IP: *.torun.mm.pl 31.08.12, 15:00
Witam,
Czy ktoś wie co można zrobić aby polepszyć sytuacje na WTZ-ach ? Mi już ręce opadają, nie wiem co robić.... Wszyscy wychowawcy czują się jak "królowie"- nie można im nic powiedzieć. Traktują swoich podopiecznych jak poddanych- szydzą z nich, naśmiewają się.... Sprawiają wrażenie jakby pracowali za kare. Ja nie chce, żeby ktoś taki pracował z moim dzieckiem. Dlaczego Kierownik dopuszcza do takich sytuacji??? Gdzie on jest? Dlaczego niczego nie widzi? Swoją drogą dlaczego warsztaty są tak wcześnie zamykane? Już o godzinie 14stej nikogo tam nie ma... Jak to możliwe??????
Obserwuj wątek
            • Gość: Remi Re: WTZ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.12, 16:47
              A wiesz czemu sprzątają ulice ? Bo to jest nowa terapia, leczą chorych, przez sprzątanie ulic. A sami za to kasę do kieszeni biorą, a niepełnosprawnych wykorzystują. Ale tak to już tam jest, srJACH tak to już robi. Ale tam to jest na prawdę straszliwy syf i nikt nic z tym nie zrobi, bo tam "sami swoi" siedzą i nikt nikomu nie będzie przeszkadzał, a niepełnosprawni, byli, są i będą przez "terapeutów" poniżani.
                • Gość: kasia Re: WTZ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.12, 16:44
                  Moja siostra tam uczęszcza I CZY WY WIECIE CO PISZECIE? LUDZIE OPANUJCIE SIĘ CO KOMENTARZ TO KOLEJNA BZDURA przeciez gdyby tam działo się to co piszecie to nikt by tam ich nie posyłał! Przecież uczestnicy WTZ mają najbliższych, które się nimi opiekują i wiedzą co jest dla nich dobre. Nie są wołami, które tyrają pod przymusem i robią to co im niby tyrani z WTZ każą tak?
                  P. S. No i z tym brakiem wody przez cały dzień to chyba lekka przesada...
                  • Gość: SAM ON Re: WTZ IP: *.tvgawex.pl 04.09.12, 18:30
                    JA BYLEM KIEDYS UCZESTNIKIEM WTZ CHEŁMNO I ZA TE WSZYSTKIE BZDURY KTORE TU PISZECIE TO BYM WAM GLOWY POURYWAL KADRA JEST SYMPATYCZNA MILA I ZAWSZE POMOCNA!!!W JAKIMS POSCIE BYLO ZE LATAJA BEZ WODY WIEC POWIEM TAK WODY JEST TAM POD DOSTATKIEM NAPOJE TYPU ORANZADA TEZ JEST DOSTEPNA WSPOMNIENIA Z MAM BARDZO MIŁE BO LUDZIE SA ZE SOBĄ ZZYCI A ATMOSWERA TAM PANUJACA JEST BARDZO MIŁA WIEC BARDZO WAS PROSZE NIE PISZCIE GLUPOT
    • Gość: MIECZYSŁAW Re: WTZ IP: *.tvgawex.pl 03.09.12, 11:00
      Witam witam
      niewydaje mi sie zeby na tych wtz-ach byla taka kołomyjja i ze te osoby sa tam ponizane wgl nie chce mi sie w to wierzyc a co do sprtzatania ulic to nie sprzataja uczestnicy wtz tyklo ludzie z zaz drzonowo TAK MAJA NA KAMIZELKACH NAPISANE CHOCIARZ
    • Gość: Ja Re: WTZ IP: *.chelmno.mm.pl 06.09.12, 17:05
      Po przeczytaniu tego wszystkiego śmiać mi się chce... Droga "matko uczestniczki/a" - skoro tak źle myślisz o WTZ'tach - po prostu weź stamtąd swoje dziecko, nie trzymają ich tam siłą. Po drugie, nikt nikogo nie wykorzystuje, gdyby zdarzyła się taka sytuacja, uczestnik na pewno zgłosiłby to swoim rodzicom. Po trzecie- osoby, które tam pracuję, lubią swoją pracę i nie naśmiewają się ze swoich podopiecznych. I jeszcze jedno - skoro nie masz już siły na to wszystko, idź sama do Pana Jacha i zgłoś mu, że Twoje dziecko jest rzekomo źle traktowane :)
      PS. Od razu widać, że nie jesteś żadnym rodzicem, tylko kimś, kto chce zaszkodzić. Przykro mi, nie masz żadnych dowodów i nigdy ich nie zdobędziesz, bo nie dzieje się tam nic złego.
      • Gość: do gosc ja Re: WTZ IP: *.tvgawex.pl 06.09.12, 18:42
        masz absolutna racje dowodow na to ze tam sie dzieje cos zlego nigdy nikt nie zdobedzie bo takij sytuacji NIE MA NIE BYLO I NIGDY NIE BEDZIE a co do samych uczestnikow jezeli bylo by cos na prawde zlego tam to badzcie pewni ze zaalarmowaloi by oni swoich rodzicow
        z wyrazami szacunku
        BYLY UCZESTNIK WTZ -OW
        • Gość: NSZ Re: WTZ IP: *.ip.netia.com.pl 07.09.12, 10:09
          Nie trudno popsuć komus opinie. Skoro Pani która ten watek założyła ma jakieś zastrzeżenia dlaczego sie poprostu nie podpisze bądź tez nie stawi sie osobiście w Warsztatach aby porozmawiać z kierownikiem. Osobiście miałam tam kiedyś praktyki co prawda kilku dniowe ale to co miałam zauważyć to zauważyłam. Co do sprzatania ulic. Jest kilka grup i każda zajmuje się czymś innym. To nie jest poprostu sprzatanie ulic to rodzaj aktywności. Co jest lepsze dla tych ludzi to że ktoś będzie siedział i czytał im "bajki" albo włączy telewizor czy to że maja zajęcie, pracuja uczą się aby poradzić sobie w dalszym życiu. BYć może wy zaczeliście od pieczenia ciast aby teraz sobie radzic a oni musza zacząć od prostszych rzeczy. A co do wody to juz przesada. Osobiście widziałam w drodzę do pracy jak grupa uczestników WTZ przemieszczała się z opiekunem ulicą dworcową i KAŻDY z nich miał wodę. Warsztaty powstały aby pomagać tym ludziom. TO nie jest obóz pracy!!!!!!!!!!!!!!!!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka