ma granic - jeżeli nie chcesz to nie kupuj
  • Gość: ss IP: *.chelmno.mm.pl 30.05.12, 16:33
    juz widze jak lecisz w podskokach do urzedu skarbowego z "uprzejmym donosem" , przecierz nie moze miec lepiej ode mnie

Gdy wieczorne zgasną zorze. Zanim głowę do snu złożę. Modlitwę moją zanoszę. Bogu ojcu i synowi, dopie...ie sąsiadowi. Dla siebie o nic nie proszę, tylko mu dosrajcie proszę. Kto ja jestem? Polak mały. Mały zawistny i podły. Jaki znak mój - krwawe gały. Oto wznoszę moje modły, do Boga, Marii i Syna, zniszczcie tego sku...syna. Mego brata sąsiada, tego wroga, tego gada. Żeby mu okradli garaż, żeby go zdradzała stara, żeby mu spalili sklep, żeby dostał cegłą w łeb, żeby mu się córka z czarnym, i w ogóle żeby miał marnie. Żeby miał AIDS, zabijaka, oto modlitwa Polaka."

• Gość: 222 IP: *.tvgawex.pl 30.05.12, 19:25
    AMEN.
  • Gość: seti IP: 89.231.149.* 30.05.12, 20:51
    jestem za!!! Uwolnić kury i jajka , sprzedaż wszystkiego wszędzie i wszystkim bez podatku-każdy zyska i ruszy się interes. podatek zostawimy na stacji paliw , w rachunkach za telefon, energie itp i to powinno starczyć . Niech kobita biega , sam bym kupił kuraka wsiowego ino gdzie ona biega???
  • Gość: cch IP: *.range86-146.btcentralplus.com 31.05.12, 20:21
    a co chcesz ją podpie....ć??zajmij sie swoja dupa gargamelu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka